World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23072
Ma láttam egy videót,német hajóról,asszem hindenburg,hogy rekord sok sebzést csinált gyujtással,valami 400+.
Melóban néztem jujtúbot ott jött fel.
De nem néztem meg.

Caliph
#23071
másodlagosra a schlifi meg a libertad a jó,esetleg a massa
vagy a valparaiso
vagy cirkáknál pl az olasz michalengelo,de annak lehet sap van,ami nem gyújt

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2026.02.24. 11:21:43

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23070
Igen van erdei shermanóm.
Múlt héten az egyik BB úgy gyujtogatott másodlagossal mint egy begőzölt piromániás,csak nem emlékszem melyik volt.
Volt egy secondary hit-es küldi,mentem egy csomót mindenféle BB-vel.

Caliph
#23069
akkor nemtom,nagy kaliberes HE cirkák,desmoines,salem,zao,brit tizes csatahajó a conquerror,amcsi cv he zuhanóbombázói is jó eséllyel gyújtanak,csak lassabb mint egy hajóról lőni

vagy asszem neked megvan a forest sherman,az is jól gyújthat olyan tűzerővel,és füst is van

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23068
Atom ciki,de az Ocean-on alapból perma bónusz gezemice van,szóval nem vehetek rá. 😄

Már csak az a kérdés a sárkányos föstés felmegy-e rá avagy söm.
T11 Cv-re 4k dublon a perma bumm,de nem ad pénz bónuszt.

#23067
Sajna se harapós gumó se jinan,de dolgozom az ügyön,csak lassan jön a lóvé.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.23. 20:06:57

Caliph
#23066
coopban vagy opban csináld a küldiket,kivéve ami xp-s ,free xp,hajó xp stb. a második fázist péntekre meg is csináltam,várom a csütörtököt akkor aktiválódik a harmadik fázis
coopban vagy op ban könnyű az összes nem xp vagy kredites küldi. mert ugye ott felét kapod mindenből kb,de ha 30 tűzgyújtás kell,az pl easy mód valami lángszóró hajóval ,pl haragumo vagy jinannal is szoktam,füst ,aztán égetem a szembejövő bot hajókat,főleg BBket

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23065
Dublonos olyan ronda és ötlettelen. 😄
Én az olasz hajóra mentem rá,de nem nagyon jön pont,a random csatás küldetések eleve esélytelenek,mert majd akkor megyek oda ha arra vágyom hogy tökönrúgjon valaki.

Caliph
#23064
valamikor pár éve külön vették a festést és a credit/xp bonusos cuccot. a festés csak festés,van perma és van egyszer használotos is,ahogy megsemmisülés effektet is választhatsz a hajódra,pl lézerbeam az égből,vagy tüzijátékos,füstös stb

lehet venni prém camot minden hajóra,azon a képernyőn ahol a kék zöld stb boostereket rakod fel,és csak dublonért lehet venni,de múltkor pont ránéztem,és pl supercvre is lehet venni

ami még egy érdekes az aktuális pontgyűjtögetős eventtel kapcsolatban: sztem még mindig a legértékesebb hajó a (asszem) tempesta nera,ami r lauria steel ship copy
a többi hajó is valaminek a copyja,de a különbség az h ezek prém hajók,ami kicsivel többet ad mindenből. pl ha szeretsz schlieffenezni,annak is megvan most a prém verziója,van zukkerhoff néven

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23063
Az event passban van egy jutalom,ami valami sárkányos festés hajóra.
De nem világos ez sima egyszerű festés és nem ad semmi bónuszt?
Vagy ez olyan festés ami ad egy kis xp és pénz bónuszt?
Bármilyen hajóra tehető vagy csak Yamato?
Mert akármikor megnézem szerintem a yamato-ra rakja.
Nekem ocean-ra kellene.

