479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • gunners
    #279
    Videozás közben nem lehet a vakut használni hogyha este kinnt videot szeretnék készíteni? :( Zoomolni a dedikált gombokkal van hozzá progi?
  • Koczka00
    #278
    Azt vágom, de nekem még az 1.1-est sem ajánlotta fel... Vagy mit kell, hogy kell? Hlp, pls!
  • gunners
    #277
    Én már úgy kaptam meg a telót ,hogy a legújabb szoftver van rajta :)Akkor bevigyem ,hogy valami gáz van vele a sms írásnál?
  • ajem kisa
    #276
    1.2 a legutolsó!
  • Koczka00
    #275
    Sziasztok! Nektek elérhető a P.R 1.1 - es update? Köszi!
  • ajem kisa
    #274
    Nem a fólia miatt, nekem is olyan és nincs rajta!:S
  • gunners
    #273
    Mikor írom az smst akkor a háttér elléggé olyan mint ha csikos lenne fólia lehet azért olyan :( Szerintetek?
  • ajem kisa
    #272
    Ezt még akkor láttam amikor még nemvolt meg a teló, és eszembe sem jutott, hogy van ilyen! Köszi, így sokkal jobb!
  • xBobtailx
    #271
    még így sem megy? :)
  • ajem kisa
    #270
    Nálam ha nemakar csatlakozni a kapscolatok ablakból akkor olyankor elég a böngészőt ujraindítani! Eddig mindíg jó volt így, nem indítottam ujra a telót emiatt!
    Engem ami nagyon zavar, hogy nemtudok üzenetírásnál visszalépkedni hanem oda kell bökni ahova akarom a kurzort ami ugye soha nemsikerül rendesen! És inkább kitörlöm odáiog a szöveget és ujraírom! Szerintem ez a 2 gomb elég fontos lenne!:)
  • xBobtailx
    #269
    írtam, hogy ha kézzel csatlakozok rá a felső menüből, akkor sem jön be semmi! hiába csatlakozok a netre kézzel és indítom újra a böngészőt, e-mailt, facebookot, nem frissít! szóval ezért problémás a dolog...
  • ajem kisa
    #268
    Búék neked is!
    Nekem is így van beállítva, de a böngészőt elég olyankor ujraindítani, vagy behozod a fentről nyíló menüt és csatlakoztatod ujra!
  • xBobtailx
    #267
    Először is boldog új évet kívánok mindenkinek!
    Másodszor pedig újabb problémám akadt, remélem tudtok rá valami "orvosságot" adni! Mostanság egyre többet nézek meg dolgokat a neten, de úgy van beállítva hogy csak akkor kapcsolódjon, ha akarok valamit csinálni. Viszont egy idő után már nem csatlakozik automatikusan, és ha én kézzel kapcsolódok akármilyen netre, nem jön be semmi, nem frissül semmi... tehát hiába kapcsolódik a netre, nem történik semmi. Ha kikapcsolom a telefont, majd vissza akkor megoldódik a dolog, de az elmúlt 3 napban "csak" ötször kellett ezt már eljátszanom.
    Kérdésem az lenne, hogy ez jelentkezett-e már másnál is, illetve hogy van ennek egyszerűbb és gyorsabb megoldása annál, mint hogy ki-be kapcsolgatom?
  • gunners
    #266
    Szeretnék a telóra fóliát ez jó szerintetek? -
    http://www.kijelzovedofolia.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=8790657799&szint1=Kijelz%C5%91+f%C3%B3lia+Savvies+%281240ft%29&szint2=Mobil+telefonok&szint3=Nokia&szint4=Nokia+Nxx
  • xBobtailx
    #265
    Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumszobát, sokak találkoztak ezzel a kijelzőproblémával... én személy szerint nem néztem, és nem is akarom tudni, mert csak erre figyelnék :D
    A csengőhang problémát is beszéltük már ezen a másik fórumon, egyesek ajánlották hogy mindig legyen nyitva a telefonkönyv, hátha hamarabb megtalálta a nevekhez tartozó csengőhangot, de nálam nem javult a helyzet, így inkább mindenkinél egy csengőhang szól. Reméljük a következő frissítésnél ezt is orvosolják!
