19801
  • lac coo
    #12371
    Clio -Spa-ra kinek lenne kedve ? Semmi időmérő csak 5 kör verseny :)))
  • Mozes
    #12370
    Sziasztok!

    Az mitől függ, hogy a pálya adatainál megjelentik e a leggyorsabb köridőm az én réxzemnél (a létező leggyorsabb idő alatt) vagy sem? Függ attól, hogy free practice alatt futottam mondjuk a kört vagy versenyen?

    KÖszi,
  • macleody
    #12369
    Ok, köszi, elküldöm akkor a jogsi fotóját.
  • endy papp
    #12368
    Többen kerültek volna oda ahol a 3-4 az első kanyarokba.....
  • Vádá
    #12367
    A türelmem győzelmet teremtett :D jó verseny volt , mi lett volna ha 5-6 nagyjából egyforma emberkével megyünk :)
  • b-type
    #12366
    egy 5 körös versenyt indítottam el a Porsche-val, azt kétszer is lenyomtam gt3 osztályos ellenfelekkel. Ott tünt fel hogy a Merga az egyenesben nagyon rámjött.
    Utána mentem a Mergával egy 20 perces időmérőt egy kilépéssel ahol a féken állítottam, két mért kör fért bele 3:57.0 volt.
    Akkor mentem a McLaren-nel, az kerek 4 perc volt, de maradt benne éreztem (1 kör)
    Akkor Ginetta, ..az 4 perc felett ment 2 másodperccel, és nem láttam erősségét egy körön, féktáv, vagy középtartományban jó húzás...és még csak nagyon kezesnek sem mondanám, kicsit lobog az eleje.
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2015.05.24. 13:55:46
  • barcalaci84
    #12365
  • Tommy78
    #12364
    4 perc körül autóztam a GT3-al de mondom, mindegyikkel kb 2-3 kört mentem. Te mennyi mentél?
  • b-type
    #12363
    Sztem a Merga megver mindenkit ezen a pályán. Mennyi a GT3-s idő? A Ginetta és a Merci közt nekem befért majd 5 másodperc.
    Nehéz ügy mert a sorozat több pályán lehet hogy nagyjából kiegyenlíti az erőviszonyokat, de egy pályán...pláne a nagy Le Mans
  • Gadfly13
    #12362
    Igen tőlem és kértek ilyet (paypalon fizettem). A jogsimat fényképeztem le nem túl jó minőségben IGN feliratú papírral a háttérben. Miután elküldtem vissza igazolták, hogy rendben, majd jött a kód is. ;)
  • Tommy78
    #12361
    Valami gondja volt, ujra kellett indítani, valami hibàval leàllt, csak addigra màr ment a Clio, így elinditottam Le Mans-t.
  • Tommy78
    #12360
    Én próbàlgattam pàr kör erejéig a GT3-akat, sztem jól össze vannak hangolva. Köridöben nagyon közeli idöket mentem, teljesen alap settel, kivéve a vàltó.
  • Tommy78
    #12359
    Paypalon keresztül fizettél? Amúgy ne küldj nekik semmit. Nem az mmoga oldal volt?
  • b-type
    #12358
    A Le Mans-i SRS futamán a GT3-k hogy mennek? Mennyire egyformák az autók egy körön és versenytávon?
  • macleody
    #12357
    Akkor jól emlékeztem. Annyi lenne a gondom, hogy vásároltam tőlük, pénzt lehúzták, kódot basztak küldeni. Kaptam egy emailt, hogy igazoljam magam, küldjek fotót a személyimről. Kurva anyjukról nem szeretnének fotót?
  • Gadfly13
    #12356
    megy az srs szeró, csak gondolom Tommyék indítottak rajta vmit, legalább is a live sávban ez látszódik most.
  • Gadfly13
    #12355
    igen
  • macleody
    #12354
    Skacok vásárolt itt valaki instantgamingról?
  • barcalaci84
    #12353
    az srs server behalt:)
    sajátgépről indítottam , de a szokásos az elérhetőség:)
  • barcalaci84
    #12352
    11:45 kor indítom majd 15 perc q-t
  • lac coo
    #12351
    Fel ora mulva en mennek...
    Monza ?:-) Eleg buli Clioval :-)
  • haflac
    #12350
    jönnék
  • barcalaci84
    #12349
    na ebéd előtt egy kis cliohoz van-e kedv?csinálnék servert
  • lac coo
    #12348
    A gumi, gumihofok, tapadas total katyvasz.
    Nekem ugy tunik, mar amennyit mentem vele, hogy valami fura modon a hofokbol szamit tapadast, vagy abbol is, ami persze jo lenne, de ha meleg slikkel sikerul elkapnom az esot, akkor siman megmarad a tapadas,
    Gondolom eiatt is van az esogumi idealis hofoka 90 fok korul.
  • lac coo
    #12347
    Tukrok allitasara nincs valami titkos modszer ?
    Clioban totalisan hasznalhatatlan, pont akkor nem latni semmit mikor kellene .
  • Zola NFK
    #12346
    Üdv!
    Nekem olyan nyűgöm van, hogy akármilyen grafikai beállításon próbálok menni, egy kör után belassul a játék.
    Nem szaggat, folyamatosan megy, csak mintha lassított felvétel lenne. De ha pl befutok a célba, és automatikusan külső nézetre vált, akkor begyorsul normális sebességre.
    Igaz, hogy laptopon próbálom, és a GPU ventije felpörög, de nem melegszik túl. Meg ha ez lenne a gond, akkor gondolom a futam végén a külső nézet is problémás lenne.
    Ami fura volt még, hogy a karrier elején a gokart futamoknál ez csak akkor jött elő, amikor rámentem a rázókőre, ahogy lejöttem róla, pár méter után fokozatosan visszagyorsult.

