World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21072
A füstös support CV-ről már tavaly is volt szó. Jól hangzik, de amig nem látunk belőle semmit, addig kétséges hogy mennyire boritja fel az egyensúlyt.
Én is próbálom a subokat, erre mondjuk teljesen jó az Escort. Nagyon zavaró hogy merülve nem látom a testet és sokszor (mondjuk periszkópozás után, vagy ha próbálom követni a körülöttem zajló eseményeket) fogalmam sincs, merre megyek, merre áll a hajó orra, stb.

Az a baj hogy a cv vadászai már igy is csak spottra jók. Védeni kb semmit nem védenek. Hiába dobom le őket, az ellenfél simán átrepül rajta, nem szed belőle semmit. De a többi hajó vadászai is pont ennyire használhatatlanok. Még a cv saját vadászai azok, amik néha le tudnak szedni pár támadót. A torpedó spottot már igy is elvették a gépektől, ha a hajó spottot is elveszik, akkor kb semmi értelme nem lesz annak se.
Caliph
#21071
én is sokat subozok mostanában,mindkét tech treet húzom,és nyolcasoknál tartok. észnél kell lenni velük. én a cv-ket a spot miatt még mindig erősebbnek érzem,de elvileg ezen is akarnak változtatni,pl fighter nem spottol majd,meg a repcsi is csak bizonyos szögben lát messzire de pl a háta mögé már nem lát 10kmt
amúgy valóban,jönnek a support cv-k,ledobható füsttel,az event miatt akkor gondolom ledobható aknákkal is,meg még ki tudja mivel.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21070
Igen, és ezt eredetileg áprilisi tréfának szánták. Valahol azért elgondolkodtató, hogy annyira nincs ötletük arra, hogy mivel lehetne feldobni a játékot, hogy 6 évvel ezelőtti poénokat próbálnak a játékba integrálni?
Csak érdekességképpen, a tündérben is volt anno sub-os áprilisi event, igaz hogy ott atomtengeralattjárókkal. Meg volt Abrams vs T-95 és Apache vs Hind, szintén áprilisi, fél évvel később meg bekerültek a játékba a helik is meg a modern tankok is. A subokkal talán a hajóban beelőzött kicsit a WG, de összességében igy is eléggé le vannak maradva a tündértől.
Ez az aknás dolog talán annak az előszele, hogy kezdenek elfogyni a papirhajók is, lassan tényleg nem marad más, mint a support classok bevezetése.
Nekem se a kedvenceim a subok, de nem érzem azt, hogy felboritották volna a játékegyensúlyt. Mondjuk amikor egy csatában van 2 CV, 4 dd meg 2 sub oldalanként, akkor azért én is felteszem a kérdés, hogy "Ezt most miért?". De azért nem ez a jellemző. És továbbra is: subbal nem könnyű játszani. Aki meg jó játékos, az BB-vel/CA-val/DD-vel is taknyosra szopat. Emiatt nem a játék a hibás. Pont tegnapelőtt volt egy meccsem, ahol vesztes csatában több xp-t kaptam, mint a nyertes csapatban az első hely. Egy inkompetens csapatot nagyon nehéz balanszolni. Talán ti is megfigyeltétek, hogy leggyakrabban az a csapat nyer, ahol a random emberkék is képesek összedolgozni. Mert hiába vagy baromi jó játékos, egyedül harcolni 12 ellenfél ellen elég nehéz. És nem véletlen vannak erősségei/gyengéi az egyes osztályoknak. Össze kell dolgozni, minden osztálynak meg van a feladata, amivel hozzájárulhat a csapat sikeréhez.
Caliph
#21069
yyay visszatér a fürdőkádas csata...aknákkal...ugye emlékszünk hogy a sub is egy ilyen event csata során jelent meg először és most már két line is van,és hamarosan jönnek az angol subok...
szal ezek alapján jönnek az aknák is hamarosan 😄

6 éve volt ilyen hot tub battle utoljára


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.02.13. 14:35:26

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#21068
Nem sokat. Napi 2-3-at, azt is a léghajós cuccba.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#21067
Sikerült elérnem a Tier VI-ot a német vonalon belül, megvettem az elsö tengeralattjárómat, de valahogy nem tudok vele sikereket elérni. Ezt még nagyon gyakorolnom kell. 😊 Viszont a rombolókat imádom. Már legalább 2 éve nem vettem elö a játékot, most hogy megjelent Steam-re, megint felraktam és bent ragadtam. A Tier VI meglett 4 nap alatt, igaz, csak német vonalat játszom, a többi nemzetet még nem próbáltam ki.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#21066
Hány csatát mentél a héten?
DannyL81
#21065
Én nem kaptam lóf@szt se. x)

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#21064
Hát éreztem hogy ez sántít.

