World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
addig csak a napi 1 csata tokenért járok fel,és váltom dubira
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Olyan mintha céllövöldében lennél és mozgó célpontra lőnél.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.17. 16:50:29
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Kár hogy nincs másik Cv nehézbombázóval.
Egyébként operatonsban ezek a céllövöldés hajók mire valók?
Vagy szimplán poén?
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

B25 jött a bázis megdöglött.
Nem hagyományos volt,az első feladatok mások voltak,nappal volt,a hajókat mégsem lehetett látni,mintha éjjel lett volna.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.13. 18:32:24
Raptor rescue alternatív útvonalon.
Burgonyával voltam,mikor elértük a Raptor-t és jönnek messze az ellenséges hajók,akkor vettem sézre hogy a burgonya a semmit lövi másodlagossal.
A legközelebbi hajó 17 kilóméterre volt,a burgonya másodlagosai meg tüzeltek az egyik sziget felé és 17 secondary hit-et csinált,de közben nem is láttam mi a szent szöszre lő.
Jah és a végén az idióta céllövöldés hajók poénok. 😄

Kösz a Cv buildeket.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.11. 16:49:26
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
reddit az Essex ről
Grafról
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.11.11. 13:42:54
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Sajnos csak 9.5 km-e tud lőni,de egész jó,na persze nem másodlagos tüzérségre van szerelve.
Attack aircraft és torpedó bombázó gyorsabban termelődik mint a Kaga-n.
Bombázó lassabban,sajnos a bombázó csak egy bombát dob és nagy a célköre.
De elég jól bírják a strapát.
Plusz valószínűleg nem is túl hatékonyan szereltem fel és skilleztem,de majd ha egyszer lesz időm keresek valami pro CV útmutatót és át skillezem a hajóim.
Kaga-n 13 skilles japó van graf-on meg 10 skilles megatron vagy mi a gyász.
Van valami skillje is,broad Penant,bár nem viláégos ez mi.
Még utána sem néztem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.11. 11:30:20
De nézd az előbb operationsban zöld boosterekkel ennyi xp-t kaptam.
Volt még 172k spot sebzésem.

