World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kb 90 fokos szögben voltunk,nekem totál keresztbe fordult,mert hárman voltunk,két BB egy Cruiser a cruisert akarta kikapni minden áron és tojt rá hogy ott vagyok az oldalában.Csak a kimaradt sebzést sajnáltam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.07. 12:10:56
A Kremlinről lepattanás meg sztem úgy jött össze, hogy a tornyaid szögben néztek a hajó oldalára. Érdemes odafigyelni erre, mert egyrészt az életed múlhat rajta, másrészt szép sebzést lehet igy bukni. Csak kicsit türelmesnek kell lenni. Én tegnap egy BB oldalába full overpent lőttem (pár km volt csak köztünk és a hajótestet céloztam)
Jut ezsembe,még valami,a pattogó bombákat milyen fejlesztés adja?
Ma láttam randomban két CV-t is aki ilyen vízen pattogó izékkel támadt.
Nem szoktam CV-vel játszani.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.07. 11:19:28
No meg 15k xp.Le lőttem 65 repcsit,kicsaptam egy tengeralattjárót,meg kergettem és megtorpedóztam egy carriert.<#nyes>#nyes>
Na persze volt más is,de ez volt a poén.
de rám is rámirtak hétvégén,hogy minek loptam le a killjét.mondjuk sok xpt igy se kapott volna csata végén,én meg pénzt farmoltam Mighty MOval ,és első is lettem 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Tegnap én is Rankedeztem. Összesen 4 csatát mentem, mind a 4 bukó. Ebből 3 volt Ranked. Két csata ugyanazon a pályán volt, csak az ellentétes oldalról indultunk. Az egyiken DD voltam és egy másik DD-vel elindultam az egyes foglalási pontra, az egész csapat meg a dupla oldalra ment. Mondtam nekik oké, de akkor nyomják át azt az oldalt. Persze az ellenféltől a mi oldalunkra jött 2 dd, a radaros CA meg a BB is. A Shima-t rögtön ki is szedték, én meg összeszedtem egy random torpot, aztán gunfightban legyőzött a Daring. Persze a csapat közben nem nyomta át a másik oldalt, a BB közben elkezdett középre menni, ahol semmi nem volt, a Daring ágyuval lőtte úgy hogy nem is füstölt magának, aztán persze a Yama is osztotta a végén az észt, hogy nem volt spot. Jah, mert a tőle 9 km-re levő Daring úgy ágyúzott, hogy nem került spotra. Hát persze.
A következő csatában mind a három BB el akart menni a dupla oldalra (2 Yama és egy Conqueror) mire beirtuk nekik, hogy azért ezt nem kéne. A dd-t persze itt is rögtön kiszedték előlem, én meg hiába radaroztam az ellenfélét, a 3 BB fogta magát és elment megkerülni egy szigetet, miközben 2 dd meg 2 BB engem lőtt, semerre nem tudtam mozogni. Másodszor is kiradaroztam a dd-t, akkor se lőtt rá senki. A csata végén megnéztem, nekünk 2 BB volt 45% WR alatt (de a harmadik se csinált semmit), az ellenfélnek mind a 3 50% felett volt. Ebből a mi oldalunkon csak 2. Az első csatában, ami Random volt és a Lyonnal mentem, a végén már csak én éltem és egy Tirpitz. Ketten üldöztünk 4 BB-t, akiket a CV is támogatott. (Jó, igazából csak 3 BB-t üldöztünk, a full HP-s Nagato jött felém, a Tirpitzet meg közben elintézte az Amagi)
Lehetne most arra hivatkozni, hogy hol itt a balansz az MM-ben? A WG már többször is kijelentette, hogy a játékosok képességeit illetően semmiféle balansz nincsen (függetlenül attól, hogy egyes csatamódoknál ki van emelve, hogy a csatákat az azonos képességű játékosok között osztja szét, de ez nyilvánvalóan hazugság) Amúgy ha tényleg igy lenne és a hülyéket rakná egy csapatba, a másikba meg a jókat, akkor tényleg 100-0% lenne a nyerési arány. Az, hogy a hajók leosztásában ez mennyire korrekt, szintén lehetne hosszan vitatkozni (az egyik oldalon 3 radaros hajó, a másikon 0), de amig van olyan csata, ahol a 3 radaros hajó veszit, addig a WG is hivatkozhat erre, tehát balansz ebben sem lesz.
