21966
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • mumus70
    #20765
    9/9 Lose.... Ha bele telik még 4 órába, akkor is le fogom szorzózni ezt a kibaszott vasat! Egyszer csak benézünk valamit és esetleg kilövünk pár hajót vagy nem tudom! 9/8 Top 3, de nem tudok nyerni egyedül, nem megy egyszerűen.... :p
  • mumus70
    #20764
    Ez vicc komolyan! Hát eddig a WoT-ot szidtam hogy nem lehet nyerni. Hát ha még úgy lenne hogy az ember veszt kétszer, aztán nyerne, nem is érdekelne, csak meglenne a napi küldi. De hogy bazmeg 3 nap alatt lehet 2 kibaszott csatát nyerni, valami félre értés miatt, véletlenül, ez tragédia, komolyan! Miért paraszt debil kreténekkel tesz össze ez a fasz játék? Fingjuk nincsen mit kell csinálni, ott bújnak egymás seggébe egy hegy mögött nyolcan, tőlük 70 méterre a másik oldalán a hegynek meg kacagva elfoglalja a bázist egyetlen!!!!! kis köcsög idegesítő háromszög hajó. Majd körbe kerüli őket hatszor, és senkitől sem zavartatva át csónakázik a következőhöz foglalni.... Mondtam már, és továbbra is próbálkozom becsülettel, egyszerűen béna szar vagyok, EGYEDÜL képtelen vagyok nyerni! És sajnos magyarok is szép számmal, azt sem tudják melyik bolygón vannak! Miért kell az ilyen balfaszoknak fel baszni azoknak az agyát akik játszanának normálisan????
  • ozimak
    #20763
    Majd 5 éve tolom, eddig összesen 1x adta be az 5k dubit...
  • whiskeyman
    #20762
    Abból 2-t is adott :D
  • Caliph
    #20761
    az egész szép
  • ozimak
    #20760
    Aszondja "ami értékelhető"... :D
    Nekem asszem 30 körüli supercontiból volt vagy egy darab dubis, két darab prém meg vagy 30k szén? :D A többi mind saláta...
  • Darun
    #20759
    Azért az 13k dublon nem rossz. Főleg hogy minden jutalom közül az 5k dublont adja be legritkábban. Szóval neked még elég jól adta.
  • whiskeyman
    #20758
    Nálam a sokból ami értékelhető, az 13k doubloon, 28 nap prém, 100k freexp és 135k szén. A többi zászló és bónuszok
  • pajer_csaba
    #20757
    Nekem 3 nap alatt adott 2x1000 dublont... Mijafasz.
  • Darun
    #20756
    Ezek az amcsi LCA-k igen sérülékenyek. Pár napja lett meg a Jinan is, de még nem vittem ki. A Sejongot viszont többször is kiszedte BB egyetlen salvoval. Az hogy nincs páncélja oké, végülis light, de hogy minimum 2-3 citet bekap az azért néha lohasztó. Ennek ellenére nekem bejöttek (a Jinan pl a kinai Austin)
  • Plata
    #20755
    Bocs félre érthető.
    Montana csapta ki Austint.Meg láttam jó elé céloztam sortűz és azt mondta nyekk.
  • Darun
    #20754
    És mennyi életed volt amikor kilőtt?
  • Plata
    #20753
    Hát az lófing.
    WoT-ban sokkal jófejebbek.
    Lassan több ingyen prém tankom van mint sima.
    Pedig kb 170 tank van a garázsban.
    Legalább 4 T9-es van már.T8 prém meg cseszett sok.Annyi ingyen T8 prémem van hogy kellene vagy egy hét mire mindet le dupláznám.
  • Caliph
    #20752
    15 szuperkontiból 1000 dublon volt az értékelhető,meg 1 hónap prém,a többi zászló meg camo meg a többi gagyi :D
  • Plata
    #20751
    Mivel évfordulós event van így ma beléptem játékba a t10-es hajók ingyen szuper vackáért,eddig csak szemetet kaptam.
    De mentem Montana-val egy kört,Valami Austin nevű cruisert cseszett messziről egy sorozattal kicsapott.
    Fogadok azért mert mostanában sosem játszom vele.
  • Darun
    #20750
    Lehetőség van és néha bead olyan csapattársakat, akik képesek és hajlandóak is csapatban játszani.Vagy akik ismerik az adott térképet illetve hajót, amivel csatába jönnek. Sajnos ez még Rankeden se mindig jön össze, a T10 nem garancia a gondolkodó csapattársakra. Mondanám hogy szakaszba kell menni, de a két fős szakasszal csak 0.2%-al magasabb a nyerési arányom, ami elhanyagolható. Ennek ellenére azért még is érdemes. Illetve pl Rankeden nagyobb esélyed van normális játékosként, bár öt hülyével igy sem könnyű.

