World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21222
Azért a top tierek nálatok sem törték össze magukat. A Mahan viszont biztos nem unatkozott.
(Most nézem hogy az Iowa magyar volt!? xD RIP)
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.05.29. 16:30:24
ozimak
#21221
Élvezhetetlenül fos volt a játék. Látható az xp-kből is. Mindenki csipegette őket egy kicsit, azt annyi. Már az első 5 percben olyan inaktívak voltak, hogy alig volt mire lőni. 4-en még életben voltak mikor kikaptak. Az Iowa 20+-ról próbált egész meccsen snipeolni, a Bismarck meg full hp-vel jött elő az utolsó 1 percben...
#21220
Én nem szoktam bánni, ha ellenfélnek rakja be őket. Gyökerekre szivesen lövöldözök.
ozimak
#21219
Kihagytam egy hónapot, de látom még mindig nagyon színvonalas a játék... Ennyi buta szardarab embert aki beszökött ebbe a játékba az egyszerűen katasztrófa.
Caliph
#21218
nekem is valami hasonló esett 😄
ma nyitottam
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.27. 11:47:40

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21217
Nekem a szuperkonti adott 50 darab 5%-os sebesség bónusz zászlót.
Valódi főnyeremény. 😄

#21216
Én holnap nyitom a havi hülye konténert. 😞
Úgysincs benne semmi.
Játszottam ma konvojjal,de nem olyan jó mint múltkor.
Több alkalomal is volt afk csapattárs,vagy olyan aki pont az ellenkező irányba megy.
Gondoltam WoT-ozok ha WoWs vacak,hát tizenhat csatából kettőt nyertem. XD
Szóval ott sem volt több sikerélményem,ehhez képest a WoWs kb 50%-os winrátája maga a csoda.

Caliph
#21215
arra már figyelek
elvileg még 2 nap kell ha jól emlékszem a tegnapira,ma nyitom a dubit,és holnap a sct . elvileg. tegnap mentem két konvoyt,igazából a helyzet hogy a védőknek nagyon észnél kell lenni ha nyerni akarnak,a támadóknak meg könnyű a dolga. shima 20km noob tube al simán kiszedtem transport hajók egy részét.
csak funból raktam fel 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21214
Ha még egyet kihagysz, nem kell az SC miatt aggódnod 😉
Caliph
#21213
nekem kimaradt pár nap 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21212
A havi szuperkontit pont tegnap adta.
Caliph
#21211
nemsokára hónap vége igazán várhattak volna egy hetet a patchel és akkor még lett volna egy superkonti a régi módszerrel 😄


csütörtök a patch day 😊
érdemes megnézni pár nappal a hivatalos oldaon a videót,pár percben összefoglalja valamelyik ruszki picsa hogy mi várható a kövi patchben




meg patch dayen is



Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.25. 16:45:30

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21210
Tegnap még nem láttam a konvolyt,azt szeretem.

Caliph
#21209
wows ben ott a konvoly pl,ma majd megyek pár kört,de nem erőltetem már én sem

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21208
Nem tudom mi a retkes franc van,de WoT-ban ugyenez van.
Vagy már nyár van és nincs iskola,vagy elment mindenkinek a józan esze,de brutál rossz a játék.
Normál csatába nem érdemes menni,szerencsére most van roham és térképész mód.
Roham-ban is van idióta néha bérelt T10 tankokkal.
De normál csatában rengeteg hülye lett mióta bevezették a wot pluszt.
Jó lenne ha a warship-ben is jönne valami eventes játékmód,mert a normál meg ranked az nagyon nem jó.
Egyébként WoT-ban már nem csak 15-15 meccs van.Nem tudom hogyan de voltam olyan random csatában amiben 14-en voltunk 14 ellen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.25. 12:12:53

#21207
Egy könnyű 20 meccsből 2 nyertes sorozat után úgy gondolom az uninstall az egyetlen megoldás. Egy nagyon csúnyán elbukott ranked meccs után megnéztem mindenki profilját, max 800 csatás, és max 41% winrate-s playerek nálam, ellenségnél meg előfordult 68%-os unicum players. Köszi WG, remélek kinyírod a saját játékod teljesen.
Ja, érdemes megnézni Flamu videóját a playerbase változásról... MINDENT is elárul...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#21206
A tartalmát akkor kalkulálja, amikor kinyitod, nem akkor, amikor megkapod.
Tono34
#21205
Ez WG, egészen biztos, hogy nem fogja figyelembe venni mikor húztad be.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

whiskeyman
#21204
Miben befolyásolja a ki nem nyitott konténert a csütörtöki nerf? 😄
Azt már megkaptad, tehát még a nerf előtti rendszerben jutottál hozzá ("sorsolta a gép"😉

