21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #21821
    Én csak ezt játszottam és tényleg élveztem.
  • pajer_csaba
    #21820
    Ne mááár.. éppen megbékültem volna vele... (T__T)'
  • Plata
    #21819
    Coop-ban lószar xp van és kredit.Hamarabb vége minthogy bármit csinálhatna az ember.
    Élveztem a tengeralattjáróval az asszimetrikus csatákat,most nincs mire elővenni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.11. 16:21:39
  • Darun
    #21818
    Coop
  • Plata
    #21817
    Elvették az asszimetrikus csatákat.
    Most mi a fenével játszak,
    Ranked unalmas,random dettó.
  • Caliph
    #21816
    hát úgy nézem lett még pár változtatás a taktikai cvkhez ,mint amit utoljára láttam :D

  • Plata
    #21815
    Én most jól jártam az eventtel,nagyon sok prém hajóm lett ingyen.Igaz van T6 is meg T7 de jött nagyobb is.
  • mumus70
    #21814
    Én is vettem egyet, sok napos gyűjtögetés eredménye képen. 2,5 milla kredit volt benne...... FUCK!
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2024.01.08. 07:40:41
  • Plata
    #21813
    Hihetetlen,de ma ismét kaptam egy prém hajót.
    Eventes küldikért kapott tokenért vettem egy maga conténert,T6 olasz DD volt benne.
  • Darun
    #21812
    A poén az, hogy a füstnek nincs eco értéke. Vagyis egyetlenegy lenne, de azt épp az újabb reworkkel fogják elvenni :D A füstből igazából úgy szedhetsz pénzt/xp-, ha lefüstölöd a saját DD-ket és te spottolsz. Mert az hogy elrejted a csapattársakat, az taktikai előny, de sem statisztika, sem economical jutalom nem jár érte. Az aknák legalább sebeztek. Mondjuk az is érdekes, hogy PTS-en a japó hordozókon volt füst, nem is nagyon játszott velük senki. Annyi előnye volt az egészenk, hogy a füstölni képes rakétás repcsikből végtelen volt, vagyis nem darabonként "regenerálta" a játék, hanem cooldown-ja volt, mint az amcsi hybrid BB-knek.
  • Plata
    #21811
    Azért nem látja mert a pilóták folyton részegek. :P
  • mumus70
    #21810
    persze, majd azért csekkolom előbb a dolgot. Bár nem tudom mennyire élet szerű ez a szarság! Egy Anyahajóról induló repcsi az életben hány 10 kilométerre lát el? És az adatokat, koordinátákat miért ne küldené vissza a központba, hogy merre vannak az ellenség hajói? Nem akkor kezdenek lövöldözni, meg bombázni, amikor 30 méterre meglát valamit... :-)
  • mumus70
    #21809
    Akkor vissza megyek WoT-ozni, meggyőztél! :-) Plata :D
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2024.01.05. 10:37:54
  • Caliph
    #21808
    melyikre gondolsz? a bombás füstöst taktikai cvre? én nem dobtam le a hajam tőle,kipróbáltam a nyolcasokat valami free event alatt,az aknás sokkal jobb móka mint a füstös,nem is értem hogy miért nemzetre szedték szét,miért nem választhatóra hogy füstös repcsit viszel be,vagy aknásat. mondjuk úgy mindenki aknásat vinne :D minden másban gyengébb mint a sima változat sajnos.
    super nakhimov mikor jön már? azt várom milyen állatságot találnak ki hozzá :D

    Mumus70: azért várjuk meg hogy gondolták ezt a nem látod mit támadsz dolgot a WGnél,mert biza sokszor van hogy félreérthetően fogalmaznak,vagy totál mást csinálnak mint irták korábban :D sztem lesz pár sec átmenet a travel és a támadó mód között,aztán támadó módban lesz mondjuk 30 sec támadni,az mindenre is elég,célpontot választani,manőverezni,támadni :p sőt én azt is kinézem belőlük h a támadó módba ha átmész akkor pont azt kapod ami most van,és úgy is támadsz mint most,csak a travel mód lesz berakva extrának :D
  • Plata
    #21807
    Ne röhögtess már. :D
    Warthunderben nem csak a tankok cikik,de a hajók is,annál még a 30 éves pirates is jobb. XD
    Warthunder rohadtul megöregedett és a grafikája is nagyon elcseszett lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.05. 09:58:20
  • mumus70
    #21806
    Csak annyiról hallottam amúgy hogy a már meglévő CV-kkel basznak ki nagyon hamarosan, tök vakon fogunk célozgatni, semmit nem fogunk spotolni... :p Szerintem azonnal át is megyek a Warthunderbe hajózni akkor :D
  • Plata
    #21805
    Na és mi volna az?
  • Darun
    #21804
    Ha jól emlékszem, még PTS-en sem lehetett őket kipróbálni.

