World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21622
Tsurugi első csata. Nem is rossz. Bár sok volt a mellé, köszönhetően a 3x2 lövegnek.



#21621
PTS armory iy néz ki (csak hogy ne a levegőbe lógjon amit egy hete irtam) Speciális (szenes/acélos) hajók nincsenek is, dublonosból is csak ez a pár darab.


Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.10.29. 12:52:22
#21620
Megpróbálkoztam a sebességgel való játékkal, huh, hát nagyon nem esik a kezemre. BB-kel általában 1/2-3/4 sebességgel lavírozok, lassú, előre kiszámolt manőverekkel. A BC gyakorlatilag az ellentéte ennek. Mindenesetre sokkal jobban teljesíttettem, mint az első csatában, bár még így is utolsó lettem. Látszik, hogy tényleg így kellene használni.
#21618
A Hawke-nak két üzemmódja van: séta és gyilkolás... ja, nem, az Chuck Norris... Izé, szóval vagy telibeqrtkibebszott jó köröd van vele, vagy vért pöschálsz. Mindegy, hogy HE vagy AP. Eleinte én is főleg HE-n használtam, de azt vettem észre, hogy magasab Tierek ellen szignifikánsabban gyengébb, mint az AP sebzés. Volt olyan köröm vele, ahol kedvemre gyújtogattam, mint piromán tündér a Kerekerdőben ("Sálálálálá, bumm, gyújtás!"), máskor meg 10k alatt búcsúztam a csatától... AP-vel kicsit jobb a helyzet, még akor is, ha amúgy az összesített AP sebzése - léven brit hajó - alatta van más BB-k hasonló értékeinek.
#21617
Ez a Queen Elisabeth kivételével minden angol tech tree BB-re igaz. A HE lőszerüknek nagyobb az átütése és a sebzése is , mint a többi nemzet azonos kaliberű lőszerének.
#21617
Köszi. Próbálkozom majd.
Caliph
#21616
én a nyolcasnál tartok,és nem tudom jól csinálom e,de azt vettem észre hogy HE lőszerrel lehet érvényesülni a legjobban. AP csak akkor ha broadside áll az ellen vagy közel jön egy CA ...
aztán cáfoljatok meg,de így több sebzést kihoztam belőle

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21615
Általában a gyors hajókkal inkább a sebesség manipulálását szokták használni a kifordulás helyett. Erre az Engine Boost + Prop modnak elégnek kell lennie. A hajó am is gyors, szóval a rázós helyzetekből könnyebb elmenekülni és mivel angol hajóról beszélünk, am sem fogsz közel menni az ellenfeleidhez. A toronyelrendezés miatt nem kell annyira kifodulni, mint a BB ág hajóival. Egyébként a játékstilusa ezeken kivül megegyezik azokéval.
#21614
Valaki tudja, hogy az utolsó két brit BC rusnyaságot hogyan is kéne használni? A tegnap esti utolsó csatám a Duncan-al... hát a katasztrofális bénázás egy nagyon enyhe kifejezés lenne rá... :/ A Hawke-val legalább lehetett normál BB módjára forgolódni, de ezekkel még azt se. A szemből lövöldözéshez meg túl gyenge a páncélzata. Van valami trükk rá, vagy valami szerepkör ahol értelme van ennek a nyomorult toronyelrendezésnek?
#21613
Késve indultam el, alig 40k-t sebeztem, nem süllyesztettem el semmit. És így lettem első. Én erre mondom azt, hogy gyenge a csapat.

ozimak
#21612
Köszi!
#21610
Gmail címem van. Nem volt a spam mappában sem, egyszerűen nem jött meg.
De másnap már megoldódott az ismételt próbálkozásra, megjött a link, sikerült hozzáadni a telefont, és működik.

