World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Caliph
#21572
nálam utsó előtti. yamával sikerült telibeverni,egy cita meg a hpja nagy része elment,aztána a maradék párezret lehúzta egy csapattárs. még egy ddt sikerült kinyiffantani,aztán hatalmas buko...87k sebzéssel csapat első voltam,a többiek nem tudom mit csináltak,mert még az én sebzésem is semmi t10ben 😄
alap szabály h tierx10k sebzést minimum kéne hozni
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 08:25:59

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21571
Tegnap láttam én is, de utolsó lett, szóval csak jót mosolyogtam.
Caliph
#21570
ma este szembejött az első Kitakami :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21569
Én konkrétan Day1 az első csatában találkoztam vele. Rankeden.
#21568
Én Lushün-t még nem láttam Tier X-ben...
#21567
És mivel op a hajó, nagyon nagy játéktudás sem kell hozzá. Nem véletlen nem örülünk, ha pénzért árulnak T10-es hajót. Az viszont látható, hogy van rá igény. Hány Brisbane-t/Lüshün-t/U-4501-t láttatok day 1? És mindezt azért, hogy pár hónappal az Armoryba kerülés előtt powerkodhassanak vele. A pénz nagy úr.
#21566
Azért ez bmeg... és 17k sebzéssel még így is középmezőny... lol

ozimak
#21565
Eleve a tény, hogy t10-be rögtön "be tudod vásárolni" magad mindenféle előzetes tapasztalat nélkül. :/
#21564
Azért 4 hét alatt ki lehet szedni annyi tokent 😉
#21563
A válaszodban ügyesen felvázoltad a problémámat... :-D
#21562
Ezért érdemes egyszerre több ágat húzni és/vagy áganként csak 1-2 hajót megtartani. Az alap 300 xp-s tokeneket mondjuk coopban is le lehet szedgetni. Az tény, hogy nem adja őket túl gyorsan, viszont elvileg végtelen lehet, tehát aki 24/7 ráér és tud jó meccseket is menni, az akár minden tokenes jutalmat is kiszedhet.
#21561
Én már annak is örülnék, ha csak a Tier VIII-as hajót ki tudnám venni, aztán elgyűjtögetem az XP-t addig, amíg official benne lesznek a tech treeben, de amilyen qrwa lassan lehet szedegetni a tokeneket, a büdös életbe nem lesz meg... :/
#21560
A Bungo 20k dublon és ez egy Tech tree hajó. Egy prém hajó nyilván drágább, hiszen kap camo-t, ráadásul az ARP különleges ARP camos, megkapja a T10-es perma eco pack-ot és bármilyen kapitány beleültethető átképzés nélkül. Ráadásul a 4501-ről messziről ordit, hogy mocsok op. Ehhez képest nem érzem irreálisnak az árazását, ahhoz képest viszont igen, hogy ezért mindössze egyetlen "hajót" kapsz egy játékban. Ennyi pénzért hány játékot lehetne venni, ami sokkal szórakoztatóbb? De van akinek semm nem drága.
#21559
Ha jól emlékszem a Yama is valami hasonló áron volt, pedig az ráadásul tech tree. (az ARP volt prém shopban, de igazából ez csak egy Yama ARP skinnel)
ozimak
#21558
Vaaagy: 48k RB pont 😄 A hülyének is 😄 Hát még a Normandie camoért sem adnék 70k szenet 😄 Pedig van vagy 520k
Jaa amit te mondasz az nem a 60 ezer ft-os admiral pack? 43 csak a hajó 3 pontos kapitánnyal.
#21557
Már van ilyen. A mindenféle eventes prém kontik, amikből kicsit nagyobb százalékkal eshet hajó, mint az SC-ből.
A sub meg azért ilyen drága, mert egyrészt T10, másrészt kapsz mellé egy csomó értéktelen vackot. Am később armorys lesz, szénért.
Ami "érdekesebb"... Sampén. 1110 prém nap? Vagy +18k dublon? 380k szén? 😄 Egy T8-as hajóért?
ozimak
#21556
Mióta nerfelték a "supercontainer"-eket azóta ez van... Már csak a neve "super". Nem csodálkoznék, ha belátható időn belül megjelenne valami "hyper super" konténer. Amit természeretesen csak szekvenciális bundle végén vehetnél meg 3-4000 dubi//ft/db áron.Na persze ahhoz hogy felnyisd a szekvenciális részt, először össze kell gyűjtened az összes "hyper super" token-t 😊 Ja éspersze a premium battle pass végén megkapnád a felét a szükségesnek 😉 Vicc az egész már... Tier 10 subot "hozzádvágják" a premium shopban, potom 43 ezerért? 😊 Többszörösen megkérdőjelezhető. Teljesen vérszemet kaptak,
#21555
A szuperkontikat pénzért vetted?
Mert ahhoz képest nagyon lószar a loot.

#21553
Miota kivették a Nelsont, többször is gondolkodtam rajta, hogy kiveszem helyette a Collingwoodot.
#21552
Nem gondolom hogy kapzsi volnék, de azért 123 nyitásból 1 hajó... emiatt egy kicsit csalódott vagyok. Pedig az én szememet még T3-as vackokkal is ki lehet szúrni. Ahogy néztem mások nyitásait, nagyon sokaknak dobott 1500 RP-t. Azért én se haragudtam volna meg, összességében azért még sem panaszkodok. A 49 nap prém, a 3k dublon meg acél az egész jó. A kék econak is örülök, meg a signaloknak is (nem szeretek szenet/creditet költeni rájuk)
#21552
Ha jól láttam, csatacirkálók, ahogy a németeknél és az angoloknál.
ozimak
#21551
Szép loot! Acél egész szépen jött. Collingwood meg hát nah 😄 Legalább hajó :/
#21550
100 SC


23 SC


7 RW konti (Anhalt+Eendracht+Mahan camo & 3 T5 + T6 perma eco)


Anhalt camo

Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.10.11. 16:29:43
#21549
Látom jön valami új japó csatahajó ág.
Miben különböznek ezek a mostaniaktól?
Ahogy elnézem vagy két nap mire a játék frissíti magát.

