19801
  • lac coo
    #12331

    Naazé....
  • Alexease
    #12330
    Palya kiiras OK :)
  • lac coo
    #12329
    elég jó időket mennek :)))

    amúgy mi megy a szerveren ?
  • Alexease
    #12328
    Az auto es palya infokat nem adja vissza meg a szerver. A palyat, ha nem veszes, ideiglenesen elvileg ki tudom rakni. A CARS reszben, a multiclass lehetoseg miatt (sok auto, sok szoveg), az egyelore ugyanugy nem visszaadott, de majd erkezo VehicleGroup lesz kiirva (pl.: LeMans Prototypes, FIA GT3 Series, Steet Cars, Super Cars stb.).

    A emberek mellett zarojelbe, egyelore az autok ID-je szerepel. Ehhez sincs egyelore hasznalhatolista (ami van, az hibas, neha negativ ID-ket ad vissza:P). Zolddel a leggyorsabb korok lesznek kiirva, azt visszadja, csak meg kell csinalni:D
  • Alexease
    #12327
    Megy a szerver, lehet ApiReader-t barkacsolni:P
  • sertrex
    #12326
    Helyesbítek. Bekapcsoltam Steam felhőt és megpróbáltam visszanézni a tegnapi futamot. Lejátszás indításakor tök fekete képernyő. Fagyás. Ctrl+alt+del-el kikapcs. Újraidítás. Mintha először indítottam volna a játékot. Steam felhő ki. Mindent újra beállít. Visszajátszás megmaradt. Simán lehet visszanézni. Steam felhőt kell kikapcsolni és kevesebb a gond a jövőben. Még jó hogy nem tartok a karrierben sehol, mert most ugrott volna. :(

  • Tommy78
    #12325
    Benne van alapból a jàtékban, csak nem emlékszem hogy màr megvan e a licensz, ha nincs akkor nem Monaco néven talàlod, hanem Azure Circuit néven.
  • Tommy78
    #12324
    Én is odacsaptam kicsit a falnak, a ràzókövön megúszott az autó. Ezutàn 13km/ó-val lett lassabb a gép, én azért léptem akkor le mert el kellett ugranom pàr percre. Úgyhogy sztem is jól müködik a törés.
  • Thread
    #12323
    Monaco pálya elérhető valahol?
  • sertrex
    #12322
    Ott van minden a gépeden kapcsold ki a Steam felhőt és próbáld ki úgy.
  • endy papp
    #12321
    Akkor neked lesz igazad ,mert így vissza gondolva az első futamon kaptam már a rajnál (gt3-al mentem),igaz hátulról,meg egy pici "korlát festés" is volt ,de nem nagyon,a 2 futamon én koccoltam picit az elejét, LMP1-el mentem,de ott ti is kiléptetek idő előtt ,nálatok mi volt a gond ?
    Valószínű e miatt (törés)a gumi 5x kopás már egy hosszú versenyen betett neki.
    Az is igaz ami most jutott eszembe,a minap karrierben FA-val 18 körös versenyen a közepén volt egy kis kocc és a végén hasonló szitu jelentkezett,csak ott annyira nem jöt ki mivel ott real volt a gumi.
    Még mondja valaki nem jó benne a törés.....
    Bocs az értetlenkedésemért.
  • csubi1985
    #12320
    Hy
    Segítséget szeretnék kérni. Tegnap visszanéztem egy replay-t a játékban és láss csodát hibára kiállt. Ami önmagában nem zavart volna de a következő indításnál törlődött mindenem. Beállításaim, Statisztikáim..... Sehogy se tudom visszanyerni a Profilomat.
    Van erre valami megoldás? Azért csak 36 órát beletettem!!
    Viszont a steam az nem felejtett el semmit. Csak a játék olyan mintha most telepítettem volna fel!!
    Ha valakinek van valami segítsége azt nagyon megköszönném!!
    Üdv

  • csubi1985
    #12319
    Hy
    Segítséget szeretnék kérni. Tegnap visszanéztem egy replay-t a játékban és láss csodát hibára kiállt. Ami önmagában nem zavart volna de a következő indításnál törlődött mindenem. Beállításaim, Statisztikáim..... Sehogy se tudom visszanyerni a Profilomat.
    Van erre valami megoldás? Azért csak 36 órát beletettem!!
    Viszont a steam az nem felejtett el semmit. Csak a játék olyan mintha most telepítettem volna fel!!
    Ha valakinek van valami segítsége azt nagyon megköszönném!!
    Üdv

