World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
olyankor még ha mákod van jöhet szembe egy könnyű cirka,pl egy jinan
tegnap is jött szembe egy franci dd,egy csata alatt 11 incapot lőttem bele,a maradék 9et sikerült 4 csatában összeszenvedni...szerencsére tűzgyújtás ribbon farm volt a másik küldi,de az is megvolt gyorsan Konkival
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
az operationos port küldik is könnyűek,kivéve ha 10 másodlagos op taskot kell csinálni,az legalább 3 operation sőt lehet több is ha nehezebb operationt kapunk
az is szívás h csak 3 küldit lehet egyszerre csinálni,de az operation másodlagoson kívül a többi egyszerű
csináltam pár pvp küldit is,tegnap pl 80 másodlagost kellett kihúzni,gondolom másnak is ,teli voltunk schlieffen libertad öngyilkos osztagokkal,előremegy,megvan a 80 másodlagos aztán elhalálozik...szal van aki csak a küldit tolja mindegy mi van a csapattal
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De elfogytak a boostereim is.
Tök kifogytam mindenből,liberty harbor sem mindig van kész,mert nincs rá időm,vagy olyan idegesítő küldi van amihez nincs kedvem,ranked brawl meg random küldiktől hánynom kell.
jön csütörtökön az új patch,a rakétás eventtel,black friday event(itt egy újítás van,ha megvan az alap hajód,és a black változat is,akkor az egyiket beválthatod dublonért.). A rhode island meg remélem kiesik nekem 😛
jön a lüshun black a dockyardba, és egy új event sor,
a liberty harbor építgetős cucc még marad
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
btw új hajók érkeznek,EU csatahajó vonal,köztük a osztrák-magyar Tegetthoffal is
egy pán ázsiai kilences prém csatahajó is jön Timeng. Stat még nincs hozzá,csak leírás,jó másodlagosak,superheal ami sokat gyógyít sokáig,de csak 3 lesz belőle
356os főágyúk,megnövelt ap beütési szöggel,de rövid hatótávval
az első hajó ami megkapja az új wargaming találmányt,aminek még nincs végleges neve,lényege egy új fogyóeszköz ami gombnyomásra drasztikusan lecsökkenti a bejövő torpedó sérülést egy rövid időre,szal nincs gyors megdöglés ha belefordulsz egy shima vagy yueyang torpedó falba(70 százalék dam minuszt ad ez a cucc)
jön egy nyolcas franci prém dd is,semmi extra elsőre,lénygében egy német dd test,nagy kaliberű ágyúk,német improved ap és he pen, gyors,jó álca,sebzés szaturácó mint a francia ddknek,de csak négy ágyúcső,de van reload booster is
de a torpedókra építenek jó sebzés sebesség,9km hatótáv,és nincs füst sem
jön egy tizes pán ázsiai hordozó is,colossus osztályú brit gyártású könnyű cv, papír test,lassú mint a csiga,az extra rajta a funny button lesz amit rakéta és bomba találta tölt majd fel,ez a hagyományos százat utánpótlását gyorsítja fel,amik erős torpedó bombázók lesznek. viszont kevés repcsi van tartalékban,szal gyorsan el lehet veszíteni őket,ezek utánpótlását gyorsítja fel a funny button
lesz két taktikai század is,egy AP zuhanóbombázó és egy rakétás század
tehát lénygében kreáltak egy problémát,hogy a hagyományos repcsikből kevés van és lassan is töltődik újra,de van rá megoldás a funny button képében ami 98százalékkal gyorsabban tölti fel az elhullot reguláris repcsiket 20 secig,azaz rövid időn belül "kinyomtat" pár repcsit,mint a brit csatahajók a hpval 😄
jön még pár hajó,commonwealt tizes cirka a Pioneer,4 x 4 ágyú,ebből 3 torony elől van háromszintes elosztásban,szal 12 ágyúval szinte mindig tudsz lőne amennyiben előre haladsz a ladikkal,hátul csak 1 torony van,annak előre irányúló lővőszöge elég szarnak tűnik. az első tornyok viszont nagyon jónak tűnnek hátrafele lövéskor. a test a minotaursé,csak a löveg elrendezés más
Crawling smoke,brisbi radar és cerberus sub radar lesz rajta
tizes franci romboló:gyors +speed boost,9km torpik,aminek 6 km felett csökken a sebzés,viszont a kilövési szög nagyon jó előre,szal amolyan támadó,lecsapó rombolónak képzelik el a készítők
valamint majd érkeznek a prém hajók minőségi szintjei is,zöld kék és piros fokozattal(uncommon rare epic) és ez majd az árazásukon is meg fog látszani,sőt korábban írtam h az új epic steel hajók már új árazással lesznek elérhetőek
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Számoljam ki és küldjem vissza mi kéne ha vóna.
