21934
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #21574
    én is a dockyardot tolom,most kéne hozni 200k sebzést egy meccsben ,tegnap 3k sebzéssel maradtam el,még volt hajójuk,meg volt idő is , de kipontozódott az ellen
  • Plata
    #21573
    Brawl-on találkoztam valami rém fura BB-vel,de isteni nagyot ütöttem bele,első sorozattal 52k.
    Mostanában nagyon keveset játszom,nincs jó játékmód ami érdekelne,a randomtól teljesen kikészültem és felhúzott.
    De észrevettem hogy most van Brawl amiben elővehetem a német BB-t.
    A dockyard küldikkel is totál elmaradtam,pedig az első pár hetet rendesen toltam,mindig hamarabb kész voltam a heti küldikkel mint hogy jött volna következő,de mióta lelombozott ez az évfordulós event meg hogy nincs értelmes játékmód elhanyagoltam és totál lemaradtam.
    Fogalmam sincs hogy lehet megnézni azt hogy mennyit sebeztem,de kurfürsttel pár brawl-t amit mentem az elég jó volt,általában 100k felett sebeztem.Kivétel az amikor kifogtam egy afk Bb-t meg két öngyilkos Dd csapattársat,ott nagyon hamar szétkaptak alig tudtam vissza lőni.Szerintem a brawl csapat összeállítás néha rohadt gáz,szinte mindig nálunk van az öszes öngyilkos Dd az ellenségnél meg minimum radaros cruiser van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.16. 08:46:25
  • Caliph
    #21572
    nálam utsó előtti. yamával sikerült telibeverni,egy cita meg a hpja nagy része elment,aztána a maradék párezret lehúzta egy csapattárs. még egy ddt sikerült kinyiffantani,aztán hatalmas buko...87k sebzéssel csapat első voltam,a többiek nem tudom mit csináltak,mert még az én sebzésem is semmi t10ben :D
    alap szabály h tierx10k sebzést minimum kéne hozni
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 08:25:59
  • Darun
    #21571
    Tegnap láttam én is, de utolsó lett, szóval csak jót mosolyogtam.
  • Caliph
    #21570
    ma este szembejött az első Kitakami :p
  • Darun
    #21569
    Én konkrétan Day1 az első csatában találkoztam vele. Rankeden.
  • pajer_csaba
    #21568
    Én Lushün-t még nem láttam Tier X-ben...
  • Darun
    #21567
    És mivel op a hajó, nagyon nagy játéktudás sem kell hozzá. Nem véletlen nem örülünk, ha pénzért árulnak T10-es hajót. Az viszont látható, hogy van rá igény. Hány Brisbane-t/Lüshün-t/U-4501-t láttatok day 1? És mindezt azért, hogy pár hónappal az Armoryba kerülés előtt powerkodhassanak vele. A pénz nagy úr.
  • pajer_csaba
    #21566
    Azért ez bmeg... és 17k sebzéssel még így is középmezőny... lol

  • ozimak
    #21565
    Eleve a tény, hogy t10-be rögtön "be tudod vásárolni" magad mindenféle előzetes tapasztalat nélkül. :/
  • Darun
    #21564
    Azért 4 hét alatt ki lehet szedni annyi tokent ;)
  • pajer_csaba
    #21563
    A válaszodban ügyesen felvázoltad a problémámat... :-D
  • Darun
    #21562
    Ezért érdemes egyszerre több ágat húzni és/vagy áganként csak 1-2 hajót megtartani. Az alap 300 xp-s tokeneket mondjuk coopban is le lehet szedgetni. Az tény, hogy nem adja őket túl gyorsan, viszont elvileg végtelen lehet, tehát aki 24/7 ráér és tud jó meccseket is menni, az akár minden tokenes jutalmat is kiszedhet.
  • pajer_csaba
    #21561
    Én már annak is örülnék, ha csak a Tier VIII-as hajót ki tudnám venni, aztán elgyűjtögetem az XP-t addig, amíg official benne lesznek a tech treeben, de amilyen qrwa lassan lehet szedegetni a tokeneket, a büdös életbe nem lesz meg... :/
  • Darun
    #21560
    A Bungo 20k dublon és ez egy Tech tree hajó. Egy prém hajó nyilván drágább, hiszen kap camo-t, ráadásul az ARP különleges ARP camos, megkapja a T10-es perma eco pack-ot és bármilyen kapitány beleültethető átképzés nélkül. Ráadásul a 4501-ről messziről ordit, hogy mocsok op. Ehhez képest nem érzem irreálisnak az árazását, ahhoz képest viszont igen, hogy ezért mindössze egyetlen "hajót" kapsz egy játékban. Ennyi pénzért hány játékot lehetne venni, ami sokkal szórakoztatóbb? De van akinek semm nem drága.
  • Darun
    #21559
    Ha jól emlékszem a Yama is valami hasonló áron volt, pedig az ráadásul tech tree. (az ARP volt prém shopban, de igazából ez csak egy Yama ARP skinnel)
  • ozimak
    #21558
    Vaaagy: 48k RB pont :D A hülyének is :D Hát még a Normandie camoért sem adnék 70k szenet :D Pedig van vagy 520k
    Jaa amit te mondasz az nem a 60 ezer ft-os admiral pack? 43 csak a hajó 3 pontos kapitánnyal.
  • Darun
    #21557
    Már van ilyen. A mindenféle eventes prém kontik, amikből kicsit nagyobb százalékkal eshet hajó, mint az SC-ből.
    A sub meg azért ilyen drága, mert egyrészt T10, másrészt kapsz mellé egy csomó értéktelen vackot. Am később armorys lesz, szénért.
    Ami "érdekesebb"... Sampén. 1110 prém nap? Vagy +18k dublon? 380k szén? :D Egy T8-as hajóért?
  • ozimak
    #21556
    Mióta nerfelték a "supercontainer"-eket azóta ez van... Már csak a neve "super". Nem csodálkoznék, ha belátható időn belül megjelenne valami "hyper super" konténer. Amit természeretesen csak szekvenciális bundle végén vehetnél meg 3-4000 dubi//ft/db áron.Na persze ahhoz hogy felnyisd a szekvenciális részt, először össze kell gyűjtened az összes "hyper super" token-t :) Ja éspersze a premium battle pass végén megkapnád a felét a szükségesnek ;) Vicc az egész már... Tier 10 subot "hozzádvágják" a premium shopban, potom 43 ezerért? :) Többszörösen megkérdőjelezhető. Teljesen vérszemet kaptak,
  • Plata
    #21555
    A szuperkontikat pénzért vetted?
    Mert ahhoz képest nagyon lószar a loot.
  • Darun
    #21552
    Nem gondolom hogy kapzsi volnék, de azért 123 nyitásból 1 hajó... emiatt egy kicsit csalódott vagyok. Pedig az én szememet még T3-as vackokkal is ki lehet szúrni. Ahogy néztem mások nyitásait, nagyon sokaknak dobott 1500 RP-t. Azért én se haragudtam volna meg, összességében azért még sem panaszkodok. A 49 nap prém, a 3k dublon meg acél az egész jó. A kék econak is örülök, meg a signaloknak is (nem szeretek szenet/creditet költeni rájuk)
  • pajer_csaba
    #21553
    Miota kivették a Nelsont, többször is gondolkodtam rajta, hogy kiveszem helyette a Collingwoodot.
  • pajer_csaba
    #21552
    Ha jól láttam, csatacirkálók, ahogy a németeknél és az angoloknál.
  • ozimak
    #21551
    Szép loot! Acél egész szépen jött. Collingwood meg hát nah :D Legalább hajó :/
  • Darun
    #21550
    100 SC


