479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • ajem kisa
    #239
    Ilyen alapból! Nemtudom, hogy milyen most a tiéd! Remélem nemhorpadt be!:S
  • gunners
    #238
    Egyik nap a jobb alsó sarkát fémhez ért és a széle szép íves de nem nagyon koppant (ahogy vettem fel telot akkor koppant) és attol behorpadhat? nem íves most vagy már előtte is ilyen volt csak nem figyeltem? :(
  • ajem kisa
    #237
    Nekem az első n8-asom ~9hónap alatt 2-3x esett ki a kezemből, a házon kívül a képernyőm mégcsak megsem karcolódott! Az n9-é is gorillaglass, én nemféltem, hogy baja lehetne!:)
    A szilikontokba viszont egyből beleraktam, mert az N8-ason rögtön meglátszott a beton!:D Mivel ez műanyag, jobban féltem!
  • gunners
    #236
    Nekem még mindig rajta van a gyári fólia de már elég poros :(
    Nem tud valaki fóliát rá ? :)
  • ajem kisa
    #235
  • xBobtailx
    #234
    és végül a fekete nyert :) eszméletlen jóó!!!
  • ajem kisa
    #233
    Nálam fekete vagy fehér a nyerő!:P
  • ajem kisa
    #232
    A béka elég szimpi!:D
    (nemlátszik, csak a béka a jégkockában!)
  • xBobtailx
    #231
    eljött az én időm! :) viszont nagy a dilemma, melyiket ajánljátok?

  • LOVAGISAS
    #230
    A NOKIA N9 elkelt.
  • gunners
    #229
    Valaki tud valami jó kis fóliát mert nekem még mindig az eredeti van de már nem bírja sokáig :)
  • LOVAGISAS
    #228
    Bocs, nem voltam gépnél.Nem tudom üzlettel is tárgyalok. Van hozzá egyébként gyári Nokia bőrtok , kemény védőtok, szines bőrkarikákkal,
    autóstöltő.Még nem tudom az árát , de ha Te tudod, megmondhatod.
  • centopani
    #227
    neked milyen szinu van?:)) akarnek valami fazsa kiegeszitot de eddig nem talaltam semmit :D
  • gunners
    #226
    Okés köszi :) Nokia forever :)
  • centopani
    #225
    feltoltod kiirja h megvagy utana 20perc es lekapod :)
  • ajem kisa
    #224
    Amikor ráböksz az akkus/térerős sorra, lejön egy ablak, ott van a hangerő sávja, ott gondolom, hog ya rózsaszín sáv fullon van, de van a csengetés sáv ami kék, azt is húzhatod fullra! (most találtam meg)!:D
  • gunners
    #223
    Töltöttem 10órát utána vegyem le és tegyem vissza 20 perce? (Bocs,hogy ennyit kérdezek :) )
  • centopani
    #222
    nekem 2-3napot huz 1 toltessel, persze a net nem megy rajta allandoan... Csak a battery usag programot ne rakd ra a ovi store-bol... Nekem az nyirta az akkut...
  • gunners
    #221
    Okés :) legközelebi tölténél az lesz.Nekem azt mondták 1X16 órát töltsem máodik töltés az meg este ráteszem reggel meg vegyem le!Nem tudom így jól fogja bírni?
  • centopani
    #220
    feltoltes utan hagyd meg rajta egy 20percet :)
  • gunners
    #219
    Miért van az,hogy feltöltöm és kapásból az akkuszint 89% :( Nem pontosan számolja ki vagy miért? :(
  • oneal1
    #218
    mi az ára?
  • LOVAGISAS
    #217
    eladó 2011. november21.-én vásárolt, gyakorlatilag nem használt fekete , telenoros N9-es, tartozékokkal.
  • centopani
    #216
    nekem 500mb a havi limit, olyan 400korul mindig elfogyasztom, ezt a szepseges telefont nem lehet csak ugy az asztalon hagyni, nyomkodni kell :))
  • ajem kisa
    #215
    Olyankor megáll, ott vége arra a hónapra és nincs ráfizetés szerencsére!:)
    Fel lehet tölteni, de az n8-on valami 50-150mb volt a havi forgalmam, és 250mb a havi limitem!
  • centopani
    #214
    de ha atleped a a hatart akkor vigyazz :))
  • ajem kisa
    #213
    Jaa, de az nemgáz, nemsok az az adatforgalom, az még belefér az előfizumba simán! Azért köszi!:)
  • centopani
    #212
    akkor csatlakozik internetre
  • ajem kisa
    #211
    Miért? Mi van ha online-ban marad?
