89
Otherland
  • tutituti
    #49
    nos sikerült bejutni addig hogy elinduljon.
    A loginnál persze megakadok.
    És a legviccesebb,hogy az általad linkelt fórumra se tudok belépni hogy utánajárjak.
    A client login server képernyőnél megáll és ott töltöget.
  • tutituti
    #48
    meglesem.Bár most újratelepítem,gondoltam hátha volt valami gikszer
  • tutituti
    #47
    Eddig elkönyvelhet egy hatalmas ez a béta
    Ilyet kiadni a kezükből.Hihetetlen.
  • morzsi555
    #46
    The problem is the UE3ShaderCompileWorker.exe path. If you use other language Win7 (like Slovak) the unicode char set the problem.
    Set 'Current language for non-Unicode programs' to 'English'

    You can find it on Windows Control Panel.
    Control Panel > Region and Language > Administrative.
  • morzsi555
    #45
    Nem vagy egyedül: http://otherland.gamigo.com/forum/board100-closed-beta-forums-all-contents-under-nda/board104-bug-reports/155-i-click-play-and-it-crashes/
  • tutituti
    #44
    nálam kifagy.
    lefut a log és kiírja hogy win32\UE3ShaderCompileWorker.exe terminated unexpectedly! threadId=0

    ezt az advance gombnál lehet beállítani.
    nekem debug van beállítva és a log az true.
  • morzsi555
    #43
    Most sem enged be. Tök jó ez a béta...
  • KaBuTo666
    #42
    Meg se nyitom, inkább várok holnapig.
  • tutituti
    #41
    Nekem ennyi jön be,több nem.
    beloggolok,klikk a play gombra és kész
    x64 Win7.
  • morzsi555
    #40
    Lol beszarok, végre találtam egy topikot a belépési problémával kapcsolatban, erre törli az egyik idióta moderátor. Faszán megszervezték ezt a bétát.
  • tutituti
    #39
  • morzsi555
    #38
    Már 18-kor el kellett volna kezdődnie, de én nem tudok belépni, mások se.
  • tutituti
    #37
    én winreinstalloltam újra töltöm le éppen...
    valszeg valami időzónához kötött indulás lesz,szerintem értesítenek minket.
    amint kész van írok!este 8ra lejön:)
  • Tatyla
    #36
    mikor indul ez a játék vagy mi van nekem exe file hibával leáll
  • morzsi555
    #35
    A weblap szerint hétvégén lehet játszani vele: http://otherland.gamigo.com/first-beta-weekend/
  • Tatyla
    #34
    szedem lefelé elég jól jön, kíváncsi vagyok mi lett belőle...
  • tutituti
    #33
    ne is mondd.Egy óra alatt tartok 54%-nál.befontam a hajamat négyszer:D
  • KaBuTo666
    #32
    7.3 GB, elég lesz leszedni... :D
  • tutituti
    #31
    kaptam beta kulcsot.pontosabban letölthetem a klienst.és elvileg elkezdhetek játszani.Majd megírom milyen lett
  • Frosty01
    #30
    esetleg valami összefoglalóval egybefűzve... igen :D
  • tutituti
    #29
    érdemes belinkelgetnem ezeket amúgy?:)
  • tutituti
    #28
  • tutituti
    #27
  • morzsi555
    #26
    Veszélyben az Otherland?
  • tutituti
    #25
    belenéztem a kérdésekbe a doc fájlban.
    maradok majd a zárt/nyílt bétánál.
    Pedig szeretem az alfa teszteket,segíteni valamit meg felkeresni a sok bugot(így nem pofázhatok hogy hát ezt senki se látta),de itt inkább a HC arcok érvényesüljenek:D
  • morzsi555
    #24
    Mazohisták jelentkezhetnek Alpha tesztelőnek: http://forum.gamigo.com/showthread.php?7751-Join-the-Otherland-Alpha-Team!
  • tutituti
    #23
  • morzsi555
    #22
    Official gameplay trailer

  • morzsi555
    #21
    Making Of Part 2

  • tutituti
    #20
    még mindig várjuk!
    Remélem nem bukik el valamin.
  • morzsi555
    #19
    Making Of Part 1

  • morzsi555
    #18
    Interjú
  • morzsi555
    #17
    Új screenshotok
  • Noodlee
    #16
    Az eredeti Hellgateben is csak Stongenge volt fizetős rész, és persze az ott esett cuccokat is csak a fizetősök tudták használni. Nekem tetszett a játék, előfizetős voltam.
  • Since
    #15
    Csak hogy egy példát mondjak : Hellgate Global.
    Ugye annak idején leállították a servereket (Hellgate London) mivel kevés játékos volt, tele volt buggal az egész játék, és nagyon senki sem fizetett elő. Ha jól tudom csődbe is ment a cég.
    Utána átvették az irányítást, és áttervezték a játékot free to play modelre, illetve át terveztek egy csomó mindent. Nemrégiben indult újra, és hát mit mondjak...Az item shop tele van olyan opciókkal, amiket ingame nemtudsz beszrezni. Pl. stat és skill reset-ért fizetni kell, nem is keveset. Enyhén szólva csalódtam a jázékban, többet nem nyúlok hozzá free to play mmo-hoz az már biztos.
  • morzsi555
    #14
    Ja, meg a kiadó a gamigo... A Black Prophecy részben miattuk lett szarabb, de a többi játékaikat nem ismerem, azokkal nem tudom miket művelnek.
  • morzsi555
    #13
    Szerintem nagyon változatos a trailer alapján, meg mivel virtuális világ, ezért rengeteg féle helyszínt, világot belerakhatnak később az updatekkel. Ha megunod a scifi szimulációt, akkor átmész mondjuk a középkoriba. Meg saját világot is csinálhatsz, meg meglátogathatod a többiekét. Csak az interjú alapján vannak benne hülyeségek: pl. ha pvp-ben meghalsz, akkor felszedhetik a cuccaidat, ha előtte nem "pecsételed" le őket, az se szimpatikus, hogy xp-t vesztünk, ha meghalunk, de lehet venni az item mallból védő cuccot ez ellen...
  • Noodlee
    #12
    Megnéztem a videót megint, és rájöttem, hogy nekem miért nem jön be a játék... Túl futurisztikus a játék, nekem meg nem ez a világom.
  • Noodlee
    #11
    Azt nem próbáltam, de a második rész elég tetszetős. Elvileg az sem lesz havidíjas, de tuti, hogy ott is lesz valami fizetős mézesmadzag. :)
  • Frosty01
    #10
    gw is jó volt, majd meglátjuk mi sül ki ebből