21901
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    #21621
    PTS armory iy néz ki (csak hogy ne a levegőbe lógjon amit egy hete irtam) Speciális (szenes/acélos) hajók nincsenek is, dublonosból is csak ez a pár darab.


    Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.10.29. 12:52:22
  • pajer_csaba
    #21620
    Megpróbálkoztam a sebességgel való játékkal, huh, hát nagyon nem esik a kezemre. BB-kel általában 1/2-3/4 sebességgel lavírozok, lassú, előre kiszámolt manőverekkel. A BC gyakorlatilag az ellentéte ennek. Mindenesetre sokkal jobban teljesíttettem, mint az első csatában, bár még így is utolsó lettem. Látszik, hogy tényleg így kellene használni.
  • Darun
    #21617
    Ez a Queen Elisabeth kivételével minden angol tech tree BB-re igaz. A HE lőszerüknek nagyobb az átütése és a sebzése is , mint a többi nemzet azonos kaliberű lőszerének.
  • pajer_csaba
    #21618
    A Hawke-nak két üzemmódja van: séta és gyilkolás... ja, nem, az Chuck Norris... Izé, szóval vagy telibeqrtkibebszott jó köröd van vele, vagy vért pöschálsz. Mindegy, hogy HE vagy AP. Eleinte én is főleg HE-n használtam, de azt vettem észre, hogy magasab Tierek ellen szignifikánsabban gyengébb, mint az AP sebzés. Volt olyan köröm vele, ahol kedvemre gyújtogattam, mint piromán tündér a Kerekerdőben ("Sálálálálá, bumm, gyújtás!"), máskor meg 10k alatt búcsúztam a csatától... AP-vel kicsit jobb a helyzet, még akor is, ha amúgy az összesített AP sebzése - léven brit hajó - alatta van más BB-k hasonló értékeinek.
  • pajer_csaba
    #21617
    Köszi. Próbálkozom majd.
  • Caliph
    #21616
    én a nyolcasnál tartok,és nem tudom jól csinálom e,de azt vettem észre hogy HE lőszerrel lehet érvényesülni a legjobban. AP csak akkor ha broadside áll az ellen vagy közel jön egy CA ...
    aztán cáfoljatok meg,de így több sebzést kihoztam belőle
  • Darun
    #21615
    Általában a gyors hajókkal inkább a sebesség manipulálását szokták használni a kifordulás helyett. Erre az Engine Boost + Prop modnak elégnek kell lennie. A hajó am is gyors, szóval a rázós helyzetekből könnyebb elmenekülni és mivel angol hajóról beszélünk, am sem fogsz közel menni az ellenfeleidhez. A toronyelrendezés miatt nem kell annyira kifodulni, mint a BB ág hajóival. Egyébként a játékstilusa ezeken kivül megegyezik azokéval.
  • pajer_csaba
    #21614
    Valaki tudja, hogy az utolsó két brit BC rusnyaságot hogyan is kéne használni? A tegnap esti utolsó csatám a Duncan-al... hát a katasztrofális bénázás egy nagyon enyhe kifejezés lenne rá... :/ A Hawke-val legalább lehetett normál BB módjára forgolódni, de ezekkel még azt se. A szemből lövöldözéshez meg túl gyenge a páncélzata. Van valami trükk rá, vagy valami szerepkör ahol értelme van ennek a nyomorult toronyelrendezésnek?
  • pajer_csaba
    #21613
    Késve indultam el, alig 40k-t sebeztem, nem süllyesztettem el semmit. És így lettem első. Én erre mondom azt, hogy gyenge a csapat.

  • ozimak
    #21612
    Köszi!
  • suba53
    #21610
    Gmail címem van. Nem volt a spam mappában sem, egyszerűen nem jött meg.
    De másnap már megoldódott az ismételt próbálkozásra, megjött a link, sikerült hozzáadni a telefont, és működik.

