World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(Most nézem hogy az Iowa magyar volt!? xD RIP)
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.05.29. 16:30:24
ma nyitottam
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.27. 11:47:40
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Valódi főnyeremény. 😄
Úgysincs benne semmi.
Játszottam ma konvojjal,de nem olyan jó mint múltkor.
Több alkalomal is volt afk csapattárs,vagy olyan aki pont az ellenkező irányba megy.
Gondoltam WoT-ozok ha WoWs vacak,hát tizenhat csatából kettőt nyertem. XD
Szóval ott sem volt több sikerélményem,ehhez képest a WoWs kb 50%-os winrátája maga a csoda.
elvileg még 2 nap kell ha jól emlékszem a tegnapira,ma nyitom a dubit,és holnap a sct . elvileg. tegnap mentem két konvoyt,igazából a helyzet hogy a védőknek nagyon észnél kell lenni ha nyerni akarnak,a támadóknak meg könnyű a dolga. shima 20km noob tube al simán kiszedtem transport hajók egy részét.
csak funból raktam fel 😊
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
csütörtök a patch day 😊
érdemes megnézni pár nappal a hivatalos oldaon a videót,pár percben összefoglalja valamelyik ruszki picsa hogy mi várható a kövi patchben
meg patch dayen is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.25. 16:45:30
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Vagy már nyár van és nincs iskola,vagy elment mindenkinek a józan esze,de brutál rossz a játék.
Normál csatába nem érdemes menni,szerencsére most van roham és térképész mód.
Roham-ban is van idióta néha bérelt T10 tankokkal.
De normál csatában rengeteg hülye lett mióta bevezették a wot pluszt.
Jó lenne ha a warship-ben is jönne valami eventes játékmód,mert a normál meg ranked az nagyon nem jó.
Egyébként WoT-ban már nem csak 15-15 meccs van.Nem tudom hogyan de voltam olyan random csatában amiben 14-en voltunk 14 ellen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.25. 12:12:53
Ja, érdemes megnézni Flamu videóját a playerbase változásról... MINDENT is elárul...
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
Azt már megkaptad, tehát még a nerf előtti rendszerben jutottál hozzá ("sorsolta a gép"😉
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
update 12.5, the 12th season of Ranked Battles will begin, in which it will be possible to participate using ships of all types.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
na jó viccet félretéve ,nem raknak be.
és hogy még fokozzam,jönnek a cvk és a subok is rankedba😄
ja és vesztes csata után minden ligában csak a legtöbb xps player nem veszít csillagot...
6v6 formátumban
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.16. 17:53:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nem nagyon durva az egy kicsit?
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Azt értem, hogy az ilyen játékosok örülnek annak, hogy T8-9ben tudnak 40k-t sebezni és hogy ez több mint amit mondjuk T5-6-ban sebeznének, de ettől még ugyanúgy semmirevalók, mert arányaiban ezen a szinten ez a sebzés nulla. És nem értik meg, nem fogják fel hogy nem attól lesznek sikeresek meg nem attól jönnek az eredmények, hogy gyorsan kiveszik a T10-t és akkor majd mindig top tierek lesznek, mert a tizes hajóval sem fognak tudni kezdeni semmit.
Am tegnap egész nap Brawloztem. Egyrészt itt ha vesztek, akkor én vagyok a hülye, másrészt elég jól lehet gyakorolni az 1v1-t. Rövidek is a csaták, lehet pörgetni, pénzt is hoz... És a vesztes csatákból meg tudok tanulni. Tiszta relax.
Mert kaptam season passból 300 pontyot. 😄
Ha elköltöm gondolom újra eltűnik.De látok jó dolgot ami kellene.Két hajómhoz is van fejlesztés.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Én úgy csinálom mindig, hogy resetelek egy ágat. Lehetőleg olyat, amin minél több hajóhoz van perma eco boost. Meg olyat, amivel úgy gondolom hogy nem szenvedés játszani. Az idei első szezonban az orosz LCA-kat húztam vissza. Mondjuk nekem annyiból könnyebb dolgom van, hogy minden hajóhoz van kapitányom, nem kell átképzéssel/átpontozással bohóckodni. Meg elég sok hajóhoz van mindenféle eventes perma eco. Visszaveszem a hajót és kihúzom a következőt. A csatákkal igazából vissza is jön az a pénz, amit a resettel elbukok.
