World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mindenes jó romboló meg nem létezik,megvan mindegyiknek a gyenge pontja. és azt se felejtsük el hogy kinek mi áll kézre. van akinek működik egy rombi,míg más utálja és másikkal ügyesebb
ott van még smaland is,radarral , de nicns füst és csak 8 torpija van,de a radar durva dolog ha dd vs dd harc van
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.08.05. 11:12:00
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha azt látom egy nap hogy a Random játszhatatlan, akkor nem erőltetem. Igy is sikerült eddig az event mindhárom fázisa. Pedig alacsony tierben csak annyit megyek, hogy egy kör az Acastaval, most az Icarussal, esetleg egy kör CV, aztán vagy T9 vagy Ranked, esetleg T8 olasz dd. Attól függően hogy épp mivel tudom tolni az eventes haladást.
Én nem tudom minek akkor,T10 hajók is csak eszik a pénzt.
Van két T8 prémem és pár T7 prém,meg egy T10-es nem tudom minek nevezhető szenes DD.De utálok randomban játszani,annyira sok a hülye randomban hogy elmegy tőle az életkledvem,így meg nem jön credit.Most is van kb 5 misim.
Tudom hogy én sem vagyok egy jó játékos,de azért annyira hülye sem mint amikkel randomban összefutok.
T10 hajókkal nem játszom randomban mert az nagyon fáj,néha eventen ha van T10-es event azzal megyek.
Na és most rankeden játszom CV-vel.
Nem mintha jó lennék CV-vel,mert ez az első CV-m és kész passz,de legalább szórakoztat.Igaz néha eszetlen sok xp-t hoz és talán azért vonz,de a lóvét az sem hozza.Valamiért szén is nehezen jön most,pedig most naponta játszom 6-10 csatát is,van hogy többet.Minden nap le duplázom a Baltimore-t,nagato-t,hülye nevű európai DD-t,japcsi T8 DD-t.És még pár járgányt.CV-vel is megyek pár rankedet,meg előveszem a fura nevű amcsi T10-es DD-t is.Ami nem is DD hanem valami izé.
A Kita fő problémája hogy nagyon nem mozgékony illetve a torpedója a sebességéhez képest nagyon messziről spottolódik. Ettől függetlenül én is szerettem vele játszani. Most épp a Schultz van teriréken. Annak ellenére hogy nem igazán nyűgözött le elsőre az az ág, eddig mindegyik hajó pozitív csalódás volt.
Mondjatok egy sokoldalúbb rombolót, mint a kitakaze. Melyik szerintetek a legjobb romboló? Értem ez alatt, hogy domináns gunboat, de gyors is, de jó rejtőzködésű, de jó légvédelmű, de ráadásul erős és messzehordó torpedói vannak, valamint füstölni is tud?
nekem is úgy lett kredit most hogy a camokat eladtam,de csak az angol cvt vettem meg a több nem érdekel egyelőre 😊
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
És had tegyem hozzá, hogy ő még szerencsés volt. Ma a Schliffenünk végét járta, a Nápolyi pont befordult neki és 4 km-ről nem sebzett bele. Az összes lövedék ott csobbant a hajó oldala előtt. Miután pár másodperccel később meghalt, be is irta a csetre, hogy ez mi volt. És velem is előfordult az elmúlt hetekben többször is. 10km körül már nem célzok a vizvonalra, felesleges. És ilyen BC-s meg CA szórással nem találom ez a full broaside hajót.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.07.31. 15:59:16
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.30. 14:15:40

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.29. 20:38:07
Annak idején asszem a Kii-t vettem így meg Kobayashi camoval csomagban.
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.07.29. 16:29:40
Fú, kitakaze tetszik egyelőre. A torpedó töltési ideje az egyetlen, ami szokatlan, mer 2 perc fölöttivel még nem találkoztam. Viszont 6 torpedót szór ki és lehet duplázni. Annyi hogy véget ért vele a "füstbe meg üresbe ellövöm a torpedót, hátha talál valami" sutáskodás.
14,5km-re lő, 6,1km álca, egészen jól érzem magam vele. Aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Update: megtaláltam az opciót. 😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.29. 14:14:42
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.28. 19:23:18
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.07.28. 13:44:34
Egy Midway-t lőttem ki meg Montana-t.
Pedig Midway még nem fullos,csak kihúztam free-ből.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.27. 20:14:16