21950
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #20269
    hú iszonyat sokmindentől függ,mekkora a lőszered átütése(szerencsére változó mindennél),mekkora a páncélja és milyen szögben van akire lősz ,mekkora a tűzgyújtás esélye,a kaliber,illetve vannak pl az angol cirkák amik APra extra átütési faktort kapnak,mondjuk itt könnyű dönteni mert a minotaur ágon csak Ap van majdnem végig :D
    arany szabály ahogy plata is irja,hogy csatahajóval Ap,bár itt is van pl bourogogne aminek kicsi a kaliberje,szal ha be van szögelve az ellen sose ütöd be AP-val,ilyenkor érdemes ott is HEre váltani

    én kb úgy szoktam hogy ha full az oldalát mutatja mindenképpen AP,még akár rombolóval is ha papir cirkáló mutatja,ha be van szögelve akkor már sokszor jobb a HE
    csatahajóval aminek ugye lassú a töltése meggondolandó a HEre váltás,mert nagy kaliber szépen tarolja a modulokat és tüzet és szépen tud okozni,de APval adja ki általában a legtöbb damaget(kivéve persze a conquerror,ott nem nagyon kell APval lövöldözni,csak ha full az oldalát mutatja :D )

    szóval dd és cirkáló alapból HE,ha papir az ellen és az oldalát mutatja akkor érdemes apra váltani,csatahajóval többnyire AP
    meg persze He vel a felépítményt célozzuk,apval meg a vizvonalat,ha meg ve van szögelve sokszor érdemesebb apval is a tornyot vagy fölötte a felépítményre célozni,mert sok hajónál nem viszi át az orrpáncélt(főleg a ruszkikon a jégtörő miatt)

    amúgy ajánlom a hivatalos how it works channelt,szépen leir mindent mi hogy működik,értetően ábrákkal,több nyelvű felirattal,de nulla nyelvtudással is meg lehet szerintem érteni az ábrák és feliratok miatt

