1976
Dead Space 3
  • DarkSector
    #496
    Alan wake érdekes egy játék, ebben élvez egyediséget, hivatalosan ilyen kategóriát nem határoztak meg, akció-kaland elvileg, de a fejlesztők által meghatározott kategória amiből csak egy van mégpedig az Alan Wake: "Psychological Action Thriller"
  • Pares
    #495
    Nem mondtam, hogy túlélő horrorban nincs fegyver, de pl. Alan Wake-t sokkal inkább tartom th-nak, mint a Dead Space-t.
  • DarkSector
    #494
    Nem nagy kunszt, egyszerűen neten hivatalosan Survival-Horror.
    Aztán hogy ki minek hiszi az egyén szocproblem. :)
  • wedge31
    #493
    ...ezt én se mondhatam volna szebben. A nagy kedvenc survival szeriámban a SH-ban is van fegyver böven nem ez adja a lényegét ennek a müfajnak.
  • DarkSector
    #492
    Amnesia is survival-horror.
  • jarlaxxe
    #491
    Nagyon bent vagy az erdöben fogalmilag a survival-horrorok legnagyobbikaiban / Resi, AitD / mind voltak fegyverek. Az amnezia egy szar menekülös marhaság, szvsz.
  • DarkSector
    #490
    Miért? :)

    Engem ez foglalkoztat. :D
  • DarkSector
    #489
    " de Dead Space, ahol a fegyverek széles skálája áll rendelkezésünkre ahhoz, hogy az ellenfelet ledaráljuk, nem mondanám túlélő horrornak. de Dead Space, ahol a fegyverek széles skálája áll rendelkezésünkre ahhoz, hogy az ellenfelet ledaráljuk, nem mondanám túlélő horrornak. "

    Te nem mondod annak.
    viszont ez Túlélőhorror, még ha egy sereg ellenzéki a fején forog körbe akkor is. :)

    Survival-horror-nak semmi köze a fegyverek mennyiségéhez.
  • jarlaxxe
    #488
    Ez egy Kazinczy dijas kérdés volt...
  • Pares
    #487
    Első rész mint túlélő-horror? Ki találta ki ezt a hülyeséget? Amnesia, na az túlélőhorror-kategória, de Dead Space, ahol a fegyverek széles skálája áll rendelkezésünkre ahhoz, hogy az ellenfelet ledaráljuk, nem mondanám túlélő horrornak. A Dead Space nagyon nyomasztó hangulatú horror sci-fi, ennyi. Ugyan úgy volt az első részben is csomó hent, mint a második részben, csak a környezet változott. Szerencsére, mert nem szerettem volna 3 részen keresztül űrhajókat javítani...
  • tomas92
    #486
    Ahogy gondolod.
  • DarkSector
    #485
    Nem Game + van? magam miatt kérdezem.
  • wedge31
    #484
    Hát ezt már kihagyom mert a végén még minden poént lelövök magamnak.
  • grebber
    #483
    Nem egy nap alatt! Én úgy mondanám ,hogy a körülményekhez képest a lehető legrövidebb időn belül, ahogy az élet engedi!
    Sajnos EA nincs benne system link egy végigjátszás után kuka!
    Megvenni majd akkor fogom mint pl a 2. részt amikor szinte már ingyen dobálták.
  • DarkSector
    #482
    Kérdés hogy érdekel-e titeket hogy más mit gondol?
  • tomas92
    #481
    FIGYELEM!!!!!!!, erősen spoileres videó, csak saját felelősségre tekintsétek meg, az első pár perc ne tévesszen meg benneteket, tudom hogy egy előzetes, de utána má a játék első fejezetének első kb 30 percnyi anyaga következik. Enjoy :D