    Azért azzal nem értek egyet, hogy a BB csak feedelni van a játékban. Most hogy a másodlagosokat nerfelték, kicsit ugyan nehezebb dolgunk lett megint, de pl sub ellen még mindig a BB a leghatékonyabb, hiszen a legmesszebb tud AS-t küldeni. Én játszottam már subbal jó BB-s játékos ellen, ő ki tudta manőverezni 3 salvo torpedómat. Szóval nem lehetetlen, csak rá kéne jönni, mi a trükkje. Amúgy vicces az is, hogy ott a lehetőség gyakorló csatára, ahol ki lehetne próbálni pl ezt is, de az emberek úgy félnek tőle, mint a ****** *****tól. Meg hát ugye kinek van arra ideje? Mindenesetre a lehetőség ott van a játékban.

    És sajnos az ha ledobod a pinget, nem garancia arra, hogy a torpedók célt tévesztenek. Nyilván ilyenkor mérlegelni kell, mitől félsz jobban. A 3 tűztől vagy a subtól. És az hogy neked (még) nem sikerül valami, nem jelenti azt, hogy lehetetlen.
  • pajer_csaba
    #20749
    Azért nem csak szar köreim szoktak ám lenni. Ez pl egy annyira szép győzelem volt, hogy ihaj. Körbementünk balra, teljes együttműködésben és sorban szedtük ki a hajókat úgy, hogy a csata feléig az ellenfél volt fölényben. Csak hát ez is lutri.



  • pajer_csaba
    #20748
    "A pinget pl a javitás leszedi." - remek, akkor most döntsem el az 1:50-es cdvel rendelkező javításról, hogy a pingre, vagy a percenkénti átlag három gyújtásra használom-e el.

    "az előző peccs óta pingelésnél elég látványosan fodrozódik a tenger, lehet tudni pontosan hol a sub" - lehet a faxt. Négy próbálkozásból eddig egyszer sikerült sebeznem így subot, azt is csak alig.

    "a tüzet meg rögtön oltják az ellenfelek és persze utána az istennek nem ad be még egy gyújtást, mire még is, addigra a DCP már visszatölt." - akkor másik játékkal játszunk. Nálam rendszeres az olyan, hogy megküld egy salvoval, kigyújt, eloltom, majd addig nem is lő, amíg ketyeg a javítás, na utána, mint az aranyeső a szép kis házra, még le se esik az első salvo, már 4 van a levegőben, 10 másodpercen belül minimum három helyen ég a hajó, a cd meg még mindig 1:23-nál ketyeg...

    "Visszatérve a subokhoz, ha annyira op-k, akkor játssz azokkal. Illetve engem pl érdekelne, hogy ha olyan op-k, akkor miért végeznek szinte mindig az utolsó helyek valamelyikén?" - egy kurva szóval nem mondtam, hogy OP-k. Azt hiszem, mindketten tudjuk, hogy ami ebben a játékban "OP", az egy időbeli korlátban értendő és kizárólag új hajókra: vegyék meg jó sokan, illetve költsenek a játékra kurva sokat, hogy megszerezzék, aztán mikor ez megvan, csendben megy a nerf patchről patchre, hajótípustól függetlenül. Én csak azt állítom, hogy minden osztály arra van skillezve, hogy a BB-ket könnyen tudják sebezni, miközben a BB-sek nem kapnak ez ellen semmit. A BB gyakorlatilag ingyen hp-damage.

