19801
  • unrealnoise
    #19281
    Gondolom a szokásos nagyot mondás.

    Kicsit féltem őket, jövőre jön a Forza 8 és valszeg a "GT7" is...

    A Forza 8-nak idén kellett volna jönnie, de csúsztatják, tuti nem lesz szar, és átgondolnak ezt-azt azon a játékon.
    A PC3 ha idén jött volna, jól jártak volna. Vagy jövőre az év első felében...

    Nem tudom...

    Nem mondom, hogy nem lehet megverni a két nagyot, mert valamilyen szinten már meg is verték őket, de itt azért életben is kell maradni, megfelelő pédányszámban el kell adni a cuccot, amit nehéz lesz, ha a 3 nagyobb cím egyszerre jön ki...
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2019.07.22. 12:29:58
  • Danecay
    #19280
    És ez vajon mit akar jelenteni?
  • sertrex
    #19279
    "Ian Bell CEO SMS
    @bell_sms

    The next Project CARS is going to be a Revolution. Huge thanks to all of the team who are honing it to perfection. I might rightly be accused of being overly positive/optimistic on occasion, but this is a game changer. It's epic already and it's one we'll ship when we're ready."
  • sertrex
    #19278
    The Logitech G Challenge Returns for 2019
  • sertrex
    #19277
    Nurburgring: PC2 vs real life :))

  • sertrex
    #19276
    Egy újabb hiánypótlás készül.










    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.06.04. 20:04:56
  • WinT
    #19275
    Na ezt a Caldwell Parkot még gyakorolni kell, de ég és föld a különbség a korábbi próbálkozásokhoz képest. Nagyon bejön a cucc.
    Tone-t, Volume-ot próbálgatom de nagy változást egyik sem jelent. Nem baj, jó ez csak szokatlan. Olyan Asetto Corsás.
    Azt nem tudom mennyire élethű de nekem jóval játszhatóbb.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2019.05.30. 21:49:55
  • sertrex
    #19274
    Ha túl könnyű a kormány akkor próbálgasd a Volume és a Tone csúszkákat állítgatni.
  • WinT
    #19273
    Hát ööö... kipróbáltam a standard belts & DD változatot. Karriermódban szenvedek Sportscar Lites szériában a Radical SR8-RX-el pár hete. Én ezt eddig képtelen voltam gyorsan is vezetni meg az úton is tartani, ha elindult valamerre tízből talán egyszer fogtam meg. Namost én nem tudom mi itt a varázslat de olyan kezesbárány lett, hogy öröm berakni a kanyarba még nagyobb öröm, hogy meg is lehet benne tartani. Kurva jó... viszont az én ízlésemnek kicsit talán túl könnyű lett a kormány, kisujjal el tudom vezetni majdnem.
    Na most kipróbálom a Ginetta Proving Groundon a G55-öt, ezen az eventen sem voltam még képes végigmenni kicsúszás nélkül. Ha ez is sikerül imába foglalom a csávó nevét.
  • sertrex
    #19272
    Hát szerintem próbáld ki mindkettőt és amelyik jobb, az maradjon. :))
  • WinT
    #19271
    Na ezt kipróbálom... csak nem tudom eldönteni, hogy az én egyszerű Thrustmaster T150-emhez melyik fájlt kéne használni a fogaskerekes vagy a szíj/direkthajtásos kormányokhoz ajánlottak közül. Merthogy a T150 elvileg valami szíj/fogaskerék hibridet használ.
  • sertrex
    #19270
    Érdekes... érdekes!

    Christiaan's Pure FFB (Custom pCARS2 FFB File)
  • sertrex
    #19269
    Nálam is sima vétel.
  • Finkoo
    #19268
    Azta kibebé...
    Ismerve a Reizát, hogy a RF-ból mit hoztak ki, simán megpiszkolják a saját enginejükel a PC2-t... Meg basszus, milyen tartalmak már? Hiánypótló mind, real time időjárással, pálya evolúcióval, és a Reizánál az AI is mindig durvamód jó... És lesz nem licenszelt kamu F1, de a LEGESLEGJOBB F1, ami elérhető jelenleg az tuti...
    Engem megvettek kilóra! Alig várom... (remélem lesz Lacer kupa, meg Marcas...)
  • sertrex
    #19267
    A hét híre!! Jön az Automobilista 2, Madness enginnel és Live Track 3.0-val. Tehát úgy néz ki ugrott az az elmélet, hogy az rF2 motorjával folytatják majd a Reiza.

  • sertrex
    #19266
    A Season Pass magába foglalja az összes DLC-t és a Motorsport CARS Pack-ot.



