125
Person of interest
  • [HUN]FaTaL
    #125
    Szerintem végig tartotta a színvonalat és igen jó lezárást kapott.
  • Csacsi
    #124
    Vége
  • Renegade
    #123
    akkor ezek szerint kimaradt egy rész :)
  • [HUN]FaTaL
    #122
    Nem. Megléptek a helyszínről a táskával.
  • Renegade
    #121
    kicsit összezavart az 5.01, nem az volt az évadzáró, hogy elkapják őket és megadják a gép tartózkodási helyét?
  • [HUN]FaTaL
    #120
    Abszolút várható volt, de legalább kap egy 13 részes lezárást (legalábbis remélem az utolsó résszel a készítők is készültek a kaszára).
  • Shiwo
    #119
    várható volt, de akkor is fakk...


    "Előbb a CBS bejelentette, hogy május harmadikán tér vissza a Person of Interest a szokott kedd 22:00-s időpontjára, és azt is, hogy heti két epizódot fogunk kapni belőle, hiszen hétfő 22:00-kor is lesz a rá következő héttől.
    Majd pedig a CBS elkaszálta a Person of Interest-et – így az 5. évad 13 részéve zárul is a móka. Valahol szomorú, hogy anélkül, hogy látnák, mire képes a sorozat."
    Sorozatjunkie
  • Montanosz
    #118
    the player sorozat hasonlo ha valakit érdekel
  • [HUN]FaTaL
    #117
    :(
  • Shiwo
    #116
    "A Person of Interest berendelése 13 részre szól. A CBS nem jelezte, hogy az utolsó évad lenne, de tavaly a The Mentalist is csak 13 részt kapott és a berendelést követően pár hónappal hivatalosan is bejelentették, hogy utolsó szezon. (Persze siker, és más bukások esetén a 13 részből simán lehet megint 22.)"

    by Junkie
  • Stockbauer33 #115
    https://www.facebook.com/VikingsWorldwideFans/photos/a.302096536620977.1073741828.287857561378208/432587600238536/?type=1&theater
  • [HUN]FaTaL
    #114
    Én már tegnap megnéztem, sztem brutáljó volt :)
  • Narxis
    #113
    Mostani résztől eldobjátok majd az agyatok. Aztarohadt milyen rész volt ez!
  • Narxis
    #112
    Na beértem az aktuális részt. Brutáljó sori, 1-2 furcsaság van ami még úgyi fura, hogy az ember kicsit lazábban veszi a logikai dolgokat de ettől még kiváló sorozat.
  • Shiwo
    #111
    asszem asszonnyal kezdjük kiismerni a PoI-logikát

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a csávó Shaw-nak nekiállt osztani a filozófiát megbilincselve a csatornában / elhagyott gyártelepen (vagy a fene tudja hol voltak) , összenéztünk és tök egyszerre mondtuk, hogy "tuti ő a Dominic"...
  • Janika114
    #110
    Meg remélem Eliasből is többet kapunk idén.
  • Montanosz
    #109
    Ezzel a dominikkal jo játékos lépett a játszmába, biztos hallunk még felőle
  • MerlinW
    #108
    Ez az évad is jól indult:)
  • Stockbauer33 #107
  • Stockbauer33 #106
  • Janika114
    #105
    Az volt tényleg, csak nekem még kicsit szoknom kell ezt az új felállást, nekem az évad első fele jobban tetszett. Remélem Lionel is újra többet fog szerepelni, mint az utóbbi részekben.
  • [HUN]FaTaL
    #104
    Ütős évadzáró lett :)
  • [HUN]FaTaL
    #103
    Én egy ideje angol felirattal nézem, de most még nem volt időm, majd a hétvégén :)
  • andatti
    #102
    Nnna, most fordult elő először, hogy natur néztem, ezt, az utolsó részt, mert még angol felirat se volt hozzá...
    WOOOW! Nem semmi évadzáró!! Felirat gondolom péntek-szombat táján (magyar)... Nem akarok spoilerezi és várom más véleményét is erről...
  • andatti
    #101
    Igazad van, hogy kemény legény, de gyilkosságról nincs (már) szó. Azaz, amióta maga mellé vette a "kicsi", azóta nem gyilkol. Sőt, életeket ment, ami azért (még) harmonizál... :) ;)
  • Montanosz
    #100
    Azért vicces hogy a néhai Jézus Krisztus itt igazságosztó kemény legény :-D
  • andatti
    #99
    Mivel szerkeszteni már nem tudom... Az IMDB szerint minden főszereplő megmarad a hátralevő 3 részre, még biztos...
  • andatti
    #98
    Na, most gyűrtem le magyar felirattal a 3/20. részt... és nem változott a véleményem. Igen izgalmas lesz az ápr. 29-ei 3/21 -es rész, de ha megint kiírnak egy alap embert a soriból... hát nem tudom. Lehet, hogy nem leszek akkora fan, mint eddig. (remélem ez még nem számít spoilerezésnek...)
  • andatti
    #97
    Amikor az egyik alapembert kiírták a sorozatból az is meglepő volt és az a rész is igen izgalmas... az nem érintett meg, hiszen az alapok változatlanok maradtak, most viszont az egész eddigi "leosztott" koncepció recseg-ropog...
  • [HUN]FaTaL
    #96
    Meg nekem nincs problémám a fordulatokkal, különben unalmas lenne :)
  • [HUN]FaTaL
    #95
    Nem. Épp ezért nem sorozatzáró :)
  • andatti
    #94
    Akkor te samaritánus "párti" vagy? :(((((
  • [HUN]FaTaL
    #93
    Nem értek egyet :)
  • andatti
    #92
    kész! Anélkül, hogy spoilereznék, annyit leírok, hogy el vagyok kenődve... A 3/20-as részt most néztem meg angolul... Háát, még van hátra több rész és gondolom a sorozatnak sincs vége, de ez a fordulat nekem nem jött be... Biztos túl konzervatív vagyok, de ez... Nem találok szavakat... Ebből az évadból még van 3 rész hátra, bár ez a 20. akár évadfinálé is lehetett volna... és mint láttam lesz 4. évad... legalábbis az imdb szerint...
  • andatti
    #91
    kemény... tovább bonyolódik a helyzet... bár nem ülök tűkön, alig várom a folytatást...
  • [HUN]FaTaL
    #90
    Nincs sajna, pedig a sorozat istenkirály :D

    Mondjuk a mai részt még nem láttam. :)
  • andatti
    #89
    Nincs nagy mozgás itt a fórumon... pedig ma is tovább bonyolódott a helyzet, sőt, a nyitó jelenetek egyike egész "mellbevágó" volt... 3/19. -ről írok... :)
  • andatti
    #88
    Én is nagy fan vagyok... A múlt heti részt is még aznap megnéztem angol felirattal, de szinkronosan csak most... Bár azóta már a 3/18. részt nézem épp... Mivel hajnalban adták le az USA-ban, ezt is még csak angol felirattal... Látta már más is?
    Szintén bejövős... Nem akarok spoiler-ezni, de ez a mai rész is úgy néz ki, hogy maga a fő nyomozós-segítős rész szinte mellékszál ahhoz a pár perchez képest, ami a film elejénél-egyharmadánál volt... Nem?
  • [HUN]FaTaL
    #87
    Nagy valószínűséggel lesz.
  • ffxi
    #86
    Szerintetek lesz 4. évad. Most tartok s03.E10-nél. Nagyon bejövős.