479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • xBobtailx
    #439
    Ha a mentést a készüléken csináltad, akkor azt át kell másolni a gépre, viszont ha a nokia linken csináltad, akkor a program megtalálja amit maga mentett... utána már adja magát a dolog
  • gunners
    #438
    Okés!Amit elmentettem biztonsági mentést, azt hogyha netántalán törlöm a készüléktartalmát akkor hogy hozom elő?
  • xBobtailx
    #437
    Ne aggódj! Ez kezdeti dolog, kell neki egy kis idő, mire összeszedi magát, és sokkal gyorsabb lesz mint azelőtt ;) DE! Ha véletlenül később is akadozna, akkor egy korábban feltelepített alkalmazás lehet a hiba oka, és akkor célszerű lenne egy biztonsági mentés után készülék tartalom törlése, és utána biztonsági mentésből mindent vissza, kivéve az alkalmazásokat, azokat külön-külön telepítsd vissza (legalábbis én így csináltam, és nagyon gördülékeny a kicsike :)
  • gunners
    #436
    Lementettem.Ok lefrissítettem de akad néha pfff. :(
  • xBobtailx
    #435
    én lementettem, biztos ami biztos... Suite-ban tudom, hogy a biztonsági mentésben benne vannak a képek, zenék, dokumentuomok is, de a linkben nem vagyok biztos!
  • gunners
    #434
    A videokat , képeket lementsem róla mielőtt frissítem vagy nem kell? Biztonsági mentést azt csináltam!
  • gunners
    #433
    Akkor frissítem is :P
    Nokia 5800 nekem is volt ! Forever 5800 (L)
  • xBobtailx
    #432
    hát ez a teljes PR1.2 frissítés :) ez a méret még anno 5800-nál sem volt meglepő...
  • gunners
    #431
    Neked is 260 MB a frissítés? :o
  • xBobtailx
    #430
    Na végre jelezte a telefon a frissítéseket! Sorstársaimnak ajánlom, próbálják meg ők is ;)
  • ajem kisa
    #429
    Én egy netes boltban vettem üresen, előfizu nélkül, és csak az 1.1 jött ki nemrég!:)
    Azóta csak a telózás működik a kocsiban bluetooth-on keresztül, a zene már nem! Juppi!
  • centopani
    #428
    jo kerdes, en gsm boltban vettem, szoval amint kint van egy frissites egybol megjelenik... a szolgaltatokrol meg hadd ne mondjak semmit :D
  • xBobtailx
    #427
    hát nem tudom, de én hülye... be akartam vinni Nokia szervizbe, de már ott voltam előtte, amikor otthon hagytam a papírjait (otthon = 60 km)... úgyhogy ha nem jön magától a frissítés, akkor jövőhéten a tettek mezejére lépek :)
  • gunners
    #426
    Telenoros vagyok és semmi, még van egy kolléga :) aki szintén telenoros neki se elérhető :( Nekünk mikor lesz elérhető?
  • centopani
    #425
    haho, egesz jo ez az 1.2 :)) 1hete tesztelgetem kb :) mondjuk az akkut naponta kell toltenem mivel animalt hatteret allitottam be de szerintem megeri :)) off: mi a velemenyetek az uj nokia csengohangrol?? nekem igen tetszik
  • Koczka00
    #424
    Sziasztok! Én T-s vagyok, és már 3. napja az 1.2-vel nyüstölöm a gépet...
  • gunners
    #423
    Akkor várunk :) Türelem frissítést terem :)
  • xBobtailx
    #422
    Én is az vagyok, és még nekem sem érhető el... Eddig a függetleneseknek, illetve akik még úgy vették a szolgáltatóknál a telefont, nekik sikerült! Sajnos.. :(
  • gunners
    #421
    Yes :) Akkor nekem mikor lesz elérhető?
  • xBobtailx
    #420
    Telenoros vagy?
  • gunners
    #419
    Én is kerestem frissítést de nem akar frissíteni !