    Utóbbi tartalmát láthatod a képen. A DLC-k részletes tartalmáról meg ITT olvashatsz.
    Hogy megéri-e? Azt neked kell eldönteni. :))
  • Zoolee1976
    #19265
    Sziasztok!Tudom szubjektív de szerintetek megér 5000 forintot a season pass? Sok oldalt néztem de sehol nincs normálisan összefoglalva,hogy akkor most pontosan mennyi kocsit és pályát ad az alap játékhoz!?
  • Axtros
    #19264
    Kit érdekel a box-uk. A Project Cars-t fejlesszék, ne ilyen hülyeségekre fecséreljék az időt. Olyan piacra betörni, ahol már több évtizedes háttérrel megvetették magukat a nagyok, teljesen felesleges. Esélytelen. Maradjanak a szoftvernél, abban lehet javítani, és valódi profitot elérni - már ha jó lesz a nagy közönség számára a program.
  • sertrex
    #19263
    Ilyen az üzleti világ. Az ilyen új kezdeményezések és új feltörekvők nagyon kis százaléka tudja megvetni a lábát. Nem is igazán volt komolyan vehető ez a box. Lehet hogy alig vártak valami kapaszkodót, ami alapján túl nagy égés nélkül kihátrálhatnak ebből az izéből.
  • Danecay
    #19262
    Igaz már több napos hír, de Nem áll jól a Mad Box szénája, lelépnek a befektetők
  • sertrex
    #19261
  • sertrex
    #19260
  • sertrex
    #19259


    "@everyone it’s no secret that there is a new RST tool being worked on. Right now the team is implementing loads of new data options for Project CARS 2 and is focused on getting that running smoothly. A release date has not been announced, but we will be sure to post when it is available for the public.
    To answer some FAQ:
    -right now, the new tool will be for PC2 but implementation for the other sims on the market is planned on being added in the near future.
    -The new tool itself will be free, but you will have to purchase individual licenses for each of the sims you want to use it with. Since most of us in this discord have purchased the PC2 Tuner, you will be given the PC2 license free of charge upon release of the new tool.

    We are all very anxious for this new tool to be released. Please be patient. The staff is aware that the community wants functionality for all the sims out there so we will do our best to accommodate all of them. There may be limitations but we will not know until we start diving into the other games.

    Thank you."


    Forrás: az RST (Racing Sim Tool) Discord csatornája.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.04.07. 16:16:38
  • sertrex
    #19258
    Oké, rendben. :)
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.03.26. 20:09:54
  • ratb
    #19257
    Megértelek...de az én rendszeremen ez nagyon előjön ezért hoztam fel a témát...és hidd el a magas sugárzó pont a fülem magasságában van...ahogy kell ;)
  • sertrex
    #19256
    "A te rendszereden az se hallatszik,hogy a váltás hangja a váltókar felöl szól?
    Csak a tudományos kiváncsiság miatt kérdezem ;)"


    ??????

