479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • ajem kisa
    #359
    Akkor a 64gb-osért az az 530€ korrekt lett nem? Én még 630€-ért vettem dec. elején!:s
  • centopani
    #358
    16gb kék :) 450euro alatt, ujan garanciaval :)
  • xBobtailx
    #357
  • xBobtailx
    #356
    Na mit szóltok?! ... egy kis hack :P

  • gunners
    #355
    Alapból hány db video van n9be alapvidire gondolok! ?
  • ajem kisa
    #354
    64gb-osat vettél te is?
  • centopani
    #353
    meg igy is dragabb mint amennyiert en vettem :))
  • Koczka00
    #352
    Próbáltam, köszi!
  • ajem kisa
    #351
    December eleje óta 100€-t esett az ára!:S:)
  • ajem kisa
    #350
    Ott azon az oldalon van egy 2körbenyíl, bökj rá olyankor!:)
    Nem tudom, hogy mennyire hihető ez a hír!?
  • Koczka00
    #349
    "MeeGo 1.2 Harmattan" van a verzió felett, de ez gondolom nem az! :) Ha rámegyek az alkalmazások kezelése, menüpontban a frissítésekre, azt írja ki, hogy "A készülékszoftver már frissítve van" (de már amióta megvettem)! Ja és van még egy olyan problémám is, hogy ha képet akarok a netről menteni, rámegyek, hogy mentés a galériába, ám utána nem találom sehol!
  • gunners
    #348
    Köszi! Mikor várható vagy a frissítésbe bennt lesz ez is ?
    Hogy smst hagyományosan lehessen írni !Alphanumerikusan :)
  • xBobtailx
    #347
    ha lenémítod, akkor nincs, illetve már van rá hack ;)
  • gunners
    #346
    Kameránál a hangot nem lehet kikapcsolni mikor készítek egy képet?
  • centopani
    #345
    Ahh tablet nem kell :) azt nem lehet elrakni, a htc-t siman zsebre vagtam es nem is volt zavaro, szoval nincs ezzel semmi gond :) nah a notenal mas a helyzet, az mar tenyleg egy masik galaxys :D
  • keviii0203
    #344
    Az a baj a nagyokkal, hogy nem tudod eltenni.
  • xBobtailx
    #343
    hát hallod, akkor már vegyél egy tabletet :D
  • centopani
    #342
    Lumia 900nem jatszik , wines telo nem kell :) plussz az is kicsi :) vagy htc sensation xl , vagy galaxy nexus, netan galaxy note. Majd kiderul :) bar a frissites johetne mar az n9re :)
  • xBobtailx
    #341
    Én már néha az N9-et sem tudom egy kézzel kezelni, nem hogy a 900-at! :D Amúgy a 900 egyelőre hivatalosan csak amerikában fog forgalmazásba kerülni március környékén, de kisebb nagyon változtatásokkal, és más néven biztos vagyok benne, hogy Európába is jön egy hozzá hasonló készülék :)
  • keviii0203
    #340
    Ha nagyobb kell, akkor Lumia900.[:
  • xBobtailx
    #339
    Az általad leírt kód felett mi van írva? PR1.1? Mert nekem a legújabb van, és más a verzió szám alatti rész (20.2011.40-4.403.1_PR_403).
    Csengőhangnál nekem is volt már ilyen, de ha keresőben kerestem a dalt, úgy már megtalálta. Vagy a zenelejátszóból is be lehet állítani csengőhangnak a dalt (de csak fő csengőhangnak, partnerhez itt már nem lehet hozzárendelni). Esetleg ha így sem menne, akkor indítsd újra a telefont, nyisd meg zenelejátszót, majd utána a hangbeállításokat.

    Megjegyzem, hogy partnerhez nem érdemes beállítani még csengőhangot, mert az esetek nagy részében nem találja meg egyből a beállított dalt, így a Nokia Tune-on fog csörögni.
  • Koczka00
    #338
    Még egy kérdésem lenne! A software verzióm a következő: "10.2011.34-1.373.01.1_PR_373". Ez most melyik frissítés?
  • Koczka00
    #337
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az N9-emen csengőhangot szeretnék beállítani, de a "Beállítások>Hangok és rezgés>Csengőhang>Kiválasztás a Saját zenék közül" menüben nem jelenít meg minden zenét, csak egy kis %-át jeleníti meg (és amit akarok azt persze nem)! Mit tegyek? Köszönöm!
  • centopani
    #336
    Nekem felemásak az érzéseim. A telefonnal meg vagyok elégedve, de rajöttem, hogy nekem nagyobb kijelzo kell :)) ugyh lehet elkezdek nézelődni :)
  • xBobtailx
    #335
    majd idővel sztem lesz! amúgy én nem bántam meg, sőt! nem fogott még meg ennyire telefon..
  • keviii0203
    #334
    Egy hölgyike kérdezi, hogy van- e zenefelismerő alkalmazás N9-hez!
    Valaki?[:
  • keviii0203
    #333
    www.m.freemail.hu

    Ezt próbáljad meg. Én ha belépek a freemailbe, akkor nekem automatikusan átáll erre.
    [:

    Amúgy nektek mi a véleményetek a telefonról? Van aki megbánta?
  • empeti
    #332
    ok! Azért köszi mindent!
  • xBobtailx
    #331
    Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert én csak Gmail-t használok... esetleg majd a többiek ;)
  • empeti
    #330
    Eddig nem nyitotta meg most meg egy pillanat alatt.
    köszi!
    Még egy dolog, a freemail szerverére nem akar kapcsolódni, pedig az első héten mondem rendben volt vele.
    De akkor meg a hotmailt nem akarta, most meg az jó de a freemail nem.
  • xBobtailx
    #329
    a 'Dokumentumokban' tudod megnyitni, nekem a 150 oldalas szöveges PDF-et könnyen megnyitotta, de amikbe PowerPointos előadásokat raktak, azokkal kicsit gondolkodik, de azt is megnyitotta!
  • empeti
    #328
    Köszönöm megnyugodtam, és még egy problémám va a pdf. fájlokat nem tudom mefnyitni, és sehol sem találtam hozzá progit.
  • empeti
    #327
    ok!
  • xBobtailx
    #326
    illetve ezzel a programmal életre tudod kelteni, és tudod magad nézni :D De csak nézni, semmi több! GPS-ről nincs infóm, nem használtam még, de hallottam hogy többen panaszkodtak... szerintem idővel arra is ráfognak menni, de most még az esetleges hibákat, és javítgatásokat csinálják a rendszeren (sztem)
  • centopani
    #325
    majd ha kijon a frissites PR 1.2 akkor fogod tudni hasznalni
  • empeti
    #324
    Sziasztok!

    látom az n9-en a másodlagos kamerát , de nem tudom használni, tud valaki nekem segíteni?
    köszi!
  • empeti
    #323
    Sziasztok!

    Szerintetek a GPS a nokia n9-ben, lesz olyan mint mondjuk az e52-ben?
    Mert egy kicsit csalódtam az n9 ovi navigációjábanban ,kevés adatot mutat az útról , és még a bizonsági kamerákat se jelzi, van esetleg erre valami megoldás?
    köszi
  • xBobtailx
    #322
    nekem úgy tűnik, mintha már lenne rendes rádió! Itt van leírva, hogy lehet varázsolni, sok sikert!
  • xBobtailx
    #321
    hamarosan jön a PR1.2-es frissítés ;)
  • gunners
    #320
    Rádió jó lenne már rá :) Online netest már lehet,de az nekem nem kell :)