Na közben kikerestem.
Ez jött:
Hello, Commander,
We have checked your account, and noticed that during Update 14.8, you have collected in total 7,480 Festive Tokens.
None were spent during the event, and all were removed with the release of Update 14.9.
We can help you obtain some of the rewards that were purchasable for these tokens during the event.
As such, we will provide you with the list of the possible purchases, and you tell us which ones you would like to get, and how many. The only condition is that the price cannot be higher than 7,480 Festive Tokens, since this was the amount you had.
1x "This Is Fine" destruction effect - 2,000 tokens per 1.
1x "Bonus Package" for Tier 10 ship - 1,500 tokens, maximum 1 purchase.
1x "The Age of Sa Zhenbing" collection container - 450 Tokens per 1.
1x "Resolute and Rapid" collection container - 450 tokens per 1.
1x "Finest Hour" collection container - 150 tokens per 1.
1x "Battle of Paso de Patria" collection container - 150 tokens per 1.
1x "Supercontainer" - 125 tokens per 1, maximum 130 purchases.
1x of each rare (blue) economic bonuses - 125 tokens per purchase, maximum 50 purchases.
1x of each uncommon (green) economic bonuses - 24 tokens per purchase, maximum 150 purchases.
1x of each common (white) economic bonuses - 12 tokens per purchase.
1x of each signal flags from first set - 50 tokens per purchase.
1x of each signal flags from second set - 50 tokens per purchase.
So, based on the list, please consider which assets you would like to obtain, and how many of them exactly, and let us know. Just remember that total price cannot exceed 7,480 tokens.
We will be waiting for your response.
Kind regards,
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.10.27. 13:33:11
a kushiró meg 30 sc járt volna,ha nem tolom el 😛
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Valóban volt az eventen xy mennyiségű eventes tokenem és nem költöttem el egyet sem időben,írjam meg hogy miből mennyit kérek és megkapom.
Írtam hogy 59 szupper konti meg egy ritka szutyok konti. 😄
Ha jól számoltam ki akkor ennyire futja a pontom.
Még nem kaptam meg és válasz sem jött,de talán.
Nagyon jó lett egy rakás küldetésem kész lett.
Legjobb voltam a csapatban.
Csata után mégis kaptam negatív szart.
Pedig tényleg nem afkoltam vagy ilyesmi,az ellenséges csapat háromnegyede engem üldözött meg lőtt.
Lett is rengeteg secondary meg egyéb.
érkezik majd a steel will event is,egy rakás új steel hajóval,bremen,hawaii aki,valparaiso,i56-44,le havre
ennek örömére megtolták a steel hajók értékét is,a tizesen 39 000 steelért vehetőek ki ,eddig kupon nélkül olyan 31 k steel árban mozogtak. az infláció lesúlyt itt is ,na...
a kilencesek 26 k körülről 30kra emelkednek (valparaiso megéri ,az a hajó a funny buttonnal szinte agyonüthetetlen,jó másodlagos,rakás heal,és a funny button másodlagos találtara aktiválódik,és csökkenti a heal cooldownját,szal szinte folyamatos heal alatt tudsz csatázni 😄 bár csak kilences maga a hajó,és 30k steel kérnek érte... superheal van természetesen,és abból is 7! db...biztos h nerfelni fogják mert rohadt op hajó 😊
még az Aki ami érdekesebb a fent említett hajókból,egy hibrid yamato,repcsikkel
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.10.24. 09:23:16
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
a különlegessége h dupla esély van prém hajóra mint a mega kontiból 😛 (32 százalék,full szerencsejáték pénzért😛 )
na de ez túl szép lenne igaz? csak valódi real pénzért vehetőek meg ezek a kontik 😄
az eventben adnak egy ingyen t9 tech tree hajót is 😛 (5 ből választható 1 db,riga,izumo,lepanto,fletcher,sejong)
maradnak a szokásos hópihék,jön a szokásos kalendárium,és ezek mellé egy rakás extra napi bejelentkezésből a szokásos dologokkal,kicsi zászló,kicsi booster,kicsi ez kicsi az ,az aktuális event sorból is
sátán kontiból kivettek egy rakás eshető hajót,ezek nagy része amúgyis meh,illetve az armoryból így úgy megszerezhetőek szinte állandóan,szénért
cserébe adtak hozzá 14 hajót,közöttük a legújabb sibir,la pampa icheron stb,szal ha rohadt nagy a mákod,eshet egy la pampa,amiért nemrég nagoyn sok acélt szenet,xp,és dubit kellett beáldozni aki ki akarta venni
a sátán gift és mega gift az eddigi esélyekkel dolgozik,és az eddigi módon lehet kivenni őket majd hópihéért
az arany konti is megmarad mint tavaly,steel res point,kék/piros booster vagy akár arany hajó is eshet belőle(Roma aeterne,hawaii bremen meg az aki) vagy a roma kivételével a nem arany változat(erre 9.9 százalék esély van,az arany változatokra +roma 0,001 százalék 😄 )
Kérdezheted mi a Roma Aetherna? hát egy sima roma t8 olasz prém(ami önmagában jó kis prém hajó) az extra aetherna rajta egy camo...ennyi 😛
még egy kis extra:
bonus kód: MARIAHCARRIER ami 40 pontot ad az aktuális event sorhoz ,4 napig érvényes még
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Cause damage küldi az pont az volt.
