19801
  • Pitti
    #12893
    Nem, most megint kipróbáltam, Laci beállításaival. Amúgy tényleg jó...De... Catalunya 9 kanyar kijáratán bal kerékvető tök egyenes arra érkezünk végigrázattam magam rajta hangja meg is volt de a kormányon semmi rázás, és mivel tök egyenesen megyek középrehúzás sincs.
    Amúgy konzekvensen mindig ugyanazok a rázók ráznak illetve nem ráznak körről körre, tehát rendszeres, nem véletlen.

    Vagy lehet, hogy pont ellenkezőleg, az ffb lyuk miatt nincs rázás? :)
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.31. 17:56:56
  • Pitti
    #12892
    Ez az? 12708
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.31. 17:41:08
  • lac coo
    #12891
    Az állítható FFB-nek pont az az átka mint az előnye: abszolut szét lehet barmolni, totál nincs meg az autó jellegzetessége , mint írtam bármiből GT érzetet lehet varázsolni :))
  • barcalaci84
    #12890
    ha jól rémlik akkor az fy érték felel az olyan erőkért amit a gumi kap a pályától buckáktól , kerékvetőktől,
    sőt pályán megállt víztől is akár...kerékvetőnél az nyilván más ffb hatást kapsz majd attól függően is h milyen magas mondjuk a kerékvető...
  • Pitti
    #12889
    NA ez kellene szerintem nekem is csr elite-hez. Hol is van az a beállítás?
  • Pitti
    #12888
    Nem hiszem, nem piszkáltam semmit, minden alapon van. Fanatec csr elite is elég erős, nem rakom feljebb, de ettől még lehet, hogy elnyomja...
  • ozoli78
    #12887
    oké értem:)Köszi
    most már maradok ennél a beállításnál mert érzek mindent amit kell
    mondjuk azt nem értem amikor szidják az FFB jét szerintem rendben van
  • Alexease
    #12886
    Ez nem ajanlott beallitas volt, hanem csak teszt:) Az enyem (G25, driver/game 100, master: 45, tesztnek egyenkent 200) eros de erezheto, tesztelheto, arra jo. Persze ha mindegyiket igy felhuzom egyszerre, akkor megemelem vele az asztalt:DD Azert irtam az elejen, erosen kormay fuggo lehet a teszt is, valakinek a fele is eleg hogy szetrazza az asztalt.

    Csak azert irtam le, hogy ha valakit ERDEKEL a jatek (ha valakinek zsigerbol szar, annak mindegy mit irok, de nem is azert irtam, hogy barkit meggyozzek:P), tudja/erezze mi mit csinal, es abbol osszerakjon maganak egy hasznalhatot.

    Valakinek igy valakinek meg ugy jo. Azt mindenkinek maganak kell eldonteni.

    Persze,lehet hogy jobb lett volna, ha csinalnak egy tutit, ami minden kormanyra, minden attetelle es kormanyszogre (allitgatas nelkul), minden autora azonnal jo, kihagyva a konzol es gamepda cuccokat, ugy mint az AC, de ez NEM az a jatek.

    De ha mar ilyen, akkor legalabb halat adhatunk, hogy nem fixaltak le minden lenyeges beallitast, ahogy nekik tetszik, bananra optimalizalva, es ugy lett volna egy teljesen hasznalhatatlan programunk (lasd. Ferrari, ami nem szim, de hangulatos cucc, de a fix idiotizmus miatt az elso harmada jatszhato, a tobbi kuka:/).
  • macleody
    #12885
  • lac coo
    #12884
    Nekem mondjuk bejön, hogy a Clióból egy atomkemény , szigurú GT autót csináltam :))
  • barcalaci84
    #12883
    azt én ki se próbáltam amikor láttam h miket állítgatott át:)
    nem is értem h jöhetett ki neki ez h ez így jó...:)
    de ebből látszik h mindenki máshogy szereti és magadnak kell megtalálni h mit szeretsz:)
  • macleody
    #12882
    Én most próbáltam ezt az ffb tweak cuccot, de borzalmas. Középen akkor lyuk van, mintha valami gagyi vibramotoros kormányt tekergetnék.
  • barcalaci84
    #12881
    nem lehet beállítani:) ezért is jó a clio funra ,mert alpa setuppal is egész jól lehet menni...
    Alexease meg csak arra írta a 200-as értékeket h egyesével próbálgassátok, h megértsétek mi mit befolyásol...gyakorlatilag én is így jutottam el a saját beállításomig...ami persze korántsem végleges és autónként is érdemes finomhangolni majd...de ehhez érteni kell h melyik csúszka milyen erőket befolyásol...

    a T500 meg rohadt erős...nyilván ott megint más értékek lehetnek a jók....nálam a fanatecgt3 rs-en nagyon bejön az általam használt arányok
  • ozoli78
    #12880
    Kipróbáltam T500 on ezeket ,de nem ajánlom senkinek azt hittem szétesik a kormány:)
    Én amit Laci irt a multkor azokat használom teljesen jó,hibátlan:)
    Elkönnyül -ráz ahol kell:)


    Laci esetleg próbáljátok ki a ginetta juniort angol pályákon próbáltam, nagyon jó alap settel is élvezetes
    Amugy szerveren be lehet azt állítani hogy ne lehessen setupolni vagy egy előre feltőltött settet lehessen csak használni?

