World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22822
Mióta megvan a hornet vele tolom,egyébként United States.Három taktikai raj van rajta.
Hornet csodás az eventes küldiben is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.17. 11:37:22

Caliph
#22821
de van,de operationsban nagyon potyognak a repülők. igaz h vannak taktikai gépek,de kb op felére elveszik a sima repcsijeid nagy része,akárhogy vigyázok is rájuk + ki van rakva minden repcsivédő kapitány skill is
Eagle nagy kedvenc,azzal randomban vesztes csatában is könnyen megvan az 1000 basexp

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22820
Nincs supercarriered?
Gondolom több xp-t kap,operationsban biztos jó lehet,bár creditet nyeli. 😄
Vagy T8 Cv eventes küldiben.

Caliph
#22819
jó tanács: numerikus + és - gombbal tudsz nagyítani a térképen,nekem sokkal nagyobbra van állítva jobban látható,mi folyik a térképen. pl ha látod h sok az ellen kevés csapattárs ellen egy oldalon,már lehet készülni a kite-olásra vagy a menekülésre 😛

bár operationsban kb mindegy,ott mindig ugyanúgy történik 😛

nekem már csak 10k base xp kell cvhez,az kb 9-10 csata. aztán jön a sub operationsban,de lehet a 60k free xp hamarabb meglesz

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.17. 08:16:39

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22818
Hát az ötödik adag küldivel végeztem,végül subot választottam,csak 600 ribbon kellett neki.

#22817
Brawl szar lett.
Múlthéten is meg a héten is megszoptam vele.
Legalább is asszem az vót. 😄
T9 hajóval úgysem mehetek rankedre mert sosem foglalkozok vele.
Biztos hogy brawl volt,bementem DD-vel és a csapattársam végig ugatott hogy miért vagyok olyan hülye hogy DD-vel megyek.
Másikon meg lazán kitolt a füstből hülye cruiser csapattárs.Szándékosan belém jött oldalról és kitolt.Elegem is lett belőle. Pedig lóvét akartam csinálni DD-vel,gondoltam ott jól jön.
Plusz egyszer voltam BB-vel is szintén küldi miatt,kétt bb egy cruiser volt a felállás mindkét csapatnál.Cruiser kezdésnél belerohant az ellenség két csatahajójába hogy le torpedózza őket és instant halt,a csatahajó meg elmenekült a térkép sarkába.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.16. 10:41:55

whiskeyman
#22816
Brawlban még kevesebb jön, mert ott kevés a hajó.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#22815
Operationsban az xp teljes,csak ha mondjuk lősz 500 másodlagost akkor azt csak 250-nek számolja.
Még azt hiszem a pénzt sem felezi.
Látod zöld pénzes boosterrel és fehér hajó xp boosterrel ennyi jött.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.15. 17:52:53

Caliph
#22814
na,operationsban is jön a teljes mennyiség,subbal meg cvvel csinálom akkor kösz a tippet. kevesebb az ideg mint randomban,de az első op is éppen win lett a csapattársak miatt 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22813
az könnyű még,másodlagos német bb vagy egy golyószóró cirka vagy dd,coopban gyorsan megvan. haragumo,schlieffen,meg edgarral toltam
operation a felét adja,xp dam mindenből,le is van írva a combat mission leírásnál
brawlon sem jött sokkal több base xp,de legalább gyorsan megy a 2v2

opot mindjárt kipróbálom,nemtom base xpt felezi e ott a küldihezt

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22812



A sok spot miatt sok xp jön.

#22811
Én még ott tartok hogy kell 1600-2000-2600 ribbon ezzel meg azzal.
Nem tudom melyik küldi sor,még kettő van hátra ezen kívül.
Rájötem operationsban kurva szívás,szerzel párszázat és simán csak a felét kapod meg.
Base xp szerintem a hülye eventen jön jól.Vagy subbal operations.
Nézd a süket szenes subbal ennyit kaptam zöld és fehér boosterrel.

De ma arctic eventen Black-el szintén jó csatát mentem.Halford-al meg tokio mittomén mi eventen szuper jót.
Tény hogy a black jobb.
De a halford szórakoztató.
Kiderült hogy a repcsijei nagyot ütnek a földi bázisokba.
De szerintem a Sub-októl biztos el fogják venni a repcsit operationsban.Ha tudod hol fog az ellenség jönni és idő előtt fel spotolod repcsivel akkor megzakkanhat tőle a bot. 😄
Raptor rescue-n a satsuma meghülyült tőle és forgott egy sziget körül. XD
Múltkor a carrier hajót hülyítettem meg mikor idő előtt spotoltam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.15. 16:57:12

Caliph
#22810
hatos dockyardban ez a 35k base xp küldi ez jó nagy kibaszás 😄 kettő kéne belőle,hát rohadt lassan jön,főleg ha bukó,akkor jó ha van 1k,ha nyertes akkor is jó ha van 2k fölött

kipróbálom a brawlt hátha több jön

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.15. 16:18:50

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22809
A Black-be beleraktam Popeye-t,a Halford-ba meg valami rokkert,mind a kettő nagyon vicces,Popeye egy idióta. 😄
A rokker meg folyton nyomatja a zenét.
Nagyon furi.De jó.

