World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22772
Az nem pontos.
Videóban azt írta 2015 júni vagy júli 26.

Caliph
#22771
egyelőre nem tudom mi a helyzet,majd megnézem a discordot meg a fórumokat,lehet az van,h aki 10 éves az megkapja az 5 évest is 😄

most hirtelen azt se tudnám megmondani hol lehet megnézni milyen idős az acc,talán portban a nevednél

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22770
De nem kaptuk meg a szokásos évfordulós díszeket sem.
Csak a tavalyi van meg.
Azt olvastam hogy iszonyú sokan írtak a supportnak,de a sok ticket miatt elvannak havazva.
Van aki szerint már írtak olyat is hogy több ticketet ne írjanak a játékosok mert nem győzik feldolgozni.
"Elnézést kérünk a kellemetlenségért! Létszíves ne csináljatok több jegyet"
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.05. 08:37:48

#22768
Én béta teszter vagyok, de szintén csak 1 T8-as kontit kaptam (Orkan). Nem nagyon értem én ezt.
#22768
Azt Elfelejtettem mondani hogy tengeralattjáró a bombázóval nagyon sok spot sebzést tud szerezni.
Mivel a bombázó úgyláttam több körben támad így a spot sebzés szépen gyűlik.
Jobban jön vele mint CV-vel vagy dd-vel.
Ráadásul messziről elküldheted, nem kell a felszínen lenni.
Operations cherry blossom-on a tengerfenékről szekáltam a reptereket.
Csak a német Subbal játszottam.
Mert a kapitányát imádom a hülye szövege miatt és ez jön be legjobban.
Négy percig maradhat víz alatt.

#22767
Csak egy T8 hajót kaptam,sajnos ruszki és még sajnosabb cruiser. 😄


Pedig alfa teszt óta játszom.

#22766
Rosszul emlékeztem a buffra.

Naná hogy az illuminated terület nem hat a sub-ra. 😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.04. 22:32:59

#22765
Operation cherry blossom-on messziről terrorizáltam vele a repteret.
Kb 12-14 kilóméterről elküldhető a bombázó.
59 461-et sebzett a reptérbe.

#22764
De ha lehet nagy célpontra küld,DD-be zéró sebzéssel kiütött rakás modult.

#22763
Támad?
Gyújt,spotol és öl. XD
Sőt meg lehet vele hülyíteni az NPC hajókat.
Elküldöd a kijelölt helyre minden ellenséges hajót felderít és random bombázza őket.
BB-be simán nyomott 3 gyujtást is. 😄
A raptor rescue operationsban meghülyült tőle az ellenséges cv meg a követői.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.04. 21:04:48

Caliph
#22762
a leírás szerint parti célpontokra tudod ráküldeni,parti erődágyúkra stb...hajókat is támad?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22761
Valami fura Lone Wolf buff is van,de az nem tudom mi szőr.

Caliph
#22760
na majd tesztelem,de mára már csak egy alien earth rész ,aztán meg egy jó alvás vár 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22759
Képzeld,lehet menni subbal operationsba. 😄
Na és kapnak egy különleges képességet,valami call patrol bombers-t.

#22758
Az jó.
Én már azt hittem hogy leszarják.
WoT-ban is elbaszták a frissítést és nem kaptam kompenzációt.
Nagyon sok tank van a garászomban és rengeteg tankból eltűnt a lőszer,nagyon sok milliót elkellett költenem a lőszerre,de nem ez a legrosszabb.
A tankokba belefeccölt xp is eltűnt.
Tankoknak van egy úgynevezett field modification menűje,ahol sok sok xp-ért különböző szarságokat lehet kifejleszteni amik a tankot jobbá teszik.Egy T10 tanknál ez több mint 100 ezer xp.
Kaptam 10 millát a 15-ödik évforduló miatt,de így is kevesebb a pénzem mint előtte. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.04. 17:38:20

Caliph
#22757
na sokat rinyálnak h nem jött a konti,discordon megerősítették h 48 órán belül mindenki megkapja,meg az alfa és béta teszteres kuponokat is

nekem a Perth esett hatos cirka

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.04. 17:03:53

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22756
Hát nem tudom hogy hol lehet megnézni mikor regeltem az accot,de a videón amit láttam az volt írva hogy 2014 júni 26 az accom kreálásának az ideje,csak hogy ez az acc 2010-ben lett kreálva a wot-hoz. 😄
Kb.
De tényleg nem kaptam semmit.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.04. 12:59:45

