1976
Dead Space 3
  • Seth
    #576
    Nem mentésed lesz egy hanem életed :D Egyszer halsz és game over. Checkpointok azok használhatóak lesznek persze arra az esetre ha ki akarsz lépni egyet pihenni
  • wedge31
    #575
    15-20 órás stilustól függöen.
  • NovaTerra
    #574
    Nekem is megvolt HC-ban a 2. rész. Marhára élveztem.

    Ha csak egy mentés lesz, akkor azért izgalmas hol lövöd el azt.

    Az egyébként megerősített infó, hogy 20 órás lesz?
  • jarlaxxe
    #573
    Fog az menni, persze nem elsőre.
  • Prince23
    #572
    Szeressük
  • Harbinger
    #571
    Főleg, ha a20 órás a campaign. Az 1-2-nél cirka 7-8.
  • wedge31
    #570
    A második rész hardcore modját megcsináltam de ott három mentés volt itt csak egy lesz...hát nem biztos, hogy bevállalom majd.
  • jarlaxxe
    #569
    Ja a pure jó lesz. A hardcore mod meg megint a mazoistáknak készült...
  • wedge31
    #568
    Rákerestem gugliban és több játékmod is megnyilik majd:

    " Dead Space 3 will include New Game Plus, Classic, Pure Survival and Hardcore modes for players to choose from, executive producer Steve Papoutsis revealed on the Dead Space developer blog.

    Each mode is included on-disc and can be unlocked after beating the game once. New Game Plus will allow players to start a new file with previous upgrades and arsenal. Classic mode, which Papoutsis calls "for the DS1 veterans out there," is single-player only, uses classic aiming and requires players to build weapons from blueprints.

    Pure Survival mode is for those who like survival horror and resource management. Only enemies will drop resources, and players won't be able to find extra ammo, health or weapon parts.

    The game's final mode is for players seeking a serious challenge. Hardcore mode only grants players one life for the entire campaign "