    "(amúgy a hozzászólásodból inkább az jön le, hogy nem sikerül összedolgozni a csapattal)" - ezt is többször leírtam már, hogy ebben a "csapatjátékban" nem lehet úgy csapatjátszani, hogy semmilyen lehetőséged nincs kooperálni másokkal. Mindenki megy a maga feje után, és mindenki azt várja a másiktól, amit ő kigondol, hogy szerinte azt kellene csinálnia (lásd korábbi kommentjeim). A legutóbbi Monarchos kalandom is a szigettel: hárman voltunk azon az oldalon, a többiek mind elmentek a másik oldalra, természetes, hogy így nekünk az az elsődleges dolgunk, hogy feltartóztassuk, lekössük az ezen az oldalon lévő ellent, amíg a másik oldalon győz a túlerő, és tudnak jönni erre is. És ez nem tetszik az önjelölt Nelsonnak. Mert nem érti, mert neki más van a fejében. Ahogy azt sem érti CA-ban ülve, hogy csatahajóval, ha három irányból be vagy kerítve, akkor nem mész ki, mert ellenben a CA-val vagy a DD-vel, azt már nem fordulod ki, amit így kapsz. Ő csak azt látja, hogy te ott ülsz a BB-ban a sziget mögött, néha-néha kilősz, ő meg az életéért forgolódik középen (a múltkor Vladival kergettem végig a fél térképen egy Takaót - egyetlen salvom se találta el 11-14 km-ről. Ment is neki a compliment, mert tényleg ügyes volt). Az már nem tűnik fel neki, hogy ha a BB kidugja az orrát, szakad rá a jégeső. És ezek a dolgok sehol nincsenek leírva, sehol nem lehet elolvasni, hogy hé, paraszt ezt így kéne csinálni. Mindenki tapasztalja ki, aztán vagy megtanulja, vagy nem. Vagy hallgat a másikra a csetben, vagy nem. 12 ilyen emberrel te hogyan akarsz összedolgozni? A csapatmunka ebben a játékban semmi más, csak és kizárólag szerencse kérdése: jó játékosokkal dob össze a gép, vagy nem. Az, hogy te akarsz-e és tudsz is összedolgozni, az teljesen lényegtelen.
  • Darun
    #20747
    A pinget pl a javitás leszedi. A homing torp előre számolja az útvonalat, ebből két dolog következik, egyrészt az, hogy gyakorlással ki lehet őket dodgeolni (ez még nekem se megy) másrészt ha jól helyezkedsz, bele lehet őket vezetni a szigetbe. És oké hogy a torp lőtávja nagyobb mint a hydroé, viszont a subok ált nem max lőtávról szoktak torpedózni hanem közelebbről, és addigra viszont már elér az airstrike. A múlt heti frissités óta nem próbáltam őket, de az előző peccs óta pingelésnél elég látványosan fodrozódik a tenger, lehet tudni pontosan hol a sub (eddig csak ping indikátor mutatta az irányt, abból csak nagyjából lehetett belőni hogy hol van a sub). A homing torp sebzése elég foscsi alapból is, erre jön még a BB-k torp protection, ami olyan átlag 5k-s sebzésre jön ki.