Random ranked brawl küldikkel tele a hócipő,.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.10.14. 16:27:47
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Amikor vége lett a csatának még láttam ahogy hat torpedó kicsap egy cruisert,de sajnos azt már nem számolta be.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.10.14. 11:39:44
majd holnap ránézek,ma húzós nap volt 😛
ez valszeg egy collekcióhoz fog kelleni,amit
kikötőben profile gomb felül,aztán oldalt collections,és ott lehet gyűjteni a szarokat végső jutalomért.
egy rakás ilyen van már,és vannak sokat érő jutalmak,pl speciális kapitány,PL a Lisboa nevű is a hozza tartozó kollekció kirakásával szerezhető meg
asszem ez is kapitányt ad majd
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.10.11. 22:24:12
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

a nagy kaliber ddre szinte garantáltan ad incapot,de mint a példád is mutatja,elfogy a dd hpja is közben 😄
conquerrorral meg kb bármire lehet lőni,azok a brit HE lövedékek pusztítóak modul téren
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.10.10. 16:33:36
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De lett három.
én a brit 10es conquerrorral csináltam
ha coopban lehet csinálni,akkor keress egy HE fosó cirkát is akár,atlanta vagy hasonló,és ddket nyüstöld,gyorsan meglesz
vagy újra van asszimetrikus,akár abban is,lényeg h HE lövedék(ha lehet minél nagyobb kaliber,vagy sorozatlövő az esély növelésre) és ddre vagy könnyű cirkára
torpedó modulokat gyorsan ki lehet ütni,de ha kevés a dd,akkor nagy kaliberű cirka vagy bb,és APvel az ellen tornyait célozd,ki lehet ütni őket
des moines pl jó erre,sorozatlövő,nagy kaliber,mind he dd re mint ap toronyra ütős
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.10.10. 12:10:01
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
kezdetebn egy portra elég tokent kapsz,nekem sok hajóm van viszonylag,szóval én a military portot nyitottam ki,ami az expediciós rész,na meg kiváncsi is voltam ez pontosan hogy működil,mert a másik kettő elég egyértelmű
egy event sorhoz hasonló valami is van,és ennek a végén kapod meg az ingyenes bridgeport hajót,addig pedig prém nap,kapitány,eco bonus szén és a többi szokásos jutalom szintenként,és van olyan szint ahol tokent is kapsz,ami a további építkezéshez kell majd
továbbá miután megvettem a military portot,kinyílt egy fuel depó nevű épület(sztem ez nyilik bármilyen másik kezdő kikötő megnyitásakor) ami 7500 tokenért nyitható,és boostolja az egyik meglévő kikötődet. Ez extra küldit vagy expediciót ad a kiválaszott kikötőnek,illetve van egy random gondolom kis esélyes lehetőség,hogy a küldi teljesítésekor dupla jutalmat ad,ez ahogy irtam random,esélyt nem írtak,de WG t ismerve biztos nem sok 😛
mivel én az expediciós kikötőt oldottam fel,annak tudom elmondani a működését: expediciókra küldheted a meglévő hajóid,amik tokent hoznak vissza,amiből lehet építeni
A küldik meghatározott Fleet powert kérnek,pl ez első küldi 3 fleet powert. a hajóidat t3-t10ig + supership rangsorolja,minden hajó meghatározott fleet power ért,értelemszerűen annyi fleet power amekkora tier a hajó
szóval az első küldi 3 fleet power igényel,szal egy darab t3as hajó kell küldeni rá minimum,de küldhetsz egy t10es is,az is jó lesz,bár kicsit overkill,h 3as fleet power küldire egy 10 fleet poweres hajót küldessz ki,de működik a dolog.
