1462
  • torrente111
    #1342
    kösz.leszedem megint és kipróbálom
  • ArianStarlight
    #1341
    ÜD.v
    Pont néhány napja volt egy ilyen gondja egy új játékosunknak, aktiválta a 10 napos próbajátékot, és nem tudott belépni, a megoldás az volt, hogy törölni kellett a %APPDATA%\NCSOFT könyvtár alól a teljes WildStar könyvtárat. (újra létre fogja hozni)
  • torrente111
    #1340
    sziasztok.szerettem volna kipróbálni a játékot.regisztráltam,letöltöttem,telepítettem de belogoláskor ezt írja :
    "No valid WIldstar game account found for the North America (this flips between Europe and NA) Datacenter [Game Region]. Your default Datacenter [Game Region] has been changed to Europe. Please log in again."

    valaki segítene?
    kösz
  • ArianStarlight
    #1339
    Tapasztalattal nem tudok szolgálni, egy gyors keresés általános eredménye, hogy a 840M a játékra alkalmas videókártyák listájának eléggé az alján van..
    Szerintem a legjobb, ha kipróbálod, jelenleg is elérhető egy teljesen ingyenes 10 napos próbaidő: https://www.wildstar-online.com/en/freetrial/ , regisztrálsz, letöltöd, és megnézed.
  • aknakukac96
    #1338
    Sziasztok!
    Láttam f2p modellre vált a játék, aminek nagyon örülök, mert vagy fél évig izgatottan vártam, mielőtt kiderült, hogy havidíjas lesz. Annyi érdekelne, hogy megjelenés óta mennyire lett optimalizálva a játék? Notebookom van, szerintetek ezen minimum beállításokkal eldöcög majd? I3-4030U, 12GB RAM, Nvidia GT840M
  • Jeffjohnson
    #1337
    Első mondat az FAQ-ban:

    "This fall will be an exciting time for WildStar as we transition to Free-to-Play."

