World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csata közepén bugyborékolást látok, na mondom ez Günther Prien lesz az U-47-el, most jön egy klasszikus mélyvízi bombázás. Ráfordulok, amikor már közvetlen mellette vagyok pirossal jelzi a testet, fölé megyek hogy lebombázzam, és akkor bumm, én is megsemmisülök. Na most ez mi a tököm volt? Nem lehet fölé menni a tengeralattjárónak, vagy elkezdett fölfelé jönni és beleütköztem? Ez lehet egy standard védekezés a játékban, hogy amikor már úgy is mindegy, feljön a tengeralattjáró és megsemmisíti magát velem?
1. bekaptam egy cselt?
2. baleset volt?
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.05. 17:39:14
Am a fékezés a játékban is hasznos, egyrészt könnyebb manőverezni illetve szűken fordulni, de néha a rárepülésnél is segitség.
egy hajó légvédelmét úgy kell elképzelni,hogy van nagy hatótávú,közepes és közeli hatótávú légvédelmi ágyúk. persze kisebb hajókon,rombolókon kevesebb,nagyobb hajókon több
itt egy kép hogy kell elképzelni a dolgot,a flak a piros vonalban hatásos csak,tehát a közepes felső határán és a távoli teljes területén jelennek meg flak felhők,viszont a hajó közvetlen közelében ezeket nem használják,mert veszélyt jelenthet a szétreplő repesz a hajó saját legénységére is,ezért nem látsz fekete felhőt közvetlenül a dobás előtt.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.05. 11:38:49
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mondtuk volna előbb is, de nem emlitetted, hogy az alapokkal sem vagy tisztában. A T6-os sikereidből arra következtettünk, hogy ezeket már tudod.
nos a játékban is hasonlóan működik,a legveszélyesebb dolog ami a repcsijeidre vár. a flak általában a repülő várható útirányában robban,ezért érdemes kimanőverezni. ha robban a raj közepén nagyon sok hp-t és gépet vihet el. a videó is erről szól amit linkelte,ha nem is tudsz angolul,figyeld meg a csávót hogy manőverezi ki a pukkanó fekete felhőket.
1:50 nél megmutatja milyen az amikor nem kerüli ki sikeresen , lehet látni hogy még a t10es cv gépeinek is hatalmas sebzést okoz
aztán mutatja hogy lehet kimanőverezni. hasznos tipp,nem csak gyorsítani lehet a gépeket a W vel hanem lassítani is az S -sel,igy lassan jobban kanyarodnak
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A játék végére nem maradt egy géped se. Én a japó torpedóvetőkből indulásra rögtön 2 rajt eldobnék, a rakétásból/bombavetőből is 1-1 mehet vissza. Ez Ranked volt, Randomban a csata felénél már nem lenne mit felküldened. A W-t (gyorsitás) tartogasd magára a támadásra. Minél kevesebb időt tölts a légvédelem hatókörében. Ezt a csatát igazából nagyon beszivtad, mert csupa AA-s hajót kaptál. Ráadásul a lehető legrosszabb célpontokat választottad. Amerikai CV-t tök felesleges támadni, úgy sem fogod tuni kiszedni, ellenben lelövi az összes géped. A GEorgia-Alaska kombó eredményét is láttad, mindkettőnek böszme légvédelme van és még együtt is mentek. Amikor a végén rámentél torpedóvetőkkel a BB-re, nem használtál heal-t (mondjuk előtte se) simán hagytad hogy minden gépet lelőjenek. Hátulról ne támadj ha lehet. Egyrészt távolodó hajót kell utolérned, ami azt jelenti hogy tovább vagy a légvédelem lőtávjában viszont később érsz tüzelési pozicióba. Ha szemből még, még az előtt kezd meg a támadást, hogy a célkereszt a célpont fölé érne, mert a GEorgia-ról is majdnem lecsúsztál. Az iszonyat mákos dobás volt, még 2 citet is beadott.