#22808
Még nem vettem ki semmit,csak érdekelt a váéleményed,szerintem kushiróra nem lesz elég pontom.Már begyűjtöttem minden hajóról.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.08. 13:09:44

Caliph
#22807
hát irtam korábban,ha van olyan tech tree hajó,amivel sokat tolod,és jól is megy,akkor igen, a bonoszuk egész jók rá.

A szuperkonti az lényegében egy szerencsejáték,van akinek alig esett valami a 130 kontiból,van akinek meg 3 hajó is,szóval.....
mérlegeld a fix ajándékot a talán valami eshettel szemben. ha hajó esik vagy gold vagy acél,akkor azt mondom azok értékesebbek,minden más nem

meg ugye ez a bonusz fix,viszont csak egy hajóra lehet rárakni,nem lehet utána átrakni másikra,viszont nem is jár le,ez örökké azon a hajón marad,szal amíg játszol,fixen hozza a bonusokat.

én sztem a kushirót veszem ki ,mert az a cirka is fix,aztán sztem ezt veszem ki,a maradékból meg kijön még pár superkonti
a superkonti már nem olyan mint régen,nagyon nerfelték,kicsi az esély bármi értékesre

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22806
Szerinted ezt érdemes kiváltani?

#22805
Egyedül fejeztem be eventet,de nem volt könnyű,rohadt BB nagyon javította magát.

#22804
Mondok valamit,tegnap mivel kaptam 90%-os kupont és megvettem black-et,vettem hozzá egy másik DD-t is,Halford-ot.
Lehet hogy megbánom,de olyan pofásan néz ki.
Csak nincs lóvém hogy felszereljem. XD

Caliph
#22803
nem érdemes másodlagosra építeni,hiába nagy a táv,gyengék. a fő ágyúkra építs,azok jók,jól gyújtanak,de ha valki az oldalát mutatja,apvan is büntet .

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22802
Én mondtam,nagy dög BB-kbe akkorát ütnek,meg gyújtanak is,de ad DD-kre fölösleges ráküldeni,max spotolni tudja,bár néha kiüti pár modulját is.
Tromp nekem is megvan.
Burgonya egész jó,csak kevés a hp-ja és szeret égni.
De a 12km másodlagos nagyon jó.

Caliph
#22801
meg fog jönni ,nekem is ma este jött

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22800
pénztártól való távozás után ... 😄

én is erősen gondolkodtam a burgonyán,de végül a Willem lett,Tromp is bejön,ez meg egy bb szintén bombázóssal

más: mentem subbal operationt,elég opk a repcsik valóban 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22799
Reklamálok,egyiken sincs klingon enchanced battlecloak,szóval ide a pénzem haver. 😄

#22798
Tegnap írtam egyet nekik. Más lehetőségem nincs, türelmesen várok.
Caliph
#22797
remélem azért néztél róluk vidit mit tudnak,mert ha nem jönnek be,reklamációt nem fogadok el 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22796
Srácok,ma beléptem a játékba este és kuponok vártak,kösz az alfa tesztelést nesze itt van pár 90%-os kupon te tahó. 😄
90% coal,90% steel.

Mivel a múltkor black-et és krumplit ajánlottad azokat vettem ki.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.06. 21:26:20

Caliph
#22795
Kivettem a Willemet acélból,és a moskvát szénből...
a t10es a salemet dobta...átbaszás,nem akartam kivenni mert ot a desmo,és amúgysem tolom sokat cirkákkal,szal szenes hajót kapta...úgy h több mint egy milla szenem van...jó tudom ingyé van,de akkor is basszák meg 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22794
ma estig ígérték,még van idő. most értem haza,kupon nekem is megjött,hajó nem.

csütörtökön 48 órát ígértek,h mindenkinek megjön,meg h ne irjunk ticketet pls mert nem győzik. a szerver reset valamikor hajnalban van,ha holn ap délig nem jön meg azért írok én is egyet

most viszont beváltom valamire a két kupont,mert az 2 hajóval kevesebb ami eshet majd a kontibólm,csökkentsük az esélyt,hogy egy szenes hajót húzok be én is 😄

szerk :mire ezt leírtam,meg is jött a tizes konti
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.06. 17:53:36

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22793
Írj ticketet,állítólag a következő nap reggelén megjön.

