World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.06.19. 21:15:39
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Valamit lehet tudni a Ledgeri féle wows.hu oldalról? Lesz még belőle valami?,mert nincs másik gyüjtő oldal a magyar csónakos játékosoknak pillanatnyilag....
Üdv..Mcarthur73
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A repcsik egy hullám után mennek vissza a hajóra, azóta van folyamatosan kínálat is a fegyver nemekből betöltve, nagy segítség volt, tényleg köszi a helpet! ;-)
Utoljára szerkesztette: mumus70, 2022.06.07. 21:09:48
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
nincs más választás mint kihajózni nyilt terepre és kinyiratni magad hogy hamarabb indithasd a kövi csatát,ez viszont rohadtul frusztráló tud lenni...
de Flamunak erre is van megoldása:
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Goldról nyilván nem tudok véleményt mondani, de az sejthető, hogy a mostani új szabályok szerint (bronzban az első két hely nem veszit csillagot, goldban viszont mindenki) megint a gyökereknek kedvez, könnyen feljutnak majd Silverbe, a Gold Rank 1-ért viszont a jó játékosok is le fognak izzadni. Amúgy sztem ebből a rendszerből következik, hogy aki nem időmilliomos noob, annak az első szakaszban sem lesz könnyű a Gold, hiszen ide jószerivel csak jó játékosok jutnak fel az első két hétben. Az hogy neki jött ki a loserate, nos pech.
Mindezektől függetlenül sztem az új Ranked jobb mint a régi. Már ha csak a jutalomszerzést nézzük. Azon ritka kivételek egyike, ami tényleg a játékosok javára lett fejlesztve.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
nekem naponta olyan max 3 -5 csatára van időm,van amikor még annyira se. 3 vesztes csata után kilépek,alapszabály 😊
nekem megéri az egy éves prém fiók,év elején,fél áron 😊 a szülinapos kuponnal meg dublon is jön
zárt bétában kezdtem,és 6500 csatám van jelenleg 😊
ha annyi idő meg energiám lenne mint diák meg egyetemista koromban amikor a world of warcraft világában lógtam napi sok órát,raideltünk stb...
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.06.01. 20:39:39
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
de mint mondtam még az elején vagyunk. konkrét számok kellenének,hogy t10 csata sebzel ennyit ennyi az pénz és az xp a régi rendszerben és ennyi lesz az újban.
ilyen még véletlen sem adnának a nép kezébe 😄 nem lennék meglepve ha ez is összevissza számolna
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Azért a javitási költség emelés kb 66%-os, ami elég sok. Nem hinném hogy a credit hozamot is ennyivel növelnék.
Azért pl a Dockyarnál ezek a 10k credites jutalmak elég szánalmasak. Anno amikor indult a játék, 100k szintjutalom volt. Ha figyelembe vesszük, hogy ennyi pénzből már a slot 2-es modult sem tudod megvenni, ez is röhejes. De ez a sebezz milliókat, meg szerezz x tizezer xp-ket, ami azért nem egy csata, és kapsz 10k creditet. Ez ilyen "adok 50 Ft-t az Auroraért, igazából annyit se ér, de ti 4k-ért tettétek be". Már ha megforditjuk a dolgot. Nekem még szinte folyamatos prém fiókkal meg credit zászló hegyekkel is pénzhiányom van.
eddig talán az jött le,hogy a hajó javítás költsége megnő,t10ben 90król 150k kreditre,viszont ha jobban játszol jobban adja a kreditet és az xpt is.
lesznek külön camok is ami nem ad semmi bonuszt,csak a hajó kinézetét módosítja,illetve a napi xp ládáknál is módosítások lesznek:
more credit és economc
more signals
try your luck
more coal
more camo
szal az irány jónak tűnik,hogy jobb teljesítményért jobban jutalmaz a játék,de nincsenek illúzióim,hogy a végén mi szopjuk meg úgy is.
kereskedelmi cég,az eladásokból él.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CV már volt a bétában is, arra emlékszem hogy a subokat mondták és az volt az indok, hogy "mer a motor nem alkalmas a viz alatti terek kezelésére". Aztán pár éve április elsején a Thunderben volt egy subos event és ugye a WG sem maradhat le (sokkal), fél évvel később a Halloween eventben már voltak subok.
Én most az Azumat kivéve behúztam már minden free xp-s hajót. Akárhogy nézegettem ezt az új economis marhaságot, nekem nem egyértelmű, hogy hogy fog ez működni. De igy elsőre azt látom, hogy a RB-vel ugye megdrágitották a speciális hajókat (több free xp), vagy ha nem akarsz rá free xp-t locsolni, akkor kihúzhatod, de az is lassabb lesz illetve fizess azért is (vegyél xp boostert). Én eddig a reseteknél minden ágat újra húztam, legtöbb esetben még a modulokra se költöttem free xp-t. Mondjuk a perma camok bónuszai jobbnak tűnnek, de ez még csak tervezet, őszig lehet hogy ezt is megvariálják úgy, hogy ne legyen jó nekünk.