  • crystaln
    #264
    Sziasztok!
    Nem tudom tapasztalta-e már valaki a saját készülékén, hogy a sötétben a fekete képernyőn foltok vannak. Akkor látható amikor még ég a pár pillanatig a fény mielőtt kialudna...Nappal és fényben semmi sem látható rajta.
    Mitől lehet?
    A másik kérdés:
    Ha beállítom egyes személyeknek a saját csengőhangjukat az alapbeállítás megváltozik a gyárira és fordítva: ha az alapot állítom be a személyeké eltűnik.
    Mi lehet a megoldása?

    Köszönöm válaszaitokat előre is!
  • gunners
    #263
    8GB-ot enged csak feltenni :( Na erről ennyit :(Többit elosztja alkalmazásokra.
  • centopani
    #262
    beallitasoknal nezd meg a keszulekek alatt az adattarolot, oda ki van irva h mire mennyi hely van, a 16giga a teloban fel van osztva
  • gunners
    #261
    Ok köszi.16 GB em van nekem de mikor ráteszem usb re azt írja hogy 8 GB szabad! Most akkor a többi 8 GB hova tűnt :S ?
  • centopani
    #260
    Ovibol huzd le a file managger progit mer alapbol nem tudod megnezni mit akarnal
  • gunners
    #259
    Lehet én nem találom de teloba melyik az a menü amelyikben meg tudom nézni a telefon fájlokat amik rajta vannak? :$
  • centopani
    #258
    en a file managger program letolteset ajanlom, onnan konnyebb kezelni a nem ovibol torteno telepiteseket... n9fanclub.com innen akarmit le lehet huzni csupan engedelyezni kell a mas forrasbol torteno telepitest. Angry birds-et eleg 1x inditani 20masodperc utan indul, gondolom egy frissitessel orvosoljak. Orat nem lehet fix helyre tenni, mindig mozog. Ha palyakat akarsz kioldani a gyarilag telepitett byrdsen akkor n9kivul mas telefon is jo csak nfc legyen benne, vagy eleg egy bankkartya vagy akarmi mas amiben nfc chipp van. En eddig egy masik n9el blokkoltam ki a 2.sort. Minden sor kioldasara egy ujabb keszulwk vagy targy kell. Ha van barmilyen kerdes csak hajra :)
  • xBobtailx
    #257
    az első linket én megkerestem telefonról és onnan telepítettem, a másikat (teljest) pedig beraktam a telefon főmappájába, és a dokumentumok között volt azt hiszem!
  • gunners
    #256
    De amit xBobtailx írt azt hogy kell feltelepíteni ?:)Azt is oviból de az nem ismeri fel az n9et nem ?
  • Cukii
    #255
    Telepítés az egyszerű és nagyszerű, csak letöltöd Ovi-ról és ráböksz a telepítésre. Ennyi.
  • Cukii
    #254
    Valaki nem tud véletlenül megoldást arra, hogy a lockscreenen az óra ne ugráljon, hanem csak egy ponton, pl. középen csak álljon?
  • gunners
    #253
    Pont ezt akartam kérdezni,hogy hogyan lehet az Angry Birds összes pályán játszani :) Nekem az lenne a kérdésem mmég nem telepítettem semimt a telon van ennik is file kezelő benne mint a nokia 5800 vagy hogyan zajlik a telepítés? :$
  • xBobtailx
    #252
    Aki szeretné a többi pályát is az Angry Birds-ben, annak itt ez program illetve innen le tudod tölteni a teljes 200 akárhánypályást, de kicsit furcsán indul, többször kell rákattintani, de ha már elindul, akkor nagyon szépen fut ;)
  • Ádus1987
    #251
    Skacok nem tudjátok miért nem akar csatlakozni a netre? Kábé 1 hete csinálja. Belépek az áruházba, és csak tölt tölt...csomót vártam de nem lesz semmi. Aztán kipróbáltam, hogy csatlakoztam az itthoni wi-fi-hez és utána mentem az internetre. Sima google.hu. Azt is csak tölti-tölti de semmi. Valaki valamit? :S

    Az Angry Birds-öt meg most tényleg csak egy másik telóval lehet feloldani? És hogyan? Most mindenképpen keresnem kell valakit akinek van egy n9-ese???