    Ha már tudomány. Te az autódban a mértani középpontban ülsz és minden hangot középről hallasz?
    Na most, a játékban is a kormány van a középpontban és ahhoz képest tolódnak el a hangok. Ha mindent középről akarnék hallani, akkor egyszerűen monóban hangosítanám ki a játékot. Persze autóban ülve, a zárt fülke miatt jobban körül vesznek a hangok, de ezt majdnem tökéletesen visszaadja a több csatornás hangrendszer vagy a fejhallgató. Nem azt írtam, hogy az én rendszeremen nem hallatszanak az eltolódások, hanem azt, hogy ilyen problémám nincs, mert szerintem így normális és mondhatni élethű. Mondjuk pont emiatt eddig nem is figyeltem ezekre a dolgokra eddig. Természetesen az is kihallatszik, hogy jobb vagy bal oldalon ülök és ahhoz képest hallatszik a váltás is, de mivel ez számomra teljesen életszerű, így fel se figyeltem rá, főleg nem hibaként éltem meg. Mondjuk már azt se nagyon értettem, hogy azt írod, hogy "...hogy a motor a monitor jobb felső sarkából bömböl...", mert nálam mindig a fülemmel egy magasságban vannak a hangszórók, kivéve a hátsók, mert azok feljebb vannak kb. egy méterrel, a surround hangzás miatt.
    Na most ha 20 éve szimezel és ilyennel még nem találkoztál, akkor a CARS az első szimulátor, ahol erre is odafigyeltek.
  • ratb
    #19255
    ;)
  • macleody
    #19254
    Mit szivsz? Én is kérek :))
  • ratb
    #19253
    Tesztelgettem kicsit...fejhallgatóval is hasonló a helyzet, de kevésbé jön elő, más a térérzet fülesen(bár ha megfordítod a fülesed te is hallod szerintem) ..
    Gondolom azért hallom ki ennyire a sztereó képet mert egy egyenlő szárú háromszög csúcsain vannak a hangfalak ill. én. Ez van ha egy gépen megy a szimulátor és a zenélés is :Đ
    ..azért köszi hogy lecsekkoltad ;) bár egy config.ini tuning jobban esne...bár ahogy tesztelgettem autónként máshogy keverték a hangokat..
    Amiket néztem : bmw m1 procar -bal kormány és jobb oldalt fent bömböl a motor(lehet azért mert középmotoros?), Bentley gt3 -jobb kormányos és balról jön a motorhang, Super7 bár jobb kormányos mint a Bentley még is szinte középről szól, biztos mert kabrió, nemtom' :)
    Olyan érzésem van mintha valami fullos 5.1 hangzása lenne a gaménak csak nem bír el vele a sztereó rendszer.
    ja és próbáltam a menüben a hang setupot...headphone mix -be...nincs rá sok hatással...ill. van egy másik kapcsoló valami 5.1 hátsó hang kapcsoló annak sincs hatása rá.
    A te rendszereden az se hallatszik,hogy a váltás hangja a váltókar felöl szól?
    Csak a tudományos kiváncsiság miatt kérdezem ;)
  • sertrex
    #19252
    Én házimozi erősítőn hangosítom, optikán keresztül, de nem érzek ilyen problémát és fejhallgatóval se.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.03.24. 18:19:52
  • ratb
    #19251
    Nincs elállítva a hangfalam.(egyébként studio monitoraim vannak- külső hangkártyával, de ez nem is olyan lényeges) Minden autónál ez van...jobb kormányosnál bal oldalról szól......kicsit túlgondolták a fejlesztők ezt a honnan szól a motor dolgot...
    youtube belső kamerás felvételek nézek ott is olyan.....
    csak külső-hátsó nézetben szól középről a motorhang :(
    Utoljára szerkesztette: ratb, 2019.03.24. 17:53:26
  • sertrex
    #19250
    Melyik autónál van ez? Minden autóval ezt csinálja? Fejhallgatóval is ez a helyzet? A TV-n/monitoron-n nincs elállítva a balansz?
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.03.24. 14:23:16
  • ratb
    #19249
    A problémám a következő : A cocpit nézetben a motor hangja jobbra van panorámázva kb30 fokban, ami nagyon zavaró
    (20 éve nyomom a szimulátorokat de ekkora baromsággal még nem találkoztam, hogy a motor a monitor jobb felső sarkából bömböl :)

    Esetleg lehet ezen korrekciózni valami config filében?

    Ideiglenes megoldásként a windowsban 60%-ra letekerem a jobb hangszorót mielött PC2-t indítom, így már középen a szól a motorhang
    de ez nem tökéletes megoldás mert így az egyéb környezeti hangok balra erősebben szólnak...bár nem zavaró mert a motorhang majdnem mindent elnyom :)

    Elöre is köszi , ha tudtok valami okosat :)
    Utoljára szerkesztette: ratb, 2019.03.24. 11:55:33
  • Alexease
    #19248
    A kovetkezo evekben, tuti valtozasok lesznek vagy nagyobb tervek bejelentesei. Ha a MadBox-ot nem talaljak ki jol, akkor bukta lesz vagy be sem fejezik;) Lehet, amugy is csak "erdeklodes szinten" jelentettek be.
  • Danecay
    #19247
    Persze, úgy értettem hype-ot, hogy januárban szinte mindegyik napra jutott egy hír, egy koncepciós kép hol magáról a konzolról hol a kontrollerről aztán nagy lett a csend. Lehet nincs is ennél több amit fel tudnának mutatni vagy ha van is nem biztos, hogy napi rendszerességgel be fognak számolni róla. Minden esetre kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből, vagy, hogy lesz e egyáltalán valami. Igazából az egész csak az elmúlt időszak Google játékplatform / konzol körüli találgatásokról ugrott be, hogy év elején volt ilyen is. Menet közben lelepleződtek a Google tervei is.
  • sertrex
    #19246
    Szerintem nem kellene a hype-ot összekeverni egy termék bejelentésével. ;) A bejelentés után jönnek a dolgos hétköznapok. Majd azután jön a hype, mikor a kész terméket kezdik el reklámozni. Jönnek a bemutatók, a kiállításokon való részvétel, stb... Mindennek megvan a maga ideje. :)
  • Alexease
    #19245
    2022-re igertek, az meg odebb van.
  • Danecay
    #19244
    Az év elei hype után elég nagy lett a csönd a Mad Box háza táján, de lehet, hogy csak győzött a józan ész :D
  • sertrex
    #19243



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.03.13. 11:01:51
  • sertrex
    #19242