Az egyik klántársam kitöltötte a WG kérdőivet és beleirta, hogy vegyék ki az Arms Race-t, mert szerinte hülyeség. Az Arms Race, akárcsak a Ranked opcionális, mindenki maga dönti el, hogy akar e játszani vagy sem. Tehát azért, mert valakinek nem tetszik, még nem kell kivenni, az adott játékos ne játsszon vele, ott van még a Random/Coop, meg a Scenario. Az epicentert sem fogják sztem kivenni, mint csatamódot, pedig a játékosok többsége azt se érti. De ezért mondjuk nem a játék a hülye.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Preussen lesz a GK helyett. úgy néz ki mint a GK,csak dupla ágyús tornyai lesznek,457es ágyúk
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.11.26. 20:52:48
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2021.11.26. 20:40:50
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Kaptam egy kódkártyát egy füleshez, amivel új fiók létrehozása esetén ajándékba kaptok 9100 Ft-nyi extrát. Nekem nem kell, szóval megosztom: 7NY42E23-UE8TT-3M5UD. Aki kapja, marja!
Az Alsace sztem egy nagyon jó kis hajó. Az ötödik legtöbbet használt hajóm, 138 csatával van 54%-os WR-em és 84k átlagsebzésem vele. Ez a Rizsával ellentétben már nem az orrból kempelős hajó. A magas csataszámom annak is betudható, hogy az a tavasszal ezt az ágat húztam újra RP-ért és pár napja megint reseteltem, egyrészt talán ez a legkönnyebb BB ág, másrészt T6-tól T9-ig van rá perma camom, ami meggyorsitja a fejlesztést.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: asolyom, 2021.11.17. 20:20:05
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
-nem REHAB-os vagyok
-tegnap délután játszottam és hármas szakaszoztunk
-az orosz CV ágon még csak a Serov-nál tartok és eddig nem is nagyon erőltettem a dolgot
-bár néhány csatában láttunk magyarokat, hármas szakaszt vagy ismerős neveket nem láttunk
még van 50 nap prémem,várom az akciót ismét az évesre
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.11.15. 11:58:44
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
pl a német kontiknak,mert facebookon sok embernek dobott pl immelmannt,de ismerek olyat is aki 25 kontit vett és egy hajó se volt benne ,nem kicsit ideges az ember 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.11.15. 10:59:36
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amikor elkezdtem WoT-ozni és először rákattintottam a Battle gombra, majd a Lt-al betett Malinovkára, nekem is bevillant, hogy milyen jó is lenne valami kis tutorial videó legalább az alapokról, magyar nyelven, egy tapasztaltabb játékostól. Itt azért valamivel jobb volt a helyzet, már eleve volt némi tapasztalatom CBT-ről, plusz mivel ez induló játék volt, tierenként haladtam és igy azért jobb rálátásom volt a játékra, mintha egyetlen ágon indultam volna el T10 felé. Megfordult a fejemben, hogy az után a WoT-os dolog után valamiféle formában én is megpróbálom segiteni a kezdő játékosokat. Igy lettem toborzó tiszt is (ami egy névleges rang, mivel tényleges toborzást nem végeztem). Annyi játéktudásom van, hogy az alapokra meg tudom tanitani a kezdőket, illetve mostanában gondolkodtam egy segitő jegyzet irásán a klántársaknak, de ez azért nem olyasmi, amiből meg lehetne élni. Mivel külföldiül sem beszélek, az hogy esetleg nemzetközi nézettségre tegyek szert, szintén esélytelen. Egyébként sincs türelmem videót vágni, szerkeszteni, stb, A stream meg végképp távol áll tőlem (meg egyébként is, ált olyan időpontban játszok, amikor kb semmi nézettségem nem lenne, az ilyesmit nem lehet megoldani három műszak mellett)
Azért a mostani Brawl-nál jót mosolyogtam, mikor a quoe képernyőre kiirta hogy "azonos képességű játékosokat sorsol össze" xD Aha. Amikor betesz ellenfélnek valami 3 fős epic klán szakaszt, társnak meg 2 random goldnoobot, akkor azért elgondolozok, hogy biztos engem tart olyan jónak a MM, hogy majd egyedül lehozom a meccset. Nem az a baj, hogy ez is totál random, hanem hogy van pofájuk odairni, hogy "azonos statú játékosok".
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Az meg hogy egy sub mennyire hatékony 1v1-ben egy BB ellen, még mindig nagyon helyzetfüggő. Ez a homing torp sokaknak túl erősnek tűnhet, de nem egyszer belevezette magát a szigetbe úgy, hogy a BB amúgy lővonalban volt. Valamelyik nap kergetőztem egy Montival, igaz hogy kb a fél életét elvittem, de ehhez 6-7 salvo kellett és nagyon ügyesen lerázta a torpok többségét. Szóval nem lehetetlenség átverni őket.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"