1462
  • tttmelis11
    #1382
    Sziasztok ha van valakinek még 1 guest pass-ja feleslegesen akkor ha elküldené nekem privátba azt megköszönném :)
  • Itsy
    #1381
    Sziasztok!

    Ha valakinek lenne még 1 felesleges Guest Pass-ja, akkor kérem hogy privátba küldje el nekem.

    előre is köszönöm.

  • Morpheus_v2
    #1380
    Nézetek fel redditre, ott sok bétakulcsot osztogatnak most.
  • ciss94
    #1379
    Ha lenne még valakinek 7 napos kulcsa én is nagyon megköszönném :))
  • Overburner
    #1378
    Valaki próbálta már a Bétát? Vagy PTR-en volt már olyan akinek AMD procija van? Még mindig trén fut?
  • Nico Bellic
    #1377
    Sziasztok

    Sajna ezekről a kódokról lecsúsztam ha tudna valaki egy felesleges Guest Pass-t adni azt nagyon megköszönném.

    Előre is Köszi
  • Morpheus_v2
    #1376
    Elvittem a középsőt, köszönöm!
  • Bmsrt n2
    #1375
    Nem tudom élnek-e még,még kezdéskor kaptam ezeket a passokat:
    BYLDAD2UBFAXWGW8QXAH
    BYLIWIQ89BIH2BJH79AE
    BYLND920Q1ZTI53TQ17D
  • Morpheus_v2
    #1374
    Arról sajnos lemaradtam. :(
  • Lokker
    #1373
    Szerintem utána is meg tudod venni ezeket a dolgokat. Én humble bundle csomagban vettem nyár elején pár dodóért.
  • Morpheus_v2
    #1372
    12 Karakter hely és kétszer annyi cuccot tudok bepakolni a házba, mint a f2p-es emberkék.
  • Lokker
    #1371
    Miért akarod megvenni mikor hamarosan free to play lesz?
  • Morpheus_v2
    #1370
    Valakinek van egy felesleges Guest Pass-a? Szeretném kipróbálni mielőtt megveszem a játékot.
  • sadface #1369
    Nem, guest passal játszottam vele.
  • Morpheus_v2
    #1368
    Volt előfizetésed a játékhoz régen? A régi, de inaktív előfizetők a héten-jövőhéten kapják a kulcsokat.
  • sadface #1367
    Én megkaptam a CB kulcsom, aki jelentkezett az csekkolja az emailjét :)
  • TheGrinder
    #1366
    Van 3 Guest Pass kulcsom, akiket érdekel, küldjenek PM-et és elküldöm.
  • Jeffjohnson
    #1365
    Köszi az infót!
    Jó vétel de a barátnőm kinyír ha megveszem
  • BoneDragon
    #1364
    Most 1$-ért lehet venni 1 hónap előfizut a Humble-n
  • Bandeeka
    #1363
    Köszönöm a segítséget
  • Bmsrt n2
    #1362
    A farmer skill az más,azt meg se kell tanulni,egyszerűen úgy szeded a növényeket,hogy megtámadod őket.
    Ha van házad építhetsz kertet is magadnak ahol a kívánt növényeket termesztheted magról.
    (a survivalist a favágós,állatbőr gyűjtögetős skill,medium armorhoz(outfitter)+architecthez)
  • MaskimXul
    #1361
    A skill neve survivalist, és ugyanott tudod megtanulni, ahol a tailort.
  • Bandeeka
    #1360
    Hogy lehet lvl10-en a farmer skillt megtanulni? tailor szakmához kéne szednem virágot de ez a farmer vmi kell hozzá. Köszönöm aki segít egy kezdőnek. Szép estét
  • Bandeeka
    #1359
    rájöttem közbe de azért köszönöm :)
  • Bandeeka
    #1358
    Sziasztok!
    Ma kezdtem a játékot és elértem a lvl10et, de nem tudom merre lehetne tanulni szakmát. Tremor Ridge-be vagyok. Sajnálom kezdő vagyok és vissza is olvastam, de nem találtam semmi erre utalót. Aki tud kérem segítsen köszönöm.
  • torrente111
    #1357
    ezeket már sokszor végigcsináltam ebben a sorrendben.De semmi
  • ciss94
    #1356
    Hát hipp hop az ősszel lesz.
  • ChipHazard
    #1355
    Hát ez egy LOL, meg az is aki venne. Amugy is hipp hop ingyenes lessz a játék
  • ciss94
    #1354
    Hali nem tudom hogy szabad-e itt ilyet hirdetni de lenne eladó digitális gametime-om olcsón. akit érdekel irjon e-mailt.: [email protected]
  • ArianStarlight
    #1353
    ÜD.v
    Sajnos nehéz így, nagy késleltetéssel hibakeresni, ezért kérlek, írd le, hogy a következő lépések ebben a sorrendben megtörténtek-e, és mi lett az eredmény:
    1. c:\Users\<név>\AppData\Roaming\NCSOFT\WildStar[b] könyvtár törlése (a <név> helyett a te windows-os felhasználóneved kell, alternatíva a [b]%APPDATA%\NCSOFT elérési út, ami rögtön oda visz)
    2. Játék indítása, a kezdőképernyőn a jobb felső sarokban a fogaskeréknél Europe régió kiválasztása
    3. Belépési próba.

    Még egy kérdés, a trial accountot mikor indítottad? Ha már nincs sok idő hátra belőle, majd érdemes lehet egy újat regisztrálni, hogy mikor sikerül belépni, akkortól számítson a 10 nap.
  • torrente111
    #1352
    az sem segít
  • MaskimXul
    #1351
    Arian már kétszer is leírta, próbáld meg törölni azt a könyvtárat.
  • torrente111
    #1350
    az a gond ha átállítom és accep,visszáll indításkor (
  • torrente111
    #1349
    kösz
  • fluency
    #1348
    Ha elindítod a launchert jobb oldalt felül lesz egy fogaskerék ikon, arra katt és ott állítsd vissza Europe-ra és accept. Úgy megtalálja az accountodat.
  • torrente111
    #1347
    nem.és ezt hol?
  • ArianStarlight
    #1346
    Megpróbálom kiegészíteni: "Törölni kell a %APPDATA%\NCSOFT könyvtár alól a teljes WildStar könyvtárat. (újra létre fogja hozni)"
    Ebben a könyvtárban a ws-nak csak a beállításai vannak, nem maga a játék.
    A könyvtárat a Win7-en használ általános elérési úttal adtam meg, a tényleges elérés kb így néz ki: c:\Users\<név>\AppData\Roaming\NCSOFT\WildStar Ezt a Wildstar könyvtárat kell kitörölni, ahol különféle ini és xml kiterjesztésű file-ok (pl user.ini), és könyvtárak (pl addonsavedata) vannak. Valami ezekkel a file-okkal nincs rendben, ezért kell törölni őket, és a játék a következő indításkor automatikusan létrehozza újra őket.
    Utoljára szerkesztette: ArianStarlight, 2015.06.02. 17:49:56
  • fluency
    #1345
    Egyszerű kérdés: átállítottad a régiót Europe-ra?
    Néha nálam is behülyült és akkor átállt automatikusan NA-ra. Akkor meg persze, hogy nem talál accountot.
  • torrente111
    #1344
    akkor mit csináljak?mi a megoldás?
  • ArianStarlight
    #1343
    Azért az egész WildStar-t nem kell letörölni, abban a könyvtárban csak a beállításai vannak :)