Még nem vettem meg az event pass-t,általában akkor szeretem kiváltani amikor elérem a végét és egyszerre mindent megkapok. 😄
Viszont a mostaniban csak ez a dolog érdekel ,az ajándék hajó megint vacak.
T7 és cruiser.
De ha nem tehetemfel Ocean-ra akkor nem nagyon izgat,plána ha nem is ad semmi bónuszt.

#23062
De gondolom valami ládából lesz megszerezhető vagy 20 millió aranyért.

Caliph
#23061
Plata,Lesta szerón már bent van a tengó,ami aknás repcsit tud indítani 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23060
Ja hogy a dread, azt már megcsináltam előtte.

Caliph
#23059
nekem megvan a csatahajós küldi,sőt ki is van maxolva,és a kikötőben áll a dread is.. észre sem vettem,vagy korábbról van meg a hajó ,nemtom

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23058
DD és kapitány van csatahajós küldi nix.
Én viszont oltári nagyot szívtam asszimetrikusban.
Gondoltam délelőtt megpróbálkozok játszani mert este nem lesz időm,délutántól él a anniversary event STO-ban és megyek játszani az új hajóért,plusz új lock box jön proton fegyverekkel,amire régóta vágyom,nincs is fejlesztve a Dyson destroyerem,mert nem lehetett kapni proton fegyót,csak egy két fizetőset,de abból csak egy mehet fel egy hajóra.Szóval este biztos nem fogok ráérni.
Bementem asszimetrikusba a kedvenc verdámmal és a csapat úgy meghótt mint a huzat,egy bázis volt az összes ellenséges hajó rá,a csapat meg be a tömegbe és elhullottak a francba,próbáltam védeni egyedül,de nem ment.

Caliph
#23057
Kód: ivansirko
elvileg ad egy t4 ddt,a fent említett kapitánnyal.
illetve elvileg a combat missionok között meg egy 7 napos event,ahol a t3 dreadnough csatahajót lehet behúzni,viszonylag könnyű küldikkel

a kódot elfogadta,majd este kiderül megkapta e a ddt,és a csatahajós küldit is akkor tudom csekkolni h igaz e

tudom,low tier,de ingyé még az ecet is édes 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#23056
hát pedig egyértelműen írja h claim gift 😛 és egy nagy képen mutatja is 😄 de minek nézegeted,te is cvzel,akárhogy is néz ki,arra kell behúzni,főleg ha még nincs 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23055
Én elcsesztem,azt hittem megnézhetem hogy hogy néz ki és az elsőt meg akartam nézni,de nem megnézés volt hanem kiválasztás. 😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.13. 21:31:32

Caliph
#23054
ne felejtsétek el behúzni armoryban a minden napi ingyen cuccot,apróság,de mégis valami
illetve az ingyé 2500 szenet és két nap ingyé prém napot,mert tegnap elkúrták a patchet 😛
kikötőben bal oldalt news tab,aztán recommended news,és ott a 15.1 compensation
ja meg az ingyé camot se,az már az update navigátor gift szekcióban van,én behúztam az essexre
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2026.02.13. 21:14:31

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23053
A season pass-ban megint cruiser van. 😞
Viszont a végén valami rare skin van ha jól láttam X-es hajóra,vajon az ad bónuszt vagy csak sima külső?

Caliph
#23052
tegnap elkezdtem csinálni a combat küldiket a eu battleshipekkel... időben 😄 első megvan,de a tegethoff is kicsit szenvedős 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23051
Ma mentem egy veszett béna csatát,bármire lőttem torpedót előbb kinyiffant minthogy oda ért volna,operations volt.
Végén kaptam a napi láda helyett szuper kontit,amiben megint mi volt?
25 darab zőőőd booster.
A jó édes mamuskáját.

#23050
Tipikus WG. 😄

#23049
Én is így jártam azért tettem fel a kérdést. Most megjelent a wargéming válasza:
A 15.1-es verzió EU-n keresztüli kiadásával kapcsolatos problémák miatt a játék visszaáll a 15.0-s verzióra. A 15.1-es verzió holnap, február 13-án kerül telepítésre.
#23048
Kliens elindul és a játék is,de nem tud csatlakozni a szerverhez,szerintem az halott.
Még.