    how it works csatorna

    ebben a videóban elmagyarázza hogy működik a páncélzat

    hogy működik a HE lövedék

    ballisztika

    és még sok sok hasznos videó

    amit érdemes figyelembe venni hogy mindig van egy random faktor ami lehet akkor se ad citadellát amikor kéne,vagy akkor sem gyújt amikor kéne,vagy akkor ad be citadellát amikor nem is gondolnád...ehhez mondjuk hozzá tartozik az is ,hogy ez igy papiron szép,és az esetek mondjuk 80 százalékában működik is,de mindig van olyan,amikor egy WG dolgozó sem tudná megmondani hogy az ott pont most miért úgy történet ahogy...na meg persze a programozási tudásuk messze földön híres :D
  • Plata
    #20268
    Szerintem ki mivel szeret,én diszruptorágyúval szeretnék,de nincs.
    Poént félre téve,böhöm döggel Ap,lélekvesztővel HE.
    Kivétel az angol böhöm döggel is HE mert annak az való.
    Ferdeszemű böhöm dögbe AP-t szeretek,meg amcsiba is.
    De cruiser DD az HE.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.05. 15:49:49
  • mumus70
    #20267
    Üdv Urak, megint jöttem egy kicsit okosodni ha nem baj! :-) Szóval nézegettem videókat is, meg a játékban is látom, van aki HE-vel lövöldöz, mások AP.vel. Melyik a legjobb szerintetek? T10.-ben is használják a HE lőszert, majdnem úgy 1/3 arányban, de sehol sem igazán releváns hogy ki mivel többet. Én úgy vettem észre hogy küldikhez jó a HE ahol mondjuk gyújtogatni kell, az AP-vel nem lehet, és az én tapasztalatom hogy két egyforma átlagos csatámban, nagyjából egálra jön ki a sebzés, amit nyerek az AP-vel, hiába gyengébb a HE, de kompenzál az okozott tüzekkel. Szóval mit tanácsoltok egy kezdőnek? :-)
  • Darun
    #20266
    Am a születésnapot évente egyszer engedi változtatni. Ezen az akción kivül nincs igazán jelentősége. Viszont aki ritkán áldoz a játékra, annak érdemes átállitani akkorra, amikor venni szeretne valamit, hiszen a 100% cb azért elég jó dolog.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.05.05. 11:14:27
  • Plata
    #20265
    Nekem csak egy van az amcsi.
    Vagyis valamelyik ágról van egy T4 vagy T6,de azt sem tudom hogy került hozzá,.
    Nem is mentme még vele.
    Bétában még szerettem a CV-t,de azóta nagyon más lett.
    Egyébként amikor véletlen megvettem a T10-es szenes amcsi DD-t,akkor bántam nagyon hogy figyelmetlen voltam és olyan DD-t vettem amin nincs is rendes torpedó,de rájöttem hogy mire jó.
    Küldetéseket csinálni,az olyan küldi ami kér x main battery hit-et vagy mi a szart,azt ezzel jó csinálni,mivel a lövegein nincs Cd szinte,tudok vele ködből iszonyú sokat lövöldözni.
    Az 1200-as küldit is letoltam vele gyorsan.
    Három ágyú van rajta és bazi nagy füst generáló,az ágyúkon van 1.5 sec cd,ami azt jelenti hogy mire a másodikkal lövök az elsőn már nincs cd és lőhetek újra.Úgy lő mint egy eszetlen gépágyú.
    Mellelsleg az eszetlen nagy füst mellett nagyon jó AA is van rajta,egész rajokat lepuffantok vele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.05. 10:52:22
  • Caliph
    #20264
    ja én is igy vagyok vele...amikor meglett a német t10 cv jó ha 5 kört mentem vele..most 3 cvt húzok párhuzamosan,szal be fogok sokalni velük megint ha meglesznek végre a tizesek...
    néha megyek köztük egy két missouri kört mert a kredit is kéne,ha supershipre adnám a fejem azok 30-40 milla kredit...ja meg majd a 3 t10es cv se lesz olcsó persze.
    több vonalat húzok egyszerre ,ezek jellemzően már t7-8 körül járnak , ekkor fordul a kredit hozam sokkal kevesebbe :D
  • Plata
    #20263
    Köszi.
    Igazából egy kis xp-nek örültem volna.
    Frészt kapok a T8 CV-től,kéne még vagy 200k xp hozzá hogy T10 legyen és végre megszabaduljak ettől is,mert ha megvan T10 akkor végre végeztem vele.Lényeg hogy meg legyen a T10.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.05. 09:46:55
  • Caliph
    #20262
    boldog szülinapot!
    másik meg ha minden superkontiban egy prém hajó lenne,senki nem venne igazi pénzért hajót,szal nyilván a hülyeségeknek a legnagyobb az esélye :)
  • Plata
    #20261
    Tegnap kaptam szülinapomra 7 nap prémet,2 szupkonténert és egy 100% casback kupont.
    Persze konténerben hülyeség volt.
  • carp3tm0nster
    #20260