gondolom későbbi küldikre sokkal több fleet power kell majd,szóval jó ha van sok hajó
ha ezzel megvagy,nyomod a küldés(dispatch) gombot,megkapod a rewardot(ezért 200 token jár) és már nyílnak is az új küldik
itt már variálódnak a dolgok,jönnek az olyan küldik,amik meghatározott nemzet hajóit kéri,magasabb a fleet power igény,de több a token is. itt már lehet választani: 1 vagy 3 napra küldöd el a hajókat. 1 napos 500 tokent ad,3 napos 1000 tokent(ez a második küldi,később lehet több is lesz). ez azt jelenti,h a hajó 3 napig nem lesz elérhető új expedicióra,szóval ezért is kell a több hajó a kitötőben. (ez csak erre a fajta expedicióra vonatkozik,attól még csatázni tudsz a hajóval,szal csak ide zárolja 3 napig)
ha minden nap játszol,akkor 1 napsra kell küldeni 500 tokenért,mert úgy minden nap elküldve 1500 token lesz,míg 1db 3 napos exp csak 1000 tokent ér(ez annak jó,aki kocajátékos,és hetente csak 2-3 napot játszik)
a portot lehet upgadelni,minél magasabb szintű,annál több küldi nyílik ki,ez az upgrade szintén tokenbe kerül. az upgradek alatt van úgynevezett memory note,ha ezeket feloldod,elvileg ezzel haladsz a event soron,aminek a végén ott a bridgeport.
ha felépíted a bármelyik portot azért is kapsz memory note-ot,ami előrelépést jelent az event soron
az event sor negyedik pontjában 30000 tokent kapsz,ami rohadt sok,szal sztem az első lépések h mind a négy port meglegyen,azzal behúzod a 30k tokent,és fejleszted a kikötőt ami szimpatikus...én úgy gondolom ez lesz a cél,de még meg akarom nézni a fuel depo pontosan hogy adja a bonust
egy port full upgradeje 100k token kell,és közben két memory tokent ad. mind a négy portot fel kell húzni maxra,hogy meglegyen az összes memory note,és meglegyen a bridgeport ingyé hajó
Az armoryban navy 250 tab nyílt,fizetős szerencsejáték keretében navy konténert lehet kivenni dublonért,amiből 2 százalékkal esik a t9 Indiana csatahajó
az első konti 250 dubi,amit úgy gondolom megéri kivenni,hátha mákod lesz és esik belőle
az első pár konti akciós,de ahogy haladsze előre egyre drágább,szal az első 250 dubi a második már 1000...itt eldöntöd mennyit kockáztatsz,én úgy gondolom a 250 még megéri,a több már nem. 2 százalék esély a hajóra,50k dubi a garantált indiana,szóval nem éri meg rohadtul többet áldozni rá
1 kontit kivehetsz még 25k szénért,még max ennyit vagyok hajlandó kockáztatni
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.10.10. 11:13:53
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Subbal mentem.
Csata közben két cruiser felderített és küldte rám a repcsiket,de csapattársak lelőtték,az egyik repcsi az orrom elé esett,de akkora rohadt nagy dög bombázó volt.
Szerintem egy B24 is kissebb ennél a dögnél.
De még kb 8-9 karival meg kell csinálnom az admiraltyt.
Utána tudok felmenni WoWs-ba.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.10.06. 20:02:13
sztem nem ,gondoltam írok egy ticketet ,de úgyis lekoppintanak,h ki volt irva az idő
csak anno volt olyan h event vége fele belépésnél jött egy üzi,hogy player,költsd el a tokent ,mert pár nap múlva nem fogod tudni...lehet jött most is,rohadtul nem figyeltem...
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mondjuk azt sem tudom mennyi pontom volt és mi a túró is volt a neve. 😄
Azt hittem januárig lehet gyűjteni.