Caliph
#22755
utána olvastam ennek,és azt irják neten az okosok,hogy az évfordulós kontit konkrétan az évfordulós napon kapod meg(mármint az acc évfordulóján),ha korábban regeltél mint a mai nap 5 vagy 10 éve,akkor megkapod ma


nem tudom mennyire igaz,neten olvastam

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22754
akkor kevertem,akkor majd jön az assi ... sajnos én nem tudok ránézni majd csak estefele 😄

az ajándékot meg majd javítják,vagy épp nagy a terhelés,bár igazán odaadhatnák csak úgy,ne kelljen kéregetni 😄

és ne felejtsd h az ingyenes battlepass végén is hozzádvágnak egy t7 hajóskontit,a fizetős részért meg 2500 dubiért egy t7 olasz cirkát

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.04. 12:21:31

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22753
Valami spanyol cruiser,canaries talán.
Nincs asszimetrikus csata,csak múltidéző csata.
Jah egyébként van 10 évfordulós ajándék is,csak nem adja ide a játék,ha elkérnéd kiírja hogy a server unavailable.
Max meglehet nézni az elmúlt 10 évedről a videót.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.04. 10:14:35

Caliph
#22752
elvileg visszatértek az asszimetrikus csaták is,de nerfelték a hozamokat sajnos,pedig jó kis mód volt ez

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22751
T6 hajót mindenki kap. a t8 vagy t10 konténer formájában jön,nincs benne a konténerek között? én majd csak estefele tudok belépni,szal addig nem tudom mi a helyzet

a tesztelők meg kupont kapnak,ami az armoryban felül kell majd h megjelenjen


btw milyen t6 hajót kaptál?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22750
Alfa tesztes vackot sem kaptam meg,pedig benne voltam a zárt alfa teszben,igaz a játék csak bétát ír,de a WoWs és a WoWp-ben is alfa tesztelő voltam,a WoT-nál béta.
WoT szülinapi ajándék tokenből ilyet vettem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Prém T8 med és T9 heavy.
Még egyre maradt token.Majd meglátom mi lesz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.04. 08:37:59

#22749
Csak egy T6 hajót kaptam,semmi mást. XD

#22748
Tudom hogy lehet lőni,de nem volt időm rá,folyton dobáltam ki a rajokat.

Caliph
#22747
sőt gondolom észrevetted h manuálisan is lehet lövöldözni vele,és bár kicsi a hatótáv,de effektíven lehet ddk ellen védekezni 😛
sok volt a meló,tegnapra lett meg a narratív kampány aztán ránéztem a dockyard küldikre és fos kredit keresős küldi van....jó BB megvan,a többiből kb semmi,szal ezzel elleszek rendesen,ez nem lesz meg holnapig.
a cvs lőj le 100 repcsit küldi a bearnnel megvolt 3 coop csata alatt,nem is sebeztem,csak a vadászokkal nyírtam a bot cv repcsijeit ,csak odarepültem fölé, AA hatótávon kívül és ha jött egy század csak elédobtam a elfogókat...bearnnek sok vadásza van,még player cvt is lehet lockolni ha kicsit bénább a tag
nagy a terület amit véd,interceptor kiskillezve,és sok vadászgép is van benne 😛

de a többi kredit keresős küldit randomban kell csinálni. meg piros kredites bonussal 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22746
Hornet másodlagosa eventen kiszedett két DD-t és egy cruisert. 😄
Mentem védeni a hajót úgy hogy közvetlen mellé mentem,állandóan dobtam ki a rajokat,közben meg láttam hogy a másodlagos meg több hajót kilő.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.02. 15:46:16

#22745
Sokkal többet adnak,ha nem tankoztál két ágat,15k kötvényt,10 milla creditet és még ezer dolgot.
Képzeld eventre mentem hornet-el,az éjszakai pálya volt,a B25-ösökkel felgyújtottam a boss-t és olyan 60k hp-ja leégett. XD
Felgyújtottam és elindítottam rá egy torpedós raj-t,már majdnem odaértem amikor kiírta hogy megöltem. 😮
És látom hogy a marhát totál leégettem.

