1462
  • Jeffjohnson
    #1422
    Ha a játék hosszabb időre leköt, akkor az end-game tartalom az, ami érdekel, ezért a fejlődésen viszonylag gyorsan végigrohannék.
  • DarkBlade
    #1421
    Hát igen. F2P lett a játék, előttem vannak a sorban 552 -en, becsült várakozási idő több mint 3 óra.
    Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.09.29. 15:37:30
  • ArianStarlight
    #1420
    Ez továbbra is személyfüggő :)
    Ha csak a questeket csinálod, és minél gyorsabban át akarsz jutni, akkor gyorsan megvan.
    Vagy a másik véglet, hogy minden kis fűszál alá benézel, az meg hónapok :)

    PVP pedig mindig elérhető, bg-ben, arénában, néhányan gyakran járunk oda.
  • Jeffjohnson
    #1419
    Köszönöm a segítséget!

    Igazából érdekel a PvE és a PvP is de ha nincs más akkor a PvE szerver is jó lesz.
    Gondolom új játékosként normál játékidővel első karit, akkor itt is kb. 1 hónap alatt lehet max szintűre húzni.
  • Spaceghost
    #1418
    Jó lenne, ha Dominionon is lenne egy magyar guild, ott a maxos karakterem Raid Ready, Faction Change meg nincs... Aztán ha nagyon nem lesz semmi élet, felhúzok egyet Exile-ra...
  • ArianStarlight
    #1417
    ÜD.v

    Függően attól, hogy PVE vagy PVP orientált vagy kell szervert választani, tartsd szem előtt, hogy a PVP szerveren mindig kisebb a népesség/gazdaság.
    A PVE - Jabbit szerveren van aktív guild exile oldalon: You Take No Candy, van egy Tudástárunk is, ahol sok hasznos információ van minden játékos számára, bár néhány része még frissítésre vár az új patch miatt.
    Tudok továbbá dominion oldalon is néhány játékosról, akik terveztek guildet, őket ebben a fórumban keresheted.

    A fejlődés pedig személyfüggő, van, aki nettó 20 óra alatt eléri az 50. szintet.

    Arian
    Utoljára szerkesztette: ArianStarlight, 2015.09.29. 14:47:14
  • BoneDragon
    #1416
    Hát kb a 3 keveréke, csak sokkal meseszerűbb, több humorral. Nemrég humble akció keretein belül lehetett venni kb 300ft-ért egy hónap előfizut. Sajnos hamar ráuntam a borzasztó lassú fejlődés miatt. Amúgy nem lenne olyan rossz... Próbát megér, aztán döntsd el magad, hogy mennyire jó. :)
  • undY1ng #1415
    Hello! Tudom, hogy nem illik hasonlítani, de WoW, TERA, Aion-os játékosként mennyire tetszene az egész? Szeretem ezt a scifis, robotosdi mmokat is. Nem is újdonságra vágynék, de már "megfáradtam" az előbb említett játékoknál (leginkább a wow).
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.09.29. 13:10:32
  • Jeffjohnson
    #1414
    Kis tanácsot kérnék a hozzáértőktől. Kezdőként mit lenne érdemes kezdeni és melyik oldalon (eddig főleg healer, stealth, távolsági karikkal játszottam más játékokban de a tank is érdekelne). Főleg az érdekelne, hogy mi az amit kerüljek, illetve fejlődéshez tanácsot. Főleg az endgame PvE és PvP tartalom érdekelne. Mennyire grind-olós a fejlődés? Hogyan lehet a leggyorsabban elérni a max. szintet?
    Utoljára szerkesztette: Jeffjohnson, 2015.09.29. 12:19:05
  • Morpheus_v2
    #1413
  • Lokker
    #1412
    Remélem csütörtök estére rendeződnek a dolgok és problémamentesen ráfügghetek pár napra :D
  • MrStokes
    #1411
    Kivancsian varom a holnapi startot, vajon mennyien lesznek es vajon elbirja-e majd a szerver.
  • krisz073
    #1410
    Majd kedden beindul
    Utoljára szerkesztette: krisz073, 2015.09.27. 11:33:11
  • slime001
    #1409
    Az F2P modellt most is meg tudod nézni, szerintem abszolut nincsen elcseszve, sőt teljesen jó.
  • Overburner
    #1408
    Rem AMD procin jobban fog futni akkor lesz egy jó MMO amivel játszhatok kivéve ha elcs*szik a F2P modellt. :I
  • Spaceghost
    #1407
    Nemigazán pörög a topic, pedig jövő héttől indul újra a móka. :O
  • Bjakuja
    #1406
    Hello! Akinek kell closed beta key, az első rámírónak tudok adni egy EU, másodiknak egy US-t.
  • ArianStarlight
    #1405
    A kulcshoz jár 30 nap játékidő, de szükséges egy fizetési módot beállítani, addig nem enged be.
  • Java33
    #1404
    Elvileg akkor kapod meg, ha befizetsz legalább egy hónapot..
  • fejnelkuli
    #1403
    hello!
    Vettem egy cdkulcsot. És amikor aktiválni akarom, azt írja, hogy : fizessek elő 1 hónapot, ha játszani szeretnék. Nem jár hozzá 30 nap?
  • ArianStarlight
    #1402
    Maguk a bossok szerintem nem nagyon változtak (voltak kisebb kiigazítások, de az is inkább DS bossoknál), inkább a játékosok felszereltsége, felszerelhetősége ment el mellettük (GA alapján). Viszont mindez változni fog a Drop6/F2P induláskor, mert az összes item cserélve lesz, teljesen új rúnák, statok, alapjaiban változik minden, úgyhogy majd az idő fogja megmondani, hogy milyen lesz :)
  • Spaceghost
    #1401
    Anno nekem GA-ban Kuralak the Defiler bosson kellett használnom Esperrel Lockdown szerű addont, hogy automatikusan forogjon, ne az egér jobb gombjára, mert ott a körbe körbe futkosás mellé még az egeret is nyomkodni meg a gombokat is, nem volt épp egyszerű. :D Amúgy tavaly ilyenkorhoz képest mennyivel lettek egyszerűbbek a GA-s bossok? És Datascape milyen lett amióta 40-ről 20-as lett? Ezekről vannak tapasztalatok? Én nagyon szerettem a raideket, talán a legjobbak amit eddig bármilyen MMO-ban láttam.
    Utoljára szerkesztette: Spaceghost, 2015.09.07. 14:53:37
  • ArianStarlight
    #1400
    Na igen, PTR-re nem sok addonfejlesztő ír, inkább csak előkészülnek az éles indulásra. Viszont valószínüleg élesítés után is várni kell még egy darabig, hogy a korábbi addonokat frissítsék.
  • slime001
    #1399
    Én most pont PTR-en játszom és ott van ez a problémám. Az addonok gondolom live szerveren nem bugolnak, csak PTR-en errorozik minden második addon amit leszedek.
  • ArianStarlight
    #1398
    ÜD.v

