479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • xBobtailx
    #399
    Erre gondolsz?! :)
  • ajem kisa
    #398
    Jön a fályörfokdz is hamarosan!:)
  • Koczka00
    #397
    @ Kisa: nekem fent volt swipe manager, amíg nem raktam fel a P.R 1.1-et. Ami haszálható volt belőle addig, hogy be lehetett "swipe-olással" ( :) ) zárni az alkalmazásokat.
  • ajem kisa
    #396
    Nem, újan, független telót vettem, de külföldön vagyok SFR hálózaton (francia voda kb)!
    Még nemvolt időm tesztelni, hogy mik az ujdonságok, most hétvégén lecsekkolgatom!
  • xBobtailx
    #395
    Nekem nem mond semmi frissítést és ez a verziószámom: 20.2011.40-4.403.2_PR_403
    T-mobilos vagy?
  • ajem kisa
    #394
    Jött egy frissités!
    verzio: 20.2011.40-4.232.02.2
    217,4Mb
  • xBobtailx
    #393
    Opera :)
  • gunners
    #392
    Ovi nokiára gondolsz?
  • ajem kisa
    #391
    Valaki használja a telót bluetooth-on keresztül a kocsiban? Az érdekelne, hogy a fejegységen van teló opció, és az N8 teljesen jól szinkronizálható volt, de ez a telókönyvet nem akarja belistázni, illetve 1db(!!!)-ot, amit/akit azt sem tudtam, hogy bennevan még a telefonkönyvemben! Azóta töröltem, de nemtörtént semmi változás! Ujra párosítottam őket, de nemakarja!:S
    Valakinek van ötlete? Az N8-at leteszteltem ujra, azzal nincs gáz! Minden szám a teló memóriában van mind a 2 telefonban!
  • centopani
    #390
    storeba a top-ban az elsok kozott van
  • ajem kisa
    #389
    Ezt ismeritek? Kikellene próbálni!
  • gunners
    #388
    Ok.file managger linket tudsz adni?
  • ajem kisa
    #387
    A nokia suite felajánlott egy "Nokia Link" cuccot, elég alap progi! :D pff
  • centopani
    #386
    nema uzemmodba fotozol akkor nincs kamerahang, file managger
  • ajem kisa
    #385
    :)
    Nekem semmi nemvolt dec. óta!
  • oneal1
    #384
    1.2 jöhetne előbb:P

    vagy már kinnt van?
  • gunners
    #383
    Fálj nézegető telora ti mit használtok persze amivel a kamera hangot le tudom szedni azt a filet!?
  • ajem kisa
    #382
    Blablablablalbablalbapr1.3bla!:)
  • gunners
    #381
    Nem tudja valaki hogyan kell rávarázsolni a telefonra a rádiót?
    Megköszönném ! :)
  • ajem kisa
    #380
    Nálam eddig tartott az usb ajtó épsége!:s Elég hűvös van, és kicsit a bütyök mellett nyomtam rá, és megrogyott! Később megpróbálom visszahajlítani még, de fuuuuuuuuuuuuuu!
  • ajem kisa
    #379
    Innen!
  • ajem kisa
    #378
    Nemtudom mit magyaráz, nemtudom hosszan hallgatni a németet, így csak néztem inkább!:)
  • klaz81
    #377
    sziasztok,hogyan tudok zenét küldeni bluetoothon?valaki tud válaszolni?
  • gunners
    #376
    Miért van az hogy egy mp4 video Xilisoft Video Converter -rel megcsináltam (az eredeti az teljes képernyőbe van 16:9 es és ebbe konvertálom xvidbe nem tesz teljes képbe de egy másikat igen mit tegyek,hogy ezt is teljes képbe tegye már mindent álltottam de semmi :(
  • ajem kisa
    #375
    Én sem, nemrégóta van ilyenekre 1mail címem nekem is! Hihetetlen mennyi szemét jön!:S
  • xBobtailx
    #374
    én azért nem a fő e-mail címemre küldtem be :P
  • ajem kisa
    #373
    Már jó! Bocs:)
    Aláírva! Remélem jön a spam meg az adathalászat!:S
  • ajem kisa
    #372
  • xBobtailx
    #371
    tessék aláírni!
  • centopani
    #370
    vedd ki a szimet es vissza, lekapcsolt telefonnal es menni fog a net, nekem 1,2gb volt a legnagyobb film eddig amit neztem es leadta. file managgert huzz a teloba es abbol inditsd a filmet
  • gunners
    #369
    Ok.Kikapcsoltam a telot és vissza és ugyanúgy semmi-network is not currently ezt írja ki :( Meg videot is felteszek akkor egyszerűen nem látja hogy feltettem és meg se jelenti. Kiveszem a -. jeleket akkor egyből de még ekkor sem mindig :( Miért van ez? 1,4Gb vidit teszek rá 2-nél többet nem lehet rátenni ? Vagy én nem értem ezt :(
  • xBobtailx
    #368
    Hogy először az előző kérdésedre válaszoljak, úgy emlékszem 2 alap videó van, egy dolby-s, és egy készülékbemutatós
    Az AccuWeather pedig van amikor nem működik, ilyenkor ha bezárod majd újra megnyitod, akkor már működik; illetve lehet nálad is az van, mint nálam, hogy egy idő után már hiába kapcsolódok a netre (legyen az wifis, vagy bármilyen más kapcsolat), adatforgalom nem történik, semmi sem frissül és semmilyen oldal nem jön be. Ilyenkor csak a készülék újraindítása hozza rendbe a dolgokat.
  • gunners
    #367
    network is not currently - ezt írja ki pontosan :(
  • gunners
    #366
    Wifin keresztül ki akartam probálni a Accuweathert és nem kapcsolodik a szerverhez. Miért van ez ?
  • Koczka00
    #365
    Sikerült PC-vel felraknom a PR1.1-et és és elvileg minden problémám megoldódott. Az akksi nem merül, mint az állat és csengőhangot is tudok állítani már a lejátszási listából!
  • xBobtailx
    #364
    GPS-t kapcsold ki (már ha csak készenlétes, és nem navigálsz vele, mert különben nem fog működni), illetve ha van fogyasztást mérő, azt hiszem bmi Bettery Usage vagy micsoda, azt töröld le mert az is eszi az aksit! ... bár gondolom nem változtattál semmit a telefonon, hnem magától jelentkezett a probléma, de azért próbáld meg! Ha ezek után is így merül, akkor nem tudom mi lehet, célszerű akkor valóban egy szervizelés
  • Koczka00
    #363
    Helló! Nincs 1 hónapos az N9-em, és a fullra feltöltött akksija nem bír többet kb. 6 óránál úgy, hogy semmit nem csinálok vele, csak készenlétben van! Kb. 2 napja van ez! Mit csináljak? Szervíz?
  • centopani
    #362
    Meglepnek neh a kerdesek... hosszan ranyomsz egy szamra a listabol es meg is van oldva
  • Koczka00
    #361
    Helló Mindenki! A zene lejátszóból, hogyan tudok csengőhangot beállítani? Előre is köszönöm!
  • centopani
    #360
    az jo ar a 64GBert. Hmm en meg novemberben vettem. Egyre jobban hajlok viszont h lecserelem egy sensation xlre. Kar h az nem birja ilyen jol az akkuval.