1462
  • Strayhand
    #1302
    Csak a népszerű játékok lehetnek jók. Elvégre tízmillió légy nem tévedhet.
  • oreal
    #1301
    En most kezdtem el ujra jatszani.A looking for group dolog alacsony szinten hasznalhatatlan :(
    Ha valaki van meg innen aki jatszik is neha akkor dobjon egy nevet felveszem a jatekban.
  • torrente111
    #1300
    nagyon jó mmo lehetett,ha nem játszik vele senki.
  • Spaceghost
    #1299
    Hali! Játszik még valaki ezzel, esetleg van még magyar guild akik raidelnek. You Take No Candyvel mi van? Még mindig úgy gondolom, hogy ez volt a tavalyi év legjobb MMO-ja, hiába volt wow kieg meg akármi, rossz érzés volt otthagyni a játékot. Visszanéznék, de ha senki sincs akkor felesleges.
  • metalbull1
    #1298
    Sziasztok! Kipróbálnám a játékot, de nem szeretném megvenni "látatlanban". Ha tudna nekem valaki küldeni egy guest pass-t, azt nagyon megköszönném.
  • VvD
    #1297
    Sajnos igen, nagyon kevesen vannak a szerveren. Napközben ált nem is nagyon jön össze egy dungeon-ra vagy heroic küldire egy csapat. Az történt, hogy az elején nagyon bugos volt a játék, illetve sokkal nehezebb is volt, és sokaknak elment a kedve egy idő után. Hiába vezetnek be egyre inkább casual barátibb dolgokat, a sok ember még több embert húzott el maga után és ez egy ördögi kör lett így nagyon kevesen maradtunk.
    Ez rettenetes, mert szerintem a játék hangulata valami iszonyat jó, a dungeon-k élvezetesek és nekem ez a harc rendszer sokkal jobban tetszik mint a régi hagyományos tabos módszer. Viszont az igaz, hogy eléggé billentyűzet gyilkos.
    Azt viszont elhiszem, hogy sokan a humorát, a rajzilmes stílusát vagy a harcrendszerét nem szereti a játéknak. Én azon kívételek közé tartozom, akinek mind3 nagyon bejön :) Egy nemzetközi guild-ben vagyok benne (egy azok közül amik megmaradakt) és ott mondjuk elég nagy élet van szerencsére. Én biztos fogok maradni, ameddig csak lehet és csak reménykedem, hogy föltámad a játék újra, mert szerintem megérdemli és nem annyira rossz, mint amennyire sokan beállítják. Van még friend kódom, ha vkit érdekel.