erre linkeltem a flamu videót ahol a megjelölt időben kifejti,hogy a wg nem hoz ki több free xp hajót,hanem berakta a Research Bureau,igy kb 4x annyiért tud adni hajót,mintha free xpért adná 😊
nagyjából fordítás Flamu videóból az érintett rész,csak a lényeg: a nép kérdezte a wgt hogy mikor jön megint free xp hajó mert már évek óta nem volt,talán a gröningen volt utoljára vagy a hayate,erre a wg azt mondta hogy ja,nem jön ki több. költsd el a free xpt a Research Bureauban
egy line resettel olyan 670k free xpt kapsz kb,illetve 10200 research pontot,szal egy ohiohoz 6x kell resetelni(62000 pont),ha csak ezt számoljuk
azaz 6x670k az 4milla free xp kell egy ohiohoz átszámítva
tehát ezek az új free xp hajók mondhatni
régóta duplázgatták már,az első free xp hajók 350 k free xpért voltak,aztán 700k(én még ennyiért grindeltem ki a Missourit),millió és két milla,most meg közvetve 4 milla
és most kb ezzel a hozzáállással fogják megváltoztatni a játék gazdaságát azaz xp és kredit hozamokat. első olvasatra jobban díjazzák majd a jó játékot,de ki tudja mi lesz ebből is mire élesedik. sok a mellébeszélés hogy nekünk igy jobb lesz,többet kereshetünk,de ismerve a WGt azért ez elég hihetetlennek hangzik így és nem lennék meglepve ha mégse igy lenne.
szóval ja,kár tartogatni a free xpt,elvileg nem jön új hajó. aztán ismerve a WGt,hogy nem lesz nek cvk,meg subok,aztán látjuk mi történt,mindenki a saját felelősségére költse
én már öreg vagyok a grindfeszthez,leresteltem a haku vonalat,de rohadtul megbántam,még csak a shokakunál járok 😄
meg elég volt kihúzni a MOt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.30. 17:23:53
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
szóval itt mondja a Flamu hogy a wg nem hoz ki több free xps hajót állítólag,emlékeztem hogy erre tartogatod,akkor fölöslegesen.
nem néztem utánna mennyire hiteles az info,de nem hinném hogy Flamu kamuzik.
Állítólag a Research Bureau lett helyette
a videó,11:10től fejti ki a no free xp hajó többé dolgot
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.28. 20:21:42
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
igen magányos csellengőket kell vadásznod,főleg az elején amikor még nicnsnek meg a kapitányi skillek,ami armort meg hpt ad a repcsiknek stb
mindig az adott helyzethez kell használni a meglévő támadó gépeket,pl romboló ellen a torpedóval nehéz,de rakétás vagy robbanó bombával jobb az esély.
repcsi nem fog gyorsabban töltődni,van egy alap ideje és az annyi.
mivel általában a rakétások sebeznek a legkevesebbet érdemes azokkal kezdeni és felderíteni merre megy az ellen nagy része igy reagálhat rá a csapat. illetve felderiteni melyik romboló merre jár segitve a saját rombijaidat,és támadhatod is őket ha már ott a rakétás.
ha low tierben vagy,azaz pl 6os cvvel 8as csatában érdemes vigyázni a repcsikre. általában 8as hajók ellen egy támadást tudsz átvinni aztán lelövik a gépekt. ilyenkor érdemes eldobni egy támadó szakaszt az elején,azaz pl 9 gépes torpedó századból ledobsz egy támadást a semmire,ilyenkor 6 gép repül tovább amivel simán lesz egy támadásod,a három amit meg eldobtál az visszamegy a cvre és megmarad a kövi támadsra,igy lehet vigyázni a repcsikre
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.25. 16:50:05
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Rengeteg vidiből próbálok tanulni de volna egy két problémám amiben segítséget szeretnék kérni, mivel (sajnos) :-) ezt a géposztályt tartom számomra érdekesnek, kézre állónak! :p
Szóval a torpedókkal eddig bajban voltam, úgy négyből egy talált általában, most már kifejezetten az én mostani japán nyolcasommal néztem vidiket, és nagyjából az megvan, hogy zárás után kb 1 centire elé kell célozni az átlagos tempós hajóknak, úgy meglesz a kettő talán, gyakorolni fogom. De! Én nálam az jelentkezik néha, főként mikor már az F betűt kell nyomni hogy megy szépen mindkettő a hajó felé, de soha nem ér oda, nincs találat, pedig az irány az jó. Aztán a vidiben a csókák, 3 kört simán mennek egy adag géppel, engem meg bezzeg cafatokra szednek a légvédelemmel mielőtt még egyáltalán célozni, rá repülni kezdek. De ez én arra gondolok hogy azért van, mert tán nem kellene 3 hajó közé be repülnöm, magányos harcosokat kell molesztálnom, erre gyanakszom, igaz? :-)
A másik meg hogy én el szoktam használni egy körben az adott flottát komplett, de látom hogy ők meg mondjuk kilőnek egy adag torpedót, nyomják az F-et, és váltanak vagy megint torpedóra vagy új fegyverre, bombára, tehát én nem jöttem rá ezzel kapcsolatban fontos dologra?
Bár arra gyanakszom, talán így valamiért hamarabb újra töltődik a flotta?
Eddig én torpedóval kezdtem, de látom hogy ők meg kivétel nélkül a lassabb, de a rakéta flottával indulnak! És első körben szinte csak a szpotolást intézik akár hosszú percekig. Ez is valid, hogy így kell?
Szóval ezekre várnék szíves tanácsokat aki esetleg nálam jobbantapasztaltabb ezekben a dolgokban, persze elég pár szóban, kisregényt azért nem kell, nem rabolnám az időtöket, csak tanulni szeretnék! :-) THX! :-)
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Akartam irni, hogy a Fricit talán érdeesebb Rankeden húzni (igazából sztem van pár olyan hajó, ami Rankeden sokkal életképesebb/játszhatóbb mint Randomban, nálam ilyen a PA CA-k, a Drake és a FdG) erre egyik nap mentem vele egy 100k+ sebzéses kört, másnap meg akárhogy lőttem, még 40k fölé se tudtam menni. Baromi idegesitő, hogy a 420-as folyton lepattog, a 380-as meg ilyen 7-10k-t ver belém orrból.