lassú a játékmenet,támadás után sokat kell várni a kövi támadásra,szal fura egy játékmenetet ad,de a torpik ésa bombázók is nagyon erősek,sok gép is van. Végül én is kivettem,volt fölös acélom és más nem indította be a fantáziám
annyira nem jött be mint vártam,de BBk ellen halálos a dög,viszotn dd ellen semmid nincs
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.11.09. 21:53:51
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Pedig megírtam hogy a rakétás event szar. XD
Lehet nem jó a gugli fordítójuk.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.09. 11:05:59
Nekem megvan a T11 amcsi CV,de úgy emlékeztem 1 torpija van. 😄
Azt tudom hogy a T8-10 füstjeleket használó verda repcsijén több van.
Gondoltam rá hogy eladom a T8-at,de úgy megszerettem hogy nem adtam el még.
Általában mindig eladom az előző tier hajókat.
Volt egy kérdőív hogy milyen a rakétás játékmód és bele írtam hogy kurva szar. 😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.09. 10:45:34
gondolom történelmileg így volt,az amcsi torpi dagibb is,rövidebb a hatótávja és lassabb is sztem mint pl a japcsi,ami gyorsabb,messzebbre megy és nagyobbat is üt,valszeg nagyobb robbanó töltete volt,ergó nagyobb a súly,és csak 1et birt el a gép..meg persze a repcsiknél is lehet különbség,melyik mennyit bír,az amcsi ott is zömökebb
bár ez még mindig egy arcade játék szal,és valszeg jönnek majd a rakéták és a hidegháborús hajók is,az új játékmódban már vannak is rakéták
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.11.09. 09:49:12
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Akkor a többi prém vagy spéci CV repülője miért csak egy torpedóval van szerelve?
A bázis védős operationsban japcsi Dd közel került hozzám és rám akart fordulni,épp bombázót küldtem ki mikor láttam hogy megöltem egy DD-t.
Bombázója nagyon nem pontos.De rengetegszer citadellát üt,meg a gyönge hajókba folyton overpent.
Torpedói egész jók,bár csak hármat dob le.
A bombázójának támadáskor nagyon durva hangja van,olyan mint a stuka-nak.
Még hozzá kell szoknam de nem rossz,valami rohadt sok másodlagos ágyúja van.
Na és a másodlagosak úgy lövöldözik az incapacitationt mint a fene.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.09. 08:13:03
Grafról néztem vidiket,nagyon erős másodlagosa van,a rakétások és a torpik használhatóak,de az AP zuhanóbombázóval nehéz célozni és találni,és mivel AP,van h lepattan...viszont üthetsz vele citadellat is
ebben a kérdésben nehéz a válasz 😛 nézz vidiket mint mindig,aztán eldöntöd melyik jöhet be
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Kaga B-t ne mond,megvan a sima. XD
Graf Zeppelin tetszik,az megéri?
Saipan látom lassan termeli a repcsiket.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.08. 11:47:06
ok tárgytalan,megjelent a combat küldik között...csak arra adnak a gecik dubit,amit az black squadron event alatt párosítassz össze,ami korábban megvolt arra nem...faja
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.11.08. 10:21:33
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nekem megadták amit kértem,csak kb 10 nap múlva.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.07. 23:43:34
Bridgeporthoz még kell pár nap,elvileg még huszonpár nap van az eventből,simán meg kell legyen
+ irtam a supportnak h kérem a kushiro event ládáim,meglátjuk megkapom e 😛
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Ma én is fogtam ki a cherry blossom-on olyan hülyét hogy jézus.
Cherry blossom az az éjszaka kezdődő operations,amiben az ellenséges bázist kell a végén kilőni.
Immelman-al voltam ott és láttam ahogy dd csapattárs belerohan az ellenséges dd és cruiser hordába kidobja a torpedóit és meghal,scliffen meg lerammolta azt a cruisert amit ki kell lőni és megpróbál elmenekülni. Azt hittem hogy rosszul látok.Végén meg vesztettünk mert a maradék BBk nem mertek közelebb menni a bázishoz és nem volt aki lelőtte volna időre.
Immelman-on meg nincs bombázó hogy le tudtam volna bombázni.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Állati nagyot lehet szakítani ott.
Nézd meg a képet a 22858 hsz-ben.
Az éjszakai küldit csináld Hornet-el. XD
Amint a B25 mehet küld rá az ellenséges bázisra és csókolom. 😄
Vagy Sub,víz alatt megközelíted az ellenséges bázist és ráküldöd a bombázókat.
A harmadikat szintén sub-al könnyű.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.07. 16:16:01
két nehéz OPot ad mostanában amivel nem bírnak a playerek.az egyik amikor eltérített szállítóhajókat kell visszaszerezni,ott sok japán nehézcirka jön,pillanatok alatt leégetik a BBket ha nem figyelnek,a végén meg kevés idő van három sok hp BBt elkapni
a másik az éjszakai küldi,ami a kezdésre a szádba rak egy rakás dd-t,és hiába ugatod a hidros/radaros hajónak,hogy tolja ,nem reagál,aztán megpusztul az első torpedó salvóban 😄
ja van egy harmadik is,bár ahol sokat elvérez a csapat,a a szigeten lévő légibázisos erődítéses,ahol jön még egy kilövendő cv és sok dd és cirka,vagy 6 felől...
nem a másik kikötő védéses,az a könnyűek közé tartozik 😊
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Azt hiszem.
De a hajó nekem már megvan.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.07. 10:42:24
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Most is csupa ilyen van, meg bombázást és repcsi lelövés.
Co-op csatába CV-vel nem szeretek menni, hamarabb vége minthogy bármit csinálhatnék. XD
kár h csak 3 küldit lehet csinálni egyszerre,ez is elég nagy szopatás ,mert minden fel van fejlesztve a pvp kikötőn kívül,és sokszor egy két csata alatt meg lehetne csinálni 4-5 küldit is,ha nem csak 3 lehetne 😛
tegnap kellett 50 rakéta/bomba találat,15 torpedo hit,meg kilenc repcsi lelövés ,egy körben megvolt nakhival coopban 😛
aztán jött a szopás 6 sec taskkal az operationben,amikor már csak 1 task kelltt,természetesen akkor jöttek értelmes csapattársak és csont nélkül meglett az összes sec task 😛
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.11.06. 13:25:02
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Föleg BB-be.
operation küldi szopás még mindig,nagyon bénák az emberek,és a nehéz OPok sokszor vannak. 10 sec task akár 3-4 opba is beletellik,cserébe jön minden más is onnan
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Asszimetrikus csatában BB-kre dob akár 20-30 bombát.
Operationsban is,de ott felét számolja.
és a yorktownon is emlékeim szerint
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.11.04. 16:30:12
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
És azonnal behívott,nem tudtam kinyomni.
Észrevettem egy furcsaságot.
A kikötőben is meg csatában is azt írja hogy 3-3 füst van a repcsiken,T8-ason négyre tudtam növelni,itt nem megy fentebb hiába fejlesztettem úgy.
Csakhogy csatában a csapattárs cruiser szarba került így elkezdtem neki füstöt rakni hogy megmeneküljön,meg is köszönte és megtudtam védeni.Már négy füstöt raktam rá mikor újra a levegőbe küldtem a bombázómat és látom hogy van neki még 2 füst.
Na már most hogy a picsába van neki még kettő mikor már kettőt kidobtam és három lehet?
Megnéztem attack repcsit azon is kettő.
Szóval hogy a picsába is van ez?

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.11.04. 14:20:08
Meg előtte valami acélos hajót.
Elfelejtettem a nevét. XD
minden nap ad egy kicsi tokent,és be lehet váltani dubira vagy acélra. a végén összesen soksok dubit ad,asszem 30k körül
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Hello Commander,
As agreed, we've added the items you asked for.
Best of luck with your future sails!
Kb egy hónap alatt meg is kaptam.
De így most van kb 9k dubim,még egy hónap és talán lesz annyi ami egy T8 prémhez kell.
Több acél sem lett vóna rossz vagy esetleg reserch xp,vagy szén.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Raktam be képet is. 😄
Egyébként nem sok.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
sajnos én anno eladtam a sima JBt mert a black amúgyis jobban tetszik,szal azzal buktam most 2500 dubit asszem és 100k free xpt 😄
A rhode islandért 26k dubit kérnek,az el is viszi majdnem az összes dubimat 😄 de előbb eventből kinyitom a kontikat hátha lesz mákom,a fizetőssel együtt 3 kontit kapsz asszem...
rohadt sok az a 26k dubi,de ugye most hozzádvágnak egy csomót a beváltós cuccal,és a Rhode island egy rohad erős bb,persze amíg nem nerfelik...
én sztem kiveszem
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.