479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • centopani
    #319
    nah meglett a felbontas, behuztam egy 750megas divx filmet h konvertalja at a megadott felbontasra es erre kiirta h 800felett lesz a meret ami keletkezni fog. Kicsit bepislogtam :)
  • xBobtailx
    #318
    ha belekattintasz a felbontásba, akkor te magad is megadhatod a paramétereket ;)
  • centopani
    #317
    lehuztam en is nezegettem, de nem talaltam eddig meg a formatumot ami a n9es felbontasa 480 x 854
  • gunners
    #316
    Köszi :)
  • keviii0203
    #315
    Köszi.[:
  • xBobtailx
    #314
    xilisoftot ajánlom, próbaverzióban amx 5 percig lehet konvertálni, de nCore-on illetve elég sok helyen megtalálható a teljes verzió!
  • keviii0203
    #313
    http://www.n9fanclub.com/2011/12/ebuddy-xms-beta-nokia-n9-meego.html

    Ez rendes Ebuddy? Ha van Ebuddy accountom, akkor ezen megy minden?
    Google Talk
    Messenger
    Facebook?

    Heelp.:D
  • centopani
    #312
    Vlmi jo kis konvertalo progi nekem is jol jonne :D
  • gunners
    #311
    .mkv formátumot lejátsza de akad.Valaki tud konvertert hogy átkonvertáljam azt aviba.Köszönöm :)
  • xBobtailx
    #310
    ja és én is NOD-ot használok ;) szóval sztem csak túl érzékeny, vagy ... nem tudom
  • xBobtailx
    #309
    én is innen töltöttem le anno, csak nem találtam a linket, és magam töltöttem fel mediafire-ra... szóval ha az enyémre is jelzett, akkor erre is kell hogy jelezzen, mert ugyanaz :D
  • centopani
    #308
    http://www.n9fanclub.com/2011/12/angry-birds-163-nokia-n9-meego.html huzd le innen akkor
  • gunners
    #307
    Amit adtál linket annál a nod vírust jelzett :S!
    De lehet,hogy csak túl elővigyázatos?
  • centopani
    #306
    milyen fura en is olvastam azt ki is probaltam es tenyleg gyorsabban indul :D
  • xBobtailx
    #305
    Most hallottam egy másik fórumon, hogy ha be van kapcsolva az NFC, akkor a fullos Angry Birds is azonnal elindul! :)
  • xBobtailx
    #304
    dehogy gond, megspóroltál nekem két sort :)
  • centopani
    #303
    telefonon be van allitva a kulso forrasbol valo telepites?? ha igen akkor csak siman toltsd at a letoltott kicsmogolt cuccot a telora, majd inditsd el, feltelepiti magat es indul a jatek, kicsit lassan indul szoval turelem :)) nem kell letorolni semmit
    rem nem gond h valaszoltam:)
  • gunners
    #302
    Az Angry birds ami alapból rajta van azt akkor le kell törölni és utána ezt amit adtál linket abbol ki kell csomagolni utána hogyan tovább?
  • xBobtailx
    #301
    én már alapból az új szoftverrel kaptam a telefont, szóval nincs erről saját tapasztalatom, de állítólag ha megjelenik a frissítés, és csatlakozva van az internetre a telefon, akkor szól magától neked :) de ha nem ajánlaná fel és már tudod, hogy kiadták a frissítést, akkor beállítások - alkalmazások - alkalmazások kezelése, és a jobb oldali alsó menüponton fogod megtalálni ;) és nem a MeeGo 1.2 fog frissülni 1.3-ra, mert maga az 1.2 az N9-re írt platform, hnem a PR1.1 fog frissülni 1.2re, ami a verziószámot jelenti!
    az OVIból letöltött alkalmazásokat a profilod eltárolja, így a már megvásárolt alkalmazásokat is újra feltudod majd telepíteni! egyébként nekem is megvan az Angry Birds, csak én nem vettem meg, hanem először rákerestem googlin, hátha fent van "feketén", és láss csodát... :)
  • keviii0203
    #300
    Arról honnan tudok értesülni, hogy van Harmattan 1.3(új szoftver) feltéve?
    Vagy ez hogy van?:D
    Most van először okostelefonom, így nem vagyok nagyon képbe..:D

