22114
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #22034
    van alap küldi,ami viszonylag könnyen behúzható,addig csak 1-2 csapattárs hal ki,aztán jönnek az extra küldik a többi csillagért. amikor én tolom mindig a partraszálló hajóknál vérzünk el,addigra 2 csapattag halott,a többiek meg a part mentén bohóckodnak a lövegekkel,és senki nem jön vissza megvédeni a partraszállókat...
  • Plata
    #22033
    De a D napi eventen tökindegy ha meghal midenki akkor is nyerünk nem?
    Sokat nem voltam,mert elég vacak,de bementem valamelyiknap,mindenki meghalt én tartottam ki sokáig mikor már csak 1-2 ellenség volt ,de végül bekaptam egy találatot amitől felrobbantam,ha a csapattársak meghalnak egész jó buffot kapsz,még gyógyulsz is.
    Modokról meg gőzöm sincs melyik a jó.
  • Caliph
    #22032
    egy két éve panaszkodtak hogy a botok hülyék. javítottak rajta. ugye ők programok,látják merre mész,tudják pontosan mekkora sebességgel,tudja a saját adatait,nem nehéz pontosan lőni...minden más tekintetben hülyék,és sokan vannak :D
  • pajer_csaba
    #22031
    A D-Day eventben csak szerintem céloznak a botok extrém KURVA jól? Minden salvó talál, minden távolságról, hiába van szórás növelő mod a hajón.
  • Caliph
    #22030
    ez a Chanzeng elég mókás hajónak tűnik. orosz szerón már tesztelhető. lényegében egy pan asia/ruszki yamato,radarral. a poént hogy nincs gyógyítója,mint minden csatahajónak. illetve van ,de máshogy működik. feltöltős ,és másodlagos találatok kellenek hozzá. viszont gond nincs,mert elég jó másodlagosakat kapott. szóval 40 másodlagos találat kell hogy feltöltsön a heal,és olyankor gyógyít 12k hp körül. citadellát is. ha brawlolsz vele,szinte folyamatosan lehet healelni vele,mert nincs rajta cd sem :)
    A Kremlin ágyúi vannak rajta ha jól láttam,és csak APt tud,de improved beütése van

