19801
  • SityiSXT
    #13168
    Tévedés, nem vagyok kivétel, sőt - pont az egyik bug miatt, amit ez a patch javít, buktam a karrierem, kezdhetem előről. Mellesleg ezen az analógián elindulva (amíg bugos a játék, addig ne jöjjön DLC) igen sok játéknak nem kéne még DLC-nek lennie... A nicked alapján te ugyen PlayStationön játszol? Csak mert akkor ott a DriveClub, mint igen kiváló példa - az is csak mostanában lett igazából kész, közben azért jöttek hozzá DLC-k. ;)
    Emellett a játékfejlesztő stúdiók is csak cégek valahol és mint ilyenek, a gazdaságosság az egyik fő céljuk. Ergo nem igazán jó ötlet malmozni hagyni az alkalmazottakat, ha tudnak neki munkát adni - amiből ráadásul profitja származik a cégnek.
  • Fernandooo #13167
    Tehát ami az alatt van, az gagyi. Pl. a G27. Szerinted a G27 gagyi. Oké. :)

    Légyszives mutass nekem 350 mm-es átmérővel rendelkező kormányt, ami árban aláver a G29-nek. Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.10. 11:03:45
  • Screenracer #13166
    35 cm. 0,35 m.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.06.10. 11:02:40
  • Screenracer #13165
    Én pont ezért adtam el a Bugattimat.
  • PSplayer
    #13164
    350mm mond valamit? Ja nem.
  • Fernandooo #13163
    Igazad van, tényleg nem tudod megvédeni azt az álláspontodat, ami szerint ez a kormány "szar". De akkor miért írtad, hogy az? Az eladott Fanatec kormányod milyen alapot szolgáltat arra, hogy egy merőben más kormány leszarozz, amit még ki sem tudtál próbálni? A többi, korábban feltett kérdésemre még nem válaszoltál. Pedálsor, kormány átmérők...
  • PSplayer
    #13162
    Nem kell jatszani itt magad. Amugy mit irhatnek, hogy hiteles legyen? :) Szerinted milyen tapasztalatok alapjan? Mondjuk ugy, hogy volt fana cuccom de aladtam mivel nem adta.
  • Screenracer #13161
    A mostani G27 280 mm, tehát növelték, ami kimondottan jónak tűnik. A pedál mechanikája ugyanaz, ami a G25/27-ben van. És az se gagyi.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A személyeskedésnél, a témához nem kapcsolódó szúrkálódó, flémkeltő megjegyzéseket értem.

    "De inkabb utkozz par magyarral szokasodhoz hiven."

    "Es igen sokan varjak a javitast (te kivetel vagy)."

    "fernandooo Vegyel egy roncsderbi jatekot, latom szeretsz utkozni online. "


    Ha nem hagyod ezeket abba, a következő már a moderátoroknál fog landolni. Mondjuk egyértelmű egyébként is a kötözködési szándékod.
  • Fernandooo #13160
    A pedálsor mi alapján nevezhető gagyinak? Részletezd a megalapozott érveidet kérlek.

    A 320 mm-es átmérő miért gyagyi, amikor a DFGT - ami egy máig bevállt és elismert, sűrűn ajánlott kormány - átmérője 280 mm, a G27-é, ami abszolút klasszikusnak számít, 270mm?
  • Fernandooo #13159
    Mi van, kötelezően meg kell vásárolni a DLC-ket, lemaradtam valamiről? Mert pont úgy állsz hozzá, mintha téged mindenképpen le tudnának húzni azzal a 3 euróval, akaratodtól függetlenül. Én úgy tudom, ez egy opciós ajánlat, vagyis te döntesz, hogy megveszed-e, vagy megvárod a javítást, és utána eldöntöd, hogy adsz-e még ezért a játékért pénzt, vagy sem...
  • Fernandooo #13158
    Nocsak, nekiláttál személyeskedni, érdemi válasz helyett?