    Én is BB main vagyok, tudom miről beszélsz, de a CV-k után a BB-knek van a második legmagasabb átlagsebzési aránya. Én sokat cirkálózok is, a lövedék maga sok esetben (152mm ) nem is sebez, a tüzet meg rögtön oltják az ellenfelek és persze utána az istennek nem ad be még egy gyújtást, mire még is, addigra a DCP már visszatölt. Rombolózni is szoktam, T8 felett már lassan csak a CV-ken nincs hydro, amúgy meg én is egyre gyakrabban használom inkább a 4-es slotba a torp lookout modult, mert én (is?) tipikusan az a játékos vagyok, aki felszedi még a random torpokat is. Az sem a játék hibája, hogy a játékos állomány nagy része hülye mint a s*gg, lövésük nincs arról, melyik osztályt mire és hogyan kéne használni, térképismeretről és hasonló kinai szavakról ne is beszéljünk. Egy csapat alapú játékban meg nehéz úgy érvényesülni, hogy a csapat tagjai még az egyéni feladatukat sem képesek ellátni, nem hogy a csapatét.

    Bár az előző válasszal a hozzászólásodra reagáltam, az aim assistos dolgot nem személyesen neked cimeztem, csak azért emlitettem, mert ez már többször is szóba került és ez is egy tipikus félreértésből adódik. Mint ahogy a láthatatlanul lövöldözés is. De hozhatnék még fel ezernyi másik példát. Ezek speciel olyan dolgok, amikre az ember általában magától is rájön bizonyos számú csata után. Én már a játék legelején elkezdtem húzni az összes ágat egyszerre. Eleinte azért, hogy lássam hogy kell harcolni hatékonyan a CV-k és DD-k ellen. Aztán játék közben azokra is ráéreztem valamennyire és most már tűrhetően megy velük is a játék. De pl sokat tanulok oda-vissza, pl CV-sként arról, hogyan kell(ene) kifordulni vagy megszivatni a repcsi rajokat. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki nem ismer valamit és valami érthetetlent lát, egyből jön a csiterezés.

