89
Otherland
  • Noodlee
    #9
    Igaz!
    Majdnem az összes, Free to Play játéknál van egy ilyen csavar... Játszhatsz vele, de ha nem fizetsz dolgokért, akkor szart sem érsz a játékban.

    A szörnyű, hogy én szinte minden MMO játékot bekajálnék, de ez a video egyáltalán nem fogott meg, sőt, szerintem rohadt gyenge az egész. A leírtakkal ellentétben, nekem egy lapos, unalmas játéknak tűnik.
    Sry, ha ezzel valakinek a lelkébe tapostam, ez csak egy vélemény.
  • Since
    #8
    "Előfizetési díjak nélkül". Azért félek tőle, mert kitalálnak egy item shopot vagy valami hasonlót, és igazából drágábban jönnél ki mint ha havi fix összeget fizetnél a társaságnak. Mondjuk ez minden ilyen típusú game-nél így van nem csak ennél...
  • Frosty01
    #7
    abszolut nem probléma, legalább lesz végre választék.
  • morzsi555
    #6
    Interjú
  • Zsolek123
    #5
    pázzeg, nyomják kifele az mmokat mint állat :(
  • tutituti
    #4
    +fav

    Kíváncsi leszek a megvalósításra.De így elnézve lehetőség az van doszt.
  • Frosty01
    #3
    érdekes... semmit nem tudtam meg a játék céljait illetőleg XD
  • pubiloál
    #2
    Elég összetett így a videó alapján, remélem rendesen meg lesz valósítva. +fav!
  • morzsi555
    #1
    Otherland egy akció MMORPG, amely a bestseller író Tad Williams virtuális valóság regényei alapján készül. Az utazásod Otherlanden keresztül lélegzetelállító és folyamatosan változó világokba kalauzol el, kirobbanóan egyedülálló részletességgel, köszönhetően a legújabb Unreal motornak.

    Vegyél részt egy epikus csatában a középkori "Eight Squared" szimulációban és leplezd le a "Mars" szimuláció titkait. Találkozz más játékosokkal a "Lambda Mall" bárjaiban azért, hogy játszhasd a sok minijáték egyikét. Vagy használd a "MyLand"-et, hogy megépítsd a saját világodat, amelyben eDNS-t gyűjthetsz a teremtményektől és tárgyaktól melyeket találsz és lemásold őket, hogy felhasználd saját céljaidhoz.

    Otherlandben közvetlen irányítás alá veheted az akciódús csatákat és élvezheted az innovatív RPG karakter fejlődési rendszert és a gazdag történetet, mely számos átvezető animációval van teletűzdelve - előfizetési díjak nélkül!



    Hivatalos oldal
    Otherland Preview