World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DannyL81
#20321
Supership témában otthon van valaki? CB-re Hannover vagy Satsuma?

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20320
Szerintem jelenleg a legnehezebben játszható osztály. Bár a használhatósága nagyban függ attól is, hogy adott verzióban milyen buffot/nerfet kap.
#20319
Azaz, hálás tenkjú! Hát nem az én géposztályom lesz már látom.. :p
#20318
C és F.
C a le az F a fő.

#20317
Ez eszembe sem jutott köszi! :-)
DannyL81
#20316
Szerintem C vagy V, de nézd meg a billentyűzet kiosztásban.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20315
Ne legyetek genyók, ne röhögjetek ki, télleg még új vagyok! Gondoltam ki próbálom, de mi a tököm gombot kell nyomni hogy lemerüljön ez a buzi tengeralattjáró? <#beka2><#conf><#falbav><#crazya>
Caliph
#20314
supercv,UI nélkül 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20313
én kigrindeltem anno a Missourit,aztán megfogadtam hogy soha többet. ha valami nem esik kézre vagy csak szimplán szar,akkor használom fel én is

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20312
Van egymilla freexp-m, de tartogatom, hátha kijön valami okosság, amihez jó lesz. Így lett meg anno a Musashim is 😊

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

Caliph
#20311
pontosan 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20310
Az se nagy szám, de 10-es szóval jó lesz snowflake-ezni. <#nevetes1>

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20309
én felszereltem feldobáltam rá minden xp zászlót,beültettem güntert aztán 10 csata után eladtam és kihúztam free xpből. erre még a zászló is csak pazarlás 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20308
jön az új brit cirka vonal: irányitott torpedókkal 😄
szerencsére nem full homing,csak annyi a trükk hogy fix torp vető csöveik vannak,szal elvileg kilövés után irányba áll és megy tovább egyenesen mint egy rendes torpi
szal nem a sub féle homingra kell gondolni

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.16. 10:59:27

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20307
Alabama-val találkoztam vele,26k citadellát lőttem neki,tényleg rohadt gyúlékony,amíg élt végig égett szinte.

#20306
Mentem egy két csatát.
De ez a játék még mindig hülye.
Bérelt tengeralattjáróval co-op csatába mentem.
Be nyomtam neki az útvonolat tök egyenesen előre.
Erre ahogy elhalad az első sziget mellett elkezd a tengeralattjáró körözni.<#fejvakaras>

#20305
Egyszer ugye már végiggrindoltam a GK, miatt. Most ugye megint kell, mert kell(ene) a Preussen.
Semmit sem dobok rá, se a nagyobb ágyút, sem a nagyobb lőtávot, mert totál felesleges.
Legjobb döntés, ha ráraksz minden camo-t, meg zászlót, hogy minél több XP-t hozzon és akkor talán kevesebb a kínlódás...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

Caliph
#20304
kilences német. ugye a 10 Kurfürstöt kivették és átrakták szenes hajóba,helyette jött a Preussen,és jó wg szivatás szerint akinek megvolt a Kurfürst,annak megmaradt,viszont a Preussent ki kellett húzni ismét.
És az FDG kb a legszarabb hajó az egész vonalon. 8 ágyú,a játékbeli német nem létező pontossággal,alig létező páncél,és az egész be van kenve kerozinnal,mart amin elmegy melletted egy HE lövedék,magától kigyullad 😄
cserébe nagy és lassú.
nekem sem volt türelmem újra húzni 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20303
Aha,német csata hajó,hát olyanom nincs.
Azt hittem valami prém.

Caliph
#20302
én ki free xpztem 😄 bár a preussen sem egy nagy szám,de legalább ott áll a kikötőben...sztem 5 kört ha mentem vele

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20301
Borzasztó az a hajó, egy örökkévalóság volt eljutni vele a Preussenig.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

ozimak
#20300
#20299
Bocsi,de mi az az FdG?

