21901
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #21661
    Hogy az ördögbe van az hogy prém T8 hajón csak 5% pénz bónusz van?
    Régebben a prém hajók több pénzt hoztak nem?
    Sima szenes t10 hajón is több bónusz van.
  • Caliph
    #21659
    biztos nem nagy,de nem is olyan kicsi,ugye ismerve a napi konti sc mechanizmust :D
  • pajer_csaba
    #21659
    50% - vagy igen, vagy nem.
  • Plata
    #21658
    Mekkora az esélye hogy két egymást követő napon,a napi első láda szuperkonténer legyen?
    Mondjuk mind a kettőben marhaság volt de lényegtelen.Ma is szuperkonti volt a 2k xp-s ládában.
    Tegnap is 50 sierra bravo zászló és ma is.
  • Caliph
    #21657
    behúztam,meg kivettem a chkalovot is,szintén 9k dubiért, 15000 Ft prém shopban,és jó cv. asszem idénre kiköltekeztem :)
  • Darun
    #21656
    Én is csak ajánlani tudom. Szerintem sem a legjobb T8 BB, de mindenképpen a jobbak közül való és a WG fel is verte az értékét azzal, hogy minden elérhető vásárlási opcióból kivette. 9k-t simán megér.
  • whiskeyman
    #21654
    Massa az mindenképpen must have! Nem OP, de megállja a helyét T8-ban
  • pajer_csaba
    #21654
    Csak ha nagyon-nagyon nagy szükségét érzed, és jól feküdt a kezedben a North Carolina anno. Erősen kétlem, hogy a "legjobb" Tier VIII-as BB lenne, de valóban nem rossz.
  • Caliph
    #21653
    szerintetek érdemes kivenni a Massa blacket? nincs meg az alap,van is épp rá 9k dubim,és elvileg a legjobb t8 bb
    elvileg már nem kapható sem honlapos prém shopban,sem szénért,ha akarom most van itt a lehetőség :p
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.21. 15:13:50
  • Darun
    #21652
    Ha esetleg valakinek pont ezek a gépek hiányoznának. (ship/tank/repcsi bundle)
  • mumus70
    #21650
    Gratula! Ez egy marha jó kis vas!
  • pajer_csaba
    #21650
    Ruszki. What did you expect?
  • Plata
    #21649
    Köszi.
    Meglepetés volt ez a hajó,két kört mentem vele operationsban.
    Egész érdekes,szabályosan fxssa a repcsiket.
  • Caliph
    #21648
    ráadásul a jobbik fajtából. grat !
  • Plata
    #21647
    Mostanában nem nagyon játszottam,mert nincs jó játék mód amiben lehetne T10-el menni.
    De ma beléptem és játszottam kicsit T6 dd-vel és kaptam valami 20 north tokent.
    Összesen így lett 50,vettem belőle egy konténert és gondoltam kapok majd vagy 50 vackot,hát nem,hajót kaptam.T8 prém CV.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.19. 14:00:36
  • Darun
    #21646
    Szintén Armoryban kapható, a Harakaze 2-vel együtt (jobb a torpedója és 150-es lövegei vannak).
    Én még a megjelenésekor megvettem és nem bántam meg, bár idén sztem még alig mentem vele, nagyon sok küldiben segitett.
    A HSF Graf Spee meg aukción lesz elérhető két nap múlva.
  • ozimak
    #21645
    HSF Harekaze is elérhető lesz valahogy ha jól emlékszem. Azt kellene valahogy megszerezni! Egyik legjobb t8-as gunboat.
  • ozimak
    #21644
    24.
    Én is benéztem, mentem fel múlt hét csütörtök este, hogy tolom...:)
  • Plata
    #21643
    Nem úgy volt hogy vissza térnek asz aszimetrikus csaták?
    Azok mégis mikor jönnek?
