14
  • Sir Ny
    #14
    Tényleg? A sima 4S az milyen? A továbbfejlesztett 4S az 4SS lesz, vagy hogy fogják hívni?
  • BoneDragon
    #13
    Nem lesz itt iPhone5. Továbbfejlesztett 4S lesz.
  • Pretorian
    #12
    Wow micsoda újítások! Lesz legalább 400000 forint kártyásan, 2 év hűséggel? Veszek kettőt!
  • hurkaur
    #11
    :asit: :s
  • Solten
    #10
    Lehet hogy ilyen lesz...
  • viasz
    #9
    Az apple cuccoknak mindig is nagyon jó dizájnjuk volt. Kinézet alapján csak azt vennék.
    Viszont irreálisnak tartom az árukat, meg szerintem túl korlátozottak.
    (Bár ha mondjuk egy nem okos telefonból indulok ki... Na mind1.)
  • nyuny01 #8
    Szerintem kimondottan jól néznek ki!
    Az meg a képeken is látszik hogy a hátulja már le lesz kerekítve,a kényelmesebb fogás érdekében! :)
  • fergusonpapa
    #7
    maradi,3310est a kezébe..
  • narumon
    #6
    "Egyébként USB lesz benne? :) És lehet iTune kihagyásával rátőlteni zenét?
    Mert ezt nem találtam meg a fenti cikkben."

    Ha úgy nézed USB eddig is volt benne, (legalábbis a kábelt mindig adták hozzá), de nem hinnám, hogy valaha kihagynák az itunest, az ellent mondana az egész koncepciónak.
  • B0nFire
    #5
    Ez van, amikor feláldozzák az ergonómiát a dizájn oltárán. Kapunk egy prospektusokban, reklámfilmekben gyönyörűen mutató készüléket, amiről csak huzamosabb idő alatt derül ki, hogy teljesen kényelmetlen.
  • MacropusRufus
    #4
    nekem ezekkel a formákkal van bajom (nem csak Apple, HTC, Samsung stb.)
    az Apple elkezdte a marhák meg követik. Sztem abszolút nem kényelmes fogni egy kb. 5mm vastak és jó pár cm x jó pár cm-es majdnem szögeletes valamit.
    Volt a kezemben pár... nem jött be.
    A BB-vel is ez a bajom, bár azt én csak email kliensnek használom, de volt 1-2 olyan helyzet, hogy telefonálnom kellett róla. Csak is headset. Nem kényelmes fogni, nem lehet stabilan tartani stb...

    Aztán lehet, hogy csak öregszem és számomra a fontos az, hogy stabilan tudjam tartani a kezembe és nem az, hogy jajdecsicsaszaromvaneztnézgecó.

    Egyébként USB lesz benne? :) És lehet iTune kihagyásával rátőlteni zenét?
    Mert ezt nem találtam meg a fenti cikkben.
  • tomboy013
    #3
    Szerintem is nagyon rondán néznek ki =)
  • narumon
    #2
    A felső baloldali fehér kifejezetten szép szerintem.
  • maxy182
    #1
    Hát ha esetleg így fog kinézni, mint a mellékelt képek valamelyike, akkor biztosan nem lesz akkora siker... :) Egyik koncepció rondább, mint a másik!