World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21522
RP-s hajók között láttam egy DD-t, összvissz két elülső lövegtoronnyal, torpok nélkül, csak AP. Brit Druid, Tier X. Ott zártam be a játékot aznapra...
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.27. 14:35:51
Caliph
#21521
Pont ezért nem veszek ki most egy acélos hajót se,mert arra várok hogy kihoznak valami tényleg elvetemült állatságot 😄 mondjuk exocet rakétákkal vagy nemtom 😄 vagy a modernizált Missourit tomahawkokkal 😄
illetve megvárom mit alakítanak a Kitakamival is 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.27. 14:14:12

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21520
Hogy egy nagyon kedves, tisztes kort megért, művelt, igazi kifinomult úriember irodalomtanáromat idézzem: "Hát a f*szom nem kéne?" :-D
#21519
Láttam a WoWs most az EVE online-al közös csomagokat adott ki.
Jó lenne ha a Star Trek online-al is összeborulnának. XD
Jöhetne egy Klingon álcával szerelt DD. 😄
Az lenne a legnagyobb fun ha a dupla álcás torpedó hajómat áthozhatnám. XD

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 12:28:09

Caliph
#21517
én arra tudok pl gondolni ha rusholsz,aztán hirtelen olyan bukkan fel amire nem számítottál,vagy egy szerencsés torpedó salvó elviszi a támogató csapattársakat,és rushból inkább defenzív kiteolás lett a jobb taktika. simán meg tudsz fordulni füstben úgy hogy hiába mutatod a broadsideot,nem látnak. csak ne lődd el magad 😄
mondjuk a másodlagosak stat alapján pont semmit nem érnek,kivéve a nyolcas(vagy kilences? ) prém olasz bbt, nemjuteszembe a neve
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.26. 12:10:40

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21517
Oh, thats interesting! Kíváncsian várom, hogy majd kipróbálhassam - a Francesco Caracciolo-n még nincs füst, majd csak a kövi tier, a Vittorio Veneto lesz felszerelve vele. (Fun fact: tengeri hadtörténészek szerint a Vittorio Veneto-osztály hajói a világ valaha épült legszebb csatahajói. Szerintem krvára nem.)
#21516
Pl meglógni necces helyzetekből, HE spam elől, meg van egy prém BB, akinek HE/AP lőszere van, de SAP sec. Ott mondjuk jól el lehet bontogtani az ellent másodlagossal (van rajta spotter, szóval füstből is lehet spottolni)
Igazából bármire jó, kivéve arra, hogy füstből lövöldözz.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.09.25. 19:33:23
#21515
Mindjárt itt egy ilyen játékos: én. DD-n még világos, de BB-n, ráadásul ilyen ultra rövid ideig, mire jó?
#21514
Olasz BB: kimaradt hogy hosszú reload és jó páncélzat. Rankeden a kisebb lőtáv pont nem jelent hátrányt. Sztem egy méltatlanul elhanyagolt ág, annak ellenére is, hogy amúgy könnyebb vele játszani mint pl az oroszokkal (vagy akár az amcsival/japóval) Am gyanitom hogy az alulértékeltségének a fő oka az, hogy a játékosok többségének fogalma sincs róla, hogy kéne használni a füstöt.
#21513
Jé, tényleg. De akkor így még gázabb...
Caliph
#21512
😄 mindegy,érzem h kell nekem. aztán ráfekszek a hindire :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21511
Jobban gyújt egy Hindenburg, mint az a fosbojler 😄

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Caliph
#21510
kell egy tűzfosó küldik miatt...smolenskem nincs sajna,meg colbert se
wooster pont jó lesz

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.25. 15:15:07

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21509
Venezia még talán, olasz BB fos, Wooster szintén. Angol DD kiváló.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

whiskeyman
#21508
A normál Scharni is T7-es

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21507
A Caracciolo megéri. Alapvetően viszolygok az ikerlöveges tornyoktól, de ez a hajó egész jól megy. Az olaszoknál nem a szórás a fő gond, hanem a lőtáv.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.25. 13:47:20
#21506
Szenes T10.g kurfürst vagy mi a szösz.