#21610
Hát az most van, beszálltam a versenybe a Collingwoodért, persze, esélytelen, hogy megkapjam (3at sorsolnak ki azok között, akik végig viszik a láncot), már csak a citadellás meg a hp sebzős küldi van (a citadelláshoz egy csata alatt lőttem 4et Alsace-al. Fun fact, egy magyar játékos is volt bent Kremlinnel a mi csapatunkban, a másik oldalon meg 2 Yama es egy Musashi. Srác két perc után beírta, hogy tuti bukó a meccs, majd nemsokára ki is halt... Nyertünk. XD)
Caliph
#21609
1 cv és 1 sub megengedett,divvel nem lehet bemenni. a bot elméletileg mindig a legkisebb hps hajót célozza,ha rálát.szal ddvel nem nagy élmény ha nem használod ki a rejtőzködést,amit felvillansz mindenki rád lő 😄 cruser kb ugyanaz,BBvel meg jót lehet darálni...idén már volt bent pár hét erejéig,de kivették. damage farmra nagyon jó mód,ha olyan combat missionod van

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21608
THEQUACKENING
ZY9BWINDSCRIBEWOWS2023
#21607
Nézőpont kérdése. A csata tovább tart, általában kevés a DD, volt már olyan is, hogy 3 hajót kivéve minden bot BB volt. Egy hangyányival talán okosabbak a coopos botoknál, bár erre nem mernék mérget venni. Néha berak 1 CV-t vagy subot is.
#21606
Jaaaaaaaaa, hogy ez botok ellen megy! :-O Én végig azt hittem, jatékos a játékos ellen... Akkor ez tulképp egy nehezített co-op. ^_^'
#21605
Van hogy bénák a játékosok akikkel összerak és bukováré a vége, de azért emlékeim szerint igy is 90% feletti volt a WR. Szerintem pont hogy egy fun játékmód. A coop-nál jobban adja az xp-t/creditet, de nem olyan jól mint a Random/Ranked. Ennek nyilván az az oka, hogy egyrészt top teirként a kis hajók lelövöldözése kevesebbet hoz, másrészt azért ezek még is csak botok. Még kb 2 éve a legelső Assy PvP volt, de ott sem volt garantált a nagyobb tier győzelme. A botok is tudnak meglepetést okozni és sokan nem már a csata elején megöletik magukat. Néha nekem is sikerült. Azért 5-10 csata alatt ki lehet tapasztalni, hogy hogyan is működik ez az egész. És nem utolsó szempont, hogy bizonyos küldetéseket könnyebb itt teljesiteni (mondjuk ilyen secondary hit, ribbon szerzés még dámázs/kill küldikre gondolok főleg). Illetve pl elég jól lehet gyakorolgatni a CV illetve a sub játékot, és még annyi reportot sem kapsz, mint Randomban. Én pl a nyári Assy-n húztam ki két T10-es CV-t.
Caliph
#21604
esetleg spam mappába nézz bele,hátha oda pakolja

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21603
második eset áll fenn,és volt már korábban ilyen mód,nem feltétlen a nagyok nyernek. de többnyire igen

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21602
Gondolom akkor Napoli-t újra kell skillezni?

#21600
Ugye nem freemail vagy hasonló gagyi mail címed van?

#21600
Nem tudom. Ezért is kérdeztem. Alapvetően randomozok max, se brawlt nem csináltam még soha, és rankeden is talán csak néhány csatát mentem még nagyon az elején, évekkel ezelőtt.

Ettől az asszimetrikus csatától sem vagyok elragadtatva, bár tény, hogy nem sokat tudok róla. Amit a magam csekély értelmével ki tudok okoskodni, az alapján rohadtul nem tűnik fair módnak. Merthogy:

1., ha a hajók Tier-je mixed lesz mindkét oldalon, akkor egyértelmű, hogy sok lúd disznót győz.

2., ha a kissebb létszámú csapat Tier IX-X, X*, a nagyobb létszámú pedig a Tier VI-VIII, akkor a Tier IX-X még létszámhátrányból is megeszi reggelire a kicsiket.

3., ha mindkét csapatban azonos Tierű hajok lesznek, akkor megint csak a számbeli fölény lesz a döntő.
#21599
Klasssz.Kösssz.

#21598
Sziasztok!
Próbálták hekkelni az accountomat, szerencsére időben észre vettem, és sikerült a jelszó módosítás.
Viszont a telefonszám hozzáadásakor sokszori próbálkozás után sem érkezik meg az email a linkről, ahol ezt be tudnám állítani.
Mit lehet ilyenkor tenni?