  • pajer_csaba
    #21610
    Hát az most van, beszálltam a versenybe a Collingwoodért, persze, esélytelen, hogy megkapjam (3at sorsolnak ki azok között, akik végig viszik a láncot), már csak a citadellás meg a hp sebzős küldi van (a citadelláshoz egy csata alatt lőttem 4et Alsace-al. Fun fact, egy magyar játékos is volt bent Kremlinnel a mi csapatunkban, a másik oldalon meg 2 Yama es egy Musashi. Srác két perc után beírta, hogy tuti bukó a meccs, majd nemsokára ki is halt... Nyertünk. XD)
  • Caliph
    #21609
    1 cv és 1 sub megengedett,divvel nem lehet bemenni. a bot elméletileg mindig a legkisebb hps hajót célozza,ha rálát.szal ddvel nem nagy élmény ha nem használod ki a rejtőzködést,amit felvillansz mindenki rád lő :D cruser kb ugyanaz,BBvel meg jót lehet darálni...idén már volt bent pár hét erejéig,de kivették. damage farmra nagyon jó mód,ha olyan combat missionod van
  • Darun
    #21608
    THEQUACKENING
    ZY9BWINDSCRIBEWOWS2023
  • Darun
    #21607
    Nézőpont kérdése. A csata tovább tart, általában kevés a DD, volt már olyan is, hogy 3 hajót kivéve minden bot BB volt. Egy hangyányival talán okosabbak a coopos botoknál, bár erre nem mernék mérget venni. Néha berak 1 CV-t vagy subot is.
  • pajer_csaba
    #21606
    Jaaaaaaaaa, hogy ez botok ellen megy! :-O Én végig azt hittem, jatékos a játékos ellen... Akkor ez tulképp egy nehezített co-op. ^_^'
  • Darun
    #21605
    Van hogy bénák a játékosok akikkel összerak és bukováré a vége, de azért emlékeim szerint igy is 90% feletti volt a WR. Szerintem pont hogy egy fun játékmód. A coop-nál jobban adja az xp-t/creditet, de nem olyan jól mint a Random/Ranked. Ennek nyilván az az oka, hogy egyrészt top teirként a kis hajók lelövöldözése kevesebbet hoz, másrészt azért ezek még is csak botok. Még kb 2 éve a legelső Assy PvP volt, de ott sem volt garantált a nagyobb tier győzelme. A botok is tudnak meglepetést okozni és sokan nem már a csata elején megöletik magukat. Néha nekem is sikerült. Azért 5-10 csata alatt ki lehet tapasztalni, hogy hogyan is működik ez az egész. És nem utolsó szempont, hogy bizonyos küldetéseket könnyebb itt teljesiteni (mondjuk ilyen secondary hit, ribbon szerzés még dámázs/kill küldikre gondolok főleg). Illetve pl elég jól lehet gyakorolgatni a CV illetve a sub játékot, és még annyi reportot sem kapsz, mint Randomban. Én pl a nyári Assy-n húztam ki két T10-es CV-t.
  • Caliph
    #21604
    esetleg spam mappába nézz bele,hátha oda pakolja
  • Caliph
    #21603
    második eset áll fenn,és volt már korábban ilyen mód,nem feltétlen a nagyok nyernek. de többnyire igen
  • Plata
    #21602
    Gondolom akkor Napoli-t újra kell skillezni?
  • Plata
    #21600
    Ugye nem freemail vagy hasonló gagyi mail címed van?
  • pajer_csaba
    #21600
    Nem tudom. Ezért is kérdeztem. Alapvetően randomozok max, se brawlt nem csináltam még soha, és rankeden is talán csak néhány csatát mentem még nagyon az elején, évekkel ezelőtt.

    Ettől az asszimetrikus csatától sem vagyok elragadtatva, bár tény, hogy nem sokat tudok róla. Amit a magam csekély értelmével ki tudok okoskodni, az alapján rohadtul nem tűnik fair módnak. Merthogy:

    1., ha a hajók Tier-je mixed lesz mindkét oldalon, akkor egyértelmű, hogy sok lúd disznót győz.

    2., ha a kissebb létszámú csapat Tier IX-X, X*, a nagyobb létszámú pedig a Tier VI-VIII, akkor a Tier IX-X még létszámhátrányból is megeszi reggelire a kicsiket.