    És te hol láttad még ezt a kormányt és hogyan tudod igazolni, hogy tényleg láttad élőben, videóban, bármilyen más módon, ahogyan én? Biztos vagyok abban, hogy csak azokat a képeket láttad, amiket én, és ebből vontad le azt, hogy ez a kormány szar. Nem tudtad megvédni az álláspontodat, erre elkezdesz megtalálni engem, hátha belemegyek a játékba. Figyelj: nem fogok.

    Még mindig várom a választ, maiben kifejted azt, hogy pontosan milyen tapasztalatok alapján szaroztál le egy terméket, amihez még nem férhettél hozzá semmilyen körülmények között.
  • PSplayer
    #13157
    Nem tudom milyen szemelyeskedesrol beszelsz... Viszont nem vagyok videos es nem kell semmit bizonyitanom. Amugy gagyi a pedalsor, kormany 320mm ami rohej.

    Szoval ket heten belul. Ok sem tudjak pedig evekig teszteltek a jatekot, de nincs kijelzes ki milyen segitseget hasznal (time trial), hogy fordulhat ez elo? Mert igy ertelmet nem latom, azert meg nem kapcsolok segitsegeket, hogy legyen eredmeny a listan. patch notes
    Utoljára szerkesztette: PSplayer, 2015.06.10. 10:52:32
  • Screenracer #13156
    Ha nézted a patch notes-ot, akkor az is oda volt a múlt héten írva, hogy két héten belül kijön. És ahogy korábban már elhangzott, a patch és a DLC nem függ össze. A hibajavítások miatt, egy autógyárban se áll le a termelés, azt már a szakszervíz végzi.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.06.10. 10:48:39
  • PSplayer
    #13155
    Azert nem kell kombinalni, te lehet kepen lattad csak az mas dolog... De inkabb utkozz par magyarral szokasodhoz hiven.
  • Screenracer #13154
    Honnan veszed, hogy szar? Van egy példányod már? Légyszi prezentálj már egy kis ismertetőt egy videóval.

    Az ilyen és hasonló flémkeltő és nem ideillő személyeskedéseket pedig a jövőben hagyd el, mert ha nem vetted volna észre egy moderátor a topik házigazdája és nem igazán fogja tolerálni.
  • PSplayer
    #13153
    Attol meg pofatlansag. Enyhen bogaras a jatek, de mar van fizetos dlc. Neztem a patch notes, de mikor adjak ki? Mar 1 honapos a game nem artana haladni. Es igen sokan varjak a javitast (te kivetel vagy).
    Utoljára szerkesztette: PSplayer, 2015.06.10. 10:39:00
  • Fernandooo #13152
    Gondolom azt hiszed, hogy érdemi válasz helyett ez is megteszi. Nem. Szóval újra megkérdezem: Miből gondolod egy játékvezérlőről, amit eddig csak néhány képen láttál, hogy az "szar"?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A roncsderbit nem kedvelem, agyatlanságnak tartom.
  • PSplayer
    #13151
    Nem erted.
    Konkretan nem is az ara a baj csupan az hogy szart adnak dragan...ennyi