    wg nagyon rászokott ezekre a feltöltős cuccokra,lassan már nem lesz új hajó ami n nem lesz valami hasonló akármi...kell is ,mert ha simán kihoz egy ruszki yamatot,nem lenne értelme ezek nélkül megszerezni :D csak így meg az alap yamatonak nem lesz sok értelme...mondjuk az alap yamato fő ágyúi sokkal pontosabbak és erősebbek ahogy láttam az eddigi videókon
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.06.14. 06:32:08
  • pajer_csaba
    #22029
    Fura, meg mernék rá esküdni, hogy amikor olvastam a wows-wikin az adatokat, 18%-ot láttam... nem is egyszer. Mondjuk elég későn írtam, lehet már keresztbe álltak a szemeim. De tényleg, még ott is 28% van írva. o_O
  • Plata
    #22028
    Akkor szomorúúúú leszek. :D
  • Caliph
    #22027
    valszeg csak skin lesz meglévő hajóra
    mint pl a transformers volt
  • Plata
    #22026
    Hát én most inkább nem cserélek,ez minigumó izgis,de a hónap végén jön Star Trek event,hátha adnak valami érdekes hajót,azt a kevés aranyamat arra tartogatom.
    Bár félek nem lesz klingon témájú hajó úgysem. :(
  • ozimak
    #22025
    Igen a 18% az nekem is gyanús volt :D Ráadásul azért az a 22 mpes reload sokat dob a 305mm-en!
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2024.06.11. 19:53:05
  • whiskeyman
    #22024
    30% a tűzgyújtás :/
  • ozimak
    #22023
    Mondjuk itt toptier voltam, de tegnap este pont toltam vele egy jó kört. Nekem nagyon bejön!
    A jó concealment, és a torpok is igen jól használhatóak! Nekem tank build van rajta (legalábbis egyenlőre), és működik.
    Az ágyúkra sincs panaszom. Izumo-t és Iowa-t is megcsaptam jó 20-30k-ra APvel. Mint látható a survivability is menedzselhető.
    És sokan nem is gondolják szerintem, hogy vannak torpedói :) Hálistennek! :D A Scharni is így járt, pedig több HPje volt mint nekem. Azt hittem kinyír secondary rangen belül. De elkezdtem kiteolni és a whiteline torpokba szépen belemenetelt.
  • pajer_csaba
    #22022
    Nekem a Karl-al az a bajom, hogy nagyon kicsi a kaliber a Tier IX-X-hez... 305 mm, 18% gyújtással, AP max sebzés alig 8k, miközben egyik Tier IX-es BB-nek sincs 11k alatt és gyújtogatásban is csak spanyol prém Bb (Victoria, 11%) és az olasz Lepanto (0%, érthető okokból) rosszabb? Elismerem, antiCA-nak talán jó, de itt már sok olyan CA mászkál, amikről még a 406-osok is lepattannak néha... A torpedófegyverzet viszont menő. Azt adom.
  • ozimak
    #22021
    Én a Khabát adtam a Karlért :) Szegénykém, olyan szinten kint van a metából, hogy lehet vissza se veszem :D Pedig meg lenne rá a szén :)
  • whiskeyman
    #22020
    1700-ért egy 9-es prémium csatahajót persze, hogy megéri. Szén meg mindig lesz, maradt így is kb 90 ezer, mert 228k volt a Sherman.
    Kupon is megmaradt, jó lesz majd valami acélosra...hátha jön még idén karácsonyig. Ha nem, akkor gyűjtök a Lauria-ra.
  • Plata
    #22019
    Srácok jön a Star Trek a játékba. :D
    Akarok egy klingon álcás torpedós hajót,lééééééégysziiiiiii. :D
  • Caliph
    #22018
    és jó,megéri az az 1700 dubi meg 200k szén ? :D
  • whiskeyman
    #22017
    Minegumot már februárban kinyitottam random szuperkonténerből :D
    Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2024.06.10. 13:55:41
  • Caliph
    #22016
    ne foglalkozz velük,csak az adott küldire koncentrálj
  • Plata
    #22015
    Minegumo?
    Nekem egyik sincs meg csak sherman.
    A Wisconsin sem lesz meg nekem,elegem lett a hülyékből randomban és d-day eventen.
    Sőt tegnap még randomon is voltak barmok.
    Azért jönnek be ramkedbe hogy kezdőhelyen afkoljanak.
    Dögöljenek meg hogy kivették az asszimetrikus csatákat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.06.10. 09:08:09
  • Caliph
    #22014
    nekem a Karl megvan,én a minegumora gondoltam,mert az nem kapható sehol,és most van esély megszerezni. hasonlóképp sherman+1700 dubi,aztán sherman vissza szénből
    minegumo lényegében egy yugomo,torpedós dd,az extra hogy két féle torp van rajta,egy nagy hatótávú messziről észrevehetős lassabb,és egy extra rövid hatótávú baszótorpedó :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.06.10. 07:06:48
  • whiskeyman
    #22013
    Csak egyet. Sherman csere Karl XIV Johanra, ezer valamennyi ráfizetéssel. Volt 330 ezer szenem, így visszavettem Shermant, mert ez a legolcsóbb 10-es szenes hajó. Karl pedig jó lesz rankedre.
    Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2024.06.10. 06:22:20
  • pajer_csaba
    #22012
    Ti fogjátok használni ezt a prém-hajó becserélést?
  • pajer_csaba
    #22011
    Olasz BB-ág kipipálva. Már csak egy maradt... oh boy... még autóban sem látom sok értelmét a hybrideknek (különösen a tanyasi hybridnek: Tesla, utánfutón a dízel aggregátorral...), hát még hajóban...
  • Plata
    #22009
    Én még nem vagyok kész a 250k commander xp-vel,mára feladtam mert két csata elég volt.
  • pajer_csaba
    #22009
    Kontiból kiesett a Nelson. Bódottá'... (^_^) Mát csak valami japános event kéne, amiben a Musashi is kontis hajó...
  • Plata
    #22008
    Klassz,sima operationsban is van jó pár kill vele,a másodlagosa veszett jó.
    Az a legröhejesebb hogy sok modult kilő,amikor Cherry blossom operationsban egyszerre jön 4 Dd és kilövöldözi a torpedóvetőjüket még mielőtt rám fordulhatnának,az nagyon vicces. Mire rámfordul DD nincs mivel lőnie.Ugyanebben az operationsban simán túlélhető vele ha 5-6 dd meg 2-3 cuiserből álló csapatot betámadod,a sziget mögül úgy lövi őket mint állat a sziget miatt torpedózni sem tudnak.Aki megkerüli úgyis megdöglik elsődlegestől.
  • whiskeyman
    #22007
    Pro tipp a "Csatahajóval 45 kilőtt hajó" küldetéshez...majd, ha már ott tartasz. Itt van ez az új D-Day operation. Bemész ezzel a hajóval full másodlagosra húzva, HE lövedékekkel, csatánként 8-11 hajó hozható. 4-5 csata alatt megvolt.
  • Plata
    #22006
    Megnyertem Split-el egy Brawl-t egyetlen lövés nélkül. XD
    Három bb meg én split-el négy Bb ellen.
    Mindegyik lassú volt,én turbó mocival eltipliztem és befoglaltam a két bázist majd füst függöny és elbújtam,a négy idióta nem mert bejönni foglalni a füst miatt.
    Nyertünk és én egy lövést sem adtam le. XD
    Nekem lett a legtöbb Xp-m így is.
    Nevetséges,de újra sikerült. XD
    Most ki löttem egy gyors BB-t torpikkal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.05.29. 22:09:53
  • Plata
    #22005
    Ez a Virginia kegyetlen jó hajó.

