19801
  • kishubi
    #12651
    Legyen úgy
  • lac coo
    #12650
    Akkor majd holnap:-)
  • kishubi
    #12649
    Legyen meglepetés :) de ahogy elnézem lehet csak ketten kocsikáznánk, nem túl nagy a tolongás....
  • lac coo
    #12648
    Mit akartok ?
  • kishubi
    #12647
    Szerintem indíthatsz :)
  • lac coo
    #12646
    Beleneztem mar, hogy mi ez...pont arra golt kivancsi, hogy elindul-e magatol az ablaktorlo ha elered az eso .
  • lac coo
    #12645
    Nyoc korul indithatok valamit ha van erdeklodo...
  • lac coo
    #12644
    :-)
  • alma2
    #12643
    folyamatosan faszsagot beszelsz, de ahogy nezem a kommenteket a 10-15 eves korosztaly elvezi, total false informaciok oket ugysem erdekli...szegenyek.
  • Gadfly13
    #12642
    Részünkről biztos nem, mert AC bajnoki futam lesz ill. ha jól tudom ma barcalaci sem ér rá.

    Holnap viszont Le Mans tesztfutam lesz az SRS-en, érdemes oda is ellátogatni és persze majd indulni a szervezett futamon is!
    RÉSZLETEK
  • barcalaci84
    #12641
    Én ma nem érek rá, illetve Akoseknak meg Ac-s ligafutam...
  • Alexease
    #12640
    De elotte szallj be egy eredeti mikroszoft vindovsz kilencvenotbe is;D
  • lac coo
    #12639
    No lesz ma valami ?
    Ert ha nem akkor inditok AC szervert, hatha menne valaki, ha mar beszalltam a zinternetbe had dolgozzon....
  • b-type
    #12638
    egy másodperccel jobb az Audi, de sztem én mégis a Bímerrel mennék, mert az Audi hangja sztem szörnyű fülessel.
    Itt egy teljesen más AI sorrend, csak hogy teljesen összezavarjon :D
  • b-type
    #12637
    Az AI-t nézve sztem az Audi R8 LMS
    Majd rápróbálok arra is.
  • endy papp
    #12636
    Nekem az Audi R8 LMS Ultra jön be ha gt3 van csak azzal gurulok.
    Nem mondom hogy a többi nem jó ,próbáltam mindet, de nekem ez fekszik,meg valahogy a hangját is bírom....
    A múlt héten Le Mans 10 körön is jó volt vele csapatni.
  • Nesuten
    #12635
    https://www.youtube.com/watch?v=VdmsHxSbjJM
  • Fernandooo #12634
    Oké, köszi mindkettőtöknek. :)
  • sertrex
    #12633
    BMW Z4 GT3
  • b-type
    #12632
    na bazzeg, ezzel jól bekérdeztél :D
    Road America-ra kell végsebb, de van rajta dimb és domb is, szal arra próbálni kell.
    De a Ginetta-t kizárnám,..megnézek párat, road america-val érdekes a kapcsolatom...sztem végül is nem szeretem azt a pályát. :)
  • lac coo
    #12631
    Ma otthon voltam neztem en is a gt ket, tenyleg sok billeg mint a fene kozepen....
  • lac coo
    #12630
    Amugy ma lesz valami clio, tegnap szarul voltam meg keson is ertem haza ....
  • lac coo
    #12629
    nezdmeg a grid autsportot ejjel, ot meg a kurvanyja is latszik :))))
  • Fernandooo #12628
    Road America
  • SityiSXT
    #12627
    Próbáld meg akkor a -dx11st és a -dx11mt paraméterekkel indítani a játékot (egyszerre csak az egyikkel) és nézd meg, hogy melyikkel gyorsabb. Így tuti DX11 módban indul majd.

    Más: Most olvasom, hogy az egyedi kasztnifényezést a játék automatikusan mutatja multiban a többieknek is. Tegnap nekem és Körinek ugyanaz a festés jutott (illetve én direkt választottam a macskásat), és ez picit azért bosszantott.
    Erről jut eszembe: Mivel a 6. kör után jobb dolgom nem volt, ezért néztem, hogy versenyeznek a többiek. Voodoo és Köri csatája közben fedeztem fel, hogy a karosszéria tükröződésén a többi autó nem látszik! Néztem, hogy egyik versenyző szorosan követi a másikat, és a hátul lévő autója nem látszik/tükröződik az elöl lévőjén. BARLANGRAJZ!
  • b-type
    #12626
    Attól függ melyik pályán
  • Fernandooo #12625
    Oké, de melyik az, ami a leginkább versenyképes lehet egy GT3-as mezőnyben?
  • sertrex
    #12624
    Elvileg, ha valakinek Win 7 64 bit és DX11-et támogató kártyája van, akkor alapból DX11 és 64 biten indul.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.27. 16:16:31
  • sertrex
    #12623
    Pont ezeket teszteltem ma, de vagy túl érzékeny középen a kormány és legkisebb mozdulattal is megy a susnyásba az autó. A RUF GT3 ngyon felhúzott, mert az már egész jó volt anno, most meg úgy billeg mintha méteres rugókon ülne. Nekem egyelőre még mindig a BMW M3 GT jön be, de jónak tűnik a Merci is.
  • lac coo
    #12622
    Mittudomen mibeN fut, nem piszkaltam :))
  • sertrex
    #12621
    A leghasznosabb akkor lenne, ha ki is javítanák mindet. :D
  • BooMiller
    #12620
    Ezek pc-is megvannak csak már bele sem írták mert több oldal lenne a hibalista.... de biztos javítják..
  • Synit HUN
    #12619
    Mondjuk ez a lista tartalmazza a legbosszantóbb hibákat PS4-re is :D Azt el is felejtettem tényleg hogy nem menti el a beállításokat career-ben. Meg a kék zászló miközben időmérőn gyors körön vagyok :D De hasznos lista köszi!
  • Fernandooo #12618
    Valaki meg tudná mondani, hogy a játékban a GT3-as kategórián belül melyik a leginkább ütőképes autó? Tehát ami elég gyors, jó a kanyarsebessége, ilyenek.
  • SityiSXT
    #12617
    Nem DX9 módban futtatod véletlenül? A WMD fórumon most olvastam, hogy másnak is előjött ez a gond, és ez okozta.
  • Nesuten
    #12616
    Az én problémám egy X65F botkorány volt amit a pCars indítása előtt ki kell húzni ...

    Unhandle exception trapped. exception_access_violation at
    0x407a2572. Reading from address 0x00000188. thread 0x00001e20
  • kishubi
    #12615
    ebben igazad van, de csak az után mennék online-ra játszani miután begyakoroltam az összes pályát, ismerem nagyjából a kocsikat, és mivel nincs kedvem egyedül körözgetni, így gondoltam ha végig csinálom a kariert akkor már elég tapasztalt leszek a netes játékhoz... Igaz közben idegbajt kapok :)
  • Alexease
    #12614
    Biztos felmartak az aszfaltot, mert kap egy uj reteget;) Motoroztam hasonloan felmart aszfalton, nem nagyon mentem egyenesen:D
  • BooMiller
    #12613
    Medence csempe?:)) Mit kapcsoltál már megint be?
  • lac coo
    #12612
    Texturák mitől ilyen csikosak sok helyen ?
    Kis részből van csempézve az alap ....?