    Utoljára szerkesztette: ozoli78, 2015.05.31. 16:23:38
  • Fernandooo #12879
    Oké, akkor így lesz.
  • barcalaci84
    #12878
    én real weathert terveztem , ami akkor működik ha nem piszkálod a dátumot stb...beállítja Currenten az aktuálisat...
    tehát 17 óra körül lesz belga időjárással:) de ahogy jól esik úgy állítjátok...:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.31. 16:14:56
  • lac coo
    #12877
    Jó,. nem kell cifrázni :)
  • Fernandooo #12876
    Oké, akkor minden full ugyanaz, amit megadtál eredetileg. Időjárás, időpont? 13 óra, napos jó lesz?
  • b-type
    #12875
    Én megpróbáltam, megcsináltam 2-t az MZ200 meg az összes nulla...szörnyű.
    Utána gondoltam hátha működik a placebohatás, gyerünk nézzük meg milyen mikor AC-s. Fy 200 többi lehúzva master marad.
    Aztán egy korrigálásnál kikapcsoltam az egészet a francba.
    ..és azt hiszem pár napig hagyom pihenni, szerettem volna elindulni ezen a Le Mans-i futamon, de totál elment a kedvem ettől a játéktól.
    ..ha valóban a felfüggesztésből és a gumiból veszi az adatokat akkor az teljesen kuka. mintha egy rúdon ülnék nem autóban.
    Én elhiszem hogy az a hülye aki nem tudja beállítani a kismillió szirem-sz@romat már elnézést, nem pedig beülve egyből autót vezet, legyek hüye nem érdekel. Tudok vele gyorsan menni de ez nem jó ez a vége.
  • barcalaci84
    #12874
    toljátok szerintem amúgy:) írd ki a server nevet meg a jelszót itt és PH-n és szerintem összegyűltök rendesen (akár lehet ugyanaz a server név és a jelszó és akkor könnyen megtalálják majd...
  • lac coo
    #12873
    Én ma mennék ha mennék...
    bár behalt a fülesem, nincs másik ....
  • Fernandooo #12872
    Egyébként nekem eléh jó netem van, ha más nem, én bevállalom, hogy hostolok.

    Szerk: Ja, hát nem tudom, ha holnapra akarjátok. Az nekem már hétfő. :D Annyira nem buli. Na, döntsétek el, hogy mi legyen.
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.05.31. 15:58:59
  • barcalaci84
    #12871
    hát ma nekem nem lesz játék, esetleg holnap este tudok csinálni mert ezt akombót szívesen lefutnám mégegyszer, aztán keresnék én is valami másik verdát a játékban, mert azt se tudom milyen más autómk vannak kis túlzással:)
  • lac coo
    #12870
    Nem lehet hogy túl erős és elnyomja a középrehúzás ?
  • Pitti
    #12869
    Az miért van, hogy néhány kerékvetőt nem érzem a kormányon, futómű hangját hallom, de ffb nincs. Vagy ez csak nálam van így?
  • Fernandooo #12868
    Akkor elmarad?
  • barcalaci84
    #12867
    sajnos közbejött valami és nem tudok indítani majd servert...
  • lac coo
    #12866
    hmmm...nálam nem, napokig használom .
  • macleody
    #12865
    Jó ez a dashmeter csak mocskosul eszi az akksit. Tegnap nem győzte szuflával a töltő.
  • lac coo
    #12864
    De gondolom csak ingame akarná látni ,az ok, hogy bír egy gumi x kört, de verseny alatt lehet pár elfékezés, kicsúszás, erőltetett menet stb ...Nem is értem miért nem mutatja a kis gumi app ....
  • Tommy78
    #12863
    közben sehogy, de végülis nem is arra irányult a kérdés, hanem, hogy, hogyan lehet monitorozni. Leteszteled a három keveréket, végeztél megnézed mennyit koptak a gumik és kész is.
  • Danecay
    #12862
    Hát ezért nem fogok venni annyi biztos!
  • sertrex
    #12861
    Kell hozzá egy plusz monitor.
  • sertrex
    #12860
    "Valaki letesztelte ezt az 5x gumit és még a gyári assist off-ot is?"
    Nem volt fennakadás. Kérdeztem. Még a kérdőjel is ott van.
    Amúgy köszi a választ. Valami ilyesmire voltam kiváncsi. :)

  • lac coo
    #12859
    De abban hogy nézi ingame ?
  • Tommy78
    #12858
    A Tom Shane àltal készített pCars profilerrel. Rengeteg infót kiolvas a jàtékból.
  • Alexease
    #12857
    Igen, elirtam szokasszerint:)
  • sertrex
    #12856
    Itt ezt vagy 100%-ot akartál írni, mert 10%-on kicsit gyengének tűnik. :))

    " - Driver: 10% FFB, 900 fok, szokasos."
  • lac coo
    #12855
    Miért, játékban lehet valahol nézni a clippinget,

    A telemtria HUd nálam felejtős, nincs G27 váltó ,és csak azzal tudnám léptetni :))
  • Danecay
    #12854
    Az kiderült már, hogy a gumikopást, hol és hgy lehet monitorozni mert a legutóbbi ezzel kapcsolatos beszélgetés során ez nem derült ki? Vagy mindenki érzésre megy ki cserélni?