    23 SC


    7 RW konti (Anhalt+Eendracht+Mahan camo & 3 T5 + T6 perma eco)


    Anhalt camo

    Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.10.11. 16:29:43
  • Plata
    #21549
    Látom jön valami új japó csatahajó ág.
    Miben különböznek ezek a mostaniaktól?
    Ahogy elnézem vagy két nap mire a játék frissíti magát.
  • pajer_csaba
    #21548
    49 500 dublon összértékben kell majd kiváltani kontikat, hogy a végén 160k acélért megvehesd a hajót... (legalább is a jelenlegi trend alapján így saccolom) XD
  • Caliph
    #21547
    nemtom,milyen formában terveznek kiadni,lehet acélos szenes vagy dublonos is akár
    jön egy t6os amcsi cv is,taktikai repcsikkel,meg egy ázsiai riga utánzat
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.06. 12:43:21
  • Plata
    #21546
    És ez valami fizetős vagy új ág?
    Remélem utóbbi bár biztos előbbi.
  • Caliph
    #21545
    jön Rhode island,tizes us bb,ami konkrétan egy Ilinois lesz ,de radarral :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.06. 08:58:15
  • Caliph
    #21544
    meg is van

    WHJDHPNQ0 – Doktor Von Roth (10 pont)
    NQ0DHPWHJ – 1 kredit
    NQ0WHJDHP - 1 szén
    DHPWHJNQ0 - 1 Acél
    DHPNQ0WHJ – klán token
    WHJNQ0DHP – 1 dub
  • Caliph
    #21543
    múlt héten valahol találtam egy bonus kódot,pont egy kreditet adott,szal ingyé lesz ha beirtad :D
  • pajer_csaba
    #21542
    Hát igen, csakhogy ahhoz, hogy megkapd a hajót, kell mind a 24k-ny bundli (a véletlen kiesést nem számolva, amennyiben egyesével veszel és nyitsz). Tehát technikailag de, 24k-ba kerül a hajó. Meg abba az egy qrva kreditbe, hogy költsék rákgyógyszerre.
  • Darun
    #21541
    A 24k dublont a kb 40 kontiért fizeted ki. NEm is ezzel van a gond, hanem hogy valószinű tele lesznek a ládák hulladékkal. Esetleg valamelyikből maga a hajó is kieshet, akkor meg spórolsz magadnak 1 creditet. Én azért az első két bindlira rápróbáltam, a camo amit ad ugye nem ér semmit, nekem mondjuk az eco booster sem, mert rengeteg van.
  • pajer_csaba
    #21540
    Újabb csoda a WG-től... Tier VIII-as német cirkáló (kb egy javított Graf Spee) 23 975 dublon (akciósan) éééés +1 kredit... A pofám leszakad... XD
  • mumus70
    #21539
    Megfejelem a monitort mindjárt! A legutóbbi 6 napi kontiból ötször, kizárólag az a telibe vert, köcsög 750 free xp jön!!!! Kell már a tökömnek, tele vele a padlás.... :p
  • pajer_csaba
    #21538
    Talán az egyik legjobb csatám eddig. ^_^

  • pajer_csaba
    #21537
    Na, kipróbáltam - ty wg - ezt a léghajós cuccot... nem akkora was ist das... jobban zavart, hogy a Zeitennel voltam bent, és alig sikerült damidzsolni... de legalább nyertünk, igaz, azt is csak úgy, hogy levadásztuk a zellent az utolsó szálig.
  • mumus70
    #21536
    igen, az lehet hogy én fordítottam félre! :-)
  • pajer_csaba
    #21535
    Köszi. Én csak zöld economic bónuszokat, meg amcsi camot kaptam.