    Gyorsan letoltam a bronz ligát, legalább a Mackensen vagy mit kimaxoltam. Most visszavettem az FdG-t, hátha...
  • Darun
    #20259
    Tavaly én is talán azzal mentem a legtöbb Ranked csatát abban a tierben. Kipróbáltam most is, felejtős. Pedig az angolokat leszámitva nem igazán vannak agyonpáncélozva a hajók abban a tierben. De sok esetben a 356 mili már kevés volt.
  • carp3tm0nster
    #20258
    Megérte újrakezdeni ezt a csodát. Az AP-t mennyire tudják még nerfelni? Elkezdtem a rankedet T6-7, nekem ott a Fuso a kedvenc. Hát, 60 találatból, 10 penetration. LOL :D
  • mumus70
    #20257
    Értem, köszi szépen! :-)
  • Darun
    #20256
    Túl kell élni a csatát és az életerőd 120%-t kell sebződnöd, legalább 4 különböző hajótól.
  • mumus70
    #20255
    Bocsánat a sok ostoba kérdésért, csak még azt szeretném megtudni hogy mit kell tenni a csatahajó kitüntetésért, csak mert van egy olyan kampány, beraktam és már egy hete nem történik semmi bármit csinálok! :-) A kitüntetések között sem látok olyat hogy csatahajó. :p
  • Caliph
    #20254
    kikötőben van a tech tree menü,vagy fejlesztési ág(nem tudom hogy fordították) ott benne van minden nemzet minden hajója a prémekkel együtt amivel lehet menni,persze csak miután kifejlesztetted vagy megvetted
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.03. 09:40:23
  • mumus70
    #20253
    Köszi a válaszokat! És amúgy ezekkel majd menni is lehet, élesednek, vagy csak a kapitány nézegeti őket azon a polcon? :-)
  • Darun
    #20252
    #20245 Ne hidd el! A sima kontik nem adnak hajót. Az igaz, hogy a Try to luck konténert nem érdemes választani, a sima konti helyett is ad SC-t, de ez nagyon ritka.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.05.02. 23:04:24
  • pajer_csaba
    #20251
    Nem kell hozzá SC, sima konténerből is esik. Az SC gyakorlatilag nem éri meg, bár erről kérdezd a többieket, van itt olyan, aki csak azt nyitogatott egy darabig. De amúgy általában akkor dob sűrűbben ilyeneket, amikor event van rá - de hogy pontosan miylen fajta nyitás kell (resource, pénz, stb) arra nem emlékszem, lehet hogy mindegyik jó.
  • Caliph
    #20250
    nem hinném,csak elmondja mi a teendő ha idegesít a cv :D
    vicc ,tudod :) egy kis szarkazmussal :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.02. 20:05:27
  • Darun
    #20249
    Akkor neki ez volt a búcsú videója?
  • Caliph
    #20248
  • mumus70
    #20247
    Értem, köszönöm szépen, akkor gondolom az ilyen szuper kontikból várhatóak, már egyszer kaptam olyat is 2 hét prémium volt benne, meg valami ágyú cső! :-) Csak megragadott mert imádok gyűjtögetni, régen a Grand Turizmóban is az motivált hogy nyitogattam fel mindig a következő autót meg pályát, köszi az infót! :-)
  • pajer_csaba
    #20246
    Random kapod konténerből meg talán néha küldikből is. Ehhez semmit nem kell tenned, csak rengeteget játszani. Sok mindenre nem jók, max kapsz egy kis lábjegyzetnyi érdekesség-infót.
  • mumus70
    #20245
    Szervusztok! Nem régen vágtam bele a játékba, még csak tanulgatom, és felmerült egy kérdésem, ha valaki tudná a választ megköszönöm! A kapitány naplója menüben ha jól vágom gyűjtögetni kell a cuccokat, valami pach már van is pár darab, az tiszta, adja a játék néha. No de a hajók? Hát ott annyi van, mint talán a játékban összesen nincsen. :p Azokhoz hogyan lehet hozzá férni, mitől élesednek, nem tudok rá jönni! Vagy azokat mind meg kell venni a prémium boltban?
  • Plata
    #20244
    Köszi a választ.
    Ha hazaérek megnézem.
    De ruszkit nem szívesen húznék.
  • Caliph
    #20243
    csak néhány cvnek van pattogó bombája. az oroszoknak,a német szenes Immelmann -nak,meg ennek ,ez hatos francia goldért vagy pénzért
  • Plata
    #20242
    Ez a videó nagyon vicces.
    Még csak mobilról láttam de poén.
    Ez valami új cv?
    Hogy az istenbe lehet pattogó bombát dobni?
    Ettől a muris videótól kedvet kaptam WoWs-hoz.
    De még soká érek haza,plusz tök hülye vagyok cv-hez.
  • Caliph
    #20241
    majd ha az AA cirkát a BB védelemért és lelőtt repcsikért annyi xp-t és kreditet kap,mintha foglalna meg támogatná a ddket,közben gyújtogatva,akkor esetleg megérné AA cirkaként a BBk mellett vánszorogni