    A Pure Survival mod nagyon jól hangzik....
  • jarlaxxe
    #567
    Erre én is kiváncsi vagyok, egyáltalán mi az, hogy classic?
  • wedge31
    #566
    és az milyen játékmod lehet?
  • vg
    #565
    Annyit még hozzátennék, hogy a new game+ alatt van egy classic dead space játékmód, de az csak akkor nyílik meg, ha egyszer végigtolja az ember a játékot. Talán úgy élvezetes is lesz/lenne.
  • jarlaxxe
    #564
    Bocs de szerintem rosszul emlékszel a második részel kapcsolatban mert én már hónapokal a megjelenés elött megrendeltem és mindenhol biztos volt a pc-s megjelenés.
    Story dlc meg se az első se a második részhez nem jött pc-re.
  • vg
    #563
    Imádtam az első részt, a második részt már nem. A harmadik borzasztóan buta a játék. A 6-os pályáig jó, onnan eszméleten béna az egész. Ömlenek a szörnyek, szar, gyors akció az egész. Frusztráló. Érdemes várni, amíg az összes fegyver és ruha dlc kijön, mert ez így, ebben a formában eszméletlen szar. Ne adjatok ezért pénz, a grafika miatt nem éri meg. Ez az én véleményem, biztos lesz akinek tetszeni fog amúgy is a játék.
  • wedge31
    #562
    Általában max egyetértek veled de itt egyik résznél sem hiányoztak ezek a plusz ficsörök persze jobb lenne ha volna.
  • Harbinger
    #561
    Az első játék nem is volt tervezve PC-re, majd mégis kaptunk. A 2 szinte az utolsó percig úgy volt nem is lesz PC-re, de mégis lett. Igaz, Severed DLC-t nem, de egy suit DLC-t kaptunk. A 3 meg...
  • The Protector
    #560
    Nagyon elszomorít az, hogy ennyire le van szarva a pc-s társadalom.Szarnak bele mindenbe.Részben meg is érdemlik de nem ennyire,és most nem csak a dead space-ra gondolok hanem úgy általában mindenhol.
  • wedge31
    #559
    Felbontást lehet állitani és pár grafikus opciót kapcsolhatunk majd be.
  • The Protector
    #558
    Azt értem teljes mértekben,de gondolom akkor beállítani sem lehet nagyon semmit sem.
  • wedge31
    #557
    Tök ugyanaz lesz a grafika mint a második részben volt.
  • jarlaxxe
    #556
    Maradt az engin ami volt az elözö részekben ha ott megfelelt a graf itt is megfog.
    Ps3-on nincs hd felbontás...tehát annál mindenképp jobb lesz.
  • The Protector
    #555
    Az biztos,hogy ugyan az lesz a grafika mint a konzolos verziókban,számomra csak az a kérdés,hogy az az ugyan az a grafika skálázható lesz-e.Teszem azt a konzolos lesz a HIGH beállítás de mondjuk ezt pc-n lehet butítani vagy az ember bemegy az optionsba és csak brightnes-t meg felbontás állíthat.
  • Fpocok
    #554
    Azt mondták hogy semmi extra. Ugyanaz, mint mondjuk ps3on.
  • wedge31
    #553
    Az első két résznél ez nem volt probléma, elég volt a konzolos graf.
  • Frank99
    #552
    az előzőt megvettem, ezt ne fogom. ez egy vicc
  • DarkSector
    #551
    Go->Crysis3...:D
  • Harbinger
    #550
    A DX11 azért túlzás lenne egy 9 éves engine-től, de kérdés milyen lesz ez a ugyan olyan, mint konzolon" dolog. Remélem lesz AA meg grafikai tuning, mint eddig. És nem esik abba a hibába, mint az ME3. :(
  • Fpocok
    #549
    bazz... most nézem, hogy mekkora szar portot kapunk. Se dx11, se semmi plusz látványelem. UGYANÚGY FOG KINÉZNI, MINT A KONZOLON. gg szánalmas EA
  • wedge31
    #548
    Volt is egy ilyen acsi amit akkor kaptál ha csak a plasma cuttert használtad.
  • jarlaxxe
    #547
    Ez már alap, söt én a sokadik végigjátszásokat is többnyire avval a fegyóval toltam végig. A Dead Space-röl elsőre nekem valahogy mindig a plama cutter jut eszembe.
  • wedge31
    #546
    Én is csak a plazma cuttert fogom használni elsöre.
  • Fpocok
    #545
    00:32-13:00
  • Fpocok
    #544
  • Harbinger
    #543
    Szerintem a hardcore fanok úgyis csak a plasma cutternél maradnak, ha maradt még a játékban. A sok cucc meg... én az előző játékkokban se próbáltam a felét se. Ezt már az ME3 arzenálja übereli. 4x vittem végig és a negyedét nem próbáltam a fegyvereknek.
  • grebber
    #542
    Ebben pont hogy nem lehet mert én is szinte csak szaladok ,de ugye mindig le kell állni harcolni minden szar lénnyel.

    Fegyvert meg ha nem jól csinálja az ember szophat rendesen. Én is most módosítottam mert ez a lézeres fos egy rakás szar volt.
    Az a nem semmi hogy fegyvert rengeteg lehet tákolni de fel se tudom dolgozni hány végigjátszás kéne hozzá hogy mind meglegyen mert ha azt nézem tulvagyok a felén és kemény 1 db shotgun jelent meg és még van vagy csak mondok valamit 20.
    Aki szeret ezekkel bibelödni annak jó lesz.Én nem nagyon engem nem érdekel ez a része.A ghost recon fegyveres menüjét se használtak kb soha!
  • jarlaxxe
    #541
    Az ilyen gyüjtögetös, fejlesztgetös játékokban nem szoktam rohanni.
  • DarkSector
    #540
    Persze mindenen végig lehet rusholni.
  • jarlaxxe
    #539
    Pedig volt már olyan rivju is ahol arra panaszkodtak, hogy rövid lesz...
  • wedge31
    #538
    Ez nagyon jó hír, majd ha végzel jöhet az összegzés is.
  • DarkSector
    #537
    Ja ezt jósolták a fejlesztők is, akkor nem hazudtak...
    15-20 óórát tóltak a single-re, az egész cucc kimaxolására akár 50-70 órát.