    fernandooo Vegyel egy roncsderbi jatekot, latom szeretsz utkozni online.
  • SityiSXT
    #13150
    Ott van némi bukfenc a logikádban, hogy míg a programozók bőszen reszelik a patcheket, addig a művészeti részleg simán melózhat a DLC-autókon. Elvégre nem azért fizetik őket sem, hogy melegedni/hűsölni járjanak be az irodába. ;) Szóval a két dolog független egymástól.
  • Screenracer #13149
    Hol látod, hogy valami vicceset írtam?
    Nyilván nem is az USA árakat hasonlítottam, hanem azt mondtam, hogy egy külföldi cég nem a magyar árakat tekinti irányadónak.
    Tehát olyan árat kér a termékéért, amit az országában és a további érdekelt országban, ami a kereskedelmi stratégiájuk szerint piacot jelent, kitudják a havi fizetésükből, minden nehézség nélkül fizetni. Magyarország ilyen szempontból egyik nyugati cégnek se az elsó számú kereskedelmi célpontja. Természetesen ott se mindenkit vet fel a pénz, így sokan fogják a G29-et választani, az ott is drágának számító Fanatec helyett. A vásárlási szokásaidhoz nem tudok hozzászólni, nem tartozik rám, hogy mit engedhetsz meg magadnak.
  • Fernandooo #13148
    A képek alapján döntötted el, hogy ez a kormány márpedig "szar"? És amennyire téged nem érdekel, hogy máshol mennyibe kerül ez kormány, annyira nem érdekli a forgalmazót az, hogy Magyarországon ez mennyire számít soknak, vagy kevésnek. Vagy megveszed, vagy nem, mindkét esetben vállvonogatás lesz a részükről, mivel nem a szinte kimutathatatlanul csekély magyar piac a meghatározó.
  • PSplayer
    #13147
    Vicces vagy :) Nyilvan nem az erdekel, hogy az usa mennyi a kormany. Tudod szart nem veszek egy rakas penzert, na ez a draga :) Ha mar draga akkor legyen minosegi.
    Utoljára szerkesztette: PSplayer, 2015.06.10. 09:56:15
  • Screenracer #13146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És ezt miért érezted úgy, hogy le kell írnod? Ráadásul ebben több volt a személyeskedés, mint a te általad kifogásolt kommentben. Ezt meg flémnek hívják. Csak a tisztánlátás kedvéért. Semmi szükség rá, főleg úgy, hogy nem is hozzád intézte a megjegyzést.


    Sajnos nem nagyon lehet értelmezni, hogy mi vált, mi nem vált a főmenüben, mert semmi konkrétumot nem lehet kihámozni. Ha azért írtad ide, hogy segítsen valaki, ahhoz valamivel konkrétabban kellene fogalmaznod. Például egy videó is megtenné az esetről, az is lehet, hogy tényleg egy gomb radadt be, de gondolom, az a te vezérlődön és nem a játékban. Próbáltam rekonstruálni a leírtak alapján, de nálam semmi "gomb" nem ragad vagy mi.
  • Fernandooo #13145
    Ezt most spoilerbe megy, mert nem a témához tartozik, és hosszabb lesz, akit a játék érdekel és nem a hülyeség, az nyugodtan kihagyhatja, de tisztáznom kell pár dolgot az illetővel úgy látszik:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nektek már minden személyeskedés, végtelenül pc-nek kellene az embernek lennie ahhoz, hogy ne annak tűnjön. Igen, vannak vélemények. Igen, mindenről, emberekről és az emberek véleményéről is. Igen, negatív vélemények is születnek. Teljesen természetes módon, mivel ugye nem egyetlen közös elmével rendelkezik az emberiség és milliárdféleképpen élünk meg mindent és látjuk a dolgokat. És igen, amennyiben véleménykülönbség lép fel, úgy természetszerűen előfordul, hogy az egyik a másikról nem éppen pozitívan nyilvánul meg, mivel a véleménye sem pozitív. És ha ezt kimondja/leírja, akkor már fú, boszorkány, égessük meg! Röhejes.

    Egyébként pedig abban a posztban amire most hivatkozol, pont nem volt személyeskedés. Tisztában vagy a kifejezés jelentésével?

    „…a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják. Szavahihetőségét, hozzáértését kérdőjelezik meg, jellembeli hibáira vagy olyan körülményeire mutatnak rá, amelyek alapján kétségbe vonható az illető hitelessége és, ennek folyományaként, a vitaképessége az adott témában, vagy esetleg általában.”

    Nos, egyik kritériumot sem ugrottam meg. Nem a szavahihetőségét, hozzáértését kérdőjeleztem meg, nem utaltam jellembéli hibákra, nem lett megkérdőjelezve a hitelessége. Mindösszesen annyi történt, hogy az illető fikaposztjára érkezett egy válasz, ami azt tartalmazta, hogy nem érdekel a véleménye és a SMS vélhetően nem retten meg attól, ha nem ad ki 3 eurót a termékéért, miközben pár százezren ezt várhatóan megteszik.