    És a szoftverfrissítéssel együtt minden alkalmazás el is tűnik? A 400 Ft-os Angry Birds is?!
  • gunners
    #299
    Én tegnap tettem fel és még mindig nem látom :(
    Nem értem letörlöm róla 4GB nem tud kezelni vagy 3at se ?:(
  • keviii0203
    #298
    Nekem is volt ilyen a videóbval.. Feltettem rá az Üvegtigris hármat, aztán nem találtam meg. Vártam vele egy kicsit, kiléptem és újra vissza, már ott is volt![:

    Amúgy én tegnap kerestem Ebuddyt, nem találtam..
    Azt nem tudjátok, hogy Google Talk van- e hozzá?
  • gunners
    #297
    Ok köszi.Miért van az,hogy felteszek egy f1 es futamot xvid formátum és nem látom a videok között xD.De még egyet tettem fel az meg lejátsza.Most akkor hogy van ez ?
  • xBobtailx
    #296
    ebuddy már van, abban meg tudtommal van msn rész!
  • gunners
    #295
    Jó lenne már egy msn progi ha lenne a telóra! :(
  • xBobtailx
    #294
    javaslom ide írd meg a problémád, mert attól hogy Nokia, ég és föld a két rendszer. Igaz, előtte nekem is Symbianos 5800-m volt, de nem hallottam még ilyen jellegű problémáról!
  • george10g
    #293
    Nokia 5230-asom van, de gondolom itt is meglehet osztani a problémát. a frissen készített képek, videók nem találhatóak meg a galériában, csak a fájlkezelő memóriakártya menüpont alatt, telepített alkalmazások sem jelennek meg. mia gond?
  • oneal1
    #292
    folyamatosan jönnek a frissítések és az appok is
  • centopani
    #291
    az ha nem villog az hiba, vidd vissza szerintwm. Az pwdig h h merul nagyon is normalis. Mas telok eddig se birjak.
    masik: ott a poszt alul amit kiraktam h tesztelik a frissitest... Es 1 mar kijott ra azota
  • Gauge
    #290
    Sziasztok!

    Ha jól tudom, a Meego fejlesztését teljesen leállították. Mennyire érezhető ez a telefon supportjában? Nem jönnek frissítések? Mi a helyzet az egyéb applikációkkal?

    Köszi.
  • klaz81
    #289
    Sziasztok,szilveszter óta van nekem is egy fekete 16gb vadállatom!Lenne 2 kérdésem:töltés közben nem villog a jelzőfény(amikor bedugom a töltőt,2-t villan,aztán semmi),5-6 óra folyamatos net,játék,telefonálás után az akku lemerül 30-40%-ra!Ezek komoly problémák,vagy így működik?Aválaszokat előre is köszönöm!
  • centopani
    #288
    most?? ezen mar fent a pr 1.2 mer tesztelik
  • ajem kisa
    #287
    Fölötte csak az van, hogy MeeGo 1.2 Harmattan!
    Erre gondoltam a 276-os hsz-emben, hogy nekem igy volt mikor megkaptam, de ha még nemjött ki...:) ezért írtam, hogy nemértem az 1.1, 1.2-es dolgot!:)
  • centopani
    #286
    ez felett kene lennie hp PR.1.0 vagy 1.1
  • ajem kisa
    #285
    Köszi, akkor nekem melyik van?
    10.2011.34-1.232.2_PR_232
  • centopani
    #284
    Meego harmattan 1.2 az a rendszer neve, alatta meg van h PR 1.0, vahy PR 1.1 ez jeloli h mikori van rajta, az 1.0 az alap az 1.1 az elso frissites, aztan jon az 1.2 valamikor januarban remelhetoleg...
  • ajem kisa
    #283
    Najó, akkor szeretném kérni a nézők segítségét, mert ezek szerint tényleg elvagyok tájolódva!:S:D
  • xBobtailx
    #282
    igen, szerintem is kevered a MeeGo1.2-t a PR1.2-vel :)
  • centopani
    #281
    1.2?? az meg hogyan?? Nem neztetek el valamit?? Meg ki se adtak a frissitest. azt se tudjuk h mi lesz benne pontosan. PR 1.2??
  • ajem kisa
    #280
    Beállítások, alkalmazások, alkalmazások kezelése, és ott jobb lent, a frissítést meg ha akkor nemkezdi el automatikusan, akkor jobb fent a körbenyilakat bökd meg!

    Gunners, nekem is 1.2 volt rajta alapból!:)
    A videózásról lövésem sincs!:s