    Tehát ősszel.
  • Java33
    #1336
    Szerintem amíg nem éles a f2p, addig az eredeti koncepció van életben.
    Konkrét dátumot nem találtam.., szerintem még 2-3hónap, de javítsatok ki, ha tévedek.
  • ciss94
    #1335
    Hali. Aki megvette a játékot és játszott már vele az is csak akkor játszhat majd ingyen ha ingyenessé teszik a játékot?
  • ArianStarlight
    #1334
    Igen, CREDD marad, azzal 30 napra "Signature" kategóriát veszel, azaz kb teljes szintű előfizető leszel, ha jól értem.
  • balintk
    #1333
    A C.R.E.D.D most akkor megmarad? Úgy lenne jó, ha utána is lehetne még farmolni a C.R.E.D.D-et, így azért jobb lenne, elvégre időt töltesz el a játékban, és akkor kiválthatnád mondjuk 1 hónapos gametimet, vagyis a játék teljes részét.
  • Morpheus_v2
    #1332
    Ah félre olvastam. Annyira nem is tűnik rossznak a korlátozás, még AH-ba is rakhatnak fel pár cuccot a f2p játékosok. Nem egy tera szintű f2p lesz (van egyáltalán még ilyen IS rendelkező mmo?) , de nekem fairnek tűnik.
  • ArianStarlight
    #1331
    Mivel friss a hír, gondolom sok kérdés megválaszolásra vár.
    Warpartynál és guildnél a "Cannot invite to and create a ..." többek szerint azt jelenti, hogy nem alapíthat, és vehet be más játékost, de ő maga beléphet guildbe is és warpartyba is.
  • Morpheus_v2
    #1330
    A warparties korlátozás vajon azt jelenti, hogy f2pesek nem tudnak warplot játékmódban játszani vagy csak nem tudnak szervezett partiban játszani ott?
  • balintk
    #1329
    Akkor nem kellett sokat várni rá, talán jobb is így, de azt azért hozzátenném, hogy az ilyen korlátozások mellett megint csak ott tartunk, hogy nem érdemes játszani. Érdekes a Tera online megtudta oldani, hogy semmilyen előny ne származzon azoknak akik fizetnek, úgy látszik ez itt még várat magára.
    Utoljára szerkesztette: balintk, 2015.05.28. 15:16:41
  • Morpheus_v2
    #1328
    Pont ma gondolkodtam azon, hogy érdemes lenne befektetni egy hónapra. Erre f2p lesz. F2P
  • Jeffjohnson
    #1327
    Kb. mennyi játékidő kell az összegyűjtéséhez?
    Azért kérdezem mert jó lenne kipróbálni a játékot de meglehetősen kevéset tudnék játszani úgy meg kicsit "sok" lenne az előfizu. Nyilván nem a havidíj kifizetése lenne a gond, hanem az, hogy kevéske játékkal kidobott pénz lenne.
  • ArianStarlight
    #1326
    A CREDD most valahol 25-30 platina körül van. 50-es szinten, veteran shiphandekkel (25g / ~8 perc), meg a heti elder gem cap utáni pénzzel, contractokkal (max reward 2p felett) szerintem elég gyorsan összegyűjthető.
  • balintk
    #1325
    Mennyire nehéz most C.R.E.D.D.-et szerezni a játékban?
  • Java33
    #1324
    Szerintem van potenciál a játékban. Én is visszatérő vagyok, az endgame-ben nem volt részem még. A fejlődés jópofa, messze a legváltozatosabb a mostani mmo-k között. Egy dolgot sajnálok, hogy a kis szinten a bg nem pörög. Instába lejut az ember, de a pvp ezen része kimarad. Ezt majd 50en pótolom.
  • Ultimaulti
    #1323
    Köszi a linket is! "Átnyálazom" gyorsan.
  • ArianStarlight
    #1322
    Itt még érdemes körülnézned, ahogy tudjuk, igyekszünk minél több leírással bővíteni: http://youtakenocandy.shivtr.com/pages/knw_main
  • ArianStarlight
    #1321
    Igen, a játékot mindenképp meg kell venni (jár hozzá 30 nap játékidő is), csak utána lehet játékpénzzel, CREDD-del fenntartani.
    Viszont a trial account is upgradelhető, ha a megvett kódot hozzáadod. A hírek szerint hozzáadódik a 10 napból még megmaradt időhöz.
  • Ultimaulti
    #1320
    Ok. Már látom. "Cannot receive or purchase C.R.E.D.D.". :(
  • Ultimaulti
    #1319
    Még nem tettem fel a játékot. Gondolom trial accon le van korlátozva a játékpénz. A CREDD miatt kérdezem.
  • ArianStarlight
    #1318
    ÜD.v

    Az, hogy mi várható a közeli vagy távoli jövőben, nem tudjuk. Pletykák vannak, de ezek kb ennyik, pletykák.

    Az viszont személyes tapasztalat, hogy egyrészt a guildünkben is egyre többen vagyunk, a játékban mindenfelé egyre többen vannak, a fórumok tele vannak a 'visszatértem' topicokkal, és nemrég egy patch kellett, hogy a szerveren az egyik új zónát 'fázisolják' 50 főnként, mert rengeteg játékos menne oda egyszerre.

    Én maradok annál, hogy játszom és figyelem, hogy mi történik körülöttem.

    Arian
  • Me0w
    #1317
    Attol meg lassan meghal a jatek, csak hireket kell olvasni es nem homokba dugni a fejunket :)
  • Ultimaulti
    #1316
    Köszi! Akkor belenézek a 10 napos trial keretében. Ha szerencsém van még fizetnem sem kell majd utána. Ha igazak a hírek miszerint nyárra ingyenes lesz.
  • Myla
    #1315
    Az 50-es szint elérése csak a sietségtől függ. Már a játék indulásakor is volt, aki 3 nappal később 50-es szintű volt, azóta pedig még gyorsítottak is rajta, a kezdő zónákban több az xp.
    Viszont azt ki kell emelnem, hogy a játékban rengeteg felfedeznivaló van, sok apró részlet, amiket azért legalább egyszer érdemes megnézni :)

    Ugyanakkor továbbra is elérhető a 10 napos próbaidő minden kötelezettség nélkül, annak keretében szerintem meg tudod nézni, hogy neked mennyi lenne, legalábbis a trial-ban engedélyezett lvl20-ig elérni.
  • Ultimaulti
    #1314
    Üdv!