Caliph
#21597
de ugye jövőre is lesz szülinapi,bár a SC már szart sem ér kb,illetve karácsonykor is szokott lenni valami amivel t10 hajóval lehet keresni nem? tavaly valami tokent adott t10re,8-9re acélt 5-7 re szenet
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.24. 21:31:48

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21596
ó ezt nem tudtam...pedig mekkora kapufa,lehet valakinek pont a ptsen jönne be egy dubis vagy lóvés hajó és venné...pts úgyis pár nap,és player sincs sok,inkább bot,szal nem hinném h az lenne h ott kijátsza magát a hajóval,vagy lehetne egy napos trial,ingyé/prém

meg minek adnának egy rakás dubit,szenet és acélt ha nem lehet kivenni az armory hajókat ptsen
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.24. 21:28:58

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21595
Kántör kérdés: most hogy véget ért a szülinapi event, a Ranked épp T8-9-es, a hamarosan érkező Assy pedig T6+ lesz, neked melyikre van nagyobb szükséged?
Segistég: a Yoshi technikailag egy T10-es Azuma torpedókkal.
#21594
A prém hajók csak akkor elérhetőek PTS-en, ha már live serveren megvetted őket.
Caliph
#21593
csak a tizes. mindkettő papír,mindkettő sniper. yoshinak vannak torpik(shima 20km torpik,üt mint Tyson),nagy hatótáv,de a holdról is látszanak.yoshi mindenben kicsit jobb,kivéve a healt. yoshival én is régóta szemezek,de most az új német subot vettem ki. de ha nem jön szénért más,amint megkapom a kupont a yoshi lesz a kövi. szenem van mint a szemét 😄
szal nálam a yoshi,és az egyetlen indokom h tizes

btw elvileg megy a publik test szeró(flamu is ott tesztel épp,de nem találtam róla infót,és ő ázsiai szerón is van),próbáld ki őket ingyé,elvileg pts en kapsz rakás szenet acélt lóvét,kivehetsz bármit tesztelni

meg is van

itt

sajnos holnap reggel fél nyolckor vége az első körnek,de hamarosan jön a második is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 23:40:31

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21592
jók lesznek az új skillek is,patrieből adrenalin rushal ki lehet hozni a 17 sec reloadod,úgye 12 db 431es ágyúról van szó 😄 Flamu már teszteli

Ja és Platának is jó hír,a Napoli új skillje 11km -re húzza fel a másodlagosokat 😄
szal nemsokára lesz itt izgalom,a napolit linkelm a többit Flamu oldalán megtaláljátok


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 23:42:04

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21591
Derült égből kérdés: Azuma vagy Yoshino?
#21589
CC75TENHLOOP
D74XTENHLOOP
NQOHTENHLOOP
#21589
Izgalmas csatamódot akarsz? Tessék. Csak nehogy a pöcörő rossz végére kerülj. :-P :-D

#21588
Mikor lesz már megint valami jó csata mód vagy event?
Nincs kedvem játszani randomban mert mindig eszetlenül rosszak.
Co-op unalmas.Nincs semmi jó t10-es játékmód.

Caliph
#21587
😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21586
A következő frissitéssel a BB-k egy új ficsört kapnak.
Bismarck evade maneuver
#21585
nekem 15 K kapitány xp jött
Caliph
#21584
köszi,gondolom a töklámpás kontiból se esik lópikula se most már 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.18. 17:24:19

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21583
SPOOKYOMEN
3 camo, 1 töklámpás konténer elvileg!
#21582
Eszem megáll,köszi.

Caliph
#21581
modstation

telöltöd,telepíted,szépen beikszelgeted a neked tetsző modokat és magától felrakja,játékon belül max az UI meg HUD modokat kell egy kicsit állítgatni,a fogaskerekekre kattintva pl a map fölött
szépen leírja mit csinál a mod,sokszor még képet is mellékel hogy néz ki. teljesen legális,nem lesz banán miatta.
Ha a játék frissül ,akkor pár nap mire a modokat utánna állítják és újra működnek. megjegyzi a beállított modjaid és ha frissült a játék,és beállították a modokat is,egy kattintással felrakja a korábbi verzióban használt modjaid

külön vannak szedve UI modok,csatában segítő modok,meg vannak skinek is amit pl megváltoztatja a hajó kinézetét,de ezt cska te látod,hacsak másnak is fent nincs az adott skin

ja és a téképet tudod növelni,illetve kicsinyíteni a numerikus + és - gombokkal,én nagyobbat állítok mert öreg vagyok és nem akarok csipázni hogy mi merre 😄 szal érdemes megnövelni a térképet
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 21:07:24