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21203
Akinek esetleg van ki nem nyitott szupcsi kontija, az holnapig nyissa ki. Csütörtökön érkezik az SC drop nerf.
#21202
Bizony, pont tegnap csináltam meg valami bázis védés küldit, asszem 20 vagy mennyit kellett, oszt egyetlen csata alatt megvolt, 43-at lőttem.... 😄
#21201
A Brawl egy nagyon hasznos játékmód. Főleg ezek az 1v1 meccsek. Talán ezekből lehet a legtöbbet tanulni. A legtöbb küldibe is jó és az átlagos meccs idő 5 perc alatt van. Mindenkinek csak ajánlani tudom. (és még kreditet is jól ad)
#21200
Nem röhögni! 😄
#21199
Holtig tanul az ember. Én a párbajon jöttem rá, ha direkt az ellen lövegjét célzom, akkor nem tud vissza lőni egy darabig, ha kritikusra sikerül.... 😄 😄
#21198
Rankeden azért elég kevés sub van. Főleg Randomhoz képest.
Caliph
#21197
amennyit én rankedezek...dev blogon olvastam,hogy a

update 12.5, the 12th season of Ranked Battles will begin, in which it will be possible to participate using ships of all types.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21196
azok most is vannak 😄

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Caliph
#21195
nemtom hallotad e az új híreket,raknak be limitet 😊
na jó viccet félretéve ,nem raknak be.
és hogy még fokozzam,jönnek a cvk és a subok is rankedba😄
ja és vesztes csata után minden ligában csak a legtöbb xps player nem veszít csillagot...
6v6 formátumban
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.16. 17:53:07

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21194
Szent anyám,milyen csata mód az amiben 57 perc egy meccs?
Nem nagyon durva az egy kicsit?

#21193
Rég be kellett volna rakni egy limitet rankedre, WR, sebzés és még pár szűrő segítségével...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#21192
Az éjjel mentem egy kört Ashitaka-val. Legnagyobb meglepetésemre se CV, se sub. Igaz hogy T9 volt és az ellenfélnél volt egy 3 fős, T8-as legendary szakasz akik gyakorlatilag 57 perc alatt ledarálták a csapatom nagyobbik felét. Végignéztem a csapatom minden tagját. A játékosok 3/4-e 1000 csata és 45% WR alatt volt. A csapatomnak egy hajót sikerült kiszednie, én meg második lettem.
Azt értem, hogy az ilyen játékosok örülnek annak, hogy T8-9ben tudnak 40k-t sebezni és hogy ez több mint amit mondjuk T5-6-ban sebeznének, de ettől még ugyanúgy semmirevalók, mert arányaiban ezen a szinten ez a sebzés nulla. És nem értik meg, nem fogják fel hogy nem attól lesznek sikeresek meg nem attól jönnek az eredmények, hogy gyorsan kiveszik a T10-t és akkor majd mindig top tierek lesznek, mert a tizes hajóval sem fognak tudni kezdeni semmit.

Am tegnap egész nap Brawloztem. Egyrészt itt ha vesztek, akkor én vagyok a hülye, másrészt elég jól lehet gyakorolni az 1v1-t. Rövidek is a csaták, lehet pörgetni, pénzt is hoz... És a vesztes csatákból meg tudok tanulni. Tiszta relax.
#21191
Na nekem is megjelent a research opció armoryban.
Mert kaptam season passból 300 pontyot. 😄
Ha elköltöm gondolom újra eltűnik.De látok jó dolgot ami kellene.Két hajómhoz is van fejlesztés.

#21190
Mentem párat Drake/Musashi/Alaska/Pommern/Mogami/Amalfi kombinációban. Egyedül a Musashi-val nyertem, ott is csak azért mert míg betankoltam kb 2,5M sebzést a csapat többi tagja kilőtte azokat, akik lelkesen engem céloztak. A Mogami-s meccsen kiszedtem egy DD-t és egy Tirpitzet, volt egy JB a csapatban, ő kiszedett még 3 hajót, ennek ellenére buktuk. A többi meccs egyenesen siralmas. 430 csatával, 40%-os WR-el rendelkező csapattagok tömkelege...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#21189
Akinek nem hiányoznak az RP-s hajók, vagy a legendary modulok, annak nincs is oka ezzel bohóckodni. Vagy ha valaki elég türelmes, valamennyi RP jön a Pass-ból is. Mivel T5 és 10 között minen hajót vissza kell venni hogy megkapd az RP-t, igy anyagilag azért annyira nem nagy jóság. A sima free xp-s hajókat egyszerűbb volt kifarmolni, mint most az RB-val vacakolni.

