World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Melóban néztem jujtúbot ott jött fel.
De nem néztem meg.
vagy a valparaiso
vagy cirkáknál pl az olasz michalengelo,de annak lehet sap van,ami nem gyújt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2026.02.24. 11:21:43
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Múlt héten az egyik BB úgy gyujtogatott másodlagossal mint egy begőzölt piromániás,csak nem emlékszem melyik volt.
Volt egy secondary hit-es küldi,mentem egy csomót mindenféle BB-vel.
vagy asszem neked megvan a forest sherman,az is jól gyújthat olyan tűzerővel,és füst is van
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Már csak az a kérdés a sárkányos föstés felmegy-e rá avagy söm.
T11 Cv-re 4k dublon a perma bumm,de nem ad pénz bónuszt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.23. 20:06:57
coopban vagy op ban könnyű az összes nem xp vagy kredites küldi. mert ugye ott felét kapod mindenből kb,de ha 30 tűzgyújtás kell,az pl easy mód valami lángszóró hajóval ,pl haragumo vagy jinannal is szoktam,füst ,aztán égetem a szembejövő bot hajókat,főleg BBket
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Én az olasz hajóra mentem rá,de nem nagyon jön pont,a random csatás küldetések eleve esélytelenek,mert majd akkor megyek oda ha arra vágyom hogy tökönrúgjon valaki.
lehet venni prém camot minden hajóra,azon a képernyőn ahol a kék zöld stb boostereket rakod fel,és csak dublonért lehet venni,de múltkor pont ránéztem,és pl supercvre is lehet venni
ami még egy érdekes az aktuális pontgyűjtögetős eventtel kapcsolatban: sztem még mindig a legértékesebb hajó a (asszem) tempesta nera,ami r lauria steel ship copy
a többi hajó is valaminek a copyja,de a különbség az h ezek prém hajók,ami kicsivel többet ad mindenből. pl ha szeretsz schlieffenezni,annak is megvan most a prém verziója,van zukkerhoff néven
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De nem világos ez sima egyszerű festés és nem ad semmi bónuszt?
Vagy ez olyan festés ami ad egy kis xp és pénz bónuszt?
Bármilyen hajóra tehető vagy csak Yamato?
Mert akármikor megnézem szerintem a yamato-ra rakja.
Nekem ocean-ra kellene.
Még nem vettem meg az event pass-t,általában akkor szeretem kiváltani amikor elérem a végét és egyszerre mindent megkapok. 😄
Viszont a mostaniban csak ez a dolog érdekel ,az ajándék hajó megint vacak.
T7 és cruiser.
De ha nem tehetemfel Ocean-ra akkor nem nagyon izgat,plána ha nem is ad semmi bónuszt.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Én viszont oltári nagyot szívtam asszimetrikusban.
Gondoltam délelőtt megpróbálkozok játszani mert este nem lesz időm,délutántól él a anniversary event STO-ban és megyek játszani az új hajóért,plusz új lock box jön proton fegyverekkel,amire régóta vágyom,nincs is fejlesztve a Dyson destroyerem,mert nem lehetett kapni proton fegyót,csak egy két fizetőset,de abból csak egy mehet fel egy hajóra.Szóval este biztos nem fogok ráérni.
Bementem asszimetrikusba a kedvenc verdámmal és a csapat úgy meghótt mint a huzat,egy bázis volt az összes ellenséges hajó rá,a csapat meg be a tömegbe és elhullottak a francba,próbáltam védeni egyedül,de nem ment.

elvileg ad egy t4 ddt,a fent említett kapitánnyal.
illetve elvileg a combat missionok között meg egy 7 napos event,ahol a t3 dreadnough csatahajót lehet behúzni,viszonylag könnyű küldikkel
a kódot elfogadta,majd este kiderül megkapta e a ddt,és a csatahajós küldit is akkor tudom csekkolni h igaz e
tudom,low tier,de ingyé még az ecet is édes 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.13. 21:31:32
illetve az ingyé 2500 szenet és két nap ingyé prém napot,mert tegnap elkúrták a patchet 😛
kikötőben bal oldalt news tab,aztán recommended news,és ott a 15.1 compensation
ja meg az ingyé camot se,az már az update navigátor gift szekcióban van,én behúztam az essexre
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2026.02.13. 21:14:31
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Viszont a végén valami rare skin van ha jól láttam X-es hajóra,vajon az ad bónuszt vagy csak sima külső?
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Végén kaptam a napi láda helyett szuper kontit,amiben megint mi volt?