    Van néhány addon, ami "nyomva tartja" helyetted az egér jobbgombját, plusz ebben az állapotban át is definiálhatod, hogy az egérgombok mit csináljanak.
    Én a Lockdown-t használom, ez meg egy másik, hasonló.

    De ezek az éles rendszerben működnek, a beta-ban már valamilyen szinten ez meg van oldva az alapjátékban is.

    Arian
    Utoljára szerkesztette: ArianStarlight, 2015.09.06. 21:46:39
  • fluency
    #1397
    Options -> combat, és ott találod a targeteléssel kapcsolatos dolgokat.
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2015.09.06. 21:02:11
  • slime001
    #1396
    Nekem egy kis gondom van az irányítással. Úgy szoktam fordulni, hogy lenyomva tartom az egér jobb gombját, de instában a sok mob miatt többször előfordult, hogy nem tudtam fordulni mert rávittem a kurzort a mobra és targetelésnek érzékeli. Nem tudom érti-e valaki mi a problémám, de ha igen akkor légyszi segítsen már valaki hogy lehet megoldani, mert baromi idegesítő tud lenni.
  • Jeffjohnson
    #1395
    Köszi!
  • Morpheus_v2
    #1394
    Sok-sok bétakulcs, euba és NAba egyaránt.
    Utoljára szerkesztette: Morpheus_v2, 2015.09.05. 13:11:19
  • Spaceghost
    #1393
    És valóban. :) Szuper, akkor majd szeptember végén megnézem mi a helyzet, biztos jönnek azért játékosok, akiket az endgame is érdekel jobban.
  • ArianStarlight
    #1392
    Hmm.. Azért majd nézd meg, a fórum szerint a Jabbit szerveren vannak ők is, az PVE. A PVP szerveren már nem sokan vannak.
  • Spaceghost
    #1391
    Igen azt tudom, hogy az Exile oldalon van magyar guild, ha lenne faction change még fizetnék is érte, de mégegyszer nem akarok felhúzni egy karaktert raid ready-re elég volt kétszer végig szopni az instákat és adventure-öket, repukat. Ráadásul akkor még Silverre kellett ütni őket. Szerettem, de sok volt. A listázott játékosokat ismerem, amit linkeltél, velük játszottam amikor átmentem PVP-re, de szeretnék PvE-n maradni. Oda is csak azért mentünk, mert ott láttunk esélyt progresselésre. Na mind1, majd figyelem, hogy lesz-e valami változás PvE Dominion oldalon. :D
  • ArianStarlight
    #1390
    Exile oldalon vagyunk néhányan a You Take No Candy guildben aktívak most is, dominiont nem tudom, ebben a fórumban listázott karaktereket keresd majd, ők terveznek guildet.
    Repu jóval gyorsabban jön már mint korábban, plusz a contractokból is szerezhető papír, ami repura váltható a magasabb szintű zónákban.
    Utoljára szerkesztette: ArianStarlight, 2015.09.03. 18:03:11
  • Spaceghost
    #1389
    Van aki visszanéz, vagy nekivág f2p-ben? Végig kell zongorázni a Drop 2: Strain utáni napikat is, vagy elég lesz vajon csak a legújabbal tökölni? Mert én anno 2 dropot végig repuztam, biztos nem akarnék visszamenőlegesen is. Dominion oldalon van PVP meg PVE szerveren is karakterem, jó lenne, ha PvE oldalon alakulna újra valamiféle magyar guild, akiket a raidelés is érdekel komolyabban, nem csak bohóckodásként.
  • Lokker
    #1388
  • ArianStarlight
    #1387
    ÜD.v

    A bejelentés szerint szeptember 29-én indul a F2P

    Arian
  • tutyimutyi2
    #1386
    nekem volna 1 de az amcsi szerverre jó
  • tttmelis11
    #1385
    Még mindig guest pass-t keresek ha valakinek van egy fölös azt meg köszönném :)
  • Monoton
    #1384
    Ha kell még valakinek Guest Pass az dobjon egy PM-et.
  • tutyimutyi2
    #1383
    jelentkeztem korábban free to play beta-ra meg is kaptam hozzá a kulcsokat egy closed beta key NA-t(north america) és egy closed beta key LU-t, ez a LU ez melyik földrész röviditése?