479
Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • ajem kisa
    #479
    "There are of course bugs such as:

    Android layer not working
    Swipe down to close, actually being swipe right-to-left
    Time not setting properly
    Camera and GPS does not work
    Apps may need to be launched twice (crashes first time)"

    forrás
  • ajem kisa
    #478
  • ajem kisa
    #477
    Letölthető a sailfish:
    innen
    Hogyan kell felrakni
  • ajem kisa
    #476
    Sailfish-ről pár sor!
    Ha valaki próbálta, ne tartsa magában az infót! :)
  • basicscale
    #475
    Sziasztok! Tavaly December óta szemeszek a telefonnal, még nem sikerült hozzájutnom csak a Media Markt-ban. Viszont kellemesen csalódtam a telefonban és ha minden jól megy, én is beállok 2-3 hónap múlva a tulajok sorába, már amennyien még vannak..

    Ha jól tudom hamarosan kiadják N9-re a Sailfish OS-t, szóval én úgy gondolom, hogy ez a teló a mai napig megállja a helyét és egyáltalán nem kell semmilyen téren szégyenkeznie.. :)
  • freijani
    #474
    Sziasztok!
    Látom,már szinte kihalt ez az oldal...gondolom a régi boldog tulajok,már zúladtak az N 9-eiken,ám én,abban a reményben,hogy néha még erre téved egy fanatikus Meego rajongo,szeretnék feltenni itt pár kérdést.
    Az első:...hogyan lehet az előzményeket törölni a N9 Internet-alkalmazásából?
    Második:hogyan lehet egyszerűen mappákba rendezni a képeket a galérián belül,ill. hogyan korlátozható azok hozzáférhetősége?
    Harmadik:hol találok kizárólag Magyar nyelvű alkalmazásokat rá?
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Üdvözlettel:egy elégedett N9 tulaj!!!(Frei Jani)
  • Ádus1987
    #473
    Lehet a telóra rakni .GIF formátumú mozgó képet? És ha igen akkor hogyan, hogy lejátssza?
  • seres1
    #472
    frissítésnél nem fogadta el a iemi.
  • seres1
    #471
    SZIASZTOK.Lenne egy kérdésem. A n9 nincs magyar. van rá mód,hogy magyar legyen
  • gunners
    #470
    Nekem mostanába a vaku nem működik :S mi lehet a gond ? eddig jó volt!!!
  • ajem kisa
    #469
    Helo!
    Nem emlékszem már, hogy melyikőtök fotós?!
    Visszaolvastam pár oldalt, de nem találom az illetőt, pedig privátban is beszéltünk, de...
    Belinkelte az webalbumát is...
    Írj rám légyszi, mert hamarosan venni akarok egy gépet, és a tanácsodra lenne szükségem!:)
    Köszi

    *Bocs az offért!
  • gunners
    #468
    Frissités óta a háttérképnél csak a térerőt jelzi a szolgáltatót nem !
    Be lehet állítani,hogy mutassa vagy ez a frissités része!?
  • gunners
    #467
    Nekem megen volt frissités 200 MB ! De nokia oldalán niincs kétszer frissitette magát? xD
  • Paptib1
    #466
    Ezt a fórumot ennyire kevesen olvassák? Adjatok valami tippet hogy hol tudom megkérdezni ezt a miniatürkép problémát?
  • ajem kisa
    #465
    Helo. Szerintetek lehet olyan bughalmaza a telomnak, hogy nemtudok hivni vele pedig fullon van a tererom,semmi uzenet nem megy el, netre sem tud csatlakozni, es lemerul fel nap alatt!?
    Nemtudom hanyszor inditottam ujra, hogy tudjak hivni!?
    Ez azota van amiota vettem egy 2.toltot ami valami univerzalis fos! Lehet ettol? Teljesen megbizhatatlan lett azota! :(
  • Paptib1
    #464
    Tud valaki segiteni? Nokia n9 szeretném a miniatür kép nagyságát megváltoztatni, hogy hiváskor és fogadáskor nagyobb kép jelenjen meg.Tudja -e ez a készülék vagy valami segédprogram kell hozzá
  • oneal1
    #463
    szerintem keress bontott kijelzőt, mert az új méregdrága, garancia meg sajnos nem vonatkozik rá:S
  • oneal1
    #462
    *#92702689#

    nektek működik ez a kód?
    A lifetimert kéne előhoznia de beírom és nem csinál semmit:S
  • empeti
    #461
    Sziasztok! :(((((((((((((

