World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Caliph
#21272
hát nem érzem hogy azonnal kell...inkább egy benham,arra már régóta fenem a fogam. azon kívül meg csak tizes kőne 😄
mondjuk dublont meg igazi pénzt én hajóért már nem adok az fix

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.30. 16:18:56

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21271
épp most nézem mire számítsak... 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21270
valóban kevesebbet és mint a füstös zászló...akkor a második legszarabb 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21269
Akik várják már a japán Sentoku osztályt, azoknak kicsit még türelmesnek kell lennie, viszont az amcsi rombolósok örüéhetnek, mert megérkezett a játékba az első hybrid DD xD
Ne feledjétek! Amikor azt hiszitek hogy rosszabb már nem lehet, a WG meg fog tudni lepni titeket! xD
#21268
Én meg kajak azt hittem, a 40% common eco a legszarabb drop.
Caliph
#21267
azt tudom,de úgy látszik a szerencsém ennyi,mert a scből eshető legszarabb eshetőséget kaptam

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21266
Annak hogy melyik konti helyett esik SC, abszolút semmi köze nincs ahhoz, hogy mi lesz a ládában.
Caliph
#21265
tényleg megőrülök,more coal sc,erre 50 flag van benne

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21264
Pont ez történt.
Választottam a napi szenes kontit,erre jött szuprakonti és überelte a napi kontit,bár ahhoz képest a 7500 szén kevés.
Plusz nem is derby brikett volt.
Pedig mindenki tudja hogy az a legjobb.

Caliph
#21263
nem superkonti,hanem a sima napi , amikor direkt a több szenes opciót választod

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21262
Peches vagy,nekem tegnap 7500 volt benne.

Caliph
#21261
és ma sem 😄
valami gebasz van itt,nem emlékszem hogy a napi kontikat nerfelték volna...
annyi szenem van mint állat mert korábban mindenhonnan is az esett,főleg a napi kontikból,de akkor úgy néz ki vigyázni kell rá

na megnéztem a második kontiban 5 százalék hogy 400 szén van a harmadikban 25%
régen érzésre több volt,de nem találok adatot róla
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.28. 17:51:54

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21260
mai 3 more coalból sem esett csak ládánként 400

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21259
akkor csak a szokásos szerencsém

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21258
Próbaként nyitottam egy szenes ládát. 2*400 szén.
#21257
Ezt nem tudom, nem szoktam őket egyesével nyitogatni, de ha leosztom a kapott szenet a kontik számával, 1 és 2 közé jön ki.
Caliph
#21256
eddig elég jó eséllyel adott 2 szenes zsákot,sőt hármat is. tgnap tűnt fel hogy csak 1 van benne, a mai háromban is csak 1-1 volt

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21255
Eddig se adott fixen nyolcat. Nem csináltam belőle statot, de többségében csak 400-t ad. Néha 8-t. Nem vagyok benne biztos, de talán van olyan is (nagyon ritkán) hogy 3*400-t ad. De ha van is ilyen, az tényleg nagyon ritka lehet.
Caliph
#21254
nerfelték a napi szenes konténert? csak 400 szenet ad ha azt választod

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21253
mostanában nagyon balfaszok,a modhub nem működik,legalábbis nekem,mindig azt irja hoy két nap múlva,aztán amikor letelik akkor megint két nap 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21252

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21251
Új accounttal mehetsz Randomot is T4 vagy az alatti hajókkal. Ott még van dupla kedvezményes MM.

Ha jól emlékszem, ma 3 vagy 4 Convoyt mentünk és csak egy lett vereség. Van egyébként tényleg olyan, amikor nagyon sötét a csapat és állandó vereségek vannak, de azért nem lehetetlen lehozni. Nyilván itt a Randomos játékstilus nem sokat ér. Mint ahogy Rankeden sem.
#21250
nem tudom, ironikus próbáltam lenni :p
#21249
Bocsi,de a statban külön van a cop és külön a nem coop nem?

#21248
Mostantól csak kizárólag Coop-ozni fogok egy zsír új acc-al, aztán az unikumok mehetnek a pi..ába, mert nekem 100 %- lesz a win rate.... 😄
#21247
kezdem azt hinni, hogy nagyságrendekkel jobb mégis a WoT, bár az se kismiska....
#21246
mi a ku..a anyjuk motiválja ezeket???? Győzelmi ráta..... meg a f..om!
#21245
ezen a ki..ott konvojon is ti nyertetek már egyet??? Egyetlen egyet??????? Annyira frusztráló ez a sok béna g..i!
#21244
Megszületett! 😄 18. csata, és necces volt a vége! 😄 Kezdem az új szériát! 😄
#21243
15, és rendületlenül haladok tovább! 😄 Még mindig semmi! Egyszer már volt egy halovány remény, 4 hajóval vezettünk, aztán jött egy varázs ütés, helyre állt a rend, 2 mp alatt 6 hajónk szenvedett hősi halált, csak úgy vöröslöttek a feliratok sorjában a minimap felett! 😄 😄 Nagyon megijedtem, hogy valami félreértés történik, és sikerül szorzózni! 😄 Köszönöm az érdeklődést! 😄 Nagyon röhögök már, és nem adom fel! Talán éjfélig meglesz! :p
#21242
Hogy haladsz? 20. megwót már?
#21241
Feladod ilyen hamar?
Nekem a legtöbb nyeretlen zsonórban a WoT-ban asszem 16 volt,kaptam olyan napi küldit hogy nyerjek 4 csatát. XD