#20298
Tudja valaki milyen céllal kerültek az ágyuk az FdG-re? Mert sérülést okozni nem lehet velük, az biztos.

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

ozimak
#20297
Vagy amikor egyik oldalra megy 10 hajó, a másikra 2. Náluk ugyanez fordítva, és akkor a mi 10 hajónk szenved megölni azt a 2 szerencsétlent. Amikor végre nagy nehezen kilövik az egyiket, akkor meg megy a hajtóvadászat az ellen az egy szerencsétlen hajó ellen 6-8 hajónkkal. És csodálkozunk, hogy addigra a másik két cap már a pirosaké, és megy a bekerítő hadművelet. Crossfire mindenhonnan... de ők büszkén elfoglalták azt az egy árva capet és kilőttek 2 hajót... Pontban atomvesztésre állunk, hajóban jóesetben még csak kicsit. Ezután jön az ellenfél counterthrow-ja, és az okosok beleöngyilkolják magukat a mieinkbe. Majd a végén diadalittasan konstatálja a mi csapatunk, hogy meeeeekkora taktika volt és szanaszéjjel vertük őket 😄 Én meg fogom a fejemet 😄

Caliph: Scharni jó rankedben. A dispersion az wonky sajna... :/ De nagyon jól bírja csatát. Brawlingra is tökéletes a torpok miatt, secondary se rossz. Azzal kezdtem én is a bronz ligát. Aztán be kellett állnom DDvel játszani, mert egyszerűen nem kaptam egy értelmes matchmakinget se normális DDvel. Shiratsuyu-val (full torp build) meg Haida-val (hydro mod) tolom a bronz ligát jelenleg. Még így, hogy nem vagyok egy kimondott DD player, is jobbnak érzem az esélyeinket 😊
Caliph
#20296
nekiálltam rankednek,scharnival...broadside criuserek mindenhol,kár hogy olyan szórása van hogy alig ad citadelt 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20295
Ált engem se az b@sz fel, amit irnak, hanem ahogy játszanak. (suicide lemmingtrain főleg)
ozimak
#20294
Próbáltam de az a baj, hogy néha jól jön amikor (főleg rankedben) taktikai/stratégiai dolgokat kell megbeszélni. Legtöbbször ugyan nincs értelme, de azért na... 😊 Meg hálistennek engem ez a toxikus chat nagyjából elkerül. Ha elbaszok valamit akkor kussolok, nem szoktam visszadumálni. Max. leírom, hogy ok elqrtam, de nem csak miattam veszett oda a meccs. Ha meg igazam van akkor meg ők nem szoktak 😄
Csodával egyenértékűen jelenleg 5-ön áll a karmám 😊 És nem is esett 3 alá az elmúlt 2-3 hónapban.
Caliph
#20293
randomban kapcsoljátok ki a chatet.béke és nyugalom fog szállni rátok 😄 ...pingelést látod,meg te is tudsz pingelni illetve rádiós utasítást adni,de nem kell olvasni a sok sirást...nagyon toxikus néha a hangulat 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20292
valóban,pedig papiron jó vagyok matekból 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20291
Pont azért hangoztatom itt 😄
ozimak
#20290
Szerintem ezt a statisztikát ne nagyon hangoztasd veterán WoWs körökben, a WG spreadsheet dumája után 😄 "Spreadsheet says it's completely ballanced"
ozimak
#20289
7 volt az a 8 De akkor is röhejes, hogy egy t10-es best AAs hajó ennyit tud tenni egy t8-as CV ellen... Még a régi DM, Mino is konzisztensebben szedte a repcsiket az RTS időkben.
#20288
Köszönöm, ez igazán kedves, de épp az imént adta át az üdvözletét egy Lexi személyesen. Igaz hogy a csata kb háromnegyed részében engem hajtott (és közben kiszedett egy Mo-t is). A videótól függetlenül a statisztika még mindig azt mondja, hogy a csatahajók erősebbek és lehet hogy ez a legkönnyebben játszható osztály, de akkor ehhez tényleg totál noob vagyok.
