1976
Dead Space 3
  • warriorGula
    #1936
    Miért nem enged online nyomulni ez a sz..? Folyton azt kéri, hogy kapcsoljuk be az in game funkciót originen, amit tudtommal meg is tettem. Hasonló tapasztalatok?
  • lalakov
    #1935
    Mármint a föl/le/jobbra/balra nyilakkal. :)
  • Fpocok
    #1934
    Már mint billel?
  • lalakov
    #1933
    Irányítható a játék az irány gombokkal? Sajnos az első részben nem lehet átírni én meg úgy nem tudok játszani. :(
  • Evin
    #1932
    Hm, abszolút nem rémlik.
  • gerey
    #1931
    Az egyben is volt.
  • Evin
    #1930
    Csak a kettőnek a vége fele volt regenerálódó.

    csuuzli
    Fel fog tűnni, hogy visszanőnek a kezei, lábai. :)
  • Hecker007
    #1929
    van egy fajta necromorph ami regenerálódik, tehát nem lehet megölni vagyis nem mindenhol, ha játszottál az első két résszel akkor könnyen felismered őket, ha nem akkor most majd megismered
  • csuuzli
    #1928
    És hogy derül ki, hogy legyőzhetetlen? Van ilyen, hogy egyszer igen egyszer nem, vagy ez egy bizonyos szörny fajta csak?
  • lalakov
    #1927
    Köszönöm a válaszaitokat.
  • wedge31
    #1926
    Csak simán továbbmész de nem árt ha egy kicsit lelassitod öket.
  • Fpocok
    #1925
    Statis-sal lelassítód vagy meg lövöd, amig ki nem terül, aztán futi.
  • grebber
    #1924
    Van is egy mondás erről : Szégyen a futás ,de hasznos!
  • lalakov
    #1923
    Ez komoly? :) És hogyan lehet túljutni rajtuk ilyen helyzetben?
  • Fpocok
    #1922
    Az nem bug, hanem feature.
  • lalakov
    #1921
    A coop része mennyire bugos? Havert próbálom rábeszélni, hogy vegye meg, de azt mondta vannak benne legyőzhetetlen ellenfelek időnként.
  • Hecker007
    #1920
    Az egész, plusz vannak olyan részek amik csak co-opban érhetők el.
  • grebber
    #1919
    Az egész!
  • csuuzli
    #1918
    hello, most a humblebundle-ben van dead space 3