Én úgy csinálom mindig, hogy resetelek egy ágat. Lehetőleg olyat, amin minél több hajóhoz van perma eco boost. Meg olyat, amivel úgy gondolom hogy nem szenvedés játszani. Az idei első szezonban az orosz LCA-kat húztam vissza. Mondjuk nekem annyiból könnyebb dolgom van, hogy minden hajóhoz van kapitányom, nem kell átképzéssel/átpontozással bohóckodni. Meg elég sok hajóhoz van mindenféle eventes perma eco. Visszaveszem a hajót és kihúzom a következőt. A csatákkal igazából vissza is jön az a pénz, amit a resettel elbukok.

Pro tipp azoknak, akiknek bejön az pán-amerikai CA ág: Másfél hét múlva bekerülnek a tech tree-be. Aki még nem költötte el a tokenjeit, az jövő héten vegye meg a 700 tokenes bundlit. 30 napra +200% xp boost van benne. Plusz ugye az eventből ki lehetett venni T9-ig az összes hajóhoz a perma eco boostert (ehhez ugye kellett az előző szezon prém Pass-a). Nekem nincs meg a T9, de az Ignacio-n már van annyi xp, hogy ki fogom tudni venni. Kb egy hét alatt talán ki tudom húzni a T10-t, reset és lesz 3 hetem hogy visszahúzzam. Az Ignacio-n kivül a többi hajóval nincs túl sok csatám, elsőre nem is tűnik igazán erősnek ez az ág, de annyira nem nehezen játszhatóak és az event boost mellett sztem simán vissza fogom tudni húzni az ágat.
#21188
Hát ha csak az xp felét kapod meg nem éri meg,a simaköcsögöt szivesen resetelném és vennék belőle másik ágat,de a fél xp az lófing.

Caliph
#21187
én egyet reseteltem de rohadtul megbántam,sose többet

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21186
Free xp-t nem ad. És a hajókat is eladja, tehát a vételáruk felét kapod csak vissza.
#21185
Értem,köszi a felvilágosítást.

Caliph
#21184
annak azért nézz utánna hogy működik a reserch B,mert nem annyi ám hogy free xpért ad hajót,hanem konkrét beresetelsz egy egész vonalat,azért kapsz pénzt,free xpt stb,aztán újra ki kell húzni hogy research pontokat kapj

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21183
T8-as viking hajóval toltam T10-ig,nyomtam brawl-t ezerrel és a free xp-ből egyből T10-et fejlesztettem ki.
Szerintem inkább a japó BB lesz,az amcsi cruiserrel nem nagyon passzolunk össze.

Caliph
#21182
hát mindenképp olyat húzz amivel közel vagy a t10hez. én most húzoma holland cirkákat,sztem kaptak egy kis bufft csendben,mindenki nagyon szidja őket de a 8as és a 9es is sztem faja kis hajó. nemsokára meglesz a 10es is
japó bbnél az kilences izumo rémlik anno,hogy szenvedős volt,most nemtom mi a helyzet vele
amcsi cirkáknál a nehéz vonalon a buffalonál járok,nem lettünk barátok,de valahogy az egész nehéz cirka vonal nem áll kézre,könnyű cirkánál a cleveland van épp soron,itt is szokni kell a kis lőtávot és a picsa páncélt,de sziget mögül kiválóan működik

te tudod nálad mi működik,milyen kategóriában érzed jónak magad,aztán azt húzd. oroszból pl minden erős,nem véletlen,a petro vonalat élveztem végig,de a bbnél a soviet soyoz úgy szórt mint az ökörhugyozás
ha jó vagy cvben,azt húzz,azzal még vesztes csatában is könnyű jókat sebezni,és úgye húzásnál az xp számít. ha nagyon haladni akarsz és van piros vagy kék economic szorzód,akkor ideje felhasználni. szinte végig lehet száguldani velük a tech treen

cvnél az angol viszonylag könnyű,mert sok hp van a repcsiken,de sajnos a leggyengébb cv vonal,ruszki az op ,ezen nem lepődik meg senki gondolom 😊 japók torpedóban erősek,de én a ruszki vonalat mondanám.

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.13. 16:54:33

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21181
Akkor grindolni kell megint,kéne valami jó event amin mehetek.
Brawl-ra nem megyek mert brawl grind hajót eladtam.
Van már két DD-m egy BB-m és egy CV-m T10-en,tech treeből.
Mondjatok egy jó ágat amit könnyű húzni.
Jelenleg Montana,Simagatya,Halland,Midway van ki fejlesztve.
T8 japcsi BB-m van és T8 amcsi cruiserem,T7 holland cruiser.Többi az még T6 vagy annyi sem mert nem kezdtem bele,például se francos se ruszki,se olasz hajóm nincs.
Olasz T10 van,de az szenes.Meg van egy T10 szenes amcsi DD-m.
Esetleg ha WoWs-ban is lesz WoWs plusz mint a WoT-ban a WoT plusz,akkor be fizetek egy hónapra,az passzívan is termel xp-t. Xd
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.13. 13:12:20

#21180
Ragya.