Caliph
#22744
Premium ship elite container a neve,szal prém hajó lesz,meg úgy ér valamit,ha sima tech hajó lenne az szarnak a pofon.
Btw tankosba ahogy nézem pont azt adják,hogy egy tech ágat ingyen megkapsz t10ig amit választassz...nem tankozok már,csak szembejött valahol

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22743
Azt hiszem két super verdám van.
T11 dd japcsi meg t11 amcsi cv.
T8-as vagy T10-es prém vagy sima?
Jah tényleg van egy amcsi Bb t11-em is.
Ha lenne lóvém vennék még egy T11-et,de nincs.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.01. 17:50:01

Caliph
#22742
majd jöhetnek az infók ki mit kapott,mert ugye emlékszünk hasonló hajós konti osztogatásra a WGtől,amikor az playerek nagy részének ugyanaz a 3 hajó esett(makarov volt talán az egyik 😄 )

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22741
most csütörtökön indul a decade at sea,belépéskor kapod a t6 prém hajót,és első regtől számított idő alapján egy t8(5év),vagy t10es hajó (10 év)kontit
a karácsonyi pelyhes izéhez hasonlóan lehet nullázni a kikötőben lévő hajókat,amiért tiertől függően változó mennyiségű tokent kapsz. ebből a tokenből lehet kivenni egy rakás dolgot,köztük a t10es kushiró japán nehézcirkát is. superhajókért acélt adnak
lesz event pass,aminek a végén hozzádvágnak egy t7 prém hajó kontit
130 db superkonti kivehető ha minden tokent begyűjtessz(azaz rohadt sok hajód van),de érdemesebb a kushirót kivenni,a superkontik már pár éve szarok,és kevés eséllyel esik t10 hajó,vagy valami értékes belőle,szal jobb a fix t10 cirka

alfa teszeterek két kupont kapnak,ami 90 százalékos kedvezményt ad 1 acél és 1 szenes hajóra
béta teszterek szintén két kupont kapnak 50 százalékos kedvezménnyel
erről eddig nem volt szó,szal Plata pont rosszkor vettél ki Shinanot meg a Hornetet(ha szénért volt,már nem emlékszem)

napi bejelentkezés kalendár is több értékes cuccot ad majd a szokásos dolgok helyett



Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.01. 17:36:47

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22740
T8 megvolt,most megvettem T9-et,rohadt durva.
Alapból 12km a másodlagos lőtávolsága,a spéci képességgel meg a fene tudja,legalább 15.
Az éjszakai pályát kaptam és egymás után szedte ki másodlagos a dd-ket.

Caliph
#22739
libertad vonalat húzd ki,jó kis másodlagos BB-k
és most behúzható hozzá kollekcióban a kapitány,valami lisboa,amivel még durvább lesz

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22738
Sajnos semmi T9 hajóm nincs ami mehetne rá,Pommern meg a többi nem mehet mert német meg japó meg satubbi. 😄
T8 nem nem az igazi.

Caliph
#22737
én most los andessel tolom,jó kis másodlagos dög,de a főágyúk szarok,nagyon szórnak

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22736
Nekem nincs kilences hajóm,csak japó vagy német,de az nem játszik.
Egyébként füstös Cv sem rossz.
Füstel lehet rejteni a védett hajót.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.29. 14:33:11

Caliph
#22735
próbáltam cvt én is,de sztem nem jó ezekre az operationokra. másodlagos bb,vagy gyorstüzelős cirka,ha van hydró még jobb
esetleg gunboat dd
mondjuk hornetem pont nincs 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22734
Nem sajnos van korlát.
Nem sokkal több hajó lehet mint eddig.

Tegnap öt csatát mentem,mind win,ami csoda.