    én a cv problémát úgy oldanám meg valahogy hogy lehetne AA cvt csinálni. nem úgy ahogy most,mert úgy kb csak a Bearn-t lehet használni. lenne egy támadó raj,mondjuk torpis,mellette meg valahogy megoldani hogy saját fighter raj legyen ami képes leszedni az ellen rajt,meg elrettenteni esetleg hogy ott támadjon ahol repkedsz.
    vagy a fighter squadront használhatóvá tenni,de úgy hogy nem kell értékes kapitányi skillt rákölteni. én most sokat cvzem,mert húzom a 8as britet,a japót újra(nagyon megbántam hogy reseteltem ,soha többé semmit :D ) meg a 8as oroszt is...a fighter teljesen használhatatlan,sok idő mire leér,sok idő mire támad ,és orosz támadó rajra mire elindul az már rég ledobta a cuccot és félúton van haza.

    bearn meg igy használható,de ennyi fighter rajjal semelyik másik cv nem rendelkezik...simán rövid cdre raknám és kifogyhatatlanra. meg persze gyorsabb reagálásra.

  • Darun
    #20240
    Az nem a játék hibája, ha a légvédelemmel rendelkező cirkálók pl nem supportolják az ilyen hajókat. Mert ez lenne az egyik dolguk. És ez lenne az egyik lényege a csapat alapú játékoknak. Rengeteg hibája van a játéknak, de a játékosok hülyeségéért ne a játékot hibáztassuk.
    A másik dolog. Nálam meg az b@ssza le a biztositékot, hogy amikor még stock volt a Bismarckom, kaptam egy enemy Kaga-t. Egyből rám jött, próbálta rám fordulni, de láttam hogy egy torp mindeképpen el fog találni. Hát ez van, nem a világ vége. Persze ammorack lett, a Kaga rögtön 80k+ sebzéssel kezdte, nekem meg lett egy 3 perces meccsem ahol semmit nem tudtam csinálni. És nyilván xp sem jött, hogy megvehessem a B testet.
    A szakatársam amikor szintén megvette a Bismarckot, az első csatában kaptunk ellenfélnek egy Zeppelint. 2 azaz kettő dobással szedte ki a szakasztársam. És az nem pech volt, mint nálam az ammorack. Nah látod ez bosszantó. Az hogy egy csatában 140k+ sebzés után, a már leirt körülmények között kb a végjátékban kiszedi a CV, az teljesen logikus és ráadásul előrelátható is.Alapból is gyenge az AA, mivel low HP, valószinű abból a kevésből is vesztett már, és nyilván egy BB-re fog rámenni, mert annak kisebb az esélye hogy kifordulja, mint egy CA. És még low hp-n is kétszer ment rá a CV. Pont az ilyenek miatt tartom bohócoknak ezeket, függetlenül attól hogy mennyire prok, szenvedni legalább annyira tudnak, mint jól játszani.
    Igen, más topicokban szétszednének az érzelmi alapú "érveléssel", nyilván ott a logikai alapú érvelésemmel nem megyek semmire. Amúgy te érzed az ellentmondást, hogy minden második nyigásban szerepel hogy ez történelmileg nem hiteles, de ilyenkor elfelejtjük hogy a történelemben (főleg a Csendes óceánon) kb több CV vett részt a harcokban mint BB. Akkor legyen ez a leosztás a játékban is?
    Én elengedem ezt a témát és annyiszor és úgy értelmezed félre amiket eddig irtam, ahányszor és ahogy csak akarod. Legyen neked úgy jó.