    Viszont ha minden igaz, érkezni fog egy nagyon hasznos, régóta várt fejlesztés, ami főleg a kezdő/kevésbé tapasztalt játékosok életét lenne hivatott megkönnyiteni (az más kérdés, hogy mennyire lusták az emberek és használják e majd egyáltalán)
  • mumus70
    #21803
    Mondanék véleményt, ha tudnék ilyenről... :-)
  • Plata
    #21802
    Mit szóltok az új CV ághoz?
  • Plata
    #21801
    Ma valakit felhúztam.

    Bungo mikor elkaptam négy kilóméterről egy sorozattal pipa lett és valami érthetetlen nyelven nagyon ugatott.
    De nagyon hülye volt,látta merre megyek én is láttam ő mere meg vártam a sziget mögött és pont ott jött ahol vártam.
  • Plata
    #21800
    Hú ez de fun volt.

    Venezia-t torpedóztam a BB-t meg kilőttem ágyúval közelről,be mentem mögé,követtem és folyton lőttem. XD
    Újra meg újra kigyújtottam és hiába fordult mindig én is követtem.
    Próbált torpedózni,de azt meg kikerültem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.30. 21:31:21
  • Plata
    #21799
  • Plata
    #21798
    Tévedtem,U-4501 5.4 kilóméterről látható felszínen,1.9 vagy 2.1 kilóméterről periszkóp mélységben.
    Utóbbiban nem vagyok biztos,melyik az igazi,az egyik statnál 1.9-et ír,egy sorral lentebb meg 2.1-et.
  • Plata
    #21797
    U-4501 vízfelszínen azt hiszem 6 kilóméterről látszódik,periszkóp mélységben azt hiszem fejből 2.5km.
    Asszimnetrikus csatáknál sokszor felszínen haladva támadok 8-10 kilóméter távolban maradva,ha kell akkor közelebb megyek olyan 4-5 kilóméterre.
  • pajer_csaba
    #21796
    Na, győzelem és még életben is maradtam... XD

  • pajer_csaba
    #21795
    Csatáról csatára egyre jobban megy... mondjuk még mindig én haltam meg elsőnek... éééés ki is kaptunk... ^_^'



  • pajer_csaba
    #21794
    Köszi. :)
  • Caliph
    #21793
    periszkóp mélységben is van bizonyos láthatósági távoltság,ha megnyomod a H betűt,kiirja hogy mennyi általában 2.3-3 km. a bot is csak bot,ha nem pingelsz,és nem vagy látható,akkor ő sem tudja hova dobja a repcsit.
    viszont ha pingelsz,a bot egész ügyesen dobja a repcsit.
    közelről már nicns sok értelme a pingnek,meg van hogy az irányítatlan torpi többet is sebez,érdemes ilyenkor azt használni. persze nem mindig,illetve a briteknek nincs is irányítatlan torpija,de a sima is lőhető ping nélkül,csak meg kell jósolni merre megy az ellen,mint egy ddnél
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.30. 15:23:05
  • pajer_csaba
    #21792
    Subos kérdés: a periszkóp-mélységet, meg úgy általában a merülést hogyan érdemes használni? A múltkor láttam egy tengós csávót (rátelepedtem, miután meghaltam), hogy periszkópmélységből, egész közelről osztogatta az áldást, a (bot) BB-k meg le se sz*rták.
  • pajer_csaba
    #21791
    Hát remélem... :D
    Mondjuk Tier IX Adatarával épp beleszaladtam egy Makarenkói pofonba, úgy kikaptunk a botoktól mint állat... ^_^' Mondjuk a tengónk az nagyon szép teljesítményt nyújtott, complimenteltem is. :)



  • whiskeyman
    #21790
    Lesz az jobb is 10-es hajóval asszimetrikusban :D
  • Darun
    #21789
    A mozgás is aktivitásnak számit. Ez a "kimaradsz a csatából" nem csak a VU-t érinti, hanem kb minden lassú hajót, beleértve a low tier subokat is. Ha az ellenfél úgy dönt a csata elején, hogy márpedig a te oldaladról inkább elhúznak, kb semmit nem fogsz tudni csinálni. Mondjuk ez inkább Faul Line-ra jellemző, ott ugye a magas hegyes szigetek miatt még átlőni sem nagyon tudsz, meg T7 ellen se ér sokat szegény VU, szóval egy max T6-os MM kedvezményt támogatnék neki én is. Vagy legalább egy nyomorult spottert kapjon.
  • pajer_csaba
    #21788
    Igen, ezért írtam, hogy szerintem AI-botok... pontosabban, hogy AI segítségével taníthatták be, hogyan játszanak. És szerintem ez így jó is, végre nem egymással kell versenyezni a játékosoknak, hogy legalább lövéshez juss, mint co-opban*, hanem azért kell okosnak lenni.