#21063
Mindenki most kapta. Holott sem a játék, sem "minden játékos regisztrációja/első csatája" nem most ünnepli a 7.-et. A camo-t el lehet adni (credit), a boosterek meg azért nem rosszak. Igaz hogy csak common, de ajándék ló@nak ne nézd a fokát.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.02.09. 23:45:48
#21062
Mentem egy csatát,erre kiírta a játék hogy ma 7 éve hogy először mentem csatát a játékban,ezért kapok egy nagyon nagy ajándékot meg egy emblémát.
A nagy ajándék egy rakás hülyeség volt.

#21061
A WG milyen kis vicces... az Instájuk minden posztja igazi gyöngyszem...

#21059
Ó,értem,akkor nem csak nekem adta meg,csodálkoztam is hogy hogy a fenébe lett nekem ládából t9 hajó,max 2-6 szokott nekem esni.

Caliph
#21058
grat 😊 hamarosan jön a tech tree vonal,rakétások helyett he bombázókkal 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21057
Ma felmentem a játékban és ez várt.<#wow1>

ozimak
#21056
😄
#21055
Tegnap egy afk játékos nyerte az Escortot! Köszi WG <3
Caliph
#21054
wg egyre filléresebb. super konténer,benne 7 nap prém . hét. amilyen ritkán esik sc,legalább 1 hónap lehetne benne

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21053
Azért ez még mindig sehol nincs ahhoz képest, ahogy a Schliffent kitették aukcióba.
DannyL81
#21052
Köszi! Igen én is néztem azt a csodát, nem biztos hogy megéri.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#21051
12.2 updattel jön
most 12nél vagyunk szal hamarosan
én most pont a battlepasst néztem mekkora olcsó húzást villantott a wg megint. fizetős passra rakták a 8as amcsi hybrid hajót,ami ugye hamarosan tech line ship lesz,és igyen grindelhető csak idő meg seggelés kell hozzá ... 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.22. 14:51:42

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#21050
Az Ushakov lehet tudni, hogy mikor lesz grindelhető? Most még speciálba van. 😄

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#21049
Vannak rejtélyes dolgok! :-) A Fészen egy srác ő meg valami csata utáni fanfárt nem érti hogyan lehet kikapcsolni. Csak néztünk rá, van benne olyan is? :-) :-)
#21048
Annyira nem zavart,csak fura volt,mert ilyen még nem volt.
És nem is láttam még ilyet,szerintem.
Na és azért volt fura mert játékban nincs magyar ynelv.

#21047
Ilyen nekem is volt, ráviszed a kurzort és eltűnik. Vmit a beállításoknál babráltam és örökre megszűnt. Tippem szerint azért írja ki, mert a játék angol kiosztású, de az oprendszered és a keyboard magyar. Nem kell miatta kétségbeesni, nem fog öngyilkosságot elkövetni miatta se a játék, se a gép.
Caliph
#21046
majd este befényképezem az enyém,de ilyet még nem láttam,még googlen sem 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21045
Láthatod angol kliens,mod sincs fent.
Annyi a változás hogy a gépem újra lett rakva és új SSD került bele arra újra letöltöttem a játékot.
HDD-n nem volt ilyen SSD-n van.
Ha piszkálom még lenyíló menü ablak is jön elő,aztán eltünik.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.19. 09:44:41

Caliph
#21044
ilyet még nem is láttam,most rákerestem egy rakás port képre és azokon sem 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21043
Full screen,angol nyelvű.
Nem tudom mitől jön elő.

#21042
A WoWs-hoz nincs magyar nyelv,csak mod,de az nincs fent,ezen a gépen még nem volt hozzá mod felrakva.