    Ennyi a sztori. Az utálat dologhoz nem tudok mit hozzátenni érdemben. Nekem csak karakterek ezek az emberek, semmiféle jelentőséggel nem bírnak az életemre, így a hozzám – vagyis a netes alteregómhoz, ami a személyem elhanyagolhatóan csekély megnyilvánulási formája - való viszonyuk is tökéletesen neutrális.

    Tisztelnem sem kell senkit, mert nincs mire. Tiszelni olyan embereket lehet, akik valami fontos, hasznos, értelmes dolgot vittek véghez az életben, illetve tisztelheted a családtagjaidat, amiért felneveltek, ott vannak veled jóban-rosszban, stb. De idegeneket, nickneveket tisztelni? :D Lehet, hogy pedofil köcsög valamelyik titokban, vagy rendszeresen kukkol, esetleg vedel mint az állat és veri a családját, mire tiszteljem? Lehet, hogy nem, de az biztos, hogy így, a neten semmiféle okom nincs a tiszteletadásra, mivel mint mondtam, személyiség nélküli karakterláncokról van szó, virtuális és ebből fakadóan hiányos személyiségekről, akiket egyáltalán nem ismersz. Szóval tényleg leszarom a tiszteletet a fórumokon. Nálam nagyon kevés a kivétel, azok is évek alatt alakultak ki.


    A játék teljesen használható, néha kell hozzá egy kis türelem, néha kétszer kell elindítani, időnként tényleg előjönnek hibák, de az az állítás, hogy „használhatatlan” egyáltalán nem állja meg a helyét. Nekem speciel hetek óta nincs problémám.

    Amiről te írsz, az akkor szokott előjönni, amikor a kormány nincs alapállásban.
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.10. 08:54:54
  • ozoli78
    #13144
    a leg nagyobb bajod az hogy a mondandód vége mindíg át megy személyeskedésbe
    ezért utálnak itt annyian(persze tudom pont leszerod:)
    az alapvető tisztelet sincs meg nálad a másik felé,de ez nem a te ihibád hanem nevelési hiányosság

    én meg veszem a DLC mert sajnos minden szart megveszek:)
    de az hogy ennyire használhatatlan legyen valami az már nagyon gáz
    most azt csinálja ez a szar hogy mintha beragadna a gomb a főmenünél vált össze vissza giga lol
  • Timbu
    #13143
    A videó végén még mindig ott van a Wii U logó is
  • Fernandooo #13142
    Mindeközben az AOR-on ilyen futamokat szerveznek a játékkal... Az ilyeneknek van értelme, nem a tíz meg 15 körös, bemelegítő jellegű sprintecskéknek . :D


    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.10. 07:04:06
  • Alexease
    #13141
    Ma meg nem volt;D