    *a lövéshez jutásról jut eszembe, most olvastam, hogy tiltást kaphatsz, ha a csata 75%-ánál kevesebbet vagy aktív tagja a csapatnak... lol, szegény Viribus Unitis... egy rakat csatám volt vele Randomban, ahol még csak odaérnem sem sikerült és ilyen 0 dmg-vel zártam a csatát... XD Továbbra is követelem, hogy a VU legyen Tier IV! Eskü, csinálok vmi petíciót erre...
  • Darun
    #21787
    Ha megnézed, Assy-n kicsit "okosabbak" a botok. Egyrészt jobban céloznak (néha jobban mint a játékosok) másrészt nem yoloznak folyton. Van amikor pár lövés után mindenki menekülni kezd, illetve pl standard battle-nél mindig van 2 bot, akik hátul maradnak bázist védeni. Ha befüstölsz radaroznak, használják a hydro-t és nem sak egy füstcsikot húznak mint a coop-ban, hanem foglalás közben meg is állnak benne és onnan lövöldöznek. Szóval okosabbak mint az átlag játékos. És hiába alacsonyabb szintűek, ahogy emlitettem, domination módban nagyon nehéz emgverni őket, a bázisvédés sokkal könnyebb.
  • pajer_csaba
    #21786
    Javaslom kövesd Darun példáját! Általában én is így szoktam, ha három meccs bukó, aznapra (vagy legalább is jó pár órára) vége a hajókázásnak. De ha minden faxa, akkor is ált. csak a 3 láda megszerzéséig megyek. Ez rendkívül kíméli az agysejteket, és jótékony hatással van a vérnyomásra is. Van még két másik játékom, amikkel fixen játszom, szerencsére eltérő műfajok ,így van egyfajta változatosság, tudom vetésforgózni őket, ha az egyikben éppen foschtenger van. Ami még jó ötlet, és ha jól emlékszem, szintén Darun tippje volt, hogy játsz vagy nagyon nagyon korán vagy nagyon nagyon későn. Én ez utóbbit szoktam (a gyerek miatt egyszerűbb), és sokkal jobb csatáim vannak, mert ilyenkor nincsenek fent a "pvp-állatok" akik one-hitelnek mindent is meg a suicide squad/kösziapu! hülyegyerekek se. Ja, és tegnap próbálgattam egy párat az aszimmetrikus csatát is, élvezetesebb, mint a co-op, de kevésbé frusztráló mint a random. Szerintem AI-botok vannak bent, így kicsit van egy ilyen Terminátor-feelingje is.
  • Darun
    #21785
    Én amúgy nem teljesen értelek. Van Ranked, Brawl, Assy... Ott is ugyanezek a jóképességűek vannak, de ezekben a csatamódokban nincs T-2, A Ranked még jobban is adja a creditet/xp-t, Brawl ugye kapásból +750k-t fizet, az Assy-t meg ha nem Domination van, még meg is lehet nyerni. Sőt, mint emlitettem, azt még egyedül is le lehet hozni.
    Nekem 10 vereség a rekordom, ez még évekkel ezelőtt volt, azóta bevezettem azt a szabályt, hogy 3 után kilépek is csinálok valami mást. Ha nem enged nyerni a MM akkor hiába erőltetem, csak felidegesit. Egy nap kihagyás nem a világ vége. Nekem tegnapelőtt két hajót nem sikerült leszorzóznom, nyilván azt a kettőt, amik még fejlesztés alatt állnak. De a hajókkal is úgy vagyok, ha nem sikerül nyerni vele, akkor hagyom. Mert igy jönnek a lose hegyek, aztán amikor végre sikerül nyerni, akkor meg olyan hulladék csatát fogok ki, hogy vagy rögtön az elején meghalok, vagy nem ad be semmit és a végén kevesebbet kapok, mint az előző vesztes csatákért. Most hogy +200%-os szorzó van ez különössen idegesitő, de erre sem szabad ráfeszülni.
  • mumus70
    #21784
    Na, most már nevetek nagyon! Szerintetek lesz a héten világrekord kísérlet? Ma a 9. vereségnél tartok zsinorban! :D
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2023.12.29. 10:46:11
  • mumus70
    #21783
    És sajnos magyarok is jeleskednek ebben, szép számmal! Jön az egyik fasz hogy mit dumálok 45 % WR-el! Mitől lenne több, ha nem nyerünk??? Egyedül lőjjek ki 12 ellenséget állandóan???? Sajnos nem megy, béna vagyok!!!!
  • mumus70
    #21782
    Optimista vagyok. Minden új csatánál azt gondolom, örökké nem eshet, na majd most! És nem! Nem és nem!!!! Nincs nyerés! De olyan szinteken vagyunk, hogy az előbb 0-12 lett az eredmény a 11. percben! Elképesztő! Mi történik itt, de komolyan? Mindenki részeg?????