    3., ha mindkét csapatban azonos Tierű hajok lesznek, akkor megint csak a számbeli fölény lesz a döntő.
  • Plata
    #21599
    Klasssz.Kösssz.
  • suba53
    #21598
    Sziasztok!
    Próbálták hekkelni az accountomat, szerencsére időben észre vettem, és sikerült a jelszó módosítás.
    Viszont a telefonszám hozzáadásakor sokszori próbálkozás után sem érkezik meg az email a linkről, ahol ezt be tudnám állítani.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • Caliph
    #21597
    de ugye jövőre is lesz szülinapi,bár a SC már szart sem ér kb,illetve karácsonykor is szokott lenni valami amivel t10 hajóval lehet keresni nem? tavaly valami tokent adott t10re,8-9re acélt 5-7 re szenet
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.24. 21:31:48
  • Caliph
    #21596
    ó ezt nem tudtam...pedig mekkora kapufa,lehet valakinek pont a ptsen jönne be egy dubis vagy lóvés hajó és venné...pts úgyis pár nap,és player sincs sok,inkább bot,szal nem hinném h az lenne h ott kijátsza magát a hajóval,vagy lehetne egy napos trial,ingyé/prém

    meg minek adnának egy rakás dubit,szenet és acélt ha nem lehet kivenni az armory hajókat ptsen
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.24. 21:28:58
  • Darun
    #21595
    Kántör kérdés: most hogy véget ért a szülinapi event, a Ranked épp T8-9-es, a hamarosan érkező Assy pedig T6+ lesz, neked melyikre van nagyobb szükséged?
    Segistég: a Yoshi technikailag egy T10-es Azuma torpedókkal.
  • Darun
    #21594
    A prém hajók csak akkor elérhetőek PTS-en, ha már live serveren megvetted őket.
  • Caliph
    #21593
    csak a tizes. mindkettő papír,mindkettő sniper. yoshinak vannak torpik(shima 20km torpik,üt mint Tyson),nagy hatótáv,de a holdról is látszanak.yoshi mindenben kicsit jobb,kivéve a healt. yoshival én is régóta szemezek,de most az új német subot vettem ki. de ha nem jön szénért más,amint megkapom a kupont a yoshi lesz a kövi. szenem van mint a szemét :D
    szal nálam a yoshi,és az egyetlen indokom h tizes

    btw elvileg megy a publik test szeró(flamu is ott tesztel épp,de nem találtam róla infót,és ő ázsiai szerón is van),próbáld ki őket ingyé,elvileg pts en kapsz rakás szenet acélt lóvét,kivehetsz bármit tesztelni

    meg is van

    itt

    sajnos holnap reggel fél nyolckor vége az első körnek,de hamarosan jön a második is
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 23:40:31
  • Caliph
    #21592
    jók lesznek az új skillek is,patrieből adrenalin rushal ki lehet hozni a 17 sec reloadod,úgye 12 db 431es ágyúról van szó :D Flamu már teszteli

    Ja és Platának is jó hír,a Napoli új skillje 11km -re húzza fel a másodlagosokat :D
    szal nemsokára lesz itt izgalom,a napolit linkelm a többit Flamu oldalán megtaláljátok


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 23:42:04
  • pajer_csaba
    #21591
    Derült égből kérdés: Azuma vagy Yoshino?
  • Darun
    #21589
    CC75TENHLOOP
    D74XTENHLOOP
    NQOHTENHLOOP
  • pajer_csaba
    #21589
    Izgalmas csatamódot akarsz? Tessék. Csak nehogy a pöcörő rossz végére kerülj. :-P :-D

  • Plata
    #21588
    Mikor lesz már megint valami jó csata mód vagy event?
    Nincs kedvem játszani randomban mert mindig eszetlenül rosszak.
    Co-op unalmas.Nincs semmi jó t10-es játékmód.
  • Caliph
    #21587
    :D
  • Darun
    #21586
    A következő frissitéssel a BB-k egy új ficsört kapnak.
    Bismarck evade maneuver
  • mumus70
    #21585
    nekem 15 K kapitány xp jött
  • Caliph
    #21584
    köszi,gondolom a töklámpás kontiból se esik lópikula se most már :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.18. 17:24:19
  • mumus70
    #21583
    SPOOKYOMEN
    3 camo, 1 töklámpás konténer elvileg!
  • Plata
    #21582
    Eszem megáll,köszi.