    a kérdésem a következő

    hogy működik a coop? az összes single sztori elejétől a végéig lehet coop vagy csak bizonyos küldetések?
  • kasa85
    #1917
    Köszi.
    Ki próbáltam a Lmimted E,és a DVD5 el,Dead.Space.3-RELOADED is semmi változás.
    Amit le szedtem kiegészítő játékot dlc mappát tartalmaz csak amiben van a Awakened DLC tartalmai.
    Egy hiba kódot kapok ami sok szám,és betűből áll Magyar felirat telepítése végén mikor be fejezné.
    Még próbálgatok jó lenne ha menne szeretném a sztorit meg ismerni.
  • Evin
    #1916
    A DLC-t külön kell ugye feltenni, ebből következőleg annak fájljai, így a szövegei is teljesen máshol vannak. És most vagy az a fájl nincs fent (bár akkor kipróbálni sem tudnád), vagy eltér az eredeti verziótól, mely esetben be kell szerezned egy másik verziót.
  • kasa85
    #1915
    Sziasztok kéne gy kis segítség.
    A játék tört,és a Magyar felirat feltelepítése után hiba üzenetet ír ki.
    A game Magyar feliratos lesz,ha figyelmen kívül hagyom a hiba üzenetet,de a DLC az Angol feliratos maradt.
    Megnéztem a Magyar fájlok a bigfile4 VIV fáj ba települ aminek a mérete 1,91gb.
    Nem tudom lehet eltérő vagy a törést követően át írtak benne valamit amiatt nem 100 a DLC részleg.
    Gondoltam tolok egy jót mint folytatást a fősztori után de elég csúnyán letört mikor szembesültem,hogy az meg Angol nyelvű maradt.
    Szóval aki Evin el kapcsolatban van vagy tud neki jelezni az léci kérdezze meg tőle mi lehet a hiba,mert próbáltam már mindent de a bigfile4 fájlt nem tudom módosítani,mert szerkesztővel kriksz kraksz betűket kapok DD
    Segítségeteket előre is köszönöm remélem tudtok valami megoldást egyenlőre a megvétel kivételével mert sajnos le vagyok égve anyagilag ezért törtel kéne valamit kihoznom,hogy a Awakened DLC fordítás nem 100%os.
  • MrGringo
    #1914
    Hali! Meg tudná mondani valaki hogy miért nem tölti be a második pályát????????????????????????????????????? Amikor az első pálya végén lelövi a tábornok a csávót meg magát is, utána kéne töltenie a második pályát de csak sötétség!!! Tört verzió, és magyarosítva van! Nincs peccselve sem, bár nemtom van-e hozzá egyáltalán peccs?
  • Hecker007
    #1913
    Nincs...
    Egyébként is minek? Lett kb 4 hozzászólás az se kimondottan warez téma, csak arról volt szó hogy megy-e a magyarosítás a virágboltin. Szerintem elfér és semmilyen fórumszabályt nem sértettünk.
  • gerey
    #1912
    Nincs erre témára valami virágbolt topik...
  • Hecker007
    #1911
    Próba cseresznye, én megadtam a magyarosításnak a játék mappáját egy kicsit ellenőrizgetett benne aztán kiírta hogy kész van, mehetek játszani. Ha már van letöltött játékod akkor egy próbát megér, max nem megy rá.
  • nazareti
    #1910
    ez igen ez aztán gyors válasz rekció idő volt! :D köszönöm! az enyém 2xDVD5 verzió 7,86 gb méretű telepítő: FORRÁS: Dead.Space.3.Limited.Edition.Multi14.Origin.Rip-P2P
    Módosítva: jobb tömörítés,felesleges nyelvek eltávolítva
    Crack: 3DM
    Telepítési idő: 10-15 perc géptől függően
    Lemez: 2x DVD5
    erről vkinek tapasztalata?
  • Hecker007
    #1909
    Reloded változattal nekem működik gond nélkül. Mentéssel nincs tapasztalatom, előröl kezdtem a játékot.
  • nazareti
    #1908
    sziasztok! vkinek tapasztalata az elkészült magyaritásról azzal kapcsolatban,h a tört játéknál müködik-e? és ha igen a meglévő mentéseket elrontja-e,és kezdhetem elölről? vagy lehet rendesen folytatni most már magyarul ahol tartok?
  • MORO1967
    #1907
    Sziasztok segitene valaki abban hogy hol találok mentést a játékhoz???Mert a felénél jártam mikor sikerült letörölnöm a mentéseket és most kezdhetném elölröl de elösször szeretném folytatni onnan ahol abbahagytam a 13 fejezetnél.
  • wedge31
    #1906
    Eredetivel nekem megy tökéletesen.
  • Hecker007
    #1905
    Nah ez engem is érdekelne, megvan a játék eredetiben de a dlc miatt muszáj volt leszednem a törtet.
  • MORO1967
    #1904
    Sziasztok segitene valaki??Nekem tört verziom van és nem tudom feltelepiteni a magyaritást mert azt irja ki hogy nem ehhez a tipushoz készült a forditás.Ha esetleg visszateszem az eredeti exe file-t akkor szerentetek sikerülne a magyaritás telepitése???
  • Seth
    #1903
    A játékmenet lehet,de a sztori fontos része
  • jarlaxxe
    #1902
    Felejtös.
  • Seth
    #1901
    Az fejezi be rendesen a sztorit :)
  • Hecker007
    #1900
    A DLC-vel érdemes foglalkozni, vagy a játék sztoriához nem kapcsolódik?
  • wedge31
    #1899
    Evin elérhetövé tette a forditást.
  • jarlaxxe
    #1898
    Remek ötlet csak ne ő legyen a rendezö...
  • wedge31
    #1897

    John Carpenter Dead Space-filmet szeretne