    Visszatérve a subokhoz, ha annyira op-k, akkor játssz azokkal. Illetve engem pl érdekelne, hogy ha olyan op-k, akkor miért végeznek szinte mindig az utolsó helyek valamelyikén? Volt már olyan hogy szerencsém volt és jól adta a sub, sokat sebeztem aztán a csata végén még is csak a középmezőnyre volt elég. Könnyű mindig arra mutogatni, hogy a sub milyen op és tényleg nagyon nincs még kibalanszolva, de menj vele pár kört, aztán meglátjuk utána is ez lesz e a véleményed. Ha meg azt mondod erre, hogy dehát neked nem áll kézre, nem fekszik ez a játékstilus, akkor meg azt mondom, ha a csatahajóval folyton leégsz/széttorpedóznak/szétbombáznak, akkor az se megy. Ha egyik se megy, akkor meg nem teljesen mindegy hogy mivel játszol? (amúgy a hozzászólásodból inkább az jön le, hogy nem sikerül összedolgozni a csapattal)
  • pajer_csaba
    #20746
    A torpedózással alapból nincs bajom. Az sokkal jobban zavar, hogy érted, német BB-n ott a 4-6 km-es hydro, és kb nem jó semmire, mert a DD-knek, de még a cirkálóknak is, sőt a tengóknak* is minden fegyverzete nagyobb lőtávolságú. Még arra se jó, hogy spottolj vele, ha csak nem egy orbitális fax az illető, te meg egy sziget mögött kuksolsz a csata végéig. Amúgy én, mikor csalásról beszélek, nem azt értem alatta, hogy az adott játékos csalna - az ilyet, ha jól figyeltem, amúgy is jól szűri a WG (vö.: az EA a Star Wars Battlefrontnál, höhö...) - hanem hogy a játék mechanikája maga a csalás: gyakorlatilag az összes hajótípus arra van kihegyezve, hogy minél nagyobbat tudj sebezni - a BB-kbe. Persze, ott a BB orbitális nagy sebzése (már ha az RNG-god engedi, és 12 lövedékből 1 talál, 4 átmegy, 2 lepattan(!!!), a többi meg eltűnik az éterben, egy CA esetén. Vö.: tegnap előtt egy CA egy salvóból két BB-t gyújtott ki), vagy az elképesztő tűzerő a másodlagosoknál (már ha van idegrendszered kihúzni a Tier VIII-X német ágat), a hatalmas méret miatti helyből fakadó nagyszámú légvédelem (amit birodalmi rohamosztagosok kezelnek). Oszt ennyi. Ehhez képest a DD-k és a CA-k alapvetően hasonló képességekkel bírnak, ha valami látványosan vissza van véve, mint pl a ruszki DD-n a torpedó lőtávja (ami azért TierX-nél csak eléri az átlag 10 km-t...), akkor valami másnak a maxra húzásával ki van kompenzálva. A BB-nél meg csak simán így jártál, játsz másik ággal, ha akarsz olyat - a ruszki BB-knek kicsi a lőtávja, és még spotter repcsit sem kaphatnak. Ellenben a foschtalicska szórású japán hajókon mindnél ott a spotter repcsi. A mindkét szempontból jó amcsiknál meg állnak a levegőben a lövedékek és még egy Yama is kifordulja a Montana salvóját. Beszarás. És akkor ehhez jön az, hogy BB-vel, a magas tierű franciákat illetve a japán Tier IX-X-et nem számolva, nem nagyon tudsz okoskodni. Annak, hogy német 4x2-vel vagy a japán Amagival sziget mögött bujkálj semmi értelme, a távolsági sniperkedésre talán ha összesen 2-3 hajó alkalmas (pl az előbb említett Amagi), de akkor ugye jön a kempelés vádja, hiába vagy csapatelső sebzésben, és kb ennyi. Az összes többi BB egyetlen lehetséges felhasználási módja, hogy bemész és ütsz. Azaz mennél, és ütnél, ha így viszont nem égetnének hamuvá, meg foschnák rád a torpedókat a láthatósági határon túlról a CA-k és DD-k. Épp tegnap volt, hogy próbáltam fedezékből, előre-hátra hintával feltartani egy Nagato-Massachusets-valmi olasz CA triót a Monarchal. Erre írja csetben a CA-s csapattárs, hogy sziget mögül nem segíthetek megnyerni a csatát, menjek ki, és harcoljak úgymond "férfi módra". Mondom, jólvan bszki, kimentem, 43 másodpercen belül kilőttek. Szóval nem tudom, érthető-e a különbség: a BB-k szarrá vannak hendikeppezve, úgy ,hogy nincs a hátrányaikra játéktechnikai ellenszer (azon kívül, hogy ne fordulj broadside), a CA-nál és a DD-nél viszont minden hátrányuk vagy kompenzálva van, vagy kis ügyességgel kitanulható a kihasználása. Na, nekem ezzel van a legfőbb bajom, ezért mondom, hogy nem a játékos, hanem a játék csal.