  • barcalaci84
    #12318
    múltkor amikor próbáltam , akkor ha időgyorsítás volt állítva , akkor elállítgatja a dátumot magától és nem is tudtam azt szerkeszteni...
    és mivel a dátumj nem stimmelt így nem is olyan volt az idő mint a valóságban...
    akkor éppen esett a valóságban Zolderen...real weatherrel a játékban is...de ha időgyorsítást állítottam akkor sütött a nap
  • Tommy78
    #12317
    Hàt nem tudom, tegnap is így volt beàllítva a màsodik futamon, ott 40x-es idögyorsítàssal mentünk + real weather
  • barcalaci84
    #12316
    tegnap a megjelenők fele azt se tudta h milyen autó, milyen pályára jött, mert meg se volt hirdetve....
    én is kiléptem mert nem volt hangulatom hozzá...főleg h mindkét rajtnál az előttem lévő elfelejtett elindulni...óvatosan próbáltam kikerülni , de legyalultak, és félrehúzó kormánnyal nem éreztem élvezetesenek h nem is láttam embert a pályán :)

    nyilván aki majd a 06.20-ai futamra jelentkezik az tudja milyen hosszú lesz a verseny és meg is próbálja végigcsinálni

    apropó verseny: úgy van írva h real weather lesz...csak ugye akkor nem lehet időgyorsítást állítani
  • Tommy78
    #12315
    5-6 kör Nordon biztos gyilkosabb mint 10 Le Mans-on, de ettöl függetlenül nem hiszem, hogy a gumikopàs volt a felelös a kormànyràzàsodért. 5-6-an voltunk ts-en, letoltunk talàn 3 futamot, de senkinek nem volt ilyen gondja. Ketten ugyan említették ugyanezt a vibràciót, de ök törték az autót. Ezért is kérdeztem töled a sérülést. Egyébként ki van írva a futamtàv, nyilvàn olyanok jelentkeznek majd a versenyre, akik ezt végig is akarjàk csinàlni. Ès azok feltehetöen nem is fognak kilépni, hanem ha ilyen eset àll fent, akkor kimennek a pitbe megjavítani az autót, ès folytatjàk a versenyt.
  • Mozes
    #12314
    Nagyon jók voltak a tegnapi versenyek, nagyon jó pálya ez a LeMans. Nagyon korrekt volt a versenyzői társaság is, mindenki figyelt mindenkire.
    Köszönöm szépen!!!
  • endy papp
    #12313
    Nem mondtam hogy szervezői hiba hogy feladja valaki,vagy el sem indul..
    Most is tartom ha valakit az elégít ki hogy egy 1.5 órás versenyen egyedül "tét" nélkül körözget, egészségére.
    Hangsúlyozom nem a 3 körös versenyeket preferálom.
    Na igen a clio pont erre a pályára és 10 vagy több körös versenyre való....
    Valószínű ezért nem indultál te sem tegnap,clioval igazi fun lett volna.......

  • BooMiller
    #12312
    Jóvan már Clió mi?:)) Én akkor meg sárga busszal megyek:)
  • lac coo
    #12311
    az nem szervező hiba ha a játékos feladja . sokan beleugranak majd aztán rájönnek ,hogy teljesen másként kell hozzáállni egy hosszú versenyhez, gondolom akik kiléptek minden kanyart határon vettek ,mint a 3 körös versenynél, az meg úgy nem megy :))

