33
  • 1sajat
    #33
    és máris kész egy tökéletesen értetlen kölök

    Legalább rákényszerültél a gondolkodásra. Nagy szó ez manapság.
  • adampierson
    #32
    Nekem anno még járnom kellett hittan órára. Na, ezt kell összeegyeztetni a biológia és a történelem órákkal, és máris kész egy tökéletesen értetlen kölök. Hogy is volt, valami kontraszelekció? Sztem nincs ilyen csak rossz oktatás. Mert valami bibinek lennie kell az oktatási rendszerrel, ha a diákok verik ma a tanárokat. Persze az sem volt jobb amikor még a tanárok verték a diákokat. Ejjj :S
  • megjegyzés
    #31
    A cikk érdekes és elég részletes, bár a "csavaros" dolgot én sem értem igazán, gondolom marketing. :)

    A vallásháborúhoz:

    Részemről, a SG megadta a válasz és akinek egy csöpp esze van megtanulja Daniel Jackson-tól, hogyan kell újra és újra feltámadni. XD

    Ahogy Sheldon Cooper mondaná: "Fanboy redukció ad abszurdum-hoz folyamodott, majd hozzá tenné, hogy Bazzinga."

    Am nem is értem, h most viccelnek a hittérítők vagy komolyan egy evolúcióval foglalkozó cikknél érvelnek a Bibliával? Egyáltalán miért olvasnak ilyen Istenkáromló irományt? Biztosan az ördög kényszerítette rá őket... a csábítás legbűnösebb módjaival...

    Megélhetési tudós dolgot sem értem... az Internetet meg a Roxfort működtet?

    Utóbbi kettő kategória egyáltalán minek regisztrált a fórumba?
  • szomferi
    #30
    akkor annyit árulj már el hogy időszámításunk előtt 1000-ben az emberek hogy néztek ki... az evolúcióban LÓFASZ a 3000 év, nagyokos...
  • Alien69
    #29
    Egyik sem! Onnan kezdődik az evolúció. Ledobott ide egy sejtet, oszt az el kezdett szaporodni.
  • csimmasz
    #28
    De igen, azt írja a satát képmására teremtette az embert!
    Csak azt nem tudom milyen lehet isten, fehér, fekete, sárga,vörös vagy kreol?
  • Fehercsoki
    #27
    Hát én ezt nem hiszem el,sokkal valószínűbb hogy egy mágikus varázsember teremtett minket aki mellesleg egy raptor volt.(mivel a biblia nem mondja hogy nem volt az)
  • bah
    #26
    Lehet, hogy mégsem halt ki az Australopithecus sediba? Csak azt nem tudom ki volt az a barom aki megtanította gépelni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nahjó csak vicceltem, nem kell komolyan venni. :)
  • l300d
    #25
    azer az plusz minusz 3000 ev kurva nagykepuen hangzik ahoz kepest hogy fogalmuk sincs a dolgokrol.
  • wraithLord
    #24
    Ez sosem volt ennyire egyértelmű, max. általános iskolában... :)

    Egyébként a H. erectus egyik változatát feltételezték a H. sapiens sapiens ősének. Maga a H. erectus pedig a H. sapiens neanderthalensis őse (a neandervölgyi ember - igen, most már ott tartunk, hogy a neandervölgyi ember csak a sapiens faj egyik alfaja volt, nem külön Homo faj).
    Elég szoros a mérkőzés, és egyelőre még semmi sem teljesen egyértelmű. Illetve nem sok minden. :)
  • bvalek
    #23
    A Homo Erectus mellékág volt, nem ős, általános iskolai tananyag. Már akkor is az volt, amikor én voltam általános iskolás.

    Ami egyes kommenteket illeti... úgy tűnik az emberi evolúciót jó ideje a kontraszelekció határozza meg, íme itt az eredmény...
  • Doktor Kotász
    #22
    Egyébként nekem kisgyerekként az iskolában már logikus volt, hogy a néhány talált lelet sokkal nagyobb valószínűséggel lehet mellékág, mint igazi ős, hiszen évmilliók alatt sokkal nagyobb számú párhuzamos faj élhetett, mint az ősök. Gondoljunk bele, hogy csak a mi korunkban majom fajok százai lehetnek. Évmilliók alatt akár fajok tízezrei is lehettek, és van pár tucat lelet.
    Ez a mostani egy hihetetlen lottó ötös, hogy a sok ezer faj közül egy igazi őst találtak.
  • Doktor Kotász
    #21
    "ki hisz nektek megelhetesi tudosok? en nem az tuti"

    Persze, sokkal jobb lenne a világ, ha mindenki krumplit kapálna egész álló nap, és sténként gyertyafény mellett a Bibliából tájékozódna a világról. Akkor nem kellene vesződni a nagybetűkkel, írásjelekkel, ékezetekkel...
  • wraithLord
    #20
    Ja, nem is neked akartam írni, csak a te hozzászólásod olvastam utoljára.