Caliph
#20287
azért 8 gép lepotyogott,az t8ban nem igy a meccs elején megérzi 😄
de amúgy ja,sztem sem való a játékba...mondom én,aki most épp húz 3 cvt is,hogy meglegyen a t10...mondjuk utánna bent fog állni a kikötőben dísznek 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ozimak
#20286
ozimak
#20285
Csak neked <#wink>
#20284
És ezeket sima random battle-ben is nyomhatom akkor?
Mert most elkezdtem campaign-okat csinálni, és a combat missions-nál is van fejlődés.
Ja látom... az volt a tré, hogy t3-as hajóval játszottam előtte... és akkor azért nem kaptam semmit.
Köszi a segítséget 😊 Csak megértettem... ha kicsit nehezen is 😄
Utoljára szerkesztette: SAX80, 2022.05.09. 20:08:12
#20283
Mert ezek nem olyanok mint a kampány. Ott neked kell kiválasztanod, hogy melyik küldiket akarod csinálni. Max 2-t rakhatsz be, ha prém vagy akkor 3-t. A combat missiont csinálhatod ha teljesited az ott szereplő feltételeket (szinte mindet T5 vagy afeletti hajóval lehet), de amit ott látsz listát, azt mind csinálhatod párhuzamosan, nem kell őket elfogadni. Amit látsz, az aktiv.
#20282
De a combat missions-nál csak azt írja, milyen célokat kell elérni. Ott nem lehet mission-t indítani vagy ilyesmi... nem?
#20281
Combat misson
#20280
Ezek lennének a küldetések, a campaigns alatt?
Vagy melyikek ezek a küldetések? 😊
#20279
Van egy küldetés, ha jól emlékszem 12,5k (base?) xp-t kell összeszedni és akkor beadja a T6-osokat, a következőkhöz már kevesebb xp is elég, másodikra a T8-as, harmadikra a T10 is elérhetővé válik.
#20278
Sziasztok 😊
Nem vagyok egy nagy játékos... csak alkalmanként játszok. De most valamelyik nap belefutottam egy videóba, amiben láttam, hogy van benne tengeralattjáró is. Elindítottam a játékot, de nem találtam sehol... megnéztem videót, hogy hogy lehetne elvileg... de úgy se találtam.
Ez valami alkalmi dolog volt? Vagy már kivették belőle?
Köszi
#20277
A rankedet én csak credit farmolásra használom, tök mindegy melyik ligába vagy szintre kerülök közben, másodlagos... <#beka2>
#20276
Most feltünően gyorsan mentem végig a bronze ligán. Megvolt a qualify, most jön a silver. Itt az a tippem,hogy szinte végig Musashizom és meglássuk. FdG-t kellene megint kimaxolni a Preussen miatt, de azzal a hajóval szinte lehetetlen sebezni.

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#20275
A Random global nyerési arányom olyan 53% körül van. Az elmúlt 3 hétben 47%. A Ranked 45%, de a héten pl 1 nyertes csatám volt. Nyilván ez nagyban függ, hogy kikkel tesz össze, de azért jellemzően (olyan 90%-ban) az én csapatomban vannak a black listes játékosok.
#20274
Csak a ranked, más nem használható, ha nyerni is akarsz....

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

Caliph
#20273
nálam arany szabály,hogy amikor elérem a harmadik vesztes csatát egy nap,akkor kilépek 😄 van hogy ez 3 csatát jelent egy nap,van hogy ötöt,de többnyire azért a három napi konténert ki tudom venni.
bár mostanában kicsit kezdem megint hanyagolni. ha felhúz,van hogy lerakom egy hónapra is,csak a napi belépést csinálom,hogy legyen szuperkonti hónap végén 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20272
Mióta elindult a Dockyard, nagyon nem adja