  • Darun
    #21642
    Az Armory-ban elérhető egy HSF-es bundli, 2M credit darabja és háromszor lehet megvenni. Zászlókat ad, HSF kontit és két küldisort. Az egyik bármilyen, a másik csak HSF hajókkal teljesithető. A rész a végső jutalmak is szintén HSF kontik. A kontikban 2 elem van egy HSF témájú kollekcióhoz, aminek a végén a Yama-hoz ad egy perma HSF camo-t illetve egy T10-es perma eco packot (mindkettő csak a Yama-ra jó).
  • Plata
    #21641
    Na erről nem tudtam.Köszi az infót.Mit érdemes vagy kell át skillezni most?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.11. 11:46:24
  • Darun
    #21640
    Én is pont ezeket a szempontokat találtam :)

    Ne feledjétek, jövő hét csütörtökig lehet resetelni ingyenesen a kapitányi skilleket. A patch notban a Claim Discount ingyenes resetelést tesz lehetővé, mig az alatta lévő képen lévő feliratra kattintva átirányit egy másik lapra, ahol az összes kapitányt kireseteli.
  • Darun
    #21639
    Tegnap el is felejtettem megkérdezni, pedig nagyon kiváncsi vagyok. Milyen szempontok alapján az egyik legjobb az Amagi?
  • Darun
    #21638
    Én most mentem a német subbal. Kb 80k sebzés és még a vége előtt emghaltam. Közép mezőny. Máskor meg 150k sebzésre is alig kapom meg az 1k base xp-t, Oké, tudom hogy a sub "alanyi jogon" jobb eco besorolást kap és nem is könnyű vele érvényesülni. Japó subot talán kétszer láttam eddig, az egyik első lett, a másik szintén valahol a közpmezőny. Én csak azért nem viszem be, mert az eventes Personal Challenge-be nem számit bele. Ugyanezért nem megyek pl a kinai BB-vel sem.
  • Caliph
    #21637
    én bevittem az eventesbe a japó prém tengót,jót lehet vele sebezni :) 20 másodpercenként lehet fosikálni a topikat,csatahajóra meg később az anyahajóra hatásos volt meg a végén a leviathánok is kaptak bőven. csak poénból vittem be,de egész használható volt :)
    ddre meg ott a sap ágyú :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.06. 11:55:16
  • Plata
    #21636
    Nem építek másodlagosra,csak azt mondom hogy eventes csatában csak az tudott rendesen sebezni.
    Ezek a szörny hajók nem sebződtek az elsődlegestől.
  • Toweliee
    #21635
    Az Amagi az egyik legjobb T8-as csatahajó, ha másodlagosra építesz akkor rosszul teszed, sniperkedni kell vele. Messzire lő és pontos. Javaslom az alábbi setup-ot hozzá: https://docs.google.com/document/d/1XfsIIbyORQAxgOE-ao_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/edit?fbclid=IwAR1yGmKUZLXv3q0sVvsc09l9qziamUgADOLMQXP9KfMgo1DfGREHc_1OgHA#heading=h.90uv0gzdoidw (itt keresd ki, sajnos nem értek hozzá, hogyan lehet belinkelni, hogy egyből odaugorjon)
  • Plata
    #21634
    Megpróbáltam húzni Amagi-t is eventen,rossz ötlet volt.
    Buffalo-val laza volt az event,mindig sokat sebzett és így halhatatlan volt a sebzéstől gyógyult.
    De Amagi lófingot sem tud sebezni,a másodlagos ágyúk gyujtásából volt sebzésem valamennyi.
    Cruisert DD-t vagy anyahajót nem tudtam sebezni,minden lövésem overpen volt.
    Csatahajóra ha lőttem az meg rikosé vagy torpedó protection hit vagy mi a szent isten.
    Teljesen oldalba kaptam ellenséges csatahajót egy full sorozattal és sebeztem egy nagy büdös lófingot.Full oldalról rikosét kapott meg torpedó szart.
  • Plata
    #21633
    Tegnap voltam eventen.
    Olyan sok xp-t kaptam néha hogy meg lett a T10 crújzerre az xp.
    Kifejlesztettem és megvettem.
    Kaptam 10k research pontot és valami duplázót az első törölt ágra talán?