Caliph
#21040
no nekem nincs ilyen gondom,bár én angol nyelven használom nem magyarítással,esetleg az is okozhat gondot

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21040
Hát azóta nekem is eltűnt.
Nekem úgy rémlik fullscreen.

Caliph
#21039
hát nekem sztem nincs,de majd megnézem ha hazaértem 😄
nem lehet hogy ablakos módban fut és nincs teljes képernyőre húzva ? 😄

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.18. 13:06:16

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21038
Mentem egy kört Montana-val is,vesztes csata,de túléltem,olasz T10-es cruisert egyetlen sorozattal kicsapta a vérbe.
Tuti azért kapok vele ilyen lövéseket mert sosem használom.<#nyes>

#21037
Volna nekem egy kérdésem,de nagyon ciki.
Szóval eddig is volt a Port nézetben a nevünk felett két olyan menü ablak ami eltakarja részben a nevünket?
mind a kettőre az van írva hogy magyar(Magyarország) magyar(Magyarország).
Ha rákattintok csak az jön fel hogy magyar (Magyarország).
UI:Addig bökdöstem hogy eltűntek és nem tudom hogy hova tüntek.Vagy hogy hozzam vissza.
Egyáltalán mi ez?
Nincs fent semmi modom és a játék is vadi új SSD-re van telepítve.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.18. 11:35:41

#21036
Nem tudom, mire számított... a BB ingyen damage, ellene semmi sem lehet túl OP, hiszen vannak nagy ágyúi, meg hp visszatöltés! Sőt! Még nerfet a BB ágnak! (Majd rakunk be még 10 fantázia-BB ágat, had' vakuljon a paraszt...)
ozimak
#21035
Ha jól látom Salmon van a B capben.
#21034
Ez melyik sub volt?
Caliph
#21033
alakul 😄
nincs mögötte senki,nincs ping rajta,a torpi meg szépen követi 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21032
Ez a nápolyi tényleg elmebeteg,nem nagyon játszottam még vele,mert nem volt időm,de ma mentem egy csatát és eszetlen sokat lövöldözött össze a másodlagossal.
Fura ez a füstbben afkolós harcmodor.<#whatever>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.14. 08:40:19

DannyL81
#21031
Nekem csak egy Malta van.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#21030
Immelmannal nem birok richthoffennel
Nakhimov is erős azzal el kell bújni sziget mögé ha németet kapsz
de audacioussal is nyirtam már ki nakhimovot,azzal is bújni kell

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.12. 17:31:39

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21029
yepp,most nem vágom mi a neve de 5 pontos sor utolsó,lassabban jönnek le a patrol fighterek de szinte azonnal reagálnak ha belépnek a körzetükbe meg kicsit tovább maradnak aktivak
ja négy pontos nem öt 😊
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.12. 14:37:07

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21028
5 pontos skill?
Caliph
#21027
brawl: egyelőre a Richthofen tarol,viszont az az 5 pontos kapitányi skillt kötelező kihúzni amivel azonnal mozdulnak a patrol fighterek. sokan nem raknak rá mert az 5 pont soknak tűnik,de sztem rohadtul megéri. ez kombinálva a nagyobb hatótávval,elég jól le lehet darálni az ellen támadásait,mert nem számít rá hogy a fighterek azonnal mennek. tegnap 3/3 win

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21026
Értettük (én legalább is biztosan).
Tegnap nekem is meg lett, 2500 dublon volt az egyikben, szóval rögtön vissza is jött a Pass ára 😄

Am nem tudom emlékeztek e rá, hogy flamu hogy "meg volt lepődve", hogy honnan lehet szerezni piros eco boostert. Csak épp azt felejtette el hozzátenni, hogy a Free Pass is ad kontit, amiből lehet bontani. Gondolom a korral jár ez a szelektiv látás.
DannyL81
#21025
A 25 tokenért vagy mi a tökömért amit a mission chain végén adtak. Csak hülyeséget beszélek mert nem SC-t kértem 5db-ot, hanem Santa Mega Gift konténert, sorry vagyok.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2023.01.11. 22:28:13

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#21024
Kértél?

DannyL81
#21023
Én is végeztem, kértem 5 SC-t és esett egy Hyuga. 😊 Ennek mondjuk örülök.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."