Pro tipp azoknak, akiknek bejön az pán-amerikai CA ág: Másfél hét múlva bekerülnek a tech tree-be. Aki még nem költötte el a tokenjeit, az jövő héten vegye meg a 700 tokenes bundlit. 30 napra +200% xp boost van benne. Plusz ugye az eventből ki lehetett venni T9-ig az összes hajóhoz a perma eco boostert (ehhez ugye kellett az előző szezon prém Pass-a). Nekem nincs meg a T9, de az Ignacio-n már van annyi xp, hogy ki fogom tudni venni. Kb egy hét alatt talán ki tudom húzni a T10-t, reset és lesz 3 hetem hogy visszahúzzam. Az Ignacio-n kivül a többi hajóval nincs túl sok csatám, elsőre nem is tűnik igazán erősnek ez az ág, de annyira nem nehezen játszhatóak és az event boost mellett sztem simán vissza fogom tudni húzni az ágat.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Szerintem inkább a japó BB lesz,az amcsi cruiserrel nem nagyon passzolunk össze.
japó bbnél az kilences izumo rémlik anno,hogy szenvedős volt,most nemtom mi a helyzet vele
amcsi cirkáknál a nehéz vonalon a buffalonál járok,nem lettünk barátok,de valahogy az egész nehéz cirka vonal nem áll kézre,könnyű cirkánál a cleveland van épp soron,itt is szokni kell a kis lőtávot és a picsa páncélt,de sziget mögül kiválóan működik
te tudod nálad mi működik,milyen kategóriában érzed jónak magad,aztán azt húzd. oroszból pl minden erős,nem véletlen,a petro vonalat élveztem végig,de a bbnél a soviet soyoz úgy szórt mint az ökörhugyozás
ha jó vagy cvben,azt húzz,azzal még vesztes csatában is könnyű jókat sebezni,és úgye húzásnál az xp számít. ha nagyon haladni akarsz és van piros vagy kék economic szorzód,akkor ideje felhasználni. szinte végig lehet száguldani velük a tech treen
cvnél az angol viszonylag könnyű,mert sok hp van a repcsiken,de sajnos a leggyengébb cv vonal,ruszki az op ,ezen nem lepődik meg senki gondolom 😊 japók torpedóban erősek,de én a ruszki vonalat mondanám.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.13. 16:54:33
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Brawl-ra nem megyek mert brawl grind hajót eladtam.
Van már két DD-m egy BB-m és egy CV-m T10-en,tech treeből.
Mondjatok egy jó ágat amit könnyű húzni.
Jelenleg Montana,Simagatya,Halland,Midway van ki fejlesztve.
T8 japcsi BB-m van és T8 amcsi cruiserem,T7 holland cruiser.Többi az még T6 vagy annyi sem mert nem kezdtem bele,például se francos se ruszki,se olasz hajóm nincs.
Olasz T10 van,de az szenes.Meg van egy T10 szenes amcsi DD-m.
Esetleg ha WoWs-ban is lesz WoWs plusz mint a WoT-ban a WoT plusz,akkor be fizetek egy hónapra,az passzívan is termel xp-t. Xd
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.13. 13:12:20
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Am néha az én fejemben is megfordul, hogy már a meccs elején eldől a csata, mert mintha az RNG sokszor már a kezdésnél eldöntené, hogy márpedig az egyik csapatnak semmit nem fog beadni. Ami mondjuk benne kell hogy legyen a pakliban, csak azért frusztráló, hogy mindent megteszel ami tőled telik, de hiába célzol jól, a lövedékek a cél közelébe se mennek.
De szerintem még mindig nincs olyan lehetőség hogy xp-ért vennék hajót.
Most akkor hány T10-es vontató kell hozzá?
Még egy T10-es teknőt kihúzni nehéz,főleg mert lusta vagyok és elvesztettem a kedvenc t8-as xp szerzőmet.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
Ja, én ellenben szemből egy Alaskától is 11k-t sebződök AP-vel...
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time