1976
Dead Space 3
  • grebber
    #536
    Kicsit belassultam a ga,e-el mert inkább haverokkal Dead Islandozunk coopba!

    Kereken 7 óra és Chapter 12-ben vagyok! Szóval nem a mai trendeknek megfelelően 5-6 órás a cucc hanem több!
  • Pares
    #535


    Ez tetszett legjobban:

    "What else can you choose to do? How about play DS3 in 4 unlockable game modes! Each mode is on-disc, and becomes available when you beat the game once. There’s New Game+, which lets you start a new game with all your upgrades and arsenal intact. There’s Classic Mode, which is for the DS1 veterans out there. It’s single-player only, uses “classic” aiming, and there’s no crafting – all weapons have to be built from blueprints, a la the original game. Another mode is Pure Survival Mode. If you like survival horror and resource management, this is the mode for you. Enemies ONLY drop resources, and there’s no ammo, health, or weapon parts to be found. You’ll have to choose what to craft every time you see a bench. Upgrade? Med Pack? Plasma Core? Think fast – there’s a Waster right around the corner! Finally, we have the aptly-named Hardcore Mode. Choose this mode, and you only get one life to live for the entire campaign. Make sure to wear a clean pair of boxers when you play…"

    Szóval négyféle képpen is ki lehet játszani!
  • gerey
    #534
    Dev Blog
  • Narxis
    #533
    +1
  • Harbinger
    #532
    Én is. Inkább valaki írjon róla, hogy milyen. Jobb-rosszabb, szép, ötletes a sok újítás, stb. Sajna PC-s végett én nem tudok demózni se. :(
  • wedge31
    #531
    Túl nagy a kisértés de eddig még kibirtam valahogy.
  • tomas92
    #530
    Ok
  • Pares
    #529
    Légszi ne tegyetek már ide ilyen videókat, mert csak feleslegesen kísértenek, aki meg akarja nézni, az gondolom megtalálja ezek nélkülis YT-n.
  • Pares
    #528
    Szereted a Sci-Fi-t és még nem játszottál vele? Há' Nóóórmááális? :D Jó lehet, ha nem szereted a horrort, akkor időnként szüneteltetned fog kelleni (nekem is volt ilyen néha, amikor adrenalin túladagolódás veszélye állt fenn...), de mindenképpen megér egy próbát. Hihetetlen hangulata van.
  • tomas92
    #527
    Újabb erősen Spoileres videó a játék második fejezetéből, Enjoy :D



    És itt a teljes első fejezet is.



    Csak akkor nézzétek meg, ha nem féltek a sppoilerektől.
  • Harbinger
    #526
    Hát igen... anno én is ettől féltem, mert az én se bírom. De ha ÉN tudok/merek vele játszani, szerintem te is.
  • Fpocok
    #525
    Szeretem-e? IMÁDOM!
    Csak a horrort nem szeretem.
  • Harbinger
    #524
    Én tegnap kezdtem el az 1-et, Hardon, csak plasma cutter. Még mindig ütős játék. Igaz sci-fi hangulat! Ha kicsit is szereted a sci-fit eretnekség kihagyni. :)
  • Jaka923
    #523
    Nem bánnád meg, az biztos.
  • Fpocok
    #522
    Kijött egy ilyen videó GT.com -on

    Nem hittem volna, hogy egyszer ilyet mondok, de most felkeltette az érdeklődésemet a játéksorozat. Lehet, hogy ha meglesz az új 5.1 fejesem, kipróbálom őket.
  • Fpocok
    #521
    Nekem is volt szerencsém vele. Ha nem is 10per10, de nagyon jó volt.
    DS te meg ne legyél lusta, nem lesz itt remake, szedd le és nézd meg.
  • wedge31
    #520
    Favor.
  • tutituti
    #519
    Na jó de az nem elég hogy a legjobb horror mellé a kalandjátékként is tökéletes