    Ja, és reménykedek, hogy f2p lesz, mert akkor többen újra visszajönnének. Meg lenne olyan haverom aki csak akkor próbálná ki :)
    Utoljára szerkesztette: VvD, 2015.01.04. 14:48:16
  • madnessmarci
    #1296
    Van valami infó róla hogy esetleg F2P / B2P lesz a játék? Mert ha igen, akkor valószínűleg kipróbálnám, de jelen formájában a havidíjat nem éri meg szerintem. Egyébként is elég elolvasni miket írnak a hivatalos FB oldalukon 1-1 bejegyzés alá, és már attól elmegy az ember kedve, hogy egyáltalán kipróbálja.
  • Steelblood
    #1295
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy volna esetleg valakinek számomra két darab felesleges 7 napos kipróbálási lehetőségre szóló kódja? És ha igen, akkor ugye azt fel tudom használni olyan akkhoz amin volt Béta? Nagyon örülnénk egy jóbarátommal ha újra kipróbálhatnánk, nekem annó tetszett csak nem volt időm játszani a Béta alatt. És még valami, mostmár tulajdonképpen csak 1 megaszerver van? Előre is köszönöm a válaszokat, illetve pm-ben a kódot, ha valóban nem gond valakinek :)
  • Strayhand
    #1294
    Én sem értem, hogy miért ENNYIRE kevesen játszanak vele (pl. Magyarországról csak szó szerint néhány ember), nekem a hibái ellenére is tetszik, de nyilvánvalóan a birkatürelmű kisebbségbe tartozom. Nagyon sokáig vaciláltam hogy mi legyen, ha tolnám tovább a játékot, akkor valószínűleg külföldi guildben tenném, mert magyar fronton már nem lehetséges a raidelés, de még egy 5 fős is nehezen jött össze amikor legutóbb belogoltam. Így végül inkább elkezdtem én is újra WoW-ozni, mert ott régi ismerősök ill. jelenlegi kollégák is játszanak - és van is mit csinálni. Ha nem lenne a WoW (vagy lenne elég magyar a játékban), tolnám most is, szerintem marad aktív az előfizetésem, mert vagyok akkora fanboy, hogy ennyivel támogassam a játékot, hátha lesz még belőle valami. Sajnos a két játékra egyszerre viszont nincs időm...
  • MrStokes
    #1293
    Volt mar rola szo korabban. Aki nem hc, az feljutott a max szintre es kb. nem volt mit csinalnia, nem volt szamara elerheto tartalom. Tekintve, hogy a tobbseg ilyen volt, mert hiaba hirdettek, hogy akkor ez most a hc kozonseget celozza meg, sokan kiprobaltak, arra gondolvan, hogy az elhangzottak ellenere, nekik, casualabb emberkeknek is dobnak egy-ket csontot a keszitok. Hat nem igy lett.
  • VvD
    #1292
    Igen, ettől félek én is, hogy el fog halni a játék. Pedig nagyon jó hangulata van. Játszottam már több MMO-val, de ez köt le a legjobban. Nem is értem, hogy a tömegek miért pártolnak el tőle. Mindenesetre én maradok, mert végre egy játék ami szórakoztat.
  • Geck
    #1291
    Hali!!
    Szeretném megkérdezni h érdemes még megvenni a játékot??Játszanak vele elegen ahhoz hogy ha instázni vagy bármi mást szeretnék legyen ember??Esetleg tagfelvétel a magyar guildbe?:) A 7 napos guest nagyon bejött...Az sem igazán érdekel h hc a game vagy nem...több év wow meg minden létező mmo után végre olyan játékkal játszottam ami több kihívást jelent a kijelölöm nyomogatom a spelleket kategoriánál...:)Félreértés ne essék ezzel nem a wowot fikázom van ott is hc rész dögivel :) Viszont az aggaszt h még a hivatalos fórumon sincs élet...:( Kár lenne a játékért ha a kukába landolna vagy megállna a fejlesztés :)
  • Strayhand
    #1290
    Hát ja, ez a helyzet. Én sem akartam egyébként játszani vele, mert sose voltam HC (de szerintem annyira a játék sem HC, csak bemagyarázták maguknak az emberek, és nincs türelmük többször letolni egy nyomorult instát...), meg először nem tetszett a rajzfilmes stílus sem, csak azért próbáltam ki, mert unatkoztam.:) Egy amúgy nagyon jó játék megy így pocsékba, nagy kár érte.
    Utoljára szerkesztette: Strayhand, 2014.12.01. 12:30:40
  • Kryon
    #1289
    Az új játékosoknak már nincs elég türelme, a régieknek meg már ideje nincs. Úgy vettem észre, hogy azok akik folyton a kihívást hiányolják az utóbbi csoportból kerülnek ki, akik 8-10 éve még tényleg HC-k voltak, de már nagyon nem azok, csak valamiért ezt nem hajlandóak tudomásul venni, míg nem szembesülnek vele és akkor hamar fel is adják. Már akkor sejtettem, hogy bukó lesz amikor bejelentették mennyire HC lesz a játék és mellé még havidíjas is (dupla hátrány ma már), de azt hittem lesz annyi eszük, hogy felismerve mennyire mellényúltak, gyorsan nyitnak a casualok felé. Nem történt meg, ezt innen már nehéz lesz visszahozni.
  • Strayhand
    #1288
    De mit lehetetlen kevés szabadidővel csinálni? Nem kell ehhez sem egyáltalán több idő, mint más MMO-hoz. Inkább pont az a baja, hogy a dungeon-ök meg raidek mellett nincs mit csinálni benne - és sokan megakadtak a raidek előtt. A nehézség ami HC benne, nem időigényesebb egyáltalán. Csak sokkal casualabb ma már az MMO játékosok többsége, elvárják, hogy dungeon finderrel meg raid finderrel sikerüljön minden elsőre (tudom, mert WoW-val játszom most pl. én is, és ott szörnyülködnek az emberek, ha egy boss nem megy le elsőre random dungeon-ben...), nem akarnak csapatot szervezni meg odafigyelni, mert leszarják már a kihívást, meg időpazarlásnak fogják fel, ennyi. Bár tudnám, hogy akkor minek játszanak. Hiába sírnak mindenhol az emberek, hogy a WoW így casual meg úgy casual, mégis a WoW-val játszanak tízmillióan ezzel meg szinte senki. Csak a szájuk jár az embereknek, mert menő ha prónak képzeled magad. A valódi HC réteg, aki a kihívást keresi egy MMO-ban, a játékosok nagyon kis része, amire nem lehet MMO-t lapozni, ezt bizonyította be ez a játék.
  • Dksz
    #1287
    Annyira érezhető volt, hogy októberre/novemberre ez lesz. Mikor nyáron megjelenés után pár héttel megírtam a véleményem és megjósoltam ezt a kihalást, csak lehurrogtak... Azért sajnálom, mert az utóbbi időbe ez volt a legjobb próbálkozás amivel játszottam, csak ne lett volna ennyire a hardcoreoknak tervezve, napi 2-3óra szabadidő mellett ezt lehetetlen kivitelezni.
  • Zyaxos
    #1286
    Érdekel valakit 3 Guest Pass key (7 napos)? :)
  • Jeffjohnson
    #1285
    50%-os akció van a játékra.
  • Strayhand
    #1284
    Van PvP szerver, bár panaszkodnak, hogy kevesen játszanak rajta. Viszont határozatlan ideig szabad transzfer van a két szerver között. Mondjuk a PvP-ről nem nagyon tudok nyilakozni, mert annyira nem ástam bele magam. Sajnos a játékkal kevesen játszanak, ami kivételesen nem az NCSoft, hanem a fejlesztők bénázásának tudható be (az alapot baromi jól összerakták, csak mintha nem nagyon bírnák a nyomást ami egy MMO üzemeltetésével jár). Egy páran kitartunk, az egyetlen magyar guild a You take no candy a Jabbit (PvE) szerveren, Exiles oldalon. Megtalálhatóak vagyunk a hun chaten: /chjoin hun ill. http://youtakenocandy.shivtr.com/forum_threads/1891019
  • Camouflage
    #1283
    Megcsomorlott WoW jatekos guildet keres. Megvettem a jatekot, de meg nem sikerult letoltenem (botranyosan szar az internet kapcsolatom). Vannak-e kulon szerverek PvP es PvE jatekosoknak? Ha igen, PvP orientalt jatekoskent melyikre erdemes mennem? Van-e olyan magyar guild, amelyik szivesen lat casual-okat? (ejszaka dolgozom, nem fogok tudni raidelni)