    obe: Szerintem Chocho (is) csak ironizált.
  • Oliwaw
    #19
    Igen vettem az üzenetét, én is csak sutkának szántam hozzászólásomat és nem raktam a végére ilyen ugráló gömböket. Akinek tábla kell az iróniához menjen a KRESz topikba.
  • obe
    #18
    azt pont az olyanoknak írták mint te lehetsz, már megbocsáss barátom :)..olvasgasd csak:)

    Old PS Fanboy # 15:

  • wraithLord
    #17
    A karikatúra fő jellemzője, hogy kiemeli, eltúlozza a tárgya fő jellegzetességeit. Ergo csak betegebb lehet... Bár ez konkrétan nem az, csak annak látszik... :)

    (Mondjuk attól még lehet pszichiátriai eset a kommentelő, de nem a leírt kommentje alapján.)
  • Oliwaw
    #16
    Sok erőt fáradtságos munkádhoz, te egészséges ember.
  • Old PS Fanboy
    #15
    Elolvastam, nekem az a kedvenc részem ahol Szuperman kimenti a zsidókat a sivatagból.
    Bár az sem rossz, mikor isten ipad-ot ad Mózesnek a hegy tetején, de az elcseréli két kőtáblára.
    Viszont az a legmenőbb, mikor Isten megdugja Mariskát, Bár volt ott még valami a szamárral is, bakker nem emlékszem, de Józsi hátul volt az biztos!
  • Tetsuo
    #14
    Te betegebb vagy, mint azok a bigottak, akiket kiparodizalsz.
    A bibliarol meg fingod sincs, itt bizonyitod. Legalabb egyszer olvasd el!
  • Old PS Fanboy
    #13
    Isten nem teremtett semmi ilyesmit, a föld csupán 6 ezer éves, minden amit a földből ástak elő, az hazugság és az tette oda aki megtalálta.
    Isten szeret titeket, de én minden pogányt kiirtanék zombi Jézus nevében, aki feltámadt, hogy terjesszem a szeretetét.
    Mi katolikusok mindenkit szeretünk, kivéve a zsidókat, pogányokat, négereket, kínaiakat, nőket, cigányokat, és a Jurassic Parkot.
    Minden nőnek le kell vágni a mellét, hisz parázna dolog az, az úr porát lemosni bűn, ezért ne fürgyé le.
    Férfival ne hálj úgy, ahogyan asszonnyal vagy kisfiúval hálnak, és a lovak megeszik egymást.
    Igen megeszik egymást olvasd a bibliát!
  • Balumann
    #12
    Nem is az idiótábbik réteg miatt végzik a kutatásokat...
  • syn7h37ic
    #11
    Az ABC összes betűje biztosan. Egyéb más?
  • fergusonpapa
    #10
    áldott legyen az oráájj
  • wraithLord
    #9
    Egy kis kieg a stargate-es elmélethez: Nem majmok voltunk, hanem most vagyunk majmok. :)

    Ahogy Dawkins mondja: "The Fifth Ape". Vagyis az 5. emberszabású (a nem emberszabású majmokat az angol 'monkey'-nek nevezi). Az ember gyakorlatilag egy magát embernek nevező majom (mondjuk a majmokat is az ember nevezte el majomnak..... X) de a lényeg, hogy nem különbözik tőlük - csak annyira, mint a 4 emberszabású egymástól). :)
    A majmok és az ember ősei (amiket nem nevezhetünk majomnak, mert azokat a fajokat hívjuk annak, amik most léteznek) egymással párhuzamosan fejlődtek majommá és emberré... És voltak közös őseik, azaz valahol elágaztak.
  • gombabácsi
    #8
    úúú ez komolyabb mint a davincsikód... :)
  • Zsolek123
    #7
    én a suliban anno ezért a mondatért egyest kaptam, de már látom nekem volt igazam
  • fergusonpapa
    #6
    mindenki tudja h majmok voltunk aztán az ufok továbbfejlesztettek,és a goauldok szétszortak minket a galaxysban.
  • csulok0000
    #5
    Sloszár József: A Biblia — ami a kulisszák
    mögött van
  • Chocho
    #4
    Olvas a Bibliát, abban minden benne van!
  • Vers
    #3
    ki hisz nektek megelhetesi tudosok? en nem az tuti
  • Sequoyah
    #2
    Minden egyes lyuk betömése 2 újabb lyukat hoz létre.
  • wraithLord
    #1
    Antropológiai tanulmányaim alapján szerintem ez nem csavart meg semmit, hanem pontosít (bár nem sokat - és ez sem biztos X)). Akkora lyukak vannak az ember evolúciójával kapcsolatban (mint gyakorlatilag minden más élőlény evolúciójával kapcsolatban...), hogy nem nagyon van mit megcsavarni.
    Meg különben is, ez tudomány, nem egy szappanopera. :D