    És persze Lovecraft.Ami csak jót jelent.
  • Harbinger
    #518
    Az még hagyján, az utolsó 1-2 fejezet, ami tényleg basztatós. Főleg Zealot fokozaton. Viszont összemérve az 1-el sokkal nehezebb, több a feladat és többször halsz is. sok a sunyi és gyors ellenfél.
  • wedge31
    #517
    Ez igy van szerintem is.
  • jarlaxxe
    #516
    és a call of cthulhu dark corners of the earth? az is egy el nem ismert baszott jó survival-horror.
  • Pares
    #515
    Az Unitológus részleg? Annál "szarabb" helyet keresve sem találhattak volna, messze a legdermesztőbb élmény a két rész közül. Az óvoda sem volt kispista szerintem.

    Igazat adok abban, hogy az első rész általánosságban hozta a nyomasztó érzést, míg a második részletekben, de nagyobb adagokban.
  • wedge31
    #514
    Nekem megvan és tényleg jó bár a kemerakezelés néhol nem a legjobb.
  • DarkSector
    #513
    Remake-et a népnek.
  • tutituti
    #512
    azám.
    Kicsi gépigény ütős grafika.
    nagyon jó történyet,fasza scriptelt harcok.
    nálam 10/10 mai napig is.
    Csak kis hazánkban alig ismerik!

  • wedge31
    #511
    Az első sokkal nyomasztobb több a szük klausztrofobiás helyszin. Jobban érzödik, hogy isaac egyedül küzd és kiszolgáltatotabb. A második rész már nem ilyen de erröl már akkor beszéltek a fejlesztök, hogy szándékosan nyitotak a játékon és az eladásokat nézve igazuk volt.
  • DarkSector
    #510
    Az baszottjo gém volt.
  • Pares
    #509
    Mégpedig?
  • tutituti
    #508
    A Cold Fear is túlélő horror, mégis kiírt az ember egy halom szörnyet benne!
  • DarkSector
    #507
    Különbség van, de nem genre-ben.
    RTS-ben is baszottsok van, De attól még RTS.
  • DarkSector
    #506
    milyen 2 részre érted?
    Dead Space 1-2?
    Az igen mind2-ő sh.
  • jarlaxxe
    #505
    Pedig van böven különbség a két rész között, furcsálom, hogy te nem látod.
  • DarkSector
    #504
    Táblázat

    Vannak elágazások, nem hiszem hogy egy adott játékra más genre-t osztottak volna...

    cod-ot sehol nem láthattad se rpg-nek sem rts-nek.
  • Pares
    #503
    Rendben, csak annyit szeretnék mondani, hogy nem rég játszottam ki egymás után mind a kettőt, és vagy mind a kettő ugyan olyan sh, vagy egyik sem. Én nem éreztem különbséget a két rész közt. Sőt, a kettesben több olyan helyzet volt, amikor tényleg úgy éreztem, hogy ha most nem nyílik ki az ajtó 3 másodpercen belül, akkor végem.
  • DarkSector
    #502
    Arra írta seth, hogy thriller-t írtam nem jorror-t...:D
  • wedge31
    #501
    Igen, ilyen pszihó izé...nekem egyébbként nagyon nem jött be a játék.
  • DarkSector
    #500
    Ha szar oldalt néztek akkor van kavarás, de a Dead Space attól még Survival Horror, egyértelmű még ha nem is látszik.
    Attól hogy nem csak menekülni kell benne és lőhetsz is ettől nem lesz valami nem survval-horror.

    Az hogy ki hogy véli, az elfogaható, saját izlésetek dolga, ez SURVIVAL-HORROR hivatalosan és nem elírás.
  • Seth
    #499
    thriller
  • wedge31
    #498
    Az AW-be szerintem semmi horror nincs de lehet, hogy csak nekem magas az inger küszöböm.
  • jarlaxxe
    #497
    Sok hülyeséget olvasni a neten. A genre témában meg föleg nagy a kavarás van aki szerint már a cod multi is rpg mert van benne fejlödés...
    Nálam a survival-horror ketegoria az a Resi 1-3, AitD 1-5, SH frencsájz, stb.