    Elore is koszonom
  • HyperManiac
    #1282
    Szerintem tuti hogy nem tudja magát eltartani előfizetősként. F2P lesz hamarosan.
  • Bredmisztic
    #1281
    Sziasztok!
    Van még értelme megvenni a játékot? Mert úgy halottam nem valami nagy a játékos létszám és még leépítések is voltak a játékot készítő stúdiónál. Szívesen megvenném csak attól félek hogy rá 2 hónappal becsődölnek vagy free2play-re váltanak vagy ilyesmi.
  • NikeCortez
    #1280
    Guest Pass key
    1 : WBMB798GJL5ONW9YO95P
    2 : H005F287F2ORD3PTWTV5
    3 : OYPL8E6ME52ZLPR4UT8O

    Hajrá! (7 nap trial!)

    u.i.: Én a PvP-Exile oldalon vagyok, tetszik a game, sok jó dolog van benne és leköt :)
    Akinek nem tetszik, annak egy ajánlatom van:
    -Ne Játsszon Vele :)
    Utoljára szerkesztette: NikeCortez, 2014.10.28. 16:21:28
  • torrente111
    #1279
    meee f.o.s
  • Strayhand
    #1278
    Igen, a You take no candy. Szívesen látunk bárkit, nincs semmi követelmény a normális viselkedésen kívül.

    http://youtakenocandy.shivtr.com/
  • Strayhand
    #1277
    Itt tudsz esetleg még ticketet nyitni:

    https://support.wildstar-online.com/home

    Ez egyébként mikor volt? Mert per pillanat valami gond lehet a szerverekkel.
    Utoljára szerkesztette: Strayhand, 2014.10.26. 21:18:25
  • VvD
    #1276
    Én biztos vagyok benne, hogy lesz valami változás. Annyian hagyták ott a játékot, hogy muszáj valamit változtatniuk a fejlesztőknek, hogy fenn tudják tartani a játékot. Mindenesetre én nagyon drukkolok, nekem nagyon bejön a játék, bár én is inkább causal-ként tolom. A hangulata, az egész világa teljesen kikapcsol és teljesen visszarepít a gyerekkoromba :)

