World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
C a le az F a fő.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
szerencsére nem full homing,csak annyi a trükk hogy fix torp vető csöveik vannak,szal elvileg kilövés után irányba áll és megy tovább egyenesen mint egy rendes torpi
szal nem a sub féle homingra kell gondolni
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.16. 10:59:27
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De ez a játék még mindig hülye.
Bérelt tengeralattjáróval co-op csatába mentem.
Be nyomtam neki az útvonolat tök egyenesen előre.
Erre ahogy elhalad az első sziget mellett elkezd a tengeralattjáró körözni.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Semmit sem dobok rá, se a nagyobb ágyút, sem a nagyobb lőtávot, mert totál felesleges.
Legjobb döntés, ha ráraksz minden camo-t, meg zászlót, hogy minél több XP-t hozzon és akkor talán kevesebb a kínlódás...
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
És az FDG kb a legszarabb hajó az egész vonalon. 8 ágyú,a játékbeli német nem létező pontossággal,alig létező páncél,és az egész be van kenve kerozinnal,mart amin elmegy melletted egy HE lövedék,magától kigyullad 😄
cserébe nagy és lassú.
nekem sem volt türelmem újra húzni 😊
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Azt hittem valami prém.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Caliph: Scharni jó rankedben. A dispersion az wonky sajna... :/ De nagyon jól bírja csatát. Brawlingra is tökéletes a torpok miatt, secondary se rossz. Azzal kezdtem én is a bronz ligát. Aztán be kellett állnom DDvel játszani, mert egyszerűen nem kaptam egy értelmes matchmakinget se normális DDvel. Shiratsuyu-val (full torp build) meg Haida-val (hydro mod) tolom a bronz ligát jelenleg. Még így, hogy nem vagyok egy kimondott DD player, is jobbnak érzem az esélyeinket 😊
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Csodával egyenértékűen jelenleg 5-ön áll a karmám 😊 És nem is esett 3 alá az elmúlt 2-3 hónapban.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
de amúgy ja,sztem sem való a játékba...mondom én,aki most épp húz 3 cvt is,hogy meglegyen a t10...mondjuk utánna bent fog állni a kikötőben dísznek 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mert most elkezdtem campaign-okat csinálni, és a combat missions-nál is van fejlődés.
Ja látom... az volt a tré, hogy t3-as hajóval játszottam előtte... és akkor azért nem kaptam semmit.
Köszi a segítséget 😊 Csak megértettem... ha kicsit nehezen is 😄
Utoljára szerkesztette: SAX80, 2022.05.09. 20:08:12
Vagy melyikek ezek a küldetések? 😊
Nem vagyok egy nagy játékos... csak alkalmanként játszok. De most valamelyik nap belefutottam egy videóba, amiben láttam, hogy van benne tengeralattjáró is. Elindítottam a játékot, de nem találtam sehol... megnéztem videót, hogy hogy lehetne elvileg... de úgy se találtam.
Ez valami alkalmi dolog volt? Vagy már kivették belőle?
Köszi
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
bár mostanában kicsit kezdem megint hanyagolni. ha felhúz,van hogy lerakom egy hónapra is,csak a napi belépést csinálom,hogy legyen szuperkonti hónap végén 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.