125
Person of interest
  • xido
    #45
    nem mondok vele spoilert,de Shaw-t bevehetnék csapatba,nagyon vigyorgós egymondatos pörgős jeleneteket tudtak csinálni a záró epizódban:)
  • [HUN]FaTaL
    #44
    Nézzed tovább, nagyon jó sorozat :) Fő-főszál nincs, de általában van 2-3 háttérszál egyszerre, ami átivelős, aztán néha egyet lezárnak, nyitnak újat, vagy épp összefut több :)
  • Tikal #43
    pff, na türelmetlen voltam... egy gép... de még nem győzőtt meg :D
  • Tikal #42
    spoiler nélkül kérdem, jó lesz ez a sorozat vagy csak átlag nyomozásgatás, kiderül e hamarosan honnan vannak a számok, vagy rejtély marad, lesz e főszál...? :)
  • [HUN]FaTaL
    #41
    Epic évadzáró :)
  • [HUN]FaTaL
    #40
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem, csak nem minden jelenetváltásnál volt ott. Szerintem jól vezették fel, annak ellenére, hogy bizonyára nem windows van a "gépen" :D
  • PetruZ
    #39
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tegnap egyben néztem a három legutóbbit, voltak már zavarok, de nekem nem úgy tűnt, hogy megállt volna, kivéve most a legutóbbi, 20. részben.

  • [HUN]FaTaL
    #38
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már vagy 5 rész óta villog a "kék halál"
  • PetruZ
    #37
    Főleg a legvégén a "machine" bejátszások, ahogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jöttek a hibaüzenetek és elsötétült minden.

  • [HUN]FaTaL
    #36
    Komoly rész volt ez is. :)
  • PetruZ
    #35
    "Person of Interest picked up for 2013-2014 season! Like if you're excited." (FB-n jelentették be.)
  • Steve Downie
    #34
    Valahogy így :)
  • desigo
    #33
    Most értem utol az aktuális részt.
    Néha a fejemet fogom akkora butaságok vannak benne de összességében szerethető sorozat.Nem bántam meg,hogy nézem.
  • paly90
    #32
    nagyon sok sorozatot nézek, de országosak közül egyértelműen ez a No.1, de összeségében is talán a most futók közül( örök első Dexter)
    hihetetlen, hogy mennyire jól szőnek több szálat is egyszerre nagyon jól
  • [HUN]FaTaL
    #31
    Még nem tudni, de a nézettség alapján szinte biztosra vehető.
  • PetruZ
    #30
    Még nem tudni.
  • Csacsi
    #29
    Lesz harmadik évad is?
  • PetruZ
    #28
    Az a bizonyos öt hónap minden bizonnyal az évad végén fok lekettyenni. És az a név a cetlin... ouch!
  • [HUN]FaTaL
    #27
    A szokásos minőség :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Guess Snow retired after all.

    :D
  • Borg
    #26
    Hát ja, most aztán várhatjuk a következőt :)
  • Janika114
    #25
    Tényleg jó rész volt, kellett már mert az előző kicsit gyenge lett szerintem.
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Én is felirattal, csak angollal :D
  • Borg
    #23
    Én is nézem, csak mindig felirattal, mert az asszony is szereti :)
  • [HUN]FaTaL
    #22
    Epic rész ez is. Senki nem nézi csak én? :D
  • [HUN]FaTaL
    #21
    Na daráltam én is, nem tudom, hogy maradhatott ki eddig, zseniális sorozat :)
  • Borg
    #20
    Na én is a végére értem :)
    Eddig nagyon jó, a kedvenceim között van.
  • LasDen #19
    szeptemberben, mint minden (nem midseason) sorozatnál....
  • Csacsi
    #18
    Király évad volt. Másodikról van valakinek valami infója? Lesz? Mikor lesz?
  • Montanosz
    #17
    Tyű! Az utolsó rész nagyot ütött, kár hogy vége a évadnak, és köszi a fordítónak!!
  • Borg
    #16
    Én is az eredetit nézem felirattal, mert a szinkronos a viasaton nagyon le van maradva.
    Nekem is kb ez az első sorozat, ahol úgy érzem, hogy magyarban sokkal karakteresebb hangot kaptak a szereplők, mint amilyenek eredetileg.
  • Steve Downie
    #15
    Én még csak eredetivel láttam, de akkor lehet belenézek egy szinkronosba, mert nem is emlékszem olyanra, hogy valami is tetszett volna magyarul. Talán most megtörik a jég :)

    Maga a sori első ránézésre nem egy nagy durranás egyébként, de mégis egyre jobban élvezhető, ahogy nézed. Az alapötlet nekem bejön. Annyira nem szoktam szeretni a "minden részben mást kapunk el" típusú sorozatokat, de ennél jól megcsinálták, hogy közben fontos átívelő szálat is kapunk. A szereplők meg zseniálisak, a fő 4-es nagyon szerethető :) Fosco a legnagyobb karakter :D
  • Borg
    #14
    Nekem is bejön, bár még nem vagyok az évad végén :)


    Viszont nemtom hogy csak nekem van e olyan érzésem, de a magyar szinkron jobban hangzik, mint a szereplők eredetije
  • Steve Downie
    #13
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hát ez hatalmas sorozat lett szerintem! Nagyon várom a második évadot, addig pedig valami összeállítást Ramin Djawadi zenéiből, mert az is üt.


  • Steve Downie
    #12
    epic

  • Steve Downie
    #11
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A legújabb részben Finch elárulja, hogy ő találta fel a közösségi oldal fogalmát, hogy könnyebbé tegye a CIA és ahhoz hasonló szervezetek dolgát az egyes célszemélyek megtalálásában :D
    Egyébként a soritól elvonatkoztatva is sokan hangoztatják, hogy valóban adathalász céllal működik pl. a Facebook is, mi pedig önként és dalolva adjuk át minden személyes adatunkat. Én meg nem mondom, hogy mi igaz ebből, de engem mondjuk nem is nagyon érdekel, hogy tudják mi a macskám neve.
  • Montanosz
    #10
    ja egész jo kis sori lett, féltem hogy uncsi lesz de nem
  • Borg
    #9
    Most kezdtem el én is nézni magyarul a Viasaton, de bejön eddig. Asszem letöltöm az angolul megjelent részeket :)
  • Steve Downie
    #8
    10 percet néztem a 17. részből, eddig nagyon adja, nézzétek :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó ötlet volt a készítőktől ez a kisgyerekrablás téma, lehet röhögni rendesen, ahogy Finch meg Reese próbálnak megküzdeni a helyzettel :D
  • Steve Downie
    #7
    Nagy zene, hatalmas sori. Mégis próbálnak átívelő szálat belecsempészni, Mr. Finch titkos találkozói szolgálnak majd alapul az egykori üzlettársa fiával. Bár egyelőre erről nem fog több kiderülni, a legújabb részben a srác elutazott.
    Viasat adja majd itthon, A Célszemély címmel.
  • Montanosz
    #6
    kezd feljönni a nézettsége