    Úgy kiszedi a DD-ket meg cruisereket másodlagossal mint a fene.
    Operations-on bitang jó,a hatalmas másodlagos lőtávja eszetlen.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.05.28. 22:36:17
  • Caliph
    #22004
    amikor grindeled a cvvel a spot damaget,és a meccs elején beírja a satsuma-shikishima div hogy spot enemy cv,már tudod hogy jól indul az este...190k spot damage egy meccsen :p
  • Caliph
    #22003
    Találtam egy dockyard grinding guideot,szerencsére én is ezekkel a küldikkel foglalkozom,de hátha segítség lehet valakinek. ha fordítás kell ,szóljatok

    itt
  • Caliph
    #22002
    ja,nekem is meglett tegnap. tolom a grindfesztet,most össze kéne hozni 1.2 milla spot damaget cvvel :D meg a 225k sebzést is egy csatában...nem egyszerű,rohadt gyorsan elhullanak a csapattársak,vagy az ellenen rohanunk át 5 perc alatt
  • Plata
    #22001
    Meg van a 20-as szint így meg kaptam a T7 amcsi BB-t,ez valami nagyon jó operationsban.
    Ott próbáltam ki.
    A másodlagosa veszett jó.
    9.5km.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.05.27. 21:55:57
  • Plata
    #22000
    Te jó ég,miért nem jutott hamarabb eszembe bayard.
    Haza értem és próba.Erre tessék.
  • Plata
    #21999
    Tegnap mentem vele jobbat is,de most megint megpróbáltam.
    Három ilyen csata és kész.
    .
  • Plata
    #21998
    Sajnos kurfürstel nem volt szerencsém,randomban nem volt jó,co-op-ban meg esélyem sem volt semmire lőni.
    Kipróbáltam több t7-8 cruisert is,míg végre megtaláltam a tökéletest,túl későn,pont feladtam és azt mondtam ez az utcsó csata.
    Francia T8 prém cruiser,bayard vagy mi a túró.
    Operations csatában kb 400 ribbon jött vele össze,le is fényképeztem,de már megint nem ment a printscreen,hogy rohadna meg.
    Az biztos csak main battery hit 369 volt. XD
  • Caliph
    #21997
    menj coopba,rakj le fighter planet hogy spotolja az ellen hajóit, te meg spotold a ddt. előbb utóbb meglesz. ez működik randomban is,ugye itt most a spotra kell menni,nem a sebzésre neked. szal zaklasd a ddket,ha van esze a csapatnak lőnek rá,aztán spotold a többit ,fighterrel akár két csoportot is spoton tudsz tartani. asszem megvan neked a hatos francia cv is,annak van vagy 9 fighterre / repcsiszázad,az simán kitart a meccs végéig. arra figyelj hogy a fightereket AA hatótávon kívül tedd le,mert gyorsan lelövik őket. szerencsére tudnak spotolni AA hatótávon kívüldől is. MÉG :D
    utálni fog az ellen,lesz report is bőven :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.05.24. 11:33:20
  • Plata
    #21996
    T8 ilyen van.

    T9-10.

    Van egy T11 is.
    Yamagiri.
    CV meg ilyen.


    T10-11 random csatában 11k spot sebzésem lett úgy hogy spotoltam majdnem mindenkit,de hiába.
    Amikor még más nem spotolta őket nem lőtt rájuk senki,amikor meg már más is spotolta igen.
  • Caliph
    #21995
    a ribbonos egyszerű ,kell hozzá egy golyószóró vagy egy durva másodlagossal bíró hajó,és egy csatában több száz ribbon is összejöhet. haragumo vagy schlieffen a legjobb,de kurfürst is jó,az asszem van neked. günter lütjens prém kapitánnyal még jobb mert az pont a másodlagosokat erősíti
    a spotolós sem nehéz,szintén dd az ajánlott,vagy cv. ja látom az pont cv spec küldi
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.05.24. 11:04:07