    A laptop: i3-3110M (2,4GHz), nVidia Geforce GT 635M (2GB), 8GB RAM

    Van valakinek tippje?
  • macleody
    #12345
    Ez a boxkiállás egy katasztrófa. Csináltam egy vizes meg egy száraz gumis beállítást előre. Esőben kezdtem, két kör után elállt, bementem kereket cserélni. Mikor feljött a menü, bepipáltam a medium gumis beállítást. Vizes gumit tett fel. Mondom oké, ez így nem működik. Letoltam egy kört, megint kiállok, kiválasztom az edit current cuccot, átállítom mediumra. Ok, így jó, a mediumot tette fel. Furán csúszkált az autó, megint kimegyek a boxba. A 2.1-es gumi nyomást átállította 1.74-re. Hát menjenek már a faxomba.
  • barcalaci84
    #12344
    amúgy mit állít a 100-as skála az AI-n? mert köridőben ugyanazt mennek pl 90-en és 100-n is...
  • barcalaci84
    #12343
    elkezdtem a karriert clioval...nem is rossz ez...az első két állomás teljesen szórakoztató volt... az ai kicsit nyomulós néha , de funon is vannak ilyen emberek:)
  • Alexease
    #12342
    Es meg csak most kerult bele a leglenyegesebb dolog, link a szerver nevere, hogy tudjuk es megtalaljuk eppen ki inditott nekunk szervert!
  • Vádá
    #12341
    szabadon választott autók vannak ;)
  • Nando8
    #12340
    Nagyon jó, hogy ilyen is van már! Köszi mindenki nevében.
    Jó volt a mai verseny bár egy 30-40 fős Le Mans versenyen úgy versenyeznék Az sokkal nagyobb fun.
  • Tommy78
    #12339
    Kiràly lett Alex!
  • Alexease
    #12338
    - Csak kitettem az autokat;) Ahol NA van, ott hibas ID-t ad meg vissza a szerver.
    - A versenyeknel az eltelt koroket is szamolja.
    - A kiiro feluleten van egyszeru eger popup a nevekkel, autokkal es idokkel.
  • Gadfly13
    #12337
  • Alexease
    #12336
    Idokiiras elvileg OK. Sorbarendezve (egyelore) nincs.
  • barcalaci84
    #12335
    alakul ez
  • macleody
    #12334
    Prototájp van, nem szeressem kocsik.
  • lac coo
    #12333
    Jah az nem izgat akkor :D
  • Alexease
    #12332
    Gondolom az, ami tegnap volt (LM multiclass). En most csak az API-t latom, az nem adja vissza az autokat, ahhoz be kellene lepni. A gyari CARS szerver listazo meg szar, benne sincs a listaban a szerver (nem fer bele az 50-be), de amugy sincs ott semmi info.