#21548
49 500 dublon összértékben kell majd kiváltani kontikat, hogy a végén 160k acélért megvehesd a hajót... (legalább is a jelenlegi trend alapján így saccolom) XD
Caliph
#21547
nemtom,milyen formában terveznek kiadni,lehet acélos szenes vagy dublonos is akár
jön egy t6os amcsi cv is,taktikai repcsikkel,meg egy ázsiai riga utánzat
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.06. 12:43:21

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21546
És ez valami fizetős vagy új ág?
Remélem utóbbi bár biztos előbbi.

Caliph
#21545
jön Rhode island,tizes us bb,ami konkrétan egy Ilinois lesz ,de radarral 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.06. 08:58:15

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21544
meg is van

WHJDHPNQ0 – Doktor Von Roth (10 pont)
NQ0DHPWHJ – 1 kredit
NQ0WHJDHP - 1 szén
DHPWHJNQ0 - 1 Acél
DHPNQ0WHJ – klán token
WHJNQ0DHP – 1 dub

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21543
múlt héten valahol találtam egy bonus kódot,pont egy kreditet adott,szal ingyé lesz ha beirtad 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21542
Hát igen, csakhogy ahhoz, hogy megkapd a hajót, kell mind a 24k-ny bundli (a véletlen kiesést nem számolva, amennyiben egyesével veszel és nyitsz). Tehát technikailag de, 24k-ba kerül a hajó. Meg abba az egy qrva kreditbe, hogy költsék rákgyógyszerre.
#21541
A 24k dublont a kb 40 kontiért fizeted ki. NEm is ezzel van a gond, hanem hogy valószinű tele lesznek a ládák hulladékkal. Esetleg valamelyikből maga a hajó is kieshet, akkor meg spórolsz magadnak 1 creditet. Én azért az első két bindlira rápróbáltam, a camo amit ad ugye nem ér semmit, nekem mondjuk az eco booster sem, mert rengeteg van.
#21540
Újabb csoda a WG-től... Tier VIII-as német cirkáló (kb egy javított Graf Spee) 23 975 dublon (akciósan) éééés +1 kredit... A pofám leszakad... XD
#21539
Megfejelem a monitort mindjárt! A legutóbbi 6 napi kontiból ötször, kizárólag az a telibe vert, köcsög 750 free xp jön!!!! Kell már a tökömnek, tele vele a padlás.... :p
#21538
Talán az egyik legjobb csatám eddig. ^_^

#21537
Na, kipróbáltam - ty wg - ezt a léghajós cuccot... nem akkora was ist das... jobban zavart, hogy a Zeitennel voltam bent, és alig sikerült damidzsolni... de legalább nyertünk, igaz, azt is csak úgy, hogy levadásztuk a zellent az utolsó szálig.
#21536
igen, az lehet hogy én fordítottam félre! :-)
#21535
Köszi. Én csak zöld economic bónuszokat, meg amcsi camot kaptam.
#21534
MAUISTRONG
Valami konténereket ad elvileg
Caliph
#21533
amikor egyedüli t8ként t10 csatában a legjobb vagy,az érzés megfizethetetlen :p persze vesztes 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21532
Én szoktam néha.
#21531
Itt senki nem játszik győzelemre? Mi a terv? Mi a motiváció egy hegy mögött szobrozva???? xd
#21530
Dockyard küldi: Nyerj 8 csatát! xd Vicces gyerekek ezek a WG-sek.... Majd akkor határidő előtt Coo op ba, mert máshol nem megy.... :-)
Caliph
#21529
a tech treeseken sincs se radar se hydro. nincs rajtuk HE lőszer,csak sap és AP. ugyanz a smoke generator,csak a nápolyinak fergeteges a másodlagos ereje,a tech treen meg nem 😄 ja és van heal . Venezia ami talán értékelhető,a sok ágyú és Sap miatt...nekem nincs,csak a visszajelzések és videók miatt gondolom ezt. Illetve a hozzá tartozó legendary modul is állat,+2 smoke és 80 secre leviszi a cooldownját

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21528
A tech tree olasz cruiserek olyanok mint a szenes Nápolyi?
Mert a nápolyi-t kedvelem,de rossz nagyon hogy nincs rajta radar vagy hydro.

#21527
A Roma is nagyon jó hajó, de a tokenek miatt most nem javasolnám a T8-t.
whiskeyman
#21526
Olyan erős az AP-ja, hogy bármit elbont, főleg az 1,3 sec reload miatt. Csak profiknak ajánlott 😄

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21525
De én nagyon szeretem az álcás harcot,ha engem észre vesz az ellenség akkor neki már régen késő. 😄
És tényleg dupla álcám van,egy a hajó alap képessége,egy meg másik hajó legendary konzolja át rakva erre.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Legendary trait-ekkel is mint a predator,hát nagyon nagy élmény.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 17:39:57

Caliph
#21524
sztem a verdi. egyszer jött szembe egy hármas div,folyamatosan füstben voltak,és a másodlagosai kicsináltakk
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.27. 16:43:07

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21523
Hát van pár. Roma, Verdi, Marco Polo?