    Ha lenne clio kategória még én is elindulnék ezen :))
  • endy papp
    #12310
    Azt hittem ennél többet néztél ki belőlem hogy különbséget tudok tenni Brand Hatch Indy és LeMans 10-10 kör,között,
    De gondolom abban kiegyezünk hogy Nord 5-6 kör (speciel erre gondoltam) is van olyan gyilkos mint LeMans 10 kör.
    A gumit automatán hagytam.
    Sérülés nem volt olyan hogy amiatt éreztem volna, az utóbbi pár évben mióta meg van a játék mint mondtam ilyet nem tapasztaltam.
    Ezért sírnám a gumi 5x gyorsítás számlájára írnám.
    Értem én hogy azért ilyen hogy kelljen taktikázni.
    De ha megnézed a tegnapi indulás 15 fő ,célba érők asszem 8 akkor ,nem biztos hogy kifizetődő lesz ez a megoldás.
    A 2. futamot meg inkább nem is említem....
    Arról nem is beszélve egy 10 körnél hosszabb futamon mennyien adják fel ,féltávnál.
    De ha téged és még 2-3 embert szórakoztat hogy saját magukkal versenyeznek ,akkor hajrá.
  • ozoli78
    #12309
    oké értem
  • Tommy78
    #12308
    LMP autók nem használnak ABS-t, GT3 igen, de mivel ez egy LeMans futam, ahol a valóságban GTE autók mennek, amik márkára majd ugyanezek, mások a szabályok, és ott sincs ABS. TC-van, de nem ugyanaz a TC mint a GT3-ban, más a működési elve. Ezért nem lesz használva semmilyen segédlet a futamon.
  • Tommy78
    #12307
    Azért 10 kör ès 10 kör között van különbség, nem mindegy hogy Brands Hatch Indyn vagy LeMans-ba mész 10 kört. Azt nem írtad le, hogy milyen gumival mentél. Egy "endurance" futamnak pont a taktika a lényege, ki milyen gumit tesz fel, mikor cserél stb. Ez adja meg a varàzsàt. A ràzàs az elöfordul sérülés utàn, nem feltétlen a gumikopàs miatt. Ha real-re àllítanànk, akkor mindenki mehetne soft gumival ès nem lenne taktika, mert kb a gumi 1/3-a kopna el, ezért lett az 5x-ös kopàs.
  • endy papp
    #12306
    Ez biztos így van ahogy írod de én eddig ilyet nem tapasztaltam,hogy az utolsó előtti kör után már az egyenesben szétrázza a kormit.
    Pedig mentem már nem egy 10 kör feletti futamot és fékeztem is el máskor is a gumit.
    Persze nem ilyen gumi kopás beállítással.
    Az is lehet hogy nálam a ffb okozza ,vagyis túl erős ehhez....
    Nekem nem ér annyit hogy ilyen gumi kopás miatt tönkre vágjam a kormimat.
    Érdekes csak nagy sebességnél jelentkezik ez a durva vibráció,nem tudom az egyenesben úton tartani a kocsit csak nagy küzdelem és időveszteség árán.
    Tulajdon kép miért is van 5x gumikopás anélkül nem lehet versenyezni,mondjuk reálra állítva?? ???
    De ha nektek így is gond ,probléma nélkül megy akkor jó versenyzést.
  • Tommy78
    #12305
    A gumikopás 5x-ös marad, nyilván endurance futamon nem biztos, hogy soft gumival kell indulni. A másik, kb 4-6% kopik a soft-al körönként, tehát még a soft-al is el lehet menni bőven egy etapot.
  • Totti5
    #12304
    GT3ban van TC és ABS. LMP passz.
  • ozoli78
    #12303
    LMP és GT3 autokban a valóságban van TC ,ABS és SC?
    Utoljára szerkesztette: ozoli78, 2015.05.22. 22:41:18
  • endy papp
    #12302
    Ezt a gumi kopást el kellene felejteni.
    a 2. futamot a 9 körben feladtam majd szétszedi a kormit a kopott gumi miatt gondolom.
    De ez volt a gt3-nál is az első futamon.
    Eddig ilyet soha nem tapasztaltam.
    Amúgy köszi a szervezést .jó volt főleg az első.
    Bocsi a koccért az első körben.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.22. 22:33:18
  • Gadfly13
    #12301
    Lesz nemsokára még 1 race. kb. 8 perc és lobby.
    Akiknek megtetszett ez a móka, azok akár jöhetnének is majd a szervezett futamra. További infó itt. ;)
  • MooneyR
    #12300
    Teljesen jó volt ez a LeMans, sokkal jobb, mint amire számítottam.. nagyon jó a pálya, ott buckás ahol kell, finoman bepattog szűk kanyarokban kigyorsításkor az autó, jó flash : ) ez a Ruf ez nagyon feelinges..
  • barcalaci84
    #12299
    azért piszkálják rendesen úgfyhogx lehet hamar rendberakják...gyak a héten minden nap piszkálták kicsit
  • Alexease
    #12298
    Majd lesz, de az egyelore macera. Egyreszt, meg nincs kesz a szerver progiban sem, csak ID-ket ad vissza. De beleirtak maguknak, hogy TODO, vagyis remelhetoleg, megcsinaljak. Azt kivarnam, egyszerubb lenne a dolog:D

    Plusz eleg hosszu palya (pl.: Circuit de Barcelona-Catalunya National) es auto (pl.: Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution2 DTM) nevek vannak. Ha multiclass van, kellene a fel banner a kiirasnak:DDD De lesz elvileg benne VehicleGroupID is (pl. GT3, GT2, Street, Touring stb.).
  • lac coo
    #12297
    Jah, persze a LeMans ...az nem izgat :)))
  • barcalaci84
    #12296
    Le mans multiclass
    most lobby van ha felpillantasz
  • lac coo
    #12295
    egyébként mi megy a szerveren ?
  • lac coo
    #12294
    Valami pálya-autó kiírás azért csak kellene :)
  • Alexease
    #12293
    Irtam bele egy ellenorzest, ha akarmilyen race van, a warmup adatokat mar nem teszi ki:)
  • barcalaci84
    #12292
    így van