  • ajem kisa
    #250
    Köszi, neked is!:)
    Ezt csak úgy...
  • gunners
    #249
    Kellemes Ünnepeket Kívánok Minden Nokia N9 tulajdonosnak ;) :)
  • ajem kisa
    #248
    Kell ez valakinek?:)
    "-Cross-platform TalkBox among iOS, Android and MeeGo
    -Push-to-talk instant voice messaging with your friends
    -Share photo and location
    -Group Chat
    -Post voice to Facebook, Twitter and make broadcast to all your friends"
  • ajem kisa
    #247
    Okosságok N9-re!:)
  • centopani
    #246
    orulnotok kene h eddig birja egyaltalan, az osszes mostani okostelefon 1nap utan kifekszik... szoval en orulok h 3napig birja nagyonis
  • ajem kisa
    #245
    Nálam másfél nap a max, de melóban is, meg itthon is fos a térerőm, így ennyit bír! Sőt ma zenehallgatás után videót akartam csinálni 11h felé (reggel volt töltve), és kiiírta, hogy nincs elég akku a videózáshoz!!! Aztán egy hívásnál a kijelzőn keveredett a kamera/zenelejátszó/hívás ikonokkal és szinekkel!!! Ja és kérte a pin kódot, de ott lefagyott!:s
    Az n8 hetedik napja van offline, mindíg van 2sáv az akkunak!:D
    Pedig toltam át a képeket a bluetooth-on át!
  • gunners
    #244
    Kinek meddig bírja az akksija ? Mert szerintem 3 napnál erősebbre is tervezhették volna. Ha új akkor meddig érdemes tölteni?
  • centopani
    #243
    A garanciat nem tudom, de szwrintem ilyenre nem vonatkozik... Googlibe ird be angolul a problemat a nokia suittal kapcs. Valami forumba olvastam h egy regebbi verzioja tamogatja az n9et. En wifin tolok ra mindent, szerintem mwgwrnw bwfektwtni egybe :)
  • Cukii
    #242
    Üdv, valaki talán tud itt segíteni. Egy olyan problémám van, hogy nem tudom csatlakoztatni az N9et a PC-hez. Nokia Suite nem támogatja az N9-et.
    Nokia Link meg az XP-t nem. Szóval itt állok, mint f.sz a vízben és nem tudok semmit sem felrakni rá...(szolgáltatón keresztüli mobil net erősen korlátozott, azt a havi 50 megát nem akarom erre ellőni+ Wifi sincs a közelbe...)
    Szóval valaki esetleg tud valami okos megoldást.

    A másik kérdésem a gari az a kijelző karcolásra is érvényes - TUDOM elvileg karcmentes az üveg, de valahogy kifogtam egy olyat amin eleve van egy lehhelet vékony karc (körömmel is lehet érezni, hogy megakad), szóval erre a 3napos gari érvényes vagy 12 esetleg a 24 hónapos?
    Ha, a 12 hónapos akkor most nem vesződök vele - lesz még olyan se.Mert tényleg csak egy bizonyos szögből és nagyon nehezen észrevehető hiba. Mindenesetre 125e-ért elmehetnek a fenébe...

    Előre is köszi a válaszokat!
  • ajem kisa
    #241
    Picit talán átalakult, de ez szinte láthatatlan!
  • gunners
    #240
    http://kephost.hu/share-CD85_4EEE4B90.html
    http://kephost.hu/share-E30D_4EEE4B90.html
    Így néz ki én mondjuk nagyon igényes vagyok semmin nem akarok hibát látni de rögtön megtalálom :(