125
Person of interest
  • [HUN]FaTaL
    #85
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehetett tudni, hogy valaki fontosabb szereplőt kiírnak, de azt hittem Fusco lesz az.
  • Janika114
    #84
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor úgy volt h Fuscó vagy a fia meghal és Shaw el is búcsúzott tőle akkor pont azon gondolkodtam hogy úgyse merik meghúzni azt hogy megölnek egy fontosabb szereplőt, aztán a Carteres dolog így elég váratalanul ért, hiányozni fog nagyon, örülök hogy a készítők tökösek mernek lenni de azért nagy kár így érte

  • desigo
    #83
    Én csak a harmadik évaddal vagyok lemaradva.
    Lassan el kellene kezdeni néznem.
  • PetruZ
    #82
    Nagyon sok résszel el vagyok maradva, de nézem én is. Egyszer majd csak utólérem magam...
  • [HUN]FaTaL
    #81
    Dehogynem nézem, az egyik legjobb sorozat.

    És elég mérges vagyok emiatt a lépés miatt...
  • Janika114
    #80
    Nem nézi már senki rajtam kívül? Nagyon leült a topik pedig a 3x9 után lenne mit írni, sajnos. Nem gondoltam volna hogy meglépik ezt...
  • Janika114
    #79
    Jó rész volt a 3x03, még Shawt is megkedveltem kicsit. Bár egy nagyon logikátlan dolog feltűnt, pedig én nem szoktam ilyen apróságokkal foglalkozni, de mikor Ian kiütötte a sofőrt hogy ő üljön be a helyére, mit csinált a sofőrrel? Ki nem vihette a kocsiból, se ideje nem volt, se lehetősége mert ott járkáltak, a kocsiban meg csak feltűnt volt a gyereknek egy eszméletlen ember...
  • PetruZ
    #78
    Jó évadnyitó volt, mindenki szerepelt legalább egy kicsit, és kezdik felvázolni az új fő történetszálakat. Nézős évad lesz ez is.
  • MerlinW
    #77
    2013-Sep-24 Person of Interest 03x01 Liberty
    2013-Oct-01 Person of Interest 03x02 Nothing To Hide
    2013-Oct-08 Person of Interest 03x03 Lady Killer
  • PetruZ
    #76
    "If Jason Bourne and Cat Woman had a child, it would be Shaw." /Sarah Shahi :)
  • ffxi
    #75
    Cuki mindkettő . Viszont színészi teljesítmény egyik sem kiemelkedő. Sőt! Néha én szégyellem el magam, olyan rosszul játszik Shasi. De legalább kellemes a látvány.
  • Malakai
    #74
    Meg Sarah Shahi is, csak az már régi hír. Megszaporodtak a csajok... :)
  • [HUN]FaTaL
    #73
    Amy Acker állandó szereplő lesz a harmadik évadban.
  • ffxi
    #72
  • PetruZ
    #71
    S3 indulás: szeptember 24.
  • Tikal #70
    s2e16

    a másik oldalról a kis kémcsajos rész :))
  • PetruZ
    #69
    Úgy emlékszem, ez nem hangzott el, de a 2. évad második fele alapján feltételezhető, hogy csak Finch-nek küldi el és csak a környékbeli számokat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fickó, akivel együtt dolgozott és cégtulaj volt anno, kezdte el a dolgot, de látta, hogy mennyi szám van, és leszűrte csak a környékre, hogy egyáltalán legyen esélye. Finch egy időre blokkolta ezt, de később visszakapcsolta, gondolom, ezért használja ő is ezt a listát.

  • Tikal #68
    és arra mondtak valamit, mert nem emlékszem, hogy miért csak NYban lakó emberek számát dobja a gép? Vagy dobna mást is, de mivel ott élnek, csak azokat csinálják...
  • ffxi
    #67
    Valamelyik korábbi részben elhintette, hogy idő és munka sporólás miatt inkább szolgáltassanak neki infót. Mert ha akarja simán hozzáférhet ezekhez az infókhoz.
  • PetruZ
    #66
    Az ujjlenyomatok tudtommal a szövetségi adatbázisban vannak, az meg FBI (vagy ilyesmi), és vszleg Finch nem akart a Machine-os fiúk körül a szükségesnél jobban sertepertélni, másrészt az ujjlenyomat kereséshez neki saját komplex rendszert kellett volna írnia, a rendőrökön keresztül sokkal gyorsabb és egyszerűbb.
  • xido
    #65
    vagy annyira zárt rendszer,hogy nincs külső hozzáférés..
    vagy annyira jól védett,hogy lenyomozható lenne a hacker
    vagy csak szimpla morális húzás,hogy a jófiúk a rendőrséget mégse :)
  • Tikal #64
    igen, láttam már.