25 darab zőőőd booster.
A jó édes mamuskáját.
A 15.1-es verzió EU-n keresztüli kiadásával kapcsolatos problémák miatt a játék visszaáll a 15.0-s verzióra. A 15.1-es verzió holnap, február 13-án kerül telepítésre.
Még.
Úgysem kapok amit szeretnék,mikor volt angol CV és Entreprise akkor is elköltöttem sok lóvét,mit kaptam,lószart vagy cruisert.
Volt olyan konti csomag amiből extra lófaszt kaptam csak,volt amiből jött pár hajó,de azóta sem játszottam vele,mert cruiserrel mi a szart kezdjek? Főleg T6-al vagy T7-el.Jó még a T8-al is csak akkor tolom ha kell küldetéshez.
De inkább a szenes süket európai T10 cruiserrel mert az vicces.
Cruiserhez úgysem értek,mindig rosszul játszom vele.
Enterprise-hoz ott van raktárban a drága 7500 dublonos skin,csak épp a hajó azért sem jön össze.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.11. 15:39:35
a fekete leves,h nian tresuer kontiból eshet,amit ha jól láttam csak dubi vagy real moneyért lehet megvenni. és nyilván a drop rate is szar 😛
100 ilyen konti 160 ercsi asszem
alapvetően amcsi repcsikkel operál,tiny tim rakétás,torpis és taktikai rakétás
a torpisok durvák,két torpi repcsinként,4 repcsi a támadóban,12 repcsi a szakaszban. a torpok sebzését már vagy 2x nerfelték teszt fázisban
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2026.02.11. 14:01:56
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Perma camo?
Szerintem ahhoz maxi sok guba kő. 😄
De majd megnézem,hogy van-é.
vagy money boostert
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Operationsban akkora minuszt csinál hogy a fülem háromfelé szalad.
Pár operations után pár millának lőttek. XD
És úgyis pénz szűkében vagyok.
Ocean hoz egy jó körben akár 400 ezret is,ez meg annyit visz. 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De tetszik.
Csak a kapitánya egy seggfej. Xd
Köszi az infót.
Mondj valami ötletet hogy tudnék szerezni egy klassz kapitányt CV-re.
Szenes nem lehet mert Ocean-on van és nem rakom át.
Ocean legalább hoz pénzt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.10. 19:48:52
ugye már piszkálták őket rendesen,az legutolsó updattel pl elvették a fighterek spot képességét: igen,már nem spotol a fighter ellenséges hajót
cserébe több hpt kaptak
ez is meg fog majd változni a 15.2 patchel: onnantól a térképen bárhova lerakhatóak lesznek. ezzel akár távoli csapattársakat is lehet védeni velük,nem kell odarepülni az épp aktuális repcsivel,hogy odapottyants egy fightert. az épp aktuális századnak ha van még fightere,akkor rákattinva feljöna taktikai térkép ,és bizonyos távolságon belül lerakható a vadászgép.A vadászok az irányított századtól indulnak,szal ha messzire küldöd kell neki idő,mire odarepülnek,ezt az időt majd valahol a hudon jelezni fogják visszaszámlálás képében,illetve mielőtt lerakod,ki fogja írni h pl 10 sec mire odaér az egérkurzor pozíciójára
a csapattársaknak egy füstjel fog jelezni hogy fighter érkezik,nekik is látható lesz a visszaszámláló,és az ellen is ugyanúgy fogja ezt látni
ha megjöttek úgy viselkednek majd mit az eddigiek,a kapitányi skilleket egyelőre nem piszkálják,a fighterekre vonatkozók ugynazok lesznek mint eddig. az enchanted reactiont(ami most úgy működik,h tovább tart a gépnek a területre érni,de ha élesíti magát azonnal megtámadja a berepülő ellent) úgy változik,hogy a repcsi lassabban fog odaérni a kijelölt helyre,de ha megjött azonnal támadhat
a cooldown akkor kezdődik amikor elhagyja a területet,vagy lelőtték őket,mint eddig
elveszik a repcsik healjét,már amelyiknek van,mert fusztrálja a felszíni hajókat h a javítás alatt lévő század a javítás miatt alig kap sebzést(és az ellen nem is tudta h épp használod a heal,csak azt látta h nem ér semmit az AA ,és ezért rinyálás volt folyamatosan)
ezt valami kitérő manőveres fogyóeszköz váltja fel,és repcsiket lövő hajó látni fogja a sebzés színéből,iletve a repcsi "kitérős"
mozgásából,hogy épp hasnzálja ezt a funkciót