Ami tényleg a kezdő szint alapja: minden meccs elején nézd végig az ellenséges hajók listáját, nézd meg a légvédelmüket. A számszerüsitett érték csak hozzávetőleges adatot mutat, de már abból is meg tudod állapitani, hogy az Albemerle a legkönnyebb célpont. A haladó szint, ha azt is megtanulod, mennyi az egyes hajók légvédelmének lőtávja, mennyi flak van, mennyi a dps különböző távokon. Magányos, sérült hajókat támadj, Rankeden sokszor a BB-k is HE-vel lőnek, a HE elég jól szedi az AA-t a hajókról. Bónusz tipp Rankedhez: már azzal is előnybe hozod a csapatod, ha először elmész a C cap-re és reseteled a foglalást, vagy spottolod a BB-nek a foglaló hajókat. A vadászokat használd arra, hogy spottoljanak, mert a támadás után leesik a spot az ellenségről. Alacsony szinten simán meg lehet lenni a Hidden Menace nélkül, T8-nál én erősen ajánlanám. A japó gépek amúgy gyorsan fogynak, kevés az életük, szóval ha jól játszok vele, akkor is számolni kell veszteséggel.
Ezek tényleg a legalapabb dolgok voltak. Ha lehet, kérj meg valakit, hogy gyakorlózzon veled. Próbálkozhatsz Coop-al is, de annak nem látom sok értelmét. Egyrészt a botok segg hülyék, másrészt még a Rankednél is gyorsabban véget érnek.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.04. 22:27:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.07.04. 21:08:09
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.04. 17:57:51
jobban észnél kell lenni Kitával és Haruval,nagy is,lassú is , lassan is fordul,cserébe a tűzerő... 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ezekkel a hajókkal ahogy gondolom az a célravezető taktika, hogy le kell fájtolni az arra az oldalra érkező ellenséges rombolót, és utána szabad a pálya. Mivel a rejtőzködés kicsit rosszabb általában, mint más típusú rombolóknál, egyszerűen bele kell állni a közelharcba. Persze számos tényező van, ami keresztbe tesz ennek, például repülők, például hogy fedezik hátulról, például hogy ugyanolyan közelharcos típus a másik hajó is, szóval nem egyszerű.
Jó a videó, köszi. 😄
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.04. 10:12:25
BBk szintén a távolról áldás kategória,yama 20 km felett büntetni a térkép túloldalán a broadside bármit...egyszerűen nem is figyelnek rád onnan,messze vagy,aztán egyszer csak érkezik az áldás 24+kmről 9 darab nagy kaliberű AP formájában.spotter plannel,ha a saját cv spottolja az ellen cvjét,simán el lehet lőni odaáig már a játék elején 😄
cirkálók ahogy irta a kollega,papír az összes,azuma,yoshino egy kutya kb,távolról éget,csak yoshinak van 20km torpija is,amit a holdról is látni és lassú is,de nagyot üt 😄
tech trees cirka,a zao meg love hate,van aki imádja,van aki utálja,lehet vele nagyon jó kört menni,erős ágyúk,jó torpik,jól égetk,csodás rejtőzködés,viszont elég egy hiba és csattan a citadel,kb mindegy merre van forgatva. amolyan kommandós hajó,feltűnsz a semmiből 12 ágyúból elindítod az áldást,pár salvo után amikor rádfordulnának,tüzelés abbahagy és pucolás,és nézed ahogy az ellen sütögeti a sült kolbászt az okozott tüzeknél
russev bácsi imádja
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.04. 10:02:39
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Tulajdonképpen még keresem azt a tier 8-10-es cirkálót, ami jól éget, jó páncélzatú, jól manőverezik, gyors, torpedós, és messzire is lő. 😄
Azumába az volt a félelmetes, hogy három sorozattal szétégetett, ugye egyszer oltottam, kétszer végigégtem, és szabályosan féltem bekapni a következő sorozatot, mert hiába forgatom a hajómat, elkezdek égni, valamikor oltok, de közben kapok még egy találatot, és kész vége. Röhög rajtam.
Ja és nagyon szép hajó. Lapos, nincsenek indokolatlan építmények rajta. Azért erősen gondolkodom. Van egy jó japán kapitányom. Ah.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.04. 09:36:40
Én egy Minnesotára rontottam rá vele rankedben, én nyertem. AP-val 9-11k-s salvo, úgy hogy csak az első tornyokat használtam.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
9-es cirkáló, olyan brutálisakat sebzett HE-vel - azon kívül, hogy szarrá égetett - hogy néhány ütésváltás után ki kellett térnem előle. Most oké hogy én 7-es hajóval vagyok, de ilyen károkozásra 9-es csatahajóktól számítanék, szóval felkeltette az érdeklődésemet. Érdekelne vélemény, hogy hogyan muzsikál az Azuma a maga tierjeiben, szerintetek.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.04. 08:08:57
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.01. 12:49:31
Jó lenne ha az átlag életkor 25 körül vagy felette lenne. Nem kezdő vagyok van minden hajóm is! 😄
Akit érdekel az dobjon valami DC szobát vagy ilyesmi. Köszike!