  • Screenracer #13138
  • Alexease
    #13137
    Nagyreszt valszeg azok lesznek, amit a megjeleneskor "kiszedtek". Esetleg ujnak erkezik Bristol:)
  • Fernandooo #13136
    Számomra az a legjobb fejlemény, hogy már júliusban érkezni fog egy pályacsomag. Nagyon remélem, hogy nem lesz tele tök nekem érdektelen oválokkal, és akad majd benne valami merőben új is, amivel még a teszt időszak alatt sem találkozhattunk.
  • Screenracer #13135
    A jövőről kicsit részletesebben.
  • Screenracer #13134
    Jaja, ez teljesen jó alternatíva, ha valakit nem vet fel a pénz, de ennyit még ki tud szorítani.
    Viszont az hogy kb. a G27 árszínvonalon van, abból látszik, hogy ez csak egyfajta ráncfelvarrás.
    Dizájnnal se igen kellett foglalkozni, Franczi bácsi lement a raktárba, mondván - Nézzük, miből élünk!?
    Azután ráakadt a G25/27-re és a DFGT-re és úgy döntött ezeket kicsit összegyúrja. Új gépsorok se kellenek, mert ezek a szerszámok már le vannak gyártva és csak össze kell szerelni, egy kis átalakítással. Becsületükre legyen mondva nem olyan árat kérnek, mintha valami vadi új dolog lenne. Abban lehet reménykedni, hogy a vezérlő elektronika egy kicsit modernebb lesz, mondjuk 16 bites, mint az új TM-ek is. ;)
  • Screenracer #13133
    Ezek közül egyik autó se volt benne, fejlesztés alatt.
    Itt #10658 egyszer már kilistáztam, hogy még mi várható a véglegesben vagy a közeljövőben. Ez az öt autó is benne van. ;)
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.06.09. 19:07:58
  • Fernandooo #13132
    Ha valaki tud olvasni, az tudja, hogy jön a javítás. Az meg, hogy személyesen te nem adsz egy fillért sem, azt hiszem, nem sorolható a valós fenyegetés kategóriájába. Továbbá az, hogy a teszt időszak alatt mint tesztelő - mennyi viszajelzésed is volt az évek alatt a fejlesztők felé? - hozzáfértél a teljes tartalomhoz, nem biztosítja számodra azt, hogy az eleve DLC-be tervezett tartalmakat ingyen megkapod. Ha nem tetszik nem fizetsz, hát kit érdekel... Arról nem beszélve, hogy nem "jó pénzért", hanem 5 autót szaros 3 euróért...
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.09. 18:26:48
  • endy papp
    #13131
    DLC már van,de javítás ami érdemben használhatóbbá tenné a játékot,az sehol.
    Én tuti egy fillért nem adok érte,míg a játék ilyen "félkész" állapotba van.
    Mellesleg ezek a kocsik már benne voltak anno most meg vegyem meg jó pénzért...mert
  • Alexease
    #13130
    Ezeken a kepeken mar sokkal jobban nez ki.

    OK, kicsit konzolos lett a sok szin es gomb miatt, de hat valamit valamiert. A "realisabb" arat a nagypeldanyszamu gyartassal lehet elerni, ami a nagykozonseget jelenti. A gombok, a PS-style, a pedal es a fogaskerek mind ezt szolgaljak.
    A gaz es fekpedalt tehettek volna kozelebb (blipp), de hat ez is a "mindenkinek" es "mindenre" hatranya (ketpedalozas). Az allithatosag es a nyomaserzekenyseg felejtos, hasonloan a koltsegek miatt.

    Nekem meg a legelso generacios (megjelenes elott nagykerbol) G25 van, nincs semmi baja (kiveve a hatramenet hianyat:D). A kormany tokeletes. De ha minimalisan javitanak a pontossagon, es meg csendesebb is, de foleg, a korabban elojott esetleges hibakat (pl. erzekelo muanyag tarcsa:P) javitjak, akkor mar eleg jo lehet.

    Foleg megnyugtato, ha megpusztulna a G25, legalabb mar lenne mivel cserelni (a TM necces, a Fanatek horror).

    Akkor lenne meg poen, ha ra lehetne dugni a G25/G27 valtojat:D legalabb ideiglenesen, amig az ember gyujtoget egy normalisabbra.
  • Fernandooo #13129
    Már nem emlékszem arra, hogy hol volt, de valaki teljesen kicserélte ezeket a tekerő genyókat és valamilyen ipari cuccokat rakott be helyettük. Szakmai megfogalmazás off. :D Akkor nem mentettem el azt a posztot és már nem találom, pedig elég jó megoldásnak tűnt.

    Áááá, megvan! :D
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.09. 13:02:35
  • MooneyR
    #13128
    A H-váltóról nincs semmi hír, kép vagy valami, hogy milyen lesz? Illene azon is valamit "gyógyítani", remélem kicsit masszívabb lesz, mint a mostani..
  • Screenracer #13127
    Rakjál a kormányház alá egy gumilapot vagy valamilyen anyagot, ami nem csúszik. Esetleg alul, ahol a két kis lábszerüség az asztalhoz feszül, oda is vághatsz valami tapadósabb cuccot. :DDD