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21580
Ok,kezdjük az elején,mi a túrós bukta az a mod station? XD

Caliph
#21579
rakd fel a mod stationt,hivatalos wg cucc,aztán bejelölgeted a neked tettsző modokat,és magától felrakja. ezek mind hivatalos modok,amik ott vannak,nem lesz belőle baj.
hud tök jó,mutatja mennyi hp maradt az ellennek,frissíti ha spotolva van. van heal segítség,mutatja mikor kell ellőni a repair partyt,mikor tudod healelni a maxot
van ami mutatja a spottolt torpikat a térképen,mint a subnál. aztán a térkép mellett kiirja a becélzott hajó statjait,ez leginkább abban segit hogy van e torpija és mekkora a hatótávja,ha közel jön valami
nagyjából ezek a fontosabbak amit mindig használok

ja meg a saját másodlagos és légvédelem hatótáv is ki van iratva,jól tud jönni a légvédelemnél
a térképen meg be lehet állítgatni különböző színes köröket,nekem az álca távolság a lőtáv,torpedó hatótáv,radar/hydro hatótáv szokott bejelöleve lenni. így pl füstben lévő ddnél látod mikor ér be pl a radar körbe és lehet tolni
a képen a sárga a max lőtáv,a zöld szaggatot a concelment,a kicsi a másodlagos a még kisebb kék emg a légvédelem

ja és csapattársnál pl látom spotolva van e ami szintén nagy segítség

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 19:52:00

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21578
Szent pampuska,neked meg milyen a játék?
Hogy lett ilyen a kijelződ?Talán mod vagy nem vettem valamit észre a beálításokban?

#21577
Pont ezért mondtam. Ha jól rémlik, maga a hajó egy Kuma. Aminek mondjuk T4-ben van oldalpáncélja, de azt sztem egy 457-es löveg mindenhonnan is overpeneli.
Caliph
#21576
torpikat szült épp,és fordulóban volt,sztem pont olyan szögben kaptam el. így is egy cita lett csak belőle. többit nem néztem de gondolom pár pen a többi vagy nem talált vagy overpen.
de tessék,elemezd,valamiért nyomtam egy screenshotot,biztos kárörömömben 😄
papiron overpennek kellett volna lenni mindnek,de ugye az egy dolog hogy papiron hogy kéne működni,és a játékban hogy működik 😊


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 16:22:33

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21575
Azért az érdekelne, hogy lehet Yama-val citadellt lőni neki xD
Caliph
#21574
én is a dockyardot tolom,most kéne hozni 200k sebzést egy meccsben ,tegnap 3k sebzéssel maradtam el,még volt hajójuk,meg volt idő is , de kipontozódott az ellen

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21573
Brawl-on találkoztam valami rém fura BB-vel,de isteni nagyot ütöttem bele,első sorozattal 52k.
Mostanában nagyon keveset játszom,nincs jó játékmód ami érdekelne,a randomtól teljesen kikészültem és felhúzott.
De észrevettem hogy most van Brawl amiben elővehetem a német BB-t.
A dockyard küldikkel is totál elmaradtam,pedig az első pár hetet rendesen toltam,mindig hamarabb kész voltam a heti küldikkel mint hogy jött volna következő,de mióta lelombozott ez az évfordulós event meg hogy nincs értelmes játékmód elhanyagoltam és totál lemaradtam.
Fogalmam sincs hogy lehet megnézni azt hogy mennyit sebeztem,de kurfürsttel pár brawl-t amit mentem az elég jó volt,általában 100k felett sebeztem.Kivétel az amikor kifogtam egy afk Bb-t meg két öngyilkos Dd csapattársat,ott nagyon hamar szétkaptak alig tudtam vissza lőni.Szerintem a brawl csapat összeállítás néha rohadt gáz,szinte mindig nálunk van az öszes öngyilkos Dd az ellenségnél meg minimum radaros cruiser van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.16. 08:46:25