    Bár utóbbiban nem vagyok biztos,de valami duplázót írt és a tech tree-ben minden ág alatt ott egy x2 jel egyenlőre.
    De bővebben nem néztem meg,mivel mondtátok nem éri meg fejlesztési ágat törölni így nem is foglalkoztam vele.
    Az új hajót sem próbáltam ki,elég volt aznapra a farmolásból.
  • Darun
    #21632
    Nem. Csak azt látja, amikor már ledobta a gép a mélységi bombát.
  • pajer_csaba
    #21631
    A subokhoz kapcsolódva volna egy olyan kérdésem, hogy a sub az látja, hova érkezik az airstrike? :O
  • Caliph
    #21630
    én kivettem. csak követős torpik,a többihez képest kisebb damage. elől négy,hátul hat vető,szal forogni kell vele. merülve rohadt gyors,de kevés a hp,bár van heal.
    Gato nekem nincs meg,de látom vidikben mire képes. meglenne rá az acél,de mivel koca játékos vagyok,alig jön az acél,szal kivárok hátha jön valami borultabb gép :D

    ha a sub okosan játszik,az airstike semmit nem ér. oldalazva vagy távolodva kell pingelni,és sose dobnak rád. ez mindegyikre igaz. kilövöd a torpikat,kifordulsz,és oldalra haladva mehet a ping.
  • Darun
    #21629
    A torpedó vetőcsövenként tölt, szóval nem egyszerre 40. Vagy ki lehet várni, de az azért hosszabb idő. A concealje talán a legjobb a cirkálók között, ha ez nem elég, ott a mozgó füst.
    Sztem az hogy lemerülve a DD-k meg bár engine boostos hajót leszámitva mindenkinél gyorsabb, már önmagában elég jól hangzik, és akkor ott a baromi gyors battery visszatöltés, hp visszatöltés... ha nincs spotton, kb lehetetlen airstrike-al kiszedni, azzal a sebességgel bármilyen dropp elől ki tud manőverezni. És a fegyverzetéről még nem is beszéltünk. Nem vettem meg, majd talán szénért, de láttam streamen milyen értékei vannak. Sztem erősebb a Gato-nál és nem is igazán értem, miért szénért teszik be.
  • Caliph
    #21628
    persze ,láttam. 2 féle torpi,egyik ashashió deep waterje...40 torpedó egyszerre gyors reaload,kuma test,smoke screen , nulla armor.megértem h ne vegye ki akárki,de előbb utóbb úgyis bent lesz dublonért is lefogadom. alapból bele se kéne rakni,nem véletlen lett kivéve anno.
    de a pénz nagy úr,és a hajókból van a nagy pénz,ezért tolják folyamatosan,és mindig tudnia kell valami über dolgot az újaknak hogy legyn kereslet. üzletileg működik a modell,amíg a játékosok el nem fogynak a faszságok miatt,de majd akkor kitolják a wows 2 -t :D
    a német prém sub sztem nem annyira OP mint a gato,nem hiába adják szénért,a gatot meg acélért

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.04. 11:40:22
  • Darun
    #21627
    Azt is nézted hogy mit tud? Gondolj bele, ha olcsó lenne, mindenkinek lenne. Az meg kinek hiányzik? (a német prém subot igy is minden"ki" megveheti, nem elég az?)
  • Caliph
    #21626
    szép szavakkal csak ennyire tellett,káromkodni azt tudnék :D
  • Darun
    #21625
    Milyen diplomatikusan fogalmaztál :D
  • Caliph
    #21624
    Drága lesz a Kitakami :p
  • pajer_csaba
    #21623
    A csata állása 7(!) perccel a kezdés után... Kérem a tippeket, mi lett a vége... (Második lettem... vagyis ismét egy tehetségtelen csapattal voltam... :/ )


    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.10.29. 18:54:10
  • pajer_csaba
    #21622
    Tsurugi első csata. Nem is rossz. Bár sok volt a mellé, köszönhetően a 3x2 lövegnek.