#23047
Szerintem tíz óráig nem lesz szerver azt hiszem.

#23046
Nekem a mai frissítés óta nem indul a kliens. Másnál is így van?
#23045
Én többet nem veszek ilyen eventes kontit,tavaly is kétszer vettem szoptam mint a torkos borz,cruisereket meg dd-t kaptam hát kapják bé a,szóval azt.
Úgysem kapok amit szeretnék,mikor volt angol CV és Entreprise akkor is elköltöttem sok lóvét,mit kaptam,lószart vagy cruisert.
Volt olyan konti csomag amiből extra lófaszt kaptam csak,volt amiből jött pár hajó,de azóta sem játszottam vele,mert cruiserrel mi a szart kezdjek? Főleg T6-al vagy T7-el.Jó még a T8-al is csak akkor tolom ha kell küldetéshez.
De inkább a szenes süket európai T10 cruiserrel mert az vicces.
Cruiserhez úgysem értek,mindig rosszul játszom vele.
Enterprise-hoz ott van raktárban a drága 7500 dublonos skin,csak épp a hajó azért sem jön össze.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.11. 15:39:35

Caliph
#23044
jön az argentin indepencia cv a lunar eventtel. papír cv,jó dam
a fekete leves,h nian tresuer kontiból eshet,amit ha jól láttam csak dubi vagy real moneyért lehet megvenni. és nyilván a drop rate is szar 😛
100 ilyen konti 160 ercsi asszem

alapvetően amcsi repcsikkel operál,tiny tim rakétás,torpis és taktikai rakétás
a torpisok durvák,két torpi repcsinként,4 repcsi a támadóban,12 repcsi a szakaszban. a torpok sebzését már vagy 2x nerfelték teszt fázisban
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2026.02.11. 14:01:56

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23043
Zöd boosterrel cumi.
Perma camo?
Szerintem ahhoz maxi sok guba kő. 😄
De majd megnézem,hogy van-é.

Caliph
#23042
Jó,hát ocean t10,ez meg super. a superek úgy lettek kitalálva h vigyék a lóvét. esetleg rakj rá perma camot(nem tudom létezik e supershipre)
vagy money boostert

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23041
Az ok hogy jó,de jól szopja a pénzem is. XD
Operationsban akkora minuszt csinál hogy a fülem háromfelé szalad.
Pár operations után pár millának lőttek. XD
És úgyis pénz szűkében vagyok.
Ocean hoz egy jó körben akár 400 ezret is,ez meg annyit visz. 😄

Caliph
#23040
sztem a legerősebb t11 cv az angol 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23039
Most vettem meg a t11 angol CV-t,sajnos kurvára öli a pénzt.
De tetszik.
Csak a kapitánya egy seggfej. Xd
Köszi az infót.
Mondj valami ötletet hogy tudnék szerezni egy klassz kapitányt CV-re.
Szenes nem lehet mert Ocean-on van és nem rakom át.
Ocean legalább hoz pénzt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2026.02.10. 19:48:52

Caliph
#23038
no,hír érkezett a BIG CV REWORK ről..
ugye már piszkálták őket rendesen,az legutolsó updattel pl elvették a fighterek spot képességét: igen,már nem spotol a fighter ellenséges hajót
cserébe több hpt kaptak
ez is meg fog majd változni a 15.2 patchel: onnantól a térképen bárhova lerakhatóak lesznek. ezzel akár távoli csapattársakat is lehet védeni velük,nem kell odarepülni az épp aktuális repcsivel,hogy odapottyants egy fightert. az épp aktuális századnak ha van még fightere,akkor rákattinva feljöna taktikai térkép ,és bizonyos távolságon belül lerakható a vadászgép.A vadászok az irányított századtól indulnak,szal ha messzire küldöd kell neki idő,mire odarepülnek,ezt az időt majd valahol a hudon jelezni fogják visszaszámlálás képében,illetve mielőtt lerakod,ki fogja írni h pl 10 sec mire odaér az egérkurzor pozíciójára