    *Ja, igen, a tengóknál meg külön öröm a nyomkövetős torpi... Annak az anyját kéne megsorozni nyomkövetős, 70 centis műfalloszokkal, amelyik ezt a buziságot kitalálta. És semmiylen módon nem tudod leszedni a pinget... baszki, még co-opban is kiszed vele a bot tengo...
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.09.17. 12:31:43
  • Darun
    #20745
    Ugyanez működik torpedókkal is. Ha igy nézitek, ennyi a különbség a csalás és aközött, hogy valaki ismeri a játék nyújtotta kiskapukat. Mondjuk ez a menekülve láthatatlanul lövöldözés azért nem egy olyan dolog, amire csak atomfizikusok jöhetnek rá. Amikor bejöttek EA-be az angol BC-k (szóval kb egy hónapja) engem azért csalózott le egy svéd csaj, mert az első salvoval citkót lőttem neki. Meg elvittem a fél életét a cirkálós barátjának is.
    A twiccs drop miatt tegnap néztem kicsit egy magyar csávót, aki egy év után most szedte elő a játékot. Persze ő is rögtön ki akarta próbálni a subot élesben úgy, hogy fogalma nem volt arról, mi/merre/meddig. Én azt se értem, miért csinálnak emberek nyilvánosan bohócot magukból. Nagyon elk*rvult a gémer világ is :( A sub után néztem egy Kageros kört tőle, olyan hülyeségeket csinált a csávó, hogy egyrészt felmerült bennem a kérdés, hogy biztos csak 1 évet hagyott ki, illetve hogy ő mennyire lehet tisztában a játék mechanikájával. És ami röhej, hogy még igy makker volt, legalább 4 torpedó találata volt, pedig kétszer is felspottoltatta magát egy Bismarckal. (jó, mondjuk csak hárman néztük a gyereket és az egyik néző (gondolom valami ismerőse volt) a subos után le is lépett, mert ment melózni)
  • pajer_csaba
    #20744
    Na, ez így akkor rendben van - van rá logikus magyarázat. Amire emlékszem, teljesen egybevág azzal amit mondasz: pontosan szemből kaptam a lövéseket, de csak 1-2 lövedék jött mindig, valszeg a hátsó tornyokból.
  • Darun
    #20743
    Pedig a spot rendszer kb az a része a játéknak, ami tényleg működik. Arról nem is beszélve, hogy sokkal átláthatóbb, mint a WoT-é.

    Ilyet amúgy én is szoktam csinálni, nem csak cirkálóval, rombolóval is. Jön mögöttem az ellenfél . Ha 16 km a lőtávom, akkor hagyom olyan 16.1-16.4-ig feljönni és miközben elfele megyek tőle, elé lövök. Mivel a hajó jön felém, mire odaér a lövedékem, ő már a lőtávomon belül lesz, én viszont lötávon kivülről lövöm, tehát nem spottolódok. Sajnos a tapasztalataim szerint ez csak akkor működik, ha felé jön, ha a menetirányoddal szögbe, úgy nagyon nehéz belőni. És itt érdemes megjegyezni azt is, hogy (szerencsére mostanában kevesebben) szoktak nyávogni a dd-s aim assist miatt. Próbálj meg ágyuval lőni úgy, hogy vagy nincs befogva az ellenfél, vagy másik hajó van befogva. Hiába célzol rá, nem találod el. Ennyit az aim assistról.
    A másik dolog, ha több sziget választ el az ellenféltől, akkor nyilvánvalóan nem te spottolod, hanem valaki más.
  • pajer_csaba
    #20742
    Dehogy tesz, ugyan ez a szar marad azután is. Amúgy meg csinálnom kéne a küldiket a Puerto Ricoért, de most két hétvége is ki fog esni, hétközben dolgozom, megvenni meg a világ pénze nem lenne elég (az utolsó hat szintet amúgy is dublonból kell megvennie mindenkinek, mert a küldikből nem jön ki...).
  • Caliph
    #20741
    túl fusztrált vagy,engedd el pár napra,hidd el jót tesz :)
  • pajer_csaba
    #20740
    Azért az valahol kurva érdekes, hogy ugye, lövéskor a hajó legalább a lőtávolságáig felspottolódik, de egyes cirkálók úgy tudnak lőni engem, hogy ők nem spottolódnak fel egy másodpercre sem. Meg a szokásos, három baszom hegyen keresztül látod őket akkor is, ha nem lövöldöznek, de amint kiérsz a takarásból, eltűnnek. Érdekes egy játék ez, de tényleg.
  • mumus70
    #20739
    Na közben eredményre jutottam! Jelentem, 22 óra 51 perckor a 19. csatát behúztuk, sikerült le szorzóznom a vasat! :p Ki is kapcsoltam a gépet! :-)
  • lonvard
    #20738
    Most én is pihentetem. Én azért kaptam agyfaszt, mert rámentem a rombolózásra, és egyszerűen a kritikus pillanatokban mindig jött a radar ki tudja honnan, de még úgy is, hogy papíron elvileg nem is volt radaros hajó a csapatában. Direkt néztem merre úszkálnak a hajók, kik a radarosok, mekkora hatótávval, és mikor úgy éreztem képben vagyok, radart kaptam. De minden csatában jött egy ilyen meglepetésradar. Tököm tele az összes olyan sunyi radaros hajóval, amiről azt se tudom radaros, csak radaroz!! :D