Caliph
#21505
most miért én jól megvoltam a kilecessel is 😄 most amcsi light ágat húzom,a héten meglesz a wooster.
aztán nemtom,spanyol cirkák nem a kedvenceim,ahogy a san martin ág sem jön be,
kihúzom az angol dd ágat,mert a daring tudom h jó,aztán a német dd és cirka vonal lesz a soros sztem
olasz BB megéri? sok ágyú,kis kaliber,sap,meg szar szórás... 😄
ja meg még a venezia meg a francia cirka amiben látok még valamit 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.25. 11:12:09

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21504
Húztál volna egy értelmesebb ágat 😄
Azokon még a német másodlagosok is kiüti a főágyúkat 😄

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21503
Jut is eszembe, német hajók... A WG bejelenette a prémium Scharnhorst új változatát, a Scharnhorst '43-ast, ami - most kapaszkodj meg! - annyiban fog különbözni a normál Scharnhorst-tól, hogy Tier VII-es lesz, kisebb lesz a lőtávja, hosszabb a töltési sebessége és rosszabb lesz a szórása... És komolyan azt várják, hogy ezt majd valaki megveszi. (Tudom, biztos lesz aki, de na, őket ismerjük, mint játékos típust.)
#21502
Melyik ág? A klassik BB vagy a csatacirkálók? (Én most ez utóbbival szpok, egyszerre az angol BC-kel, épp a Zeitennél járok. A klassikot kihúztam, de igazából a Bayern és a Preussen között nagyon szenvedés volt. :/)
Caliph
#21501
na kihúztam a yodot,esett 1500 acél a scből. megérte 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21500
Mondjuk német hajóm is pont ezért nem volt,de arról kiderült hogy rossz ötlet volt mert a német BB pont nekem való.

#21499
Hát nekem egy darab ruszki verdám sincs,Yamato még vagy 300 ezer xp,vagy több.
Most járok T8-nál.
De ruszki nincs egysem mert világ életemben rühelltem a ruszkikat. 😄

ozimak
#21498
A legjobb legendary modul szerintem a Yamatonak ás a Moskvanak van.
whiskeyman
#21497
Petro, Montana, Moskva, Venezia, Gearing, Z-52. Ezekre megéri. Az első 3-ra megvan, használom is.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

ozimak
#21496
Az mák!. Nekem az 50 szülinapiból egy darab rb point-os esett. 😊 Mondjuk még mindig gyakoribb mint a steel.
#21495
Havi superkontiból kaptam 1500 RP-t.Meg 50 victor lima signal-t.

#21494
Nekem a Montin van, azt még küldiből szedtem ki. Elkezdtem a GoKu-t is, de nem sikerült befejeznem az utolsó küldit a változtatás előtt. A Repura viszont megvettem RP-ből és nem bántam meg (igy a hajó kemperből inkább brawler lett, de Randomban nem is szoktam játszani vele, Rankedre/CB/Drawl-ra meg jobb ez)
Caliph
#21493
akkor mire éri meg kiváltani? nem mintha lenne rá pontom,mert kivettem az ohiot,de majd egyszer 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21492
Sajnos azt már régen nerfelték, így már nem akkora szám rá a legendary modul.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21491
Tévedés! Legendary modul soha nem volt szenes. Amikor megvetted a T10-es hajót, kaptál hozzá egy küldisort, amit teljesitve lehetett megszerezni a modult.
#21490
Jah értem,akkor azért nem vettem észre,olyanom nincs,csak pár ezer amit adott battle pass,az meg még egy guriga wc papírra sem elég. XD

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.22. 19:02:04

Caliph
#21489
yepp...régen szénért adták,de a szemetek átrakták RP re(research pont)

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21488
Legendary modult honnan lehet szerezni?
Bár gondolom armory,csak nem vettem észre. 😄

#21487
Ma a napi első csatában egy des moines-t úgy lőttem telibe kurfürstel hogy maradt talán 20% élete.
Másik engem a 9-es cruiserrel úgy kilőttek a csata kezdésénél hogy csak lestem.