    a rendőrségi rendszerekhez hogy hogy nem férnek hozzá? miért kérik meg mindig a nyomzókat, hogy nézzenek utána egy ujlenyomatnak, vagy másnak?
  • [HUN]FaTaL
    #63
    Szokott lenni linux terminal :)
  • Tikal #62
    azért az elég vicces, hogy még 2013ban is azt hiszik a sorozat készítők, hogy elhiszük nekik, lehet notepad-ben hackerkedni :D Legalább egy terminal-t nyitnának, vagy bármit, ahova kamu parancssorokat pötyögnek :)
  • [HUN]FaTaL
    #61
    Jövőre csütörtök helyett, kedd este lesz a sorozat.
  • xido
    #60
    Szerintem kell bele valami kémrománc,ha már az előző balul sült el..örökké nem lehetnek szinglik egy sorozatban sem :D
  • Janika114
    #59
    Persze, biztos h jó lesz így is, meg nem is kételkedem én az írókban, meg eléggé várható volt ez, csak nekem a régi felállás jobb volt :D
  • [HUN]FaTaL
    #58
    Szerintem nem lőnek mellé, eddig bizonyították az írók, hogy értik a dolgukat :)
  • Janika114
    #57
    Shaw ügynök állandó szereplő lesz a 3. évadban, szóval beveszik a bandába, én ennek nem örülök, szimpatikus volt, de nem kell oda harmadik ember szerintem, Harold és John között tökéletes volt eddig a dinamika.
  • [HUN]FaTaL
    #56
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ROOT nem számot kapott, hanem admin jogot. És senki nem érti, hogy miért adta neki a gép, majd kiderül :)
  • andatti
    #55
    köszi! :)
  • Borg
    #54
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Root nem számot kapott a végén, csak valamiért felvette vele a kapcsolatot a gép. Hogy miért, az majd kiderül. Nem hiszem, hogy a felügyeletet átadja neki a gép, hiszen Finch terve mindeddig bevált, és a gépnek is ő engedte az önállósodást, önmaga elköltöztetését, tehát nincs oka megfosztani őt eddigi jogaitól. Nagyobb hatáskört meg minek engedne bárkinek is? Roottal inkább szerintem az emberi oldalát fogja tapogatni a gép, valószínűleg sokoldalúbbá akar válni majd, vagy ilyesmi. Nem hiszem, hogy annak különösebb jelentősége lenne, hogy az utolsó pár percben már nem kaptak számot.
  • andatti
    #53
    2/22. részhez, azaz a 2. évad évadzárója kapcsán. (május 9-én adták le az USA-ban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, szóval... A végét megint nem értettem... Úgy tűnt, mintha John-ék kaptak volna egy számot. Utána pedig, hogy a kormány is kapott egy számot, amely egy lehetséges terroristát rejt, de ez után meg a félig letargiás beteg, Rooth is kapott egy számot??... Illetve nem biztos, hogy számot, hanem őt fogadja el a gép, mint kontroll hatalmat maga felett? Mert az eléggé gáz a következő évadokra nézve. Pedig szerettem a sorozatot az öreg, mint mindentudó... XD XD Emellett majd az is érdekes, hogy ki lehet a rejtélyes, kesztyűs nő, aki kormány oldalról dönt, élet és halál felett, mondjuk amúgy is furcsa, hogy egy takarító testőr többet ér, mint egy régi, bevált "jó káder" és csapata... Emellett azt sem értem, hogy a gép nem ad számot John-éknak amióta jártak a gép eredeti búvóhelyén... Pedig biztos haltak meg emberek azóta is erőszakos halállal. Akkor haragszik rájuk, (főleg a létrehozójára) és majd Rooth lesz a favorit? De asszem ezzel várnom kell szeptemberig, vagy mikor indul majd az új évad... :(
  • [HUN]FaTaL
    #52
    SPOILER ([] közé) és /SPOILER (szintén [] közé) írhatod a spoileres részt :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez lesz belőle :)
  • andatti
    #51
    Nem akarok spoiler-ezni, de én is láttam végig a sorozatot, de most (is) az utolsó pár perc történései sok kérdést vetnek fel, így érdekelne mások véleménye is, hogy ők hogy értelmezik, mit láttak, stb.
    Mivel itt nem lehet a spoiler-részt eltüntetni-előhívni gombnyomással, így érdeklődöm, hogy ti ezt hogy oldjátok meg? (mivel kiírva akarva-akaratlan úgyis elolvassa az átlag fórumozó a lentebbi sorokat...)
  • ffxi
    #50
  • [HUN]FaTaL
    #49
    Persze, már rég berendelték.
  • ffxi
    #48
    Lesz 3. évad? :(
  • [HUN]FaTaL
    #47
    Szerintem visszatérő szereplő lesz. De amúgy jó lenne szerintem is :)
  • desigo
    #46
    Nekem is szimpatikus volt...