#21240
10.-ik is megvolt, ebédszünet! 😄
#21239
9. csata után sincs meg a szorzó még ma! Azért sem megyek Coopba hogy meglegyen! Kíváncsi vagyok lesz e világrekord nyeretlenség a hétvégén! Idióta debil faszkalapok gyülekezete! Ezért csípem, amikor a vérpistikék jönnek a virtuális pöcs méricskéléssel, hogy mi van, mit dumálsz a 30 %-os winrate-ddel? Hát mitől lenne jobb, ha 98 %-ban semmi közöm ahhoz hogy nyerünk e????? Nem tudok másik 11 fasz helyett játszani sajnos. Ha így lenne, 100% -os winrétem lenne bazmeg.... Az unikumok meg elmehetnek a pöcsbe a gyenge 55-60 %-ukkal... 😄
Caliph
#21238
egyelőre még csak páncélzat és hp adatokat közöltek

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21237
Prém avagy tech tree?
Esetleg acélos?
Remélem 50 kilóméter a torpedók hatótávja és 250 csomóval közlekednek. XD

Caliph
#21236
éééés megerősítve,érkezik a kitakami...tudjátok a cirkáló a 40 torpedójával 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21235
Őt már kivették a játékból 😞 Őzsuta János van helyette.
Caliph
#21234
nekem is van acélom,de nincs bent semmi ami tettszene annyira hogy kivegyem. csak várok várok,hátha még a gatónál is elborultabb hajókat hoznak ki 😄
jöhetnének már a tomahawkok,az exocet hajó elhárító rakéták,meg a helikopter ami látszólag egy rockbandát visz át az ellen hajó fedélzetére,de a végén kiderül hogy hajóeltérítők vannak rajta,és a hajó automatikusan átáll a te oldaladra. egyféleképpen védhető ki,ha steven segal a hajószakács 😄



CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21233
Több mint 32k acélom van és a DY-s meg BP-os még kis sincs véve. Plusz holnap kezdődik az újabb sprint. Viszont a vásárlással megvárom a jövő hetet, akkor jön az új kupon.
Caliph
#21232
rankedezni kell meg kláncsaták. ezen kívül battlepass. persze ott is érdemes kiváltani a dublonost...

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21231
A prém BP-n meg DY-n kivül hogy lehet acélt venni?
Caliph
#21230
ha acélt akarsz vegyél és farmolj battlepast is mellé 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21229
Rankeden ha bemegyek és le yolo-zom az ellenséget,hány csatát kell mennem 28k acélért? 😄

#21228
Emlékeim szerint valódi pénzért egyszer lehetett hajót venni, 2 vagy 3 éve valami anime skines Yama-t. Ami ugyan prém hajó volt, de azért még is csak egy tech tree hajóról van szó. Ami ráadásul nem is nevezhető op-nak.

És hogy ne nyugodj meg, amennyi piroska van Rankeden, nagyon hamar ki fogják farmolni azok a játékosok is, akik amúgy rendes pénzért megvennék. Aztán hogy hogy megy majd nekik a játék a Gato-val, az egy másik kérdés.
#21227
Éljen...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#21226
28k acélért van az Armoryban.
#21225
Remélem prém hajó lesz, és 0 csatás kis gyökerek mennek majd vele T10-es csatákban... El kell engedni ezt a "játékot"

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

Caliph
#21224
nézz vidit a Gatóról,imádnivaló. gearing torpijai,kurva gyorsak,nagyok ütnek,kikerülhetetlen,és mivel tengó,ezért periszkóp mélységből 2.1 kmről tudja rádtolni úgy hogy fingod sincs hogy ottvan. ja és pingelni sem kell hozzá,lehetetlen kikerülni
ja és lehet vele "definezni" azaz periszkóp és a következő mélység között lehet tartani úgy hogy folyamatosan váltod a mélységet fel le. értelme: te full tudsz spottolni,mert olyan mintha periszkóp mélységben lennél,de téged enm lehet lőni mert nem perszkóp mélységen vagy igazából,hanem lejjeb kicsit 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21223
Jó kis játék lenne ez. Ha kivennék: 1. a kis pöcs háromszög hajókat, akiket nem lehet látni, nem lehet kilőni 10E Hp-ról sem, mert 10 lövedékkel 2000-et lehet csak sebezni, akik 1 lövéssel 59 torpedót engednek rád, és mész garázs a 13. másodpercben. 2. A víz alatti műfaszokat. 3. A kis pöcs középső hajókat, akik 2 mp-s töltésekkel köpik a tüzet mindenkire 130 km távolságból! Jó játék lenne. Csatahajókkal, és CV-kkel.... 😄 😄 😄 (az adatokba kéretik nem bele kötni, ironiával írtam)