Cumiii.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.10.06. 18:34:00
mondjuk ha felrakja t10be,az már szenvedős
én meg úgy jártam h elfelejtettem kivenni a hópihékért járó kushirot meg a superkontikat,és csütörtökön véget ért az event,nem figyeltem,azt hitten januárig tart...szal buktam a kushirot,meg kb 20 superkontit...
szal figyeljetek a határidőket,ne járjatok úgy mint én...
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.10.06. 18:00:03
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Sőt,elfelejtettem hogy reseteltem a japcsi dd ágat és csak menni kéne velük. XD

Még a dromund kaas-i world boss beleibe feltolom a fénykardom,utána megnézem mennyi xp-m van. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.30. 21:33:12
tehát kireseteled a haru ágat,mert ahhoz kell a legkevesebb free xp,aztán free xpből kinyitod az összes hajót a haruhoz,modulok nem kellnek csak ami a kövi hajóhoz vezet,ehhez kell 676.390 free xp
aztán amikor megjön a kövi 2x akkor megint reset és megint kell annyi free xp,vagy ha nincs ,akkor biza ki kell húzni újra,és ilyenkor ha mész egy csatát a t5,majd t6-7-8-9 és végén a haruval,akkor a dupla 2x miatt négyszeresen kapod meg a research pontokat.
szal bármennyiszer kihúzhatod,de a pontot csak akkor kapod meg ha mész1 csatát az újra kihúzott t5-t10 hajókkal
szal ha van elég free xp,akkor ki lehet húzni egy csata nélkül az egész ágat újra,pontosan 676390 freexp kell a haru ág 1 kihúzásához 😛
akár többször is. de hogy a pontot megkapd,meg kell venni a hajót és menni egy csatát,de addig kihúzhatod bármennyiszer ha van elég free xp,aztán amiokr csatát mész,megkapod az összes pontot
ha meg nincs free xp annyi ,akkor a piros - kék boosterek segítenek
egy resetért 10200 pontot kapsz,értelemszerűen 2x szorzóval duplát 😛
az új cv 62k pont lesz elvileg...szal az 6 reset szorzók nélkül
nekem nem hiszem h ér ennyi grindolást
ha lesz aranyért,akkor talán kiveszem,de igazágól semmi extra azon kívül,hogy jetet kap t10ben...ez így még nem elég 😛 semmi funny button csak füst .
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.30. 21:19:50
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Bocs de nem szoktam nézni.
Jelenleg nagyon nem tudom megnézni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.30. 19:16:09
free xpt használhatsz h újrahúzd,nekem 55 k pont kell,van 2x szorzóm,mert nem csináltam,pár nap múlva megint lesz 2x szorzó,de az összesen 40k pont és még annyi se elég
haragumo vonalat kell resetelni,freexpből kihúzod,pár nap múlva lesz meignt 2x ,akkor kihúzod megint. és ekkor elég lemenni az 1 csatát,megkpod a pontot az két húzásért,úgy h csak 1x veszed vissza a hajókat
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De nagyon izgalmasan hangzik.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.30. 17:58:51
elvileg a valparaiso is bekerül acélért,t9es de nagyon op heal van rajta,szinte leüthetetlen. 7 superheal és a funny button,ami másodlagos találatra tölt fel iszonyat gyorsan,mert ütős a másodlagos rajta és szinte nulláza a heal és a javítás cooldownját...megölhetetlen,hacsak teljes fokuszt nem kap 😛
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
a tizesnek 406os ágyúi lesznek ,ami látszik h a csőtorkolati sebesség alapján elég jó lesz a lövedék pályája és a pen értéke is
12km torpik is járnak hozzá,oldalanként két 4es cső,azaz összesen 16 cső,és a sebzés is jó,17500 hp,100 sec újratöltés
a másodlagosak említésre se méltóak,de AA az van rajta bőven,bár az amúgyse ér sokat ebben a játékban 😛
az álca is jó,14km minden nélkül,ez olyan 11 körülire lehet letolni
ami még fincsi,hogy kap 10km radart és az engine boostja idő alapú mint a laffey smokeja pl,és bőven 40 csomó fölött fog hasítani ha aktiválod
a pontos adatok nincsenek meg,és ugye bele kell számítani a modulokat,kapitány skilleket is,ezért csak körülbeli értékek vannak 😛
Thor lesz a neve
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
de a sima repcsik ott is gyorsan fogynak
btw jön egy új cv,Ocean,brit taktikai,t10 research pontért ,62k pontért
t10ben jetek vannak rajta,taktikai századok,füst,de az első cv ami t10ben jetet kap,még ha taktikait is. torpedós a sima század,és kap rakétás és HE bombázós taktikai jeteket,füsttel.
nagyon gondolkodtam rajta h ki kéne venni,de rohadt sok grindel jár,és elégetném az összes free xpmet a reseteléssel és a pontszerzéssel 😛 annyira meg nem jó az a cv,mégha különleges is
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Meg a füstös amcsi,fene tudja a nevét fejből. 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
T10 csatában a repcsijei egy fél pillanatig nem bírják,T10 cv vadászai a vadászait megeszik reggelire és még éhesek is maradnak.