A gyógyítással még volt egy olyan probléma is,hogy az épp sérült utsó repcsit javította,és ha az elérte a fullhp,akkor nem javított többet (ugye mindig a szakasz utolsó repcsije kapta a sebzést,ha elfogyott lezuhant és jött a kövi repcsi)
az új manőver az összes megmaradt repcsidre hat majd,szal ha aktiválod pl egy repcsis támadás esetén,nagyot nő az esély,hogy ez az egy repcsi is túléli a támadásig,szal jól kell időzíteni a használatát. kb 80 százalék damage csökkentést jelent,de hordozóktól függ mennyi lesz pontosan,van aminek több,van aminek kevesebb
a repair specialis skill is változik ennek megfelelően,-5 százalék cooldown,és +1 felhasználható töltet erre
az erre vonatkozó india delta zászló is változik,+20 százalék hatásidő
bár a repcsik láthatóan manővereznek,ez a playert a célzásban nem zavarja,mintha nem is lenne,pusztán grafikai megoldás a dolog
Több irányítást adnak a cvnek is,be lehet állítani,hogy automatikus vagy manuális módban történjen a repair party,és a cv fighter századának aktiválása. automatikus módban olyan lesz mint eddig,manuálban meg te nyomod a gombot ha cv fighters akarsz felküldeni vagy javítani akarod a tüzet/modult/vízbetörést....ez jó dolog sztem,sokszor van h egy túzre automatikusan ellövi a repairt,aztán kapsz kettő permát 1 percel később
mint írtam ezek a 15.2 patchel érkeznek,és emiatt a cv kaputányok kapnak egy egyszeri ingyenes újraképzési lehetőséget
illetve egy bonus kód:
EVENTFULDEVBLOG
egy zászlós konti és 15 pont az eventhez,ha valaki le van maradva vele 😛
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A kék boostert meg betoltam ocean-ba.
Kell a lóvé.

ha 1.520.000 szén kell hozzá ha csak abból vennéd,de ha raksz rá boostereket akkor olcsóbb. én kivettem
1 milla szén,a többért kék boostereket adtam. így marad még 200-200 kék boosterem,és még fél milla szenem is
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De gondolom CV vagy Sub úgysem lesz.
Legalább is olcsón.
Kb 12 ezer acél kéne az amcsi CV-hez,de nem tudom hogy,kaptam a season passból keveset.
Az európai csatahajók küldetéseit sem toltam le,pedig mind megvan,mert a season passt kiváltottam.
illetve lehet hajókat grindelni,az egyik legértékesebb a R lauria acélos hajó ikertestvére,valami hülye neve van,de egy az egyben ezt az acélos hajót lehet kigrindelni elvileg ingyen.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
na meg az álca is a játék egyik legjobbja
más:
a nemsokára induló salvage for victory(amikor jó sok nyersanyagot xp és aranyat kell hozzávágnod a játékhoz,hogy megkapj 3 hajót és fődíjat) koronaékszere a surcouf nevű francia sub rettenet. egy hatalmas ágyútorony van rajta,reload boosterrel,elöl 4 torpi,hátul egy torpedóvető torony 2x3 torpival. nincs ping,lényegében úgy kell játszani vele mint egy ddvel,csak le tud merülni baj esetén... van felderítő repcsije és mélységi bomba repcsije is...és a torpik ütnek szépen
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ez itt a reklám helye! Ha szeretné, hogy az Ön hirdetése jelenjen meg ITT, nem kell mást tennie, mint küld egy 5000ft-ról kiállított csekket :)
Elsőnek értem célba és kilőttem torpedóval a csalikacsát. 😄
Mostmár csak Narai operationsra kellene bejutni vele.
Ott is van egy izgis achi.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Melyik a speciális kapitány?
Nekem valami macska van benne. 😄
Főleg, ha a spec kapitányt is beleteszed! Volt, hogy csata végén már 24 sec alatt töltött be a törp!
Utoljára szerkesztette: Runo, 2026.01.31. 00:10:33
Ez itt a reklám helye! Ha szeretné, hogy az Ön hirdetése jelenjen meg ITT, nem kell mást tennie, mint küld egy 5000ft-ról kiállított csekket :)
Asszem megveszem jager-t.
Nekem most lóvé kellene.
Plusz nagyon kellene két achi operationsból,az egyik csak torpedóval szerezhető meg a másik meg torpedóval könnyű.
Yamagiri-vel próbálom,de cseszettül nem dob arra a páyára ahol az achi szerezhető.