    Most akkor karácsonyig szünet, kedves Wargaming. Majd lesztek szívesek a kedvemben járni, és akkor visszatérek és veszek dublont 3000 forintért. :P :D
  • pajer_csaba
    #20737
    Én nem panaszkodom, ma a Monarchal és a Vladival is tudtam nyerni, bár az uccsó meccs a Preussennel ugyan az volt mint neked: vesztettünk és alig 50k sebzéssel harmadik lettem... :/
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.09.11. 22:11:30
  • mumus70
    #20736
    Jó, ma megint nincs olyan hogy nyerés! Amikor állandóan 11 kretén debil a csapattárs... Eddig randomban 17 / 17 Lose! :-) :-) Kikapcsolom a gépet. Vagy nem is, már röhögök nagyon! Megnézem 11-ig nyerünk e egyet valami fatális félre értés miatt! :-)
  • DannyL81
    #20735
    Akkor acélozd meg magad és szard le. Bántó tudom, de igazából ezek utolsó shenkik azt se tudni hol, ignorálni kell azt jól van.
  • DannyL81
    #20734
    Ja értem, köszi!
  • pajer_csaba
    #20733
    Igen, én is gondoltam már rá. Csakhogy, még ha ritkán is, de vannak olyan játékosok, akik értelmes infók megosztására használják. Hasznos pingek, ki hova megy, hol van ellenfél, ilyesmik. Jó, igaz, hogy a sok rage-állat meg önjelölt Nelson között elég ritka az ilyesmi, de előfordul. Ezért hagyom meg a csetet.
  • mumus70
    #20732
    Ajánlok egy jó módszert, már a WoT ban is évek óta bevált! Sok frusztrációtól megszabadít, sőt, a játék is jobban fog menni, meglátod, nem tereli el a figyelmedet! Tehát: Kapcsold ki a csetet a picsába, és felejts is el! Nálam hosszú ideje bevált! ;-)
  • pajer_csaba
    #20731
    Első csatám a Preussennel. A Schlieffenes (Khurrach nevű) csávó a csata felénél beírta, hogy "report preussen afk or bot". Mondom, "fckself" erre megint hogy report, bot... Kapott két reportot, meg a csata után még egyet. Ja, természetesen ő már rég halott volt mikor elkezdett írogatni.


    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.09.10. 22:47:18
  • pajer_csaba
    #20730
    Valamelyik Graf Spee-szakértőt kérdezném (asszem' Ionvard volt az), hogy milyen kapitányi skilleket érdemes rá kihúzni?
  • Caliph
    #20729
    updating in 5 days,azaz ha megcsináltad a hármat,5 nap múlva kapsz megint és igy tovább. 25 nap van megcsinálni a 10 küldit
  • DannyL81
    #20728
    Igen menet közben bejött 1 valóban. De csak 3 Combat order van, hogy lesz abból 8? :)
  • Caliph
    #20727
    meg kell csinálni 8at a combat orderből és akkor kapod meg
    ott van alatta ,az első combat ordered már majdnem kész is,akkor 1 lesz a szám,és igy tovább 8ig
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.09.09. 18:58:48
  • DannyL81
    #20726
    Sziasztok!

    Ennél a combat mission-nél mit kell csinálni? Complete 8 combat missions of "Combat order" type.
    Csináltam egy valag random operations-t, de azt nem számolja. Nincs ötletem.



    Nem tudom miért teszi be kétszer a képet, bocs!
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.09.09. 17:40:31