1976
Dead Space 3
  • broman191
    #1896
    Túl sok topikban volt videó... :)
  • nazareti
    #1895
    ˆ Nika12 "A felhasználó átmenetileg ki van tiltva." --- azért ennyire nem volt rossz a videó... :D vagy mégis? :O :)
  • Nika12
    #1894
    Sziasztok! :)

    A legújabb videómba a Dead Space 3-at mutatom be nektek, őszintén megmondom nem nagyon rajongtam a játékért, ami nem azt jelenti, hogy rossz csak nem az én világomba való. :D Köszönöm, hogy megnéztétek és iratkozzatok fel ha tetszett! :)

    Puszi, Nika.

  • wedge31
    #1893
    Majd innen ha Evin is ugy gondolja.
  • Skyrim
    #1892
    Sziasztok. Elérhető valahonnan a játék magyarítása ?
  • wedge31
    #1891
    DEAD SPACE: Chase to Death Live Action Video Game Trailer.

  • Sirch
    #1890
    Awakened DLC 5 dollár
  • Harbinger
    #1889
    Bár nem a játékhoz kapcsolódik, legalábbis a 2-höz. Próbálta/ismeri valaki ezt a Facebook-os kvíz? Nekem valamiért nem tölti be.
  • Marfy
    #1888
    A tört mentésekkel nem megy az eredeti, vagyis nekem nem ment.

    Ha valakinek lenne kedve egy kis co-op játékhoz, pm-ben megadom az Origin id-m.
  • DarkSector
    #1887
    Akkor amit gyanítottam csak nem akartam írni hogy valami problem adódott, előfordulhat hogy patch eltérés, vagy éppen steam-et vagy játékot kell újratelepíteni?
    Esetleg régióeltérés, bár ez kisebb esély a megoldásra.
  • Frank99
    #1886
    egyiket sem tölti be.....
  • TheGrinder
    #1885
    Ha még nem küldtek, itt tudsz válogatni: http://www.savemygame.fr/en/pc/d/pc-dead-space-3-save-game.html
  • Frank99
    #1884
    sajnos azt írja ki, hogy damaged....

    megtalálja, de nem endgedi betölteni....

    valaki kuldene egy mentést megpróbálom, hátha...? a pók előtt voltam...

    [email protected]
  • Frank99
    #1883
    hova kell masolni? vagy maradjon ott?
  • Tatyla
    #1882
    át lehet
  • DarkSector
    #1881
    Nekem aszonták hogy megy...Darksiders2-nél tudom hogy nem....
    Amúgy is DS3-at választanám az a legértékesebb az összes közül.

    Ha azt választanád, grat hozzá.
  • Frank99
    #1880
    hi!

    simcity mellé kapunk ugye egy ingyen játékot, erre esett a választásom.

    szerintetek a tört mentéseit át lehet hozni?
  • mester1987
    #1879
    "Azt hiszem, lemondok, nincs több ötletem, eladom a lelkem meg az EA-t"

  • Marfy
    #1878
    Szuper, köszi!

    Csak mert most a Simcityhez lehet választani ingyen játékot és ez lesz az :).
  • Hoz_Hun
    #1877
    Biztos lehet random emberekkel is. Én ugyan Xboxon vagyok, ott lehet randommal meg friends-ekkel is. Tuti PCn is így van.
  • Marfy
    #1876
    Hali!