Caliph
#21179
Research Bureau ra gondolsz,ahhoz 5 db t10 kell

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21178
Ez sztem RNG meg hajó függő is. Felmerült a klánban az új hybrid BB használhatósága illetve tegnap a hivatalos adás közben Cheg kiröhögött, mert másodlagosra van húzva a Delaware, de kit érdekel, ha egyszer működik? A Nebraska az volt nekem, mint amit most irtál a Pommern-Musashira. A fő lövegek 10 km-ről sem voltak képesek eltalálni a szemből érkező BB-ket, sztem a sebzésem minimum fele a repcsikből volt, meg a tűzből. A Delaware-re már lehet rakni Aiming sys-t. Ég és föld a különbség a két hajó között. Direkt megnéztem a találati arányomat is (és tegyük hozzá, hogy azért a Ranked alapvetően nem kempelős játékmód) és nem meglepő módon több mint 10% volt az eltérés a találati arányban. És a Delaware-el távolról is be tudok találni, a Nebraska-val meg közelről se. Az hogy a japán hajókkal miért lő mellé folyton az ember amikor elvileg pontosabbnak kéne lenniük már többször ki lett tárgyalva, legutóbb a Daisen kapcsán. A Pommernek meg sajnos kis kaliberű lövege van, ami azt is jelenti, hogy könnyebben pattan. Nekem spec nincs meg, mert van elég magas tierű német BB-m, de azért nem szoktak olyan rossz helyeken végezni vele, szóval nem gondolnám hogy nem lehet sebezni velük. Nehezebb, ez tény. A Musashit meg azért nem szeretem, mert nagyon szituáció függő. Itt már a túl nagy kaliber miatt nagyon sok az overpen (már ha egyáltalán eltalálod a célt) és a hajónak am is nagyon sok és elég súlyos hátránya van. És sajnos amig ilyen csapatokkal kell Rankedezni, addig nem engedhetem meg magamnak, hogy egy ennyire helyzetfüggő hajóval menjek be.

Am néha az én fejemben is megfordul, hogy már a meccs elején eldől a csata, mert mintha az RNG sokszor már a kezdésnél eldöntené, hogy márpedig az egyik csapatnak semmit nem fog beadni. Ami mondjuk benne kell hogy legyen a pakliban, csak azért frusztráló, hogy mindent megteszel ami tőled telik, de hiába célzol jól, a lövedékek a cél közelébe se mennek.
#21177
Na én meg eljutottam oda hogy meg lett a negyedik tech tree tier 10-es uszályom.
De szerintem még mindig nincs olyan lehetőség hogy xp-ért vennék hajót.
Most akkor hány T10-es vontató kell hozzá?
Még egy T10-es teknőt kihúzni nehéz,főleg mert lusta vagyok és elvesztettem a kedvenc t8-as xp szerzőmet.

#21176
Nem is a csapattagokkal van a gond, hanem tényleg azzal,hogy effektív nem tudok sebezni. Megfigyeltem, ha a csata első lövése sz@r(totál jó célzással, mondjuk full broadside ellenfélbe 1 db overpen), akkor 100% bukó lesz a meccs. A szétnerfelt német Pommern esetén meg sem lepődök, de pl Musashi azért még régen büntetett...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#21175
Most pont az aktuális sprint felénél vagyunk. Tehát múlt héten volt reset. Abban a sprintben 2 nap alatt feljutottam Rank 6-ig, aztán 12 napig nem tudtam elmozdulni. Az össz Ranked WR-em olyan 56% körül van. Tegnap "véletlenül" megnéztem a statomat. Az elmúlt 21 napban 48% volt. A mostani Sprintben konkrétan tegnap sikerült először elmozdulnom Rank 10-ről. Egy hét után! Azt értem, hogy már régóta tart a mostani szezon és kb az összes gyökér feljutott Silverbe, de miért mindig őket kapom társnak? Szóval nem csak téged szopat a MM.
#21174
Erre dobjatok már egy kis magyarázatot: végigrobogtam ranked bronz ligán kb 80%-os winrate-el. Utána van ugye silver liga, ott meg nem tudok lemenni még rank 7-re sem, kb minden 4-5 meccs nyerő. Végig Pommern/Musashi hajókkal. Ami "fura" az, hogy gyakorlatilag egyikkel sem tudok silverben sebezni. Overpen, nem talál, 1k-s penetration találatok és minden egyéb csak sebzés nincs. Gondolom totál véletlen minden...
Ja, én ellenben szemből egy Alaskától is 11k-t sebződök AP-vel...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#21173
Szerintem még nem is láttam a mostani T8-on.