  • centopani
    #210
    nem tamagotja, valami regebbi verziot kell feltolteni belole, azt olvastam valami angol forumon, en is a telefonra toltottem egybol a terkepeket wifin keresztul, hamar talala jelet,csak ne felejtsd offlineba tenni :)
  • ajem kisa
    #209
    Mégiscsak lenne 1kérdésem!:D
    Térképet nemlehet leszedni nokia ovi suite-tel csak wi-fin?
    Ti hogy szeditek le? Az ovi suite nem is támogatja az N9-et?:O
  • ajem kisa
    #208
    Nagyon szép, majdnem egy éxer!:D
    Aztán csalódás annyi volt csak, hogy annyira egyszerű, hogy általános 4osztály is elég hozzá!:D (alap kezelésről beszélek)
    4h alatt megszoktam, aztán kezembe vettem az n8-at, és elég érdekes volt!
    Az n9 olyan mint egy jó autó, hamar megszokod, nagyon jó vezetni, aztán nemakarsz kiszállni belőle!:D
    Az enyém fekete 64gb-os (azért választottam ezt, mert itt írták a többiek, hogy a 16gb-osnak a fele levan foglalva az alkalmazásokra, de nekem az n8 16gb-ja épp kezdett betelni, így kevésnek találtam a ~8gb helyet!), és 640€ volt összesen arról az oldalról amit linkeltem régebben. A 64-es fehéret, kéket, a rózsaszint levették onnan!:S (fr).
    A fényképezőt és az internetes dolgokat még nempróbáltam, mert elég karcsú a 3G errefelé ahol lakom, majd melóban lecsekkolom ezeket!:D
    Ja talán annyi még, hogy a töltésaljzat nekem jólenne, mert utazgatok eleget, és kellene az autóban is, hogy tudjam tölteni! Usb-s az autósrádióm, de a céges autóban nem! Erre kikell találnom egy B tervet!:)
  • xBobtailx
    #207
    na szuper! :) első benyomás? meg végül mennyiért is vetted honnan? mert én ha minden igaz jövőhét pénteken jutok a megvalósítás szintjére, és még eléggé tanácstalan vagyok hogy honnan milyen színben, vagy 64 gigásban vegyem-e :)
  • ajem kisa
    #206
    Megjött a telóm!
  • centopani
    #205
    en a gyari zenelejatszot hasznalom, mer azzal szol a legjobban a nokia kekfogas fejhallgatom, nah meg egesz albumokat toltok fel ugyh nalam nincs keveredes, mondjuk lejatszasi listat en egyik telefonomon se hasznaltam, lehet a 1,2es frissitessel orvosoljak a problemad.
    nem tudom miert nincs, mer mondjuk szerintem az kenyelmetlen ugy, fel perc alatt megirsz egy smst igy qwerty-ben....
    nem rontod el az akkut ha geprol is toltod, mivel akkor szinte alig tolti, keves az az aram amit onnan kap
  • gunners
    #204
    Ha gépre csatlakoztatom akkor is tölti a gépállatot akkor ez nem baj így nem rontja az aksi élettartamát?
  • gunners
    #203
    Mikor smst ír az ember akkor miért nincs hagyományos írásmód mint az 5800 ban .?!
  • Ádus1987
    #202
    Na akkor újra a zenehallgatás. Mivel hallgatod a zenét? Mert én leszedem a sigma player pro-t ami ugyanolyan mint az ingyenes. Szóval nem értem mire a 200 forint. Na mindegy az a lényeg, hogy ezzel sem lehet a mappába belépni és úgy lejátszani, mert csak azt játssza le amit kiválasztok. Így hát csináltam egy lejátszási listát kábé 25 számmal elsőnek. A véletlenszerű lejátszásra állítottam és az a baj, hogy míg az 5800-nál amikor lejátszotta az összes számot akkor leállt, és 2x nem játszotta le ugyanazt a számot, itt a véletlenszerű tényleg az is. És elég idegesítő amikor a 25 számból van amit nem játszott le 1x sem. És van amit meg ötödjére ad be...Ilyenkor mi van?!
  • centopani
    #201
    ne gyorsan bokodj hanem normalisan... ha abba rakod akkor semmi internet nem lesz rajta, plussz szerintem nem is tesz jot az akkumlatornak...nekem 2napja nem volt toltve es meg 40%van rajta, pedig netezek sms fenykepezek es zenet is hallgatok, jah nah meg hivok...csatlakoztass hozza egy masik n9et es menni fog az egesz jatek, vagy less a mobilarena oldalan levo forumba
  • gunners
    #200
    Elnézéseteket kérem ennyit kérdezek ,de az Angry Birds játék ba csak 5 pályát enged a többi meg valami magic.Hogy lehet teljes játékot aktiválni?