    Co-op-ban csak az origin friendekkel, vagy más random emberekkel is lehet játszani?
  • Harbinger
    #1875
    A nyeranyag gyűjtés és a komplexebb bench tool szerintem csak előny. A 24/7 nyitva levő shopok, amik cashel mentek szerintem elég röhejesek. A combat roll talán hülyeség, de én a 5. fejezetig nem is használtam - nem tudtam melyik gomb, illetve hogy van. XD
  • Hoz_Hun
    #1874
    Hát nekem elég nagy csalódás lett a DLC. Kicsit sok volt benne a halucináció, ráadásul szinte mind a "Calver" féle. Azért lehettek volna fantáziadúsabbak. Ez a befejezés meg... pffff... kár érte. Az alapjáték tízszer jobban ütött. Ez valami erőltetett baromság.
    Ami még zavart (és baromira idegesített), hogy Isaac most már 3 résznyi Dead Space tapasztalattal a háta mögött, nem jön rá hogy halucinál?!? Mindenki tudja, ő is tudja, de azért beszopja és illogikusan viselkedik. Amúgy meg hiányoltam a régi csaját a víziókból, vagy az újat, vagy akármelyiket. Ez a vörös terepen futkorászok és lövöm a markert, ráadásul legalább három alkalommal, nagyon egysíkú volt.
  • kirpill75
    #1873
  • jarlaxxe
    #1872
    Ha nem adnak el 5 millát akkor vagy kasza vagy reboot, szvsz.
  • wedge31
    #1871
    Fene tudja azért elég nagy különbséget látok az első rész meg ez a rész között és ezzel nem azt mondom, hogy sokkal rosszabb lett, csak más.
    Én személy szerint nem bánnám ha visszatérnének az eredeti koncepcióhoz persze ha lesz még egyáltalán DS.
  • Harbinger
    #1870
    Kár lenne ezért a szériáért. A co-op mód és a sok újítás is azért került bele, hogy növeljék a népszerűségét. Szerencsére magát az eredeti DS feelinget nem ölték, a Classic Mode szinte ugyanaz, mint az 1-2-ben. Azt se lehet mondani, hogy túl könnyű lett. Egyedül a több akció és mozgalmasabb játékmenet, ami változott.
  • wedge31
    #1869
    Szerintem irreális ez a elvárás, hacsak direkt nem akarják leállitani a frencsájzt.
  • DarkSector
    #1868
    idővel meglesz csak kérdés mikor.
    Digitális eladások kötve hiszem hogy benne lennének.
  • Harbinger
    #1867
    Akkor a várt 5 millió kicsit magas szám volt.
  • DarkSector
    #1866
    "A Dead Space nem számít blockbuster címnek? Én mindig azt hittem, hogy elég ütős darab, amiből azért kell."

    Nem mondtam ennek ellenkezőjét, hanem pont fordítva, nekem ütős mind3, és meg is van, persze a 3 még nem de meglesz.
  • wedge31
    #1865
    Az első részböl ment el 1 milla körül a másodikból meg több mint a duplája.
  • Harbinger
    #1864
    A Dead Space nem számít blockbuster címnek? Én mindig azt hittem, hogy elég ütős darab, amiből azért kell. Ahogy mondjuk a BioShock vagy Mass Effect címekről is gondoltam, aztán kiderül mégse. :S
  • DarkSector
    #1863
    Amúgy szerintem nem kell félteni majd őket, az új Army, szerintem elég jó lesz.
    Az első 2 rész őszintén annyira nem hozott tűzbe.
  • DarkSector
    #1862
    Én sem.
  • wedge31
    #1861
    Nem viccelek.
  • DarkSector
    #1860
    Viccelsz? :D
    Egy sima Exclusive-ból elmegy 5 milla általában nem egy multi címből.
  • wedge31
    #1859
    5 millát biztosan nem adtak el belöle, elég kevés játékból adnak el annyit.
  • Harbinger
    #1858
    Relatív, hogy bejezik-e. Az alap Ds3 egészebb volt, mint így az Awakened-del. Engem csak a credits utáni rész zavart. Vártam volna a 4-ig, hogy mi lett?

    Egyébként ajáték elég sikeres lett, hogí legyen 4? Mert azt mondták cirka 5 milli óoéldány és akkor lesz, ha nem lehúzzák a rolót.
  • DarkSector
    #1857
    Hát kötelező érte fizetni? nem.
    Megjelenik a DS4 ami ennek a folytatása és fizetni kell akkor mit mondasz? Áh ez hozzá tartozik , adják ingyen...:D