    Jah és mielőtt elfelejtem, igen, nekem a 140k sebzés Yama-val sok, mert iszonyat béna vagyok vele. Talán ez a leggyengébb BB-m.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.04.30. 08:59:38
  • ozimak
    #20239
    Mekkora skillt igényelt a dolog a CV részéről nem? Egyedül... Nyilván, hiszen ez egy Yamato. Nem valószínű, hogy lépést tud tartani egész meccsen, legalább 2 cirkálóval. De még akkor sem biztos hogy ezt nem ette volna meg. Nagyon jól ismerjük azokat az anomáliákat amikor 1 DM, 1 Wooster és egy Halland között vígan átlavírozik egy CV és lestrikeol. Szóval ezt a nincs egyedül dumát hagyjuk szerintem.
    Bóklászik? Láttad a pozícióját a mapon? :D Majdnem a lehető legtávolabb volt az enemy CV-től. Az meg eszedbe sem jutott, hogy épp a másik (D) flankről ment át a Napoli mellől (szintén nuku AA). Valószínűleg ha ott marad is őt strikeolja a CV.
    Mindenki tisztában van vele, hogy mire "képes" az AA a játékban. 140k lehet neked már a csillagos ég (nekem is sok), de az ilyen playereknek ez az átlag. De mondjuk azt a 140k-t sem egy "helyezd a hajót a karikába" nevű játékkal hozta össze. Ettől "egyedül"-től agyfaszt tudok kapni. Tehát akkor innentől kezdve senki sem lehet egyedül a játékban amikor CV van??? Mert ha nem vagy "valaki" mellett akkor jogosan kapsz 20-25mp alatt 30k-t legalább? :DDDD
    Az a te szerencséd, hogy itt a topikban csak én vagyok ellened, máshol már (érvekkel) darabokra szedtek volna. De én csak egy fogyatékos vagyok a tényleg értelmes wows játékosokhoz képest. De még én is látom, hogy mennyire baszta tönkre ez a class a játékmenetet.
    Nagyon egyszerű Darun: Hajókkal akarunk játszani. És nem úgy, hogy közben bármikor a fejem fölé repülhet egy csapat repülő aki belémbasz úgy random xk dmg-t csak úgy poénból. Miközben nekem semmilyen counterplayem nincs ellene. Hiába helyezkedek, egy repülő 5x körbe fordul. Hiába kapcsolok reinforce sectort, kb. ugyanannyit ér mint a vak fighter plane. Miközben a játék kezeli a flak ágyúkat és osztja az előre kiírt mennyiségi dmg-t másodpercenként (ami lófasz általában). És igenis hiába vagyok másik (akár több másik) hajó mellett, ha egy CV lecsap, akkor lecsap. Kész. Azért én se tegnap kezdtem a játékot, van ám személyes tapasztalatom is bőségesen.
    Jó lenne ha nem a 2019-ben "beesett" class határozná meg az egész játékmenetet ami eddig egy "fun és engaging" gameplay volt, most meg egy rakás fos.
  • Darun
    #20238
    Aha. Tehát egyedül bóklászik low HP-n a leggyengébb légvédelmű csatahajóval, és nyig, mert kiszedi a CV. És csak 140k+ sebzést tudott közben összehozni. Oh God!
  • ozimak
    #20237
  • Paradoxon61
    #20236
    A 100 aranyat most is megkapod a prém se gond. Az AW-ben már szinte csak prém tankok jönnek, a techfa már évek óta változatlan, de a prémek se csak úgy hogy megveszed...Lehet venni pénzért, aranyért régieket, amiket már közben szétnerfeltek és ha szemből nekirepül egy légy akkor beüti. Az AW átállt a ládákra, lekoppintva a wows, wot láda tematikát. Ott már csak így jutsz elvétve megjelenő prém járműhöz ami pár hónapig megint talán használható lesz... Régen, ha emlékszel árakban is szolidabb volt az AW prém járműveknél. Mára szerintem ebben veri a wot-ot, de minimum azonos szint. Néha még játszom unaloműzőként, de keveset. Nem tolerálom az eszetlen rakéta spammet, amivel a semmiből 2-3 rakétával, T-10-ben a T-15 akár egy salvóval ami 2 rakéta kapnak ki és még felocsudni sincs időd.

    A hajóknál írtam, hogy minden nézőpont kérdése. Az a hajó ami számomra játszhatatlan vagy azért mert egy ratyi, vagy azért mert totál hülye vagyok hozzá (ilyen is van, nem is egy), az számomra az én nézőpontomból hulladék. :)Ettől még másnak lehet kiváló is. Lásd Yukon. Tűzoltó utálja, mert kicsi a látótávja, én kedvelem, mert nem távolról használom, hanem kinézem magamnak a célpontot és a hegyeket kihasználva takarásként belemászok a cél arcába. Szó szerint, ha meg torpedós az ellen akkor annyira hogy folyamatosan lássam. Rendkívül jól állja a pofonokat és osztja is rendesen. Minden játékstílus kérdése. :) De ki nem állhatom az alacsony T-6 alatti német csatahajókat, mert azokkal csak séta hajókázni tudok. A csiga sima mellúszással elhúz mellettem mindig. :)
  • Darun
    #20235
    RNG már akkor is volt az AW-ban, amikor még az Obsidian csinálta. Én is kb nem sokkal az előtt hagytam abba, igaz annak más oka volt. Azóta nem játszottam vele, de fényéveket vert még úgy is a WoT-ra minden szempontból. Pont az este jutott eszembe, hogy itt havonta a WG kegyeskedik nekünk ajándékba adni 50 dublont. Az évi 600. Ami azt jelenti, hogy ha hajót akarsz venni belőle, az kb 10 év xD Az AW-ban hetente adtak 100 aranyat meg 1 nap prémet, amit ráadásul akkor aktiváltál, amikor akartál, és nem 24 órád volt, hogy átvedd és rögtön aktiválódott is. Játékosok viszont már az Obsidian idején sem voltak. Am nagyon sok olyan jó ötlet volt benne, ami a WoT-ból hiányzott.