  • xBobtailx
    #418
    facebookon nézem a Nokia oldalán, hogy már sokaknak sikerült frissíteni, illetve a mobilaréna fórumon is, csak pár embernek, köztük nekem sem jelezte még :(
  • ajem kisa
    #417
    Üzennék igen, "és küldeném ezt a számot mindenkinek aki szereti"!:D
    Azt írják faszbukon páran, hogy nekik megvan az 1.2...
    Az a hsz a nokiának a 27.-én (részemről itt is) linkelt cikkre kérdez, hogy van-e nekünk valami? De nekem is csak az 1.1 jött nemrég!
  • xBobtailx
    #416
    Épp ma néztem én is a nokia.hu-n, hogy ott már az új szoftver leírása tekinthető meg, de attól függetlenül nem tudok sehol sem frissíteni :(
  • klaz81
    #415
    mármint az értesítést
  • klaz81
    #414
    hello,a software updater-en és a nokia.com-on is fent van tegnap óta,verziószáma 30.2012.07-1,kérdés hogy ez a fejlesztői vagy a felhasználói verzió,a telefonon én sem látom
  • xBobtailx
    #413
    Angol tudásom = 0, szóval ezzel mit szerettél volna üzenni?! :)
    És nektek már megjött a frissítés, mert én még mindig nem látom sem telefonról, sem a softwer updaten :(
  • ajem kisa
    #412
  • gunners
    #411
    Sikerült letörölnöm :) :P
    A filemanager nem jó! A file Box nevű progival rákerestem ;)Megtalálta és letöröltem :)
  • gunners
    #410
    Ok, azért köszi :) Remélem valaki vágja hogy van !
    Valaki tudja hogyan kell letörölni a letöltött csengőhangot az írja le !!!
    Megköszönném :)
  • ajem kisa
    #409
    Szívesen elmondanám, de sajnos tévedsz, nemvagyok profi!:(
    Mondjuk megpróbálnám pc-re kötve kutatni a mappák közt! De a háttérképet is december óta mondom magamnak, hogy csinálok sajátot és bemásolom a mappájába, de még az is csak húzódik! Most sem tudom, hogy hova kell majd rakni!:P
  • gunners
    #408
    Kisa te profi vagy tuti :) Nem tudod hogyan lehet kitörölni a letöltött csengőhangot?Segíts :) Köszi előre is :)
  • SzQk
    #407
    Valaki elmondja, hogy miért húzzák le a Symbian-t? Azon kívül, hogy "gombosba tökéletes, de érintősbe nem", mert azt még senki se tudta nekem megmondani, hogy abba miért nem jó...
  • ajem kisa
    #406
    Jön tudély az 1.2!:D (már megint!)
  • gunners
    #405
    Filemanagerben sem találom:( letörölhetetlen ?:( segítsetek ! Köszönöm előre is :)
  • gunners
    #404
    Ovirol szedtem le csengőhangot ,hogy tudom telról letörölni?
  • ajem kisa
    #403
    most arrol vagyok, de elég laggos szerintem,viszont sokkal egyérteműbb a kezelése! majd később biztos sokkal jobb lesz!:)
  • Koczka00
    #402
    Helló! Miért van az, hogy letöltöm az Operát store-ról, és nem engedi telepíteni? Köszi
  • xBobtailx
    #401
    Nem, mert nekem már a gyári is bejött, aztán az Operát feltettem, végülis az sem rossz, egy-két plusz funkció miatt fogom azt használni, viszont a videó alapján nem láttam semmi olyat, ami miatt érdemes lenne egy 3. böngésző, illetve mintha sokszor belassult volna, meg nem volt olyan gördülékeny a dolog. És te?
  • ajem kisa
    #400
    Erre! Köszi, megse néztem, hogy fent van-e már, mivel a tag írja, hogy hamarosan (24.-én rakta fel a videót)!:D
    Tesztelted már?