    Hozzávetőlegesen mennyi idő alatt lehet 50-es szintre fejlődni? Bocs a "hülye" kérdésért, a munkám miatt tettem fel, nincs sok időm játszani. Ha hosszú a fejlődési idő, nem kezdenék bele.
  • Torzonborz
    #1313
    "A játék igazán csak lvl50-en teljesedik ki"

    Mondjuk ez a szarság mindegyik szintalapú mmo-ra igaz .
  • Myla
    #1312
    Sziasztok!

    A játék igazán csak lvl50-en teljesedik ki, ezért kb mindenki igyekszik minél előbb eljutni oda.
    Lvl50-en viszont perceken belül hív be mind dungeon-re, mind pvp-re.

    Úgyhogy fejlődj, élvezd a játékot, fedezd fel a világot, és ha szükséges, a guildben kérj segítséget :)

    Re: "halott játék"...
    Na persze, tegnap a You Take No Candyben (magyar guild) 20-an voltunk online (egyéni rekord amúgy!), és:

    Utoljára szerkesztette: Myla, 2015.05.26. 12:54:28
  • balintk
    #1311
    Mindenki a Free2Play-re vár, gondolom hamarosan be is vezetik.
  • torrente111
    #1310
    halott játék
  • Java33
    #1309
    Sziasztok!
    Régen megvan már a játék, eddig viszont nem foglalkoztam vele nagyon. Most elővettem ismét, nem nagyon foglalkoztam a negatív véleményekkel. Szomorúan tapasztalom, hogy bizony alacsony szinten sajnos nem pereg az lfg.
    Nyugtassatok meg, hogy ez nagyobb szinten azért változni fog... :(
  • ChipHazard
    #1308
    Akit érdekel most kilehet probálni 10 napig ingyen a játékot, nem kell más csak egy NCSoft account
    http://wildstar-online.hu/10-nap-trial/
  • Myla
    #1307
    Sziasztok,
    akit érdekel Wildstar, meg magyar guild, az vagy ingame keressen minket vagy a http://youtakenocandy.shivtr.com/ oldalunkon jelentkezzen.
    Ingame: /w Arian Starlight, /w Myla Pond, /chjoin hun.

    Szia Stray
    Utoljára szerkesztette: Myla, 2015.02.01. 19:04:32
  • Strayhand
    #1306
    Új bejegyzés a honlapon.

    http://youtakenocandy.shivtr.com/
  • oreal
    #1305
    Nem mindenkinek sikerul annyira kreativnak lenni a ne'v va'lasztasna'l mint neked.
    De orommel latom hogy neked sikerult ilyen egyedi,kreativ es egyben talalo nicket talalni.
    Szemely szerint orulok a tartalmas es topic-al kapcsolatos bebofogesednek is.Pont az ilyen
    es hasonlo szellemi fogyatekos emberekre gondoltam,nick ne'vtol fuggetlen.
    Varjuk tovabbi hasznos,tartalmas,epito kommentjeidet es kritikaidat.

    Utoljára szerkesztette: oreal, 2015.01.30. 04:33:54
  • MrPredator
    #1304
    "ott meg a sok csokkent szellemi kepessegu jatekos teszi tonkre "

    Mondja ezt egy Oda Bax nevű karakter. Hát ezen azért nem kicsit sírtam a röhögéstől :)
  • oreal
    #1303
    A jatekkal magaval semmi baj nincs.Ugyanaz a generic mmorpg mint a legtobb.Kivetelesen nem a megszokott fantasy kornyzetben.
    Ami a legtobb mmorpg-t manapsag tonkre teszi az maga az emberek akik jatszak vagy eppen nem jatszak.
    Amikor az ember looking for groupban 1 orat var a semmire az elegge kiabrandito.Amikor mindig egybol talal csapatot (a.k.a WOW)
    ott meg a sok csokkent szellemi kepessegu jatekos teszi tonkre (kick,disconnect,zero jatek ismeret stb.)
    Itt is ahogy latom volt 4-5 magyar guild a jatekban, de jelen pillanatban nem tudom hany maradt aktiv.Ha van meg aktiv magyar guild
    en szivesen szeretnek csatlakozni, ingame - Oda BaX.