a csapattársaknak egy füstjel fog jelezni hogy fighter érkezik,nekik is látható lesz a visszaszámláló,és az ellen is ugyanúgy fogja ezt látni
ha megjöttek úgy viselkednek majd mit az eddigiek,a kapitányi skilleket egyelőre nem piszkálják,a fighterekre vonatkozók ugynazok lesznek mint eddig. az enchanted reactiont(ami most úgy működik,h tovább tart a gépnek a területre érni,de ha élesíti magát azonnal megtámadja a berepülő ellent) úgy változik,hogy a repcsi lassabban fog odaérni a kijelölt helyre,de ha megjött azonnal támadhat

a cooldown akkor kezdődik amikor elhagyja a területet,vagy lelőtték őket,mint eddig

elveszik a repcsik healjét,már amelyiknek van,mert fusztrálja a felszíni hajókat h a javítás alatt lévő század a javítás miatt alig kap sebzést(és az ellen nem is tudta h épp használod a heal,csak azt látta h nem ér semmit az AA ,és ezért rinyálás volt folyamatosan)
ezt valami kitérő manőveres fogyóeszköz váltja fel,és repcsiket lövő hajó látni fogja a sebzés színéből,iletve a repcsi "kitérős"
mozgásából,hogy épp hasnzálja ezt a funkciót
A gyógyítással még volt egy olyan probléma is,hogy az épp sérült utsó repcsit javította,és ha az elérte a fullhp,akkor nem javított többet (ugye mindig a szakasz utolsó repcsije kapta a sebzést,ha elfogyott lezuhant és jött a kövi repcsi)
az új manőver az összes megmaradt repcsidre hat majd,szal ha aktiválod pl egy repcsis támadás esetén,nagyot nő az esély,hogy ez az egy repcsi is túléli a támadásig,szal jól kell időzíteni a használatát. kb 80 százalék damage csökkentést jelent,de hordozóktól függ mennyi lesz pontosan,van aminek több,van aminek kevesebb

a repair specialis skill is változik ennek megfelelően,-5 százalék cooldown,és +1 felhasználható töltet erre
az erre vonatkozó india delta zászló is változik,+20 százalék hatásidő
bár a repcsik láthatóan manővereznek,ez a playert a célzásban nem zavarja,mintha nem is lenne,pusztán grafikai megoldás a dolog

Több irányítást adnak a cvnek is,be lehet állítani,hogy automatikus vagy manuális módban történjen a repair party,és a cv fighter századának aktiválása. automatikus módban olyan lesz mint eddig,manuálban meg te nyomod a gombot ha cv fighters akarsz felküldeni vagy javítani akarod a tüzet/modult/vízbetörést....ez jó dolog sztem,sokszor van h egy túzre automatikusan ellövi a repairt,aztán kapsz kettő permát 1 percel később

mint írtam ezek a 15.2 patchel érkeznek,és emiatt a cv kaputányok kapnak egy egyszeri ingyenes újraképzési lehetőséget

illetve egy bonus kód:

EVENTFULDEVBLOG

egy zászlós konti és 15 pont az eventhez,ha valaki le van maradva vele 😛



CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23037
Van kb 40 ezer szenem. 😄
A kék boostert meg betoltam ocean-ba.
Kell a lóvé.