  • Fpocok
    #480
    Ő minden egyes warez játékot végig tol konzolon egy nap alatt... ahogy kijön.
  • tomas92
    #479
    Már játszasz is vele?
  • grebber
    #478
    Nem rövid ez , mint mondták!
    5 és fél óra chapter 9 vége felé! (19 chapter van)
    Eddig jóféle!Vicces hogy a 2-nek sosem értem a végére :D De majd eztuán végigküldöm azt is!
  • wedge31
    #477
    Horror mindenkép lesz csak sokan még mindig a survival-horrort várják amilyen az első rész volt olyan meg nem lesz már a Dead Space.
    Amit én eddig láttam videókat az a második rész szinvonalát hozza és az már nekem böven elég.
  • tomas92
    #476
    Egyetértek, attól, hogy egy előzetes tele van akcióval, még nem biztos, hogy nem lesz horroros az a játék, de ez a filmelőzetesekre is így vonatkozik, egyébként meg attól, hogy valaki játszott a dead space 3 akció dús demójával, az még nem azt jelenti, hogy nem lesz horror játék. Ki kell próbálni az egészet, aztán utána jöhetnek a vélemények. Ennyi!!
  • Pares
    #475


    "Ha kiadunk egy trailert, ami 30 másodperc kemény akció, nem jelenti azt, hogy a DS3 színtiszta akciójáték."

    Jó lenne, ha ezt a sok félkegyelmű is megértené...
  • Seth
    #474
    Ellie-t mellesleg feltuningolták kicsit...nem áll jól neki :D
  • tomas92
    #473
    Értem, ettől függetlenül remélem elvállalod, mert eddig te tűnsz a leginkább alkalmasabbra eme projekt elkészítésében, egyrészt rendkívül gyors vagy fordítás terén (DMC-t figyelmen kívűl hagyva), másrészt minőségi munkákat adsz ki a kezeid közül. Ha nekiállsz, előre is sok sikert :D
  • wedge31
    #472
    Én már annak is örülök, hogy leforditod...
  • tomas92
    #471
    A Gamer365 honlapján készült egy interjú a Visceral Games-el mely kitér a teljes játékra, érdemes elolvasni:

    Dead Space 3 Interjú - Gamer365
  • Evin
    #470
    Még mielőtt komolyabb pletykák kelnének szárnyra.
    NEM lesz magyar fordítás a megjelenésig, majd akkor fogom csak elkezdeni.
    Ennek egy oka van; DmC-ben is volt egy kis káosz, de ott nagyrészt rendbe voltak szedve a szövege, és ott volt 10 napom, és videós végigjátszás. Itt, a szövegek össze vannak kavarva, ahogy a korábbi részeknél is, és videós végigjátszás sem lesz (ami azért kell, hogy minden sorról tudjam, hol hangzik el) a hivatalos megjelenés előtt.
  • AntiHero
    #469


    Csak mert unatkoztam :D

    (trailer mashup)
  • DarkSector
    #468
    jogos...:D
  • DarkSector
    #467
    Oks értelek, de akkor nem tudtam hogy xboxra céloz. :D
  • tomas92
    #466
    Evinben mindig is szerettem ezt a gyorsaságát, illetve mindig nyílván tartja, hogy hol tart.
  • tomas92
    #465
    Remélhetőleg, a DMC magyarítása is a pc-s kiadással egyidőben jött ki, én is csak lestem :D
  • jarlaxxe
    #464
    Van annak elönye is ha szerencsénk van Evin kész lesz addig a forditással...
  • wedge31
    #463
    A szokásos eset mire 8-án elkezdek játszani itt már mindenki végigtolta...
  • Fpocok
    #462
    az mindegy. Nem írtam oda, hogy pcre.
  • Myselor
    #461
    de csak xboxra:)
  • tutituti
    #460
    #448
  • DarkSector
    #459
    merthogy? :P
  • tutituti
    #458
    Mert DarkSector Galád módok félrevezetett az sg fórum nyelvhasználatában lévő tudatlanságával :D
  • Fpocok
    #457
    De. Azt jelenti. Amint kijön valahova... apa kezdődik.

    Ha meg ismered, akkor miért kérdezed? :D