#22792
A B teszteres kuponok megjöttek, 10-es hajó sehol 😄
#22791
Subbal tök baró az operations.


Japcsi BB-k nem szeretik a bombázókat. XD

#22790
Ebben a csatában egy japó egy német BB-t ütött ki.

Ebben a csatában japán Bb-t tökre leégette.

Iszonyú sok spot sebzésem lett.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.05. 19:52:36

#22789
Kupon nekem is jött,de csak honlapon lehet levárásrolni,sajnos aranyért armoryban nem.
Vettem volna egy T8 CV-t. XD

Caliph
#22788
nemtom miért kaptam ,csak az évfordulót emlegette. 3 napig él,szal nyomnak h vásároljak,vagy lejár. szal bármit veszel,feleannyi,de nem veszek semmit 😛
csak pénzes vásárlásra jó,semmi másra 😄

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.05. 18:20:45

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22787
Hát, nekem ez a kupon se jött meg 😄
Caliph
#22786
jött egy kupon a honlapra,50 százalékos bármire
az acélos/szenes kupon meg a t10 még nicns 😄

más: a decade at sea menüben az armoryban ki lehet venni 1500 tokenért egy t10es bonus packaget,amit bármelyik t10 hajóhoz hozzá lehet kötni
a kötés végleges,nem lehet levenni,és extrákat ad minden csatához
több hajó xp(100%)
több kredit (50%)
több kapitány xp(100%)
több free xp(100%)

szal ha van olyan t10es tech hajó,ami bejön,jó vagy vele és sokat is tolod,akkor megéri megfontolni,lényegében prém hajót csinálsz belőle

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.05. 17:46:59

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22785
Jaa, értem, köszi! Közben megnéztem, B teszter voltam.

@Caliph, nekem is Orkan volt. A tankost 2011-ben kezdtem. Azért tudom így, mert életem első online játéka volt 😄
Caliph
#22784
ugye egy accal 3 játék hozzáférhető. tankos hajós repülős. a tankos hamarabb volt mint a hajós,szal ha azzal az accal tolod akkor megvan a 10 év. de hiába regeltél korábban pl a tankossal,akkor is a hajós hivatalos megjelenése lesz beírva azaz 2015 06 26.
nekem is az van beírva pedig tankossal már az eleje óta toltam,és a hajósban talán zárt alfában,de zárt bétában biztos nyomtam már
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.05. 16:52:17

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22782
csütörtökön discordon írták h megcsúsztak és max 48 órán belül megkapja mindenki akinek jár,szal max holnap
a nyolcas nekem is megjött,Orkan volt benne...ez is elég gyakori drop 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.05. 16:49:00

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22782
Ha a fiókod régebbi minthogy a játék éles verziója kijött volna akkor is azt írja hogy júni 26.
Az nap jött ki a játék hivatalosan.
Ezt írta valaki.

#22781
Ezt nem értem.
#22780
Szerintem nem,mindenkinek azt írja akinek az accja régebbi mint hogy a játék megjelent volna. 😄
Szóval valószínűleg régebbi az accod. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.05. 14:37:29

#22779
Nekem még semmi nem jött, csak a t8-as konténer (2015.06.26-án regeltem a játékba).
Caliph
#22778
mondtam h jó cirka 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22777
Fogadok tudják hogy nem vagyok oda a ruszki verdákért. XD
Najó a chkalov b klassz verda,de az cv.
Mentem vele egy kört. De rá csesztem volt egy kb 3-4 perces afkolásom,mert melóban akartam játszani. 😄

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.05. 12:59:00

Caliph
#22776
pedig az egy igencsak jó cirka 😛

kár h régen tech trees volt ,és szénért most is kivehető...kicsit megszopatott téged ezzel a wg,dehát ahogy mondani is szokták ,ingyen még az ecet is édes 😛

remélem nekem nem szenest ad,mert amit akartam h meglegyen,az már megvan 😛
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.05. 12:42:27

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22774
Bocs. Sg megint hülye, nem tudom hogy lett kettő.
Csak szerkesztettem a hozzászólásom, mert a mobil átírt pár szót.

#22773
Az nem pontos.
Videóban azt írta 2015 júni vagy júli 26.
WoT-ban is az acc kreálásának az ideje április 12 talán. Mert az éles szerver akkor indult, de az accomat egy évvel korábban Azt hiszem augusztusban kreáltam.
Hajós accom meg ugyanaz.

#22772
Mondtam már hogy utálom a ruszkikat és a cruisert? 😄

Superconti jutalma.

T10 random jutalma.