    Leesett a betonra, a kijelző off!!!!
    Mit csináljak?????
    Segítség!!!!!!!
  • ajem kisa
    #460
  • gunners
    #459
    Még annyit akarok kérdezni,hogy sok videoban láttam hogy a menüben egy sorban nem 4 ikon van hanem öt ! Erre van progi vagy hol lehet ezt beállítani?
  • gunners
    #458
    Sms írásnál miért van,hogy ha elfordítom akkor 150 van szépen írok hirtelen leesik 65-re mondom mivan !Vissza fordítom akkor is ugyanez a gond van! Miért csinálja ezt? Egy sms kevesebb mint 150 karaktert írok és szóközt is számolom és 3 db smsbe megy el ! Mit lehet ezzel kezdeni ?! Ötlet?! :(
  • xBobtailx
    #457
    :O időében... már lassan a PR1.3-as frissítés következik :)
  • ajem kisa
    #456
    Ejjha, kis késéssel most érkezett egy frissítés!:)
  • ajem kisa
    #455
    Leszedtem, de az 1.1-el nem működik, frissítés meg nekem azóta sincs!:(
  • Koczka00
    #454
    Sziasztok! Nekem sem működik a navi, mióta frissítettem. van valami ötletetek?
  • xBobtailx
    #453
    Nokia Panorama <3
  • xBobtailx
    #452
    Gyalázat!
  • ajem kisa
    #451
  • klaz81
    #450
    halló,amióta frissítettem a telót,nem működik az autós navigálás,útvonaltervezés-infók megvan,rányomok a navigálásra és újra útvonaltervezés,mi lehet a baj?valaki tud segíteni?köszönöm
  • xBobtailx
    #449
    N9-re szerintem csak az alap angrybirds lesz elérhető, a többit márt nem portolják... de ne legyen igazam!
  • gunners
    #448
    Valaki nem tudja Angry Birds Space mikor lesz elérhető telora!?
  • gunners
    #447
    Okés köszi:)
    http://www.youtube.com/watch?v=QYWhdH7Rau4
    Ezt a progit hol tudom leszedni?(free-re gondolok :) )
  • xBobtailx
    #446
    igen! legalábbis nálam a telenornál van ilyen 10.000 ftos keret, direkt ilyenekre! és alapból volt, nem kellett külön igényelnem!
  • gunners
    #445
    Valaki tud segíteni abban,hogyha én a nokiastore-ról töltök le alkalmazást pl 250 ft ért akkor az a számlámról levonják?Amit lebeszélek abból?
  • xBobtailx
    #444
    Nekem is volt/van még néha hasonló gondom. Egy ideig minden oké, majd nem csatlakozik automatikusan, és hiába kapcsolódok manuálisan egy kapcsolathoz, nem történik adatforgalom, tehát nem tölt be semmit. Nekem ilyenkor csak a telefon újraindítása segít.
  • Ádus1987
    #443
    Kéne egy kis segítség a wifivel kapcsolatban. Amikor megvettem a telót, minden tök fasza volt. Viszont az elmúlt 1 hónapban abszolút nem akar csatlakozni semmilyen wifire sem. És nem csak nyilvánosan mert le van terhelve. Az itthonira sem tudok belépni. Hiába megyek rá, hogy csatlakozás és aztán kiírja, hogy kapcsolódva. Beírok egy sima google-t és akkor is csak pörög pörög körbe az a cucc, hogy tölti és semmi. Aztán egy idő után szét is kapcsol. Valakinek valami ötlet? :S
  • gunners
    #442
    Videóhívás nektek működik?Én néztem kameránál nem is lehet azzal képet készíteni és milyen ikonja van amikor hívok valakit és szeretném,hogy lásson is !
  • Koczka00
    #441
    Nekem is hosszan világít kikapcsolás után, és amíg ki nem alszik, addig nem is tudom visszakapcsolni. Gondolom azt jelzi... Vagy nem...
  • gunners
    #440
    Amikor kérte a frissítést akkor ott volt előtte hogy biztonsági mentés arra mentem rá,és utána kezdte el tölteni a frissítést. Frissítéssel nállad is mikor kinyomod hosszan világít a balsó sarokban a led?(Frissítés óta van nálam ez !).