Caliph
#23036
megérkezett a salvage for victory,és a surcouf . a korábbiaktól eltérően szén,kék vagy piros boosterértr lehet venni
ha 1.520.000 szén kell hozzá ha csak abból vennéd,de ha raksz rá boostereket akkor olcsóbb. én kivettem
1 milla szén,a többért kék boostereket adtam. így marad még 200-200 kék boosterem,és még fél milla szenem is

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23035
Most vettem Jager-t.
De gondolom CV vagy Sub úgysem lesz.
Legalább is olcsón.
Kb 12 ezer acél kéne az amcsi CV-hez,de nem tudom hogy,kaptam a season passból keveset.
Az európai csatahajók küldetéseit sem toltam le,pedig mind megvan,mert a season passt kiváltottam.

Caliph
#23034
és óvatosan a nyersanyag költéssel,mert a lunar event alatt is leszenk jó dolgok pl szénért
illetve lehet hajókat grindelni,az egyik legértékesebb a R lauria acélos hajó ikertestvére,valami hülye neve van,de egy az egyben ezt az acélos hajót lehet kigrindelni elvileg ingyen.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#23033
épp a torpik miatt illik be a jelenlegi hajók közé ilyen magas szinten 😛 gyors reload,nagy sebesség,sok is van,de a dam kevéske pl egy kagerohoz képest 😛
na meg az álca is a játék egyik legjobbja

más:
a nemsokára induló salvage for victory(amikor jó sok nyersanyagot xp és aranyat kell hozzávágnod a játékhoz,hogy megkapj 3 hajót és fődíjat) koronaékszere a surcouf nevű francia sub rettenet. egy hatalmas ágyútorony van rajta,reload boosterrel,elöl 4 torpi,hátul egy torpedóvető torony 2x3 torpival. nincs ping,lényegében úgy kell játszani vele mint egy ddvel,csak le tud merülni baj esetén... van felderítő repcsije és mélységi bomba repcsije is...és a torpik ütnek szépen

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23032
Eléggé nyilvánvalóan látszik hogy es ősrégi tákolmány. Xd

Caliph
#23031
Fun fact: a jager egy első világháborús Osztrák-Magyar monarchia gyártmány,amit az elavult Tatra rombolók utódjának szántak. Igen jól olvastad,első világháborús. ezért is néz ki úgy,vannak rajta olyan ágyúk amik,és kb nulla légvédelem :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23030
Hátőőő:

Ez itt a reklám helye! Ha szeretné, hogy az Ön hirdetése jelenjen meg ITT, nem kell mást tennie, mint küld egy 5000ft-ról kiállított csekket :)

#23029
Jáger meghozta a szerencsét.
Elsőnek értem célba és kilőttem torpedóval a csalikacsát. 😄

Mostmár csak Narai operationsra kellene bejutni vele.
Ott is van egy izgis achi.

ozimak
#23028
Szerencsétlen Flamu meg rákos beteg lett :/ Limfóma... Először úgy volt, hogy lehet tüdőrák. De aztán "csak" nyirokmirigy. :/
Caliph
#23027
adrenalin rush skill is fontos,minél kevesebb a hp,annál kevesebb a reload.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#23026
Eddig bejön,operationsban elég jó,kivéve amikor vacak a pálya és alig lehet torpedózni.
Melyik a speciális kapitány?
Nekem valami macska van benne. 😄

#23025
Nem fox csalódni! Kedvenc hajóm!
Főleg, ha a spec kapitányt is beleteszed! Volt, hogy csata végén már 24 sec alatt töltött be a törp!
Utoljára szerkesztette: Runo, 2026.01.31. 00:10:33

Ez itt a reklám helye! Ha szeretné, hogy az Ön hirdetése jelenjen meg ITT, nem kell mást tennie, mint küld egy 5000ft-ról kiállított csekket :)

#23024
Black megvan.
Asszem megveszem jager-t.

#23023
Köszi a választ,igazából azért kilences mert az elvileg több lóvét termel.
Nekem most lóvé kellene.
Plusz nagyon kellene két achi operationsból,az egyik csak torpedóval szerezhető meg a másik meg torpedóval könnyű.
Yamagiri-vel próbálom,de cseszettül nem dob arra a páyára ahol az achi szerezhető.