Hogy lehet egy szenes Cv-nek ilyen gyenge repcsije?
dockyardon a lüshün black lesz soron,ezt kihagyom,megvan a sima változata. majd esik kontiból 😄
fizetős event soron a hatos német cirka a prince eitel friedrich lesz
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Főleg ha úgy csinálják meg mint a konzolos wot-nál volt talán pár éve.
De ilyen rakéta torpedó szerűség a Star Trek játékmódban volt.
az event maga egy hipotetikus történettel bír,azaz mi lett volna ha valami időtorzulás miatt megjelennek a modern fegyverek a második világhábórús érában
A lényeg: kilenc player ellen érkeznek hullámokban a botok,egy "nagyon nagy" pályán
két módja lesz: az elsőben védelmi vonalakon kell áttörni,hogy elfoglaljuk az ellen bázisát. minden védelmi vonal időre nyílik ki,szal ha lassúak vagytok az első védelmi vonallal,rád nyílhat a kövi. a védelmi vonal leküzdése gyengíti az utolsó csatában megjelenő tüzérséget,anyahajókat,javító hajókat ,szal érdemes leküzdeni ezeket,hogy a végső csatában ne vérezzünk el
a másik mód ennek a fordítottja ,azaz nekünk kell védeni a vonalakat ésa bázist
lesz respawn,ami közelebb kerülhet ha a védelmi vonal át lett törve,szal nem a pálya végéről kell indulni a pálya túlfelébe ha meghaltál,hanem közelebbről is lehet majd,növelve az aciton timeot
újjáéledéskor minden fogyóeszköz feltöltődik,torpedók és ágyúk is betöltenek
bérelhető hajók is lesznek,h senki ne maradjon ki a mókából. eco bonusok nem lehetnek fent,de zászlók igen
A rakéták: minden hajó megkapja,korlátozott számmal,de újjáéledés után feltöltődik ismét
használat: egy térképen kijelölsz egy részt,a rakéta odaérve célpontot keres teljesen automatikusan. lesz valamiféle álcája a rakétáknak,hasonló a torpikhoz,hogy csak bizonyos távolságból észlelhetőek,de lesz erre valami aktiválható kütyü természetesen,ami scanneli a hajó körüli teret rakétákat keresve
ha megvannak a hajó rendszerei lelövik automatikusan az AAhez hasonló módon
lesznek továbbá felszerelhető bonusok,amik egyes tulajdonságokat erősítenek,másokat gyengítenek. példának hozták fel,hogy lesz olyan ami növeli a tűzgyújtás esélyét,és a sebzést égő hajókon,de a hátránya h az alap ágyú sebzést viszont csökkenti. szal úgy építheted fel a hajót,ahogy játszani szeretnél,de minden előnynek valahol lesz hátránya is
érkezik a black friday is,itt a Rhode island black amcsi csatahajó ami ütős,meg a puerto rico cirka . lesz még egy neutrashimi,karl yohan és schill cirka fekete változatban
Rhode islandot toltam teszt szerón,nagyon bejött az a dög,low caliber amcsi tizes NorCa class bb
az aukcióban ismét a smolensk black lesz
.jpg)
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.09.25. 07:06:42
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Tök hülyék vannak,bár T10-ben is akadnak.
A napi első csatám például totál ökörködés volt. 😄
Középütt kezdtem egyedül,nem jött arra a kutya sem,így elindultam a pálya szélére BB felé,de csak úgy poénból elindítottam nyolc torpedót egyenként összevissza.
Már épp elértem volna a Bb csapattársakhoz mikor láttam valami foglalja a középső bázist,majd a torpedók betalálnak és meghal a cruiser ami foglalt. 😄
Vissza fordultam és jött még két BB foglalni,azokat szekáltam végig. XD
Nagyon vicces egy csata volt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.09.20. 11:46:05