    Szóval melyik az a guild, ami még életben van, a You take no candy? Van még tagfelvétel? Erősen gondolkozom, hogy kéne vmi klánhoz csatlakoznom, bár ha ennyire megcsappant a magyarok érdeklődése, akkor keresek vmi nemzetközit. Tud ajánlani vki egy jó guild-t?
  • NikeCortez
    #1275
    Sziasztok.
    Megvettem a WildStar-t azután egyből ez fogadott hogy :
    no vaild wildstar game account found for the europe Datacenter [eu region].....mellesleg, kipróbáltam az NA-t is de ott ugyan ez csak fordítva...
    Lényeg, eu-sat vettem és azon is van a kliens, aktív az account a weboldalon meg minden, mit tehetek? semmit nem találltam erről a neten rendesen.
    Utoljára szerkesztette: NikeCortez, 2014.10.26. 17:59:53
  • jazzy
    #1274
    Én nem sarazom, nekem tetszik a játék #1265 -ben is írtam, szívesen játszanám, csak.. egyszerűen nem bírom. Én azt mondom, hogy a fejlesztő részéről, ha életben akarja tartani, akkor újítson kevesebbet, legyen full hc része is, de legyen casual része is, sokkal több lesz a player.

    Mindenkinek jobb ha többen játszanak, több ember több új embert hoz, több pénzből több jut a játékra. Persze mindenki visszasírja a vanilla wowot is, de ha újra az lenne nem játszaná senki, mert annyira hc módon kellett, ha valamit el akartál érni. Akkor ez ment, ma nem.

    Ha ők kitartanak a hc játékosbázisuk mellett és nekik elég ennyi player, akkor hajrá. Azok a playerek boldogok lesznek. Én sajnos 3 műszakban dolgozok, nem tudok adott időpontban raiden lenni, más pedig, mint mondtad, nem nagyon van, nem tart ki sokáig. Pedig tetszik amit képvisel a játék, de azért, hogy ne játsszak nem adom oda a pénzemet.

    Még mindig nem töröltem le, reménykedek, hogy lesz változás ami miatt visszamehetek.
  • Strayhand
    #1273
    És akkor most az a megoldás, hogy minden játék legyen könnyed szórakozás, ahol egy bombot nyomogatva mindig nyersz? Legyen minden étterem McDonalds. Csak Twilight filmek készüljenek. Justin Beiber csináljon csak zenét. Hiszen ezekből jön a pénz, ezeket szeretik sokan, nem? Minek mást csinálni? A mást úgyis csak utálni fogja a többség. Minden új MMO-t ami nem tetszik, utálni kell, és harcolni kell ellene, hogy megbukjon. Mert... na, azt nem tudom miért, biztos szar, ha van verseny a piacon, ne fejlődjenek már a játékok, minek az? Természetesen nem rád célzok, csak már röhej szerintem, ami minden egyes új MMO kapcsán megy, a Wildstart meg aztán különösen sarazzák. Mondjuk nem csak az újak ellen, azért a WoW-ot is 90% szídja, aki abbahagyta. Túl komolyan veszik szerencsétlen gamerek ezt a dolgot. Ezek csak játékok. Attól, hogy nem köt le egy életre, még lehet vele szórakozni. Csodálom hogy egyáltalán akadnak még jó játékok a mai piacon, mert igény az nem nagyon van rájuk.

    Egyébként én pl. nem vagyok HC arc, csak nem szeretem az unalmas dolgokat. A WS után pl. minden más MMO unalmas.:)
    Utoljára szerkesztette: Strayhand, 2014.10.26. 13:48:39
  • jazzy
    #1272
    Csak épp nem legyekről beszélünk, ez a különbség. Lehet HC játékot csinálni, a HC arcok örülnek, a pénz viszont a casual játékosokból van :)
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.10.26. 12:34:05
  • Spaceghost
    #1271
    Valamiért azt reméltem amikor elindult a játék, hogy majd a tényleges HC arcok akik szeretik a kihívásokat a nehéz dungeonokat fogják ezt nyúzni, de nem gondoltam, hogy ilyen kevés magyar lesz, akinek türelme van hozzá. Pedig tényleg csak gyakorlás kérdése volt és valóban harcolni kellett a bugok ellen is, de nagyon szerettem az 5 fős dungeonokat silverre végigütni. A 20 fős raid és a felvezető attumen szakaszok is nagyon bejöttek, ráadásul ha belogoltam sose éreztem azt, hogy nincs mit csinálni. Azt hittem ez lesz majd az a játék, ahol a 20 fős raideket fogjuk nyomatni (ha nem is a 40-est) és senki se fog meghátrálni, erre csak úgy hipp-hopp eltűntek napról napra az emberek. Szomorú dolog ez. Én is azt vettem észre, hogy főleg a WoW ami betett ennek a játéknak, nagyon nehezen vonatkoztatnak el attól a kényelmességtől amit az a játék ad a játékosoknak.
  • Strayhand
    #1270
    A WoW-ban mégis van ideje raidelni az embereknek. Semmivel nem kell több idő a Wildstarhoz. Meg az, hogy a játék nehéz, meg hardcore, csak egy illúzió.:) Nem közvetlenül idő kell hozzá, hanem türelem, ami egyre kevésbé van meg a mai gamerekben. A raideken kívül itt sem kell feltétlenül napi több órá játszani. Sőt, pont ez a baja, hogy a raideken kívül nem sokminden van benne, nincs elég "casual" tartalom, amit a köztes időben csinálhatnál, így nem köt le folyamatosan, ennyi. Vicces, hogy ezt a játékot eleve úgy reklámozták, hogy "hardcore" (amit túl komolyan vettek az emberek), és az emberek azért csalódtak benne, mert kevés a casual tartalom...