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Flamutól röviden magyarra: képzelj el egy csikot 0-100ig. ezt kell feltölteni. try your luck konti 4.5 pontot ad,minden más konti 1.5 pontot.
ha feltöltötted a csíkot,akkor a csík resetel,elkezd újra feltöltődni,viszont random meghatározott pontnál kapsz egy szuperkontit. aztán feltöltöd a csíkot,resterl és a kövinél megint kapsz random pontnál egy superkontit
azaz ha minden nap kifarmolod a 3 kontit és minden nap try your luckot nyitsz mindhárom esetben,akkor 7.5nap töltődik fel a csík.
szóval egy hét meg egy kicsi és jön szuperkonti,52 hét az évben,leszámolva a sallangot olyan évi 50 kontit lehet nyitni ha csak luckot nyitsz és megvan a napi három nyitás is.
a többi konténernél 0 az esély hogy super jön,csak ez a csík töltősdi van,csak a többi konti 1.5 pontot ad a csíkba,mig a luck az 4.5öt.
érdekesség ha bármilyen más módon szerzel more flag,more res stb kontit,annak a pontszáma is hozzáadódik,tehát ha küldiből vagy akármiből,az is tolja a csíkot
aztán jön a superkonténer pontrendszer,hasonló csík,0-165 ig 😄DD
hajóra az esély 1,5 százalék szuperkontiból: 5-7tier 1.2%,8-9tier 0.2% ,tizes és rare(wg szerint ritka,szerintünk meg olyan szar hogy senki nem vette meg nem véletlen hogy ritka 😄 ) 0.05 százalék.
visszatérve a csíkrendszerre: garantál hajó superkontit csk akkor kapsz,ha feltöltöd a 165re a csíkot,ami 165 superkonti nyitást jelent,és még akkor is kevés az esély hogy nagy tier hajót kapj 😄D
szal ha csak a napi luck kontikat nyitogatod,minden nap 3at,akkor 3 év és biztos lesz egy hajód....ami persze inkább lesz valami t5 vagy t6 mint t9 vagy t10 😄
és ha megnyered a 0.05 százalékos t10 and rare ships kontit,abban is lehet kis hajó,ami rare-ként van specializálva,pl flint,belfast,vagy a t4 imperator nikolai 😄
flami vidije
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.06.27. 14:10:51
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Amit én a Wot-ban művelek az színtiszta szórakozás,pró játékosok haja kihullik attól amit én le ökörködök,de nekem akkor is szórakozás.<#nyes>#nyes>
Először is asszem az mindent elmond hogy a kedvenc kitüntetésem a kamikaze.
Másik hogy gyors tankokkal nem tudok játszani mert nincs az az isten hogy én nyugiba maradjak vele,nekem randalírozni kell és az ellenség közt cikázni.<#vigyor>#vigyor>
Általános játék stílus könnyű tankkal az kimerül a trollkodásban meg a kapjatok el balfékek stílusban.<#vigyor>#vigyor>
Ugyanakkor Is7-ben sík terepen és jó pályán jön a Brace for impact noob stílus.<#zavart1>#zavart1>
Ha ezek után azt mondod hogy érdekel a wn8 meg ranglista akkor baj van,nálam a buli és a szórakozás az első.
De WoWs-ban sem érdekel a rang,nem is játszom ranked csatákat,kb minden második szőkőévben.De ott szórakozni sem tud az ember és ha sok a marha gyorsan elmegy a kedvem.
Mellesleg Wot-ban a hülyeséget preferálja az RNG.tapasztalat,akkora baromságokkal nyertem már csatát hogy csak pislogtam mint rozi a moziban.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.06.26. 19:28:31
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Amúgy ha valaki kihívást akar az korán reggel játszon a botok ellen én többségében így szoktam. Olyankor 1-2 csapattárs van, jó esetben a többi bot a játékos oldalon, amelyek már 90%-ban az elején vagy kilövetik magukat, vagy leparkolnak valamelyik szigetnél. CV-vel, vagy DD-vel igencsak izgalmas tud lenni a játék és az se érdekel ha így van amikor bukó. 😊
WoT-ban jobban viselem a hülyéket,de WoWs nehezebb ügy,pár rossz csata után feladom.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time