Hornet nagyon jó ebben a módban,gyakorlatilag állandóan van rajta legalább 2 raj készen.
Ha egy rajt el is küldök és elhasználok mindig van legalább 1 de van hogy 2-3 is készen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.29. 12:27:48

Caliph
#22733
ja akkor vége a vonalnak. irták korábban h random lesz,aztán meg elvileg úgy módosul h nem lesz hajókorlát sem,tehát be lehet vinni pl német vagy japó hajót is...ha jól emlékszem. az már van most,vagy még a jövő zenéje?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22732
Nem erőltették meg magukat, az eddigi háromból ad egyet random.
Caliph
#22731
az új operation milyen? tegnap későn estem haza,csak gyors megcsináltam coopban a napi 5 csatát,majd ma megyek operationt is.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22730
hat tengós matchmaking 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22729

#22728
Hát én le vagyok maradva mint a borravaló.
Tegnap is majdnem éjfélkor jutott eszembe hogy le kéne tolni az öt küldit,így mentem coop csatát.
Elcsesztem az időt STO-ban.
Star Trek Online-ban épp nagy hajóvásár van,a lock box loot box és egyéb szarokból kb 0.00000001%-al eső promós hajókat betették store-ba pénzért.
Csak ez már nem karakter bound hanem acc wide,ha lock boxból szerzed meg a promós hajót akkor 1 karaktered használhatja,megveheted a piacon is 1.7 milliárd kreditért.Kb.
Most viszont három négy hajót becsomagoltak egybe és két féle kiszerelésben árulják choice vagy mega pack. A 150 dolláros choice packból három dolgot választhatsz,a 300 dolláros mega packból mindent meg kapsz,de csak 3-4 hajó van meg marhaságok,mint lock box kulcs,ship upgrade token és a többi.
STO-ban a lock box ingyenes,csak a kulcs kerül pénzbe. 😄
Én vettem két 150 dolláros csomagot az egyikből három szuper hajó jött ki,a másikból 1 szuper hajó egy 3-as hajópack, és egy kettes hajópack.Ami jó vétel,így hat hajó jött végül is.A hármas packon konzol szett van,ami nagyon szuper,felszereltem vele a dreanyámat és hát elcsesztem az időt vele.Végül is szerintem megérte,vagy 30 karit át kell szerelnem majd,ezek a konzolok ütősek.
Ma kiakarom próbálni elite-en hogy mennek.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.25. 11:11:31

Caliph
#22727
az szép 😊

igen,azok a b25 repcsik nagyot ütnek és szépen gyújtanak is

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22726
Tegnapra ismét meglett az összes narrativ kampányos fokozat,csupán napi 5 hozzá való operationnal,így a napi 5 csata is,és dockyardhoz is 5 küldi. hatodiknak a cirkáló elsődleges és másodlagos löveg sebzést választottam . Sima coopban is 100k körül lehet sebezni,ha feléd jönnek a botok,de a régi operationsban is szépen jön napolival,még úgy is h a felét számolja
ha sima coop csatát megyek napi 5 dbot a csüti frissítésig napolival vagy valamelyik golyószóróval,simán megvan ez a küldi is.
PL a brit minotaur vagy edgar is jó lehet erre a küldire,ha feléd jönnek a botok,csak füst,és mehet a dam farm

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22725
Nem bántam meg hogy megvettem,mert aranyos CV,de idegesítő a sebzése.
Tegnap T10 operationsba rakott,ott T10 hajók ellen akkorát sebeztem B25-el mint állat,az egyik B25 bevetésemnél csak lestem több mint 70k hp-t ütöttem be.
Ott T9-11 ellenségek voltak,T11 cruiserbe akkorát ütöttem ap bombázóval mint a fene.
Utána mentem eventes küldire,teljesen beszűkülve T6 BB-be sebeztem 15k-t B25-el. 😮
Na elmegy ám a bánatos mamuskájába.
Ap bombázóval telibekapom és csupa overpen meg 1 pen.Aszittem lefejelem az asztalt. XD
Voltam azon az idegesító opersationson amikorjön sok hajó és védik őket és meg kell őóket szerezni.
Ott szerintem némelyik cruiser bugos,mert nincs légvédelmük.

#22724
B25 mocskosul nagyot sebez és még gyújt is.

#22723
Nagyon jók a repcsik,kicsit lassúak,de jól bírják,b25-nek marha sok hp-ja van és piszkos nagyot sebez.
BB-t fél hp-ra csaptam vele.
Ap bombázó BB-be is három citadellát ütött egyetlen adaggal,a torpedókat nagyon jól lehet ledobni,egy DD megtalált,mert le voltam maradva a többiektől és rámszállt.
Egy torpedós raj megoldotta.
Nem tudtam sokat harcolni mert gyorsan vége lett.
Mondjuk jó végre nyertünk.