    A magyar guild megvan, de sajnos lassan jutunk egyről a kettőre, mert casualok vagyunk.:) Így aztán sokszor elmaradnak a raidek, ami azt eredményezi, hogy sokára lesz eredménye. Az, hogy sok idő kell hozzá, nem úgy érvényesül, hogy éjjel-nappal kockulni kell rajta, hanem hogy sokáig kell gyakorolni hogy gyümölcse legyen a próbálkozásoknak. Ehhez sokaknak nincs türelme, ennyi. Sajnos ennek a játéknak a gamer kultúra - és azon belül is az MMOPRG-k - változása az utóbbi években nagyon betett. Hozzá van szokva az ember, hogy egy 5 fős insta húsz perc és mindig sikerül. Meg persze raid finderben a raideken se lehet elbukni... Egy single player játéknak meg van engedve, hogy nehéz legyen (lásd pl. Dark Souls, amit azért szeretnek mert nehéz), de úgy tűnik, egy MMOPRG-nek nem adatik meg ez a luxus.

    "Ha jó lenne ezt játszaná mindenki."

    Ja, tízmillió légy nem tévedhet.:)
  • jazzy
    #1269
    Nehéz nagyon, egyébként nálam szaggat is a játék így főleg nehéz.

    Ez nem lenne baj, nem a kihívások iránti vágy szűnt meg az "mmo korosztályban", hanem nincs ideje erre az embereknek. Én már nem tudom megtenni, hogy 4 órát raidelek, sok ismerősöm ugyanígy van. Illetve meg tudnám, de nem egy fix időpontban. Még 5-10 embert összeszervezni hagyján, de 30-at?
  • Ariakus
    #1268
    Na látom pár kommentel lejjebb le is írták a többiek, hogy nehéz maga az endgame content. Pedig ez egy az egyben pozitívum nálam, csak sztem az én 5 éves konfigomon már nem nagyon muzsikálna rendesen a játék. Bár Archeage is játszható csaka nagy városokban szaggat mint a rettenet. Nézek is pár Wildstar gameplay videót...
  • BoneDragon
    #1267
    Meg, ráadásul pont tegnap olvastam, hogy tovább nyirbálják a fejlesztő csapatot.
  • Ariakus
    #1266
    Ez, hogy "hc gamereknek való játék" miben merül ki? Nincs "tab targetting" és nehezek az insták/raidek?
  • jazzy
    #1265
    Ha jó lenne ezt játszaná mindenki. Ez egy 6-8 évet elkésett hc gamereknek való játék, fenntarthatatlan 2014-ben. Szép, jó, aranyos, nekem is tetszik, de a full hc MMO ideje lejárt.
  • Spaceghost
    #1264
    Van még 1 magyar guild Exile oldalon, ők elméletileg raidelnek, de semmi hír róluk se, honlapon se pedig jó lenne tudni hol tartanak. Amúgy szerver összevonás volt, így biztos van élet pvp és pve oldalon is csak a patchet visszatartják amíg bugmentes nem lesz. Az a baj, hogy játékosokat már nehéz lesz visszacsábítani, de akik játszanak vele azoknak ez is jó alternatíva. Szerintem az egyik legjobb MMO, ami a szó szoros értelmében az, nem ilyen casual irányba terelődős mint a wow. Sajnáltam abbahagyni.
  • HyperManiac
    #1263
    Ezzel a játékkal mi van? Megbukott?