Caliph
#21486
klasszisokkal jobb,főleg a sziget mögül orral püffögéshez. a lőtáv itt is annyi,16km meg egy kicsi talán,de a tűzgyorsaság nagyon jó.nagyon jól lehet vele támogatni a saját DDket,ott a radar is. persze figyelni kell,ha fokuszt kapsz ideje eltűnni,sőt akkor már lehet késő is 😄
ha meglesz majd rá a legendary modul,sztem kiteban is tökéletes lesz,szépen seggel égeted,ha meg rádlő akkor gyorsítassz lassítassz,a legendary modulja pont erről szól,pár sec alatt max sebességen van
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.22. 13:14:51

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21485
Én is azt akarom húzni,már a 9-esnél tartok.De félek tőle,a kilences is tök érzékeny.

Caliph
#21484
tegnap meglett,de ezzel jobban barik vagyunk,a gyors töltés valamennyire kárpótol. még nem mentem vele csak pár kört,de úgy érzem szeretni fogom. ma jön a takahashi-yodo húzás,aztán megnézem t8ban mim van még amire érzek lelki erőt hogy felhúzzam,de valszeg én a yodoval lezártam a húzási szezont. ráfekszek a battle passra meg a dockyardra ha lesz kedvem

Takahashit szeretem jó a lőtáv,sok ágyú,bár a sebzése semmi,de leglább jól gyújt,na a meg a torpikkal lehet meglepetést okozni a rusholó hajóknak 😛
a páncél viszont nulla,sokszor attól is meghalok ha mellém lőnek 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.22. 10:29:12

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21483
Nyugi, a Des Moines-nak sem lesz nagyobb 😄
Mert ugye nem lőtávra húzzuk az amerikai cirkálót...

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21482
Ez 2.3 milliárd xp,de már megnéztem közben rendesen,ezt nem nekem kell egyedül megszerezni,hanem az összes játékosnak.

#21481
Én szerettem volna egy T8 prémet,de ez van kaptam T7-et,egy vigaszom van,amerikai hajót kaptam.
Azokat szeretem,vagyis azokat szerettem,mert most mióta megvan a szenes német T10 azt szeretem a legjobban.
Német BB nagyon fun.Random csatában kurfürstel,asszem ez a neve,ha nem akkor bocs,szóval ezzel a német t10 szenes BB-vel random csatában kilőttem egy t10 tengeralattjárót,de úgy hogy észre sem vettem. XD
Csatahajókkal meg cruiserekkel lövöldöztünk egymásra amikor kiírta hogy close quarter expert meg hogy megnyiffant valaki.Aztán látom hogy kiírta hogy megöltem egy tengeralattjárót. 😄
Amcsi BB nem lövi ki az biztos.
Főleg nem ilyen messziről.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.21. 15:34:50

#21480
Pedig a német a leg kezdőbarátabb nemzet. Az igaz, hogy a Yorcknak pont más a játékstilusa, mint a korábbi hajóknak, hiszen az már nehézcirkáló. Nekem anno az amcsi volt az elő "fő" ágam, a régi T6-os Cleve-ig jó is volt, de valahogy nem igazán éreztem a többi hajót. Még a DöMonyt se. A nehézcirkálóikat inkább orrból érdemes használni, a németek meg inkább kemper cirkálók, magasabb tierben is.
Caliph
#21478
Hát a német ddkhez való viszonyom kb olyan,hogy még a tech treeset se húztam ki 😄 a cirkákat is msot húzom,de a yorck egyelőre nagyon gyengusz bár lehet csak az én kezemben
buffaloval is tök béna vagyok,valahogy nem áll a kezemre,nagyon keveslem a lőtávot,t9ben nincs 16km...
majd nézek vidiket.
kockáztattam így jártam. majd black fridaynél kéne a smolensk,hátha ott szerencsém lesz,vettem pár dubit szülinapi kuponra,lesz mire költeni 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21478
Valaki amúgy tudja, mikor jön az új japán BB (BC) ág?
#21476
A Z-35 sem?
#21476
Módosítókkal együtt számolja. Base xps küldik max 5-7000 körül vannak. Az ilyen millásokba minden beleszámolódik, szerintem még a free is. De igy is kb egy hét megcsinálni.
Caliph
#21475
nekem igazából egy t8 hajó se volt must have,szal bekockáztattam a superkontikkal. nem nyert :p
pedig egy benham jól esett volna pl 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21474
2450 vackom volt,12 kontit kaptam érte.
Ezek voltak benne.

#21473
Én még nem költöttem el az évfordulós izéket szuperkontira.
Bár lehet ideje lenne,úgysem lesz meg a T8 hajó token.