World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én is próbálom a subokat, erre mondjuk teljesen jó az Escort. Nagyon zavaró hogy merülve nem látom a testet és sokszor (mondjuk periszkópozás után, vagy ha próbálom követni a körülöttem zajló eseményeket) fogalmam sincs, merre megyek, merre áll a hajó orra, stb.
Az a baj hogy a cv vadászai már igy is csak spottra jók. Védeni kb semmit nem védenek. Hiába dobom le őket, az ellenfél simán átrepül rajta, nem szed belőle semmit. De a többi hajó vadászai is pont ennyire használhatatlanok. Még a cv saját vadászai azok, amik néha le tudnak szedni pár támadót. A torpedó spottot már igy is elvették a gépektől, ha a hajó spottot is elveszik, akkor kb semmi értelme nem lesz annak se.
amúgy valóban,jönnek a support cv-k,ledobható füsttel,az event miatt akkor gondolom ledobható aknákkal is,meg még ki tudja mivel.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Csak érdekességképpen, a tündérben is volt anno sub-os áprilisi event, igaz hogy ott atomtengeralattjárókkal. Meg volt Abrams vs T-95 és Apache vs Hind, szintén áprilisi, fél évvel később meg bekerültek a játékba a helik is meg a modern tankok is. A subokkal talán a hajóban beelőzött kicsit a WG, de összességében igy is eléggé le vannak maradva a tündértől.
Ez az aknás dolog talán annak az előszele, hogy kezdenek elfogyni a papirhajók is, lassan tényleg nem marad más, mint a support classok bevezetése.
Nekem se a kedvenceim a subok, de nem érzem azt, hogy felboritották volna a játékegyensúlyt. Mondjuk amikor egy csatában van 2 CV, 4 dd meg 2 sub oldalanként, akkor azért én is felteszem a kérdés, hogy "Ezt most miért?". De azért nem ez a jellemző. És továbbra is: subbal nem könnyű játszani. Aki meg jó játékos, az BB-vel/CA-val/DD-vel is taknyosra szopat. Emiatt nem a játék a hibás. Pont tegnapelőtt volt egy meccsem, ahol vesztes csatában több xp-t kaptam, mint a nyertes csapatban az első hely. Egy inkompetens csapatot nagyon nehéz balanszolni. Talán ti is megfigyeltétek, hogy leggyakrabban az a csapat nyer, ahol a random emberkék is képesek összedolgozni. Mert hiába vagy baromi jó játékos, egyedül harcolni 12 ellenfél ellen elég nehéz. És nem véletlen vannak erősségei/gyengéi az egyes osztályoknak. Össze kell dolgozni, minden osztálynak meg van a feladata, amivel hozzájárulhat a csapat sikeréhez.
szal ezek alapján jönnek az aknák is hamarosan 😄
6 éve volt ilyen hot tub battle utoljára
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.02.13. 14:35:26
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.02.09. 23:45:48
A nagy ajándék egy rakás hülyeség volt.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
most 12nél vagyunk szal hamarosan
én most pont a battlepasst néztem mekkora olcsó húzást villantott a wg megint. fizetős passra rakták a 8as amcsi hybrid hajót,ami ugye hamarosan tech line ship lesz,és igyen grindelhető csak idő meg seggelés kell hozzá ... 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.22. 14:51:42
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
És nem is láttam még ilyet,szerintem.
Na és azért volt fura mert játékban nincs magyar ynelv.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Annyi a változás hogy a gépem újra lett rakva és új SSD került bele arra újra letöltöttem a játékot.
HDD-n nem volt ilyen SSD-n van.
Ha piszkálom még lenyíló menü ablak is jön elő,aztán eltünik.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.19. 09:44:41
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nem tudom mitől jön elő.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nekem úgy rémlik fullscreen.
nem lehet hogy ablakos módban fut és nincs teljes képernyőre húzva ? 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.18. 13:06:16
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Tuti azért kapok vele ilyen lövéseket mert sosem használom.<#nyes>#nyes>
Szóval eddig is volt a Port nézetben a nevünk felett két olyan menü ablak ami eltakarja részben a nevünket?
mind a kettőre az van írva hogy magyar(Magyarország) magyar(Magyarország).
Ha rákattintok csak az jön fel hogy magyar (Magyarország).
UI:Addig bökdöstem hogy eltűntek és nem tudom hogy hova tüntek.Vagy hogy hozzam vissza.
Egyáltalán mi ez?
Nincs fent semmi modom és a játék is vadi új SSD-re van telepítve.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.18. 11:35:41
nincs mögötte senki,nincs ping rajta,a torpi meg szépen követi 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Fura ez a füstbben afkolós harcmodor.<#whatever>#whatever>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.14. 08:40:19
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Nakhimov is erős azzal el kell bújni sziget mögé ha németet kapsz
de audacioussal is nyirtam már ki nakhimovot,azzal is bújni kell
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.12. 17:31:39
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
ja négy pontos nem öt 😊
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.12. 14:37:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Tegnap nekem is meg lett, 2500 dublon volt az egyikben, szóval rögtön vissza is jött a Pass ára 😄
Am nem tudom emlékeztek e rá, hogy flamu hogy "meg volt lepődve", hogy honnan lehet szerezni piros eco boostert. Csak épp azt felejtette el hozzátenni, hogy a Free Pass is ad kontit, amiből lehet bontani. Gondolom a korral jár ez a szelektiv látás.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2023.01.11. 22:28:13
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
