World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Még sosem rankedeztem annyit hogy elérjek eddig,de ez a Halland nagyon be jön és jó vele szórakozni.
Bronze rank 1 után mi a fene jön?
legjobb ha csak ketten vagytok egy oldalon
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
szóval tippek jöhetnek,utsó küldi aztán lehet ládát nyitogatnom a jagerért...
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Már megen nem látom mit írtatok.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az Amagi-t ott húzom és elég sokat lehet vele beszedni.
Tegnap volt olyan csata amiben dupla citadellákat is lőttem vele.
csináltam én is a spot damages küldit,cvvel,volt hogy már a meccs elején reportort mert brit super cv-vel volt merszem bemenni.
egyik csatában két GK esett egymásnak,közel full hp mindkettő. csapattársz broadside,ellen szögelve,az ellen GK kb fél hpval megúszta az összecsapást. fentről láttam az egészet,próbáltam segiteni neki de ilynnek esélytelen. beirom hogy broadside GK vs angled GK what was the expectations,erre visszairja hogy cvvel inkább kussoljak 😄
most olyan küldim van hogy citadel , incap vagy destroyed kell 200 db...próbáltam gyors ddvel,1-2 kill,próbáltam bbvel,schliffennel lehet szintén 1-2 kill behúzni...ez lassú lesz,még coopban is 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
vacak a fórum kicsit.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha valaki azt mondja hogy plus 1 az azt jelenti hogy ügyi voltam,vagy azt hogy reportol?

Meg kaptam a combat scout medált.
7.4k xp és 313k credit.
Ranked csata volt.
G Kurfürst-öt és république-t lőttem ki.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.24. 20:22:17
A hydro segít vmit amúgy? (Német dd miatt kérdezem)
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A hydro segít vmit amúgy? (Német dd miatt kérdezem)
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
meg értelmesebb csapattársakkal 😄
coopban fogsz egy gyorsabb ddt,jó concival,vagy egy gyors tengot és pár kör alatt megvagy
csak ne füstözz be mert akkor ugrik a spotod és nem számolja
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.07.22. 22:48:08
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
People need to do damage on a ship they can only see because you're spotting it. If they get within spotting range themselves (and thus no longer rely on you), you won't get points. If you stop spotting the ship (and thus the ship is no longer spotted), you won't get points.
Getting the spotted ribbon makes no difference, and neither do you need to be invisible.
nerfelni is fogják hamarosan
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Co-op-ról meg annyit hogy hétvégén két bukta is volt,dd-vel voltam küldi miatt és bár túléltem mindkettőt a csapat kinyffant teljesen és buktuk,viszont nekem így is jó volt mert sokat öltem és a küldim meg lett.
Ennek örömére itt egy kis lelkesítő, az R-hangok királynőjétől... XD
https://youtu.be/SIxOl1EraXA
Most a Monarchia-eventre feküdtem rá ezerrel, szintén co-opban, remélem meg lesz a pont a Jäger-re!^_^
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.07.02. 09:31:52