    Azért elég sok hajó van a játékban, nagyon eltérő játékstilusokkal. Aki akarja, az sztem megtalálja a neki való hajókat. És most, hogy a havi küldikkel ki lehet szedni 2 portslotot/hó, még az sem lehet kifogás a jobb hajók megtartására, hogy drága a 300 dublon az üres helyért. Én azért nem mondanám azt se, hogy a hajók többsége hulladék. Anno a japán CA és az orosz DD ág volt az első, amikkel leálltam, mert játszhatatlannak találtam mindkettőt. Az előbbivel a Furutaka-ig, utóbbival a Minsk-ig jutottam. Aztán a Myoko-tól nagyon brutál lett az előbbi ág, a Minsk játékstilusát meg egészen megszoktam, mire kigrindeltem a kövi hajóra az xp-t. Rá kell érezni a hajó játékstilusára. Van ami fekszik az embernek, van ami nem. De utóbbi esetben sem a hajó szar. Nem igazán tudnék most olyan hajót mondani, amivel kiemelkedően jó lennék, de olyan is nagyon kevés van, amivel rettenet szar vagyok (FDR <3) Klán csatára ált én vagyok az egyik joker, mert bármit be tudok hozni. Mondjuk a nyári T6-os szezonban a CV nem ment túl fényesen.
  • Plata
    #20234
    ÉN Még bétában AW-ztam,meg még azután is hogy nem béta volt.De nem sokan játszottak vele.
  • Caliph
    #20233
    154 csata és már supershipsekkel boldogítja a jónépet
    na ez is a baj :)

  • DannyL81
    #20232
    Hülyeséget beszéltem.
  • Paradoxon61
    #20231
    Van pár jól játszható hajó. Van pár olyan amivel tudsz játszani, ha nem vagy egy béna és lusta hogy megtanuld a játékot. De a hajók többsége hulladék, így szó szerint. Persze minden nézőpont kérdése. :)
    Nekem ez is olyan mint az AW ha elveszik a játékból azt ami az elején megragadott és vonzott hogy játszak, akkor már nem lesz több egy sima lövöldözős unaloműzőnél. Az AW-ben azt szerettem az elején hogy ha az indikátor zöld volt, akkor az át is ment. Azaz aminek át kellett ütni az átütött aminek nem, az lepattant. Arra késztette a játékost hogy megtanulja a tank gyenge és erős oldalait és azt használja is. Élvezet volt vele játszani, tanulni a hibákból. Aztán a tulaj kirúgta a fejlesztő csapatot és helyette felvett egy szétbarmolós dilettáns bagázst mert egy WOT klónt akart. Bekerült az RNG, az indikátor csak dísz, rakéta spam hegyek, bug bug hátán máig is és rohamosan elfogyó játékos szám. Megjegyzem most ott tart hogy ha valaki netán WOT klónnak nevezi, az sértés a WOT-ra nézve, pedig a WOT is lecsúszott a béka....... :)
  • Plata
    #20230
    Nem túl sokat játszom de néha le tolok egy két csatát.
    Amcsi vagy angol párti vagyok.
    Nekem azok tetszenek.
    A tengeralattjáró szerintem nem olyan vészes.
    Constellationnal könnyű a torpedókat kikerülni.Tegnap sem két tengeralattjáró sem CV nem tudott kilőni torpedóval.
    Viszont az én torpedóim találtak.
    De shermannal is toltam vicces kört.
    Randomban T10 csatában három kill ágyúval.Az a DD úgy lő mint egy kicseszett géppuska.
    Még egy BB-t is kiszedtem vele.
    Az ágyún gyakorlatilag nincs cd.
    Rohadt nagy füstöt csinál.
    Bb-t állandó tűz alatt tartottam,újra és újra kigyulladt.
    T10 DD-m nincs másik,de a T7-8 DD-k egyike sem tud ilyen nagy füstöt csinálni.