World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Caliph
#21672
szezon van,meghatározott időre,nem hinném hogy van olyan hogy másnap törlődik az elért eredmény hacsak nem járt le az adott ranked ideje. ha ráviszed az egeret látod hogy a mostani sprint 8 nap múlva ér véget.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21671
Értem.
Sajna annyit nem játszok hoyg felkerüljek ezüstbe,egyszer majdnem összejött,elértem bronz legmagasabb rabgra annyit játszottam DD-vel,de ahhoz már nem volt kedvem hogy megcsináljam azt hogy átkerüljek ezüstbe,másnap meg mikor felmentem újra kellett volna kezdenem nulláról.
Most meg t7-el biztos nem fog összejönni,nincs olyan T7 hajó amit annyira szeretnék hogy ennyi csatát letoljak egy nap.

Caliph
#21670
bronzra t7,ezüstre t8,aranyba t9 el lehet bemenni

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21669
Nekem rankedre csak T7 hajót engedne.

#21668
Szerintem rankeden a Cv-vel elküldenének a bánatba. XD

#21667
Azért Rankeden is lehet creditet farmolni, és ez spec pont T8, és még csak nem is legendary kör volt és kék eco-val. (1700 base xp-vel lettem második)

Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.11.26. 17:01:32
#21666
Battle pass.
#21665
Sosem jártam ott.
#21664
Nekem csak szürke vagy ződ kredit fokozóm van,jobbat sosem kapok.

#21663
Brawl 😉
#21662
Ilyen a WG. A legjobb kreditkereső a Missouri volt, amíg látványosan és hangos tiltakozások közepette nem nerfelték azt is. Azóta a kreditfarm egyetlen értelmes módja kék vagy piros economyk használata Tier IX-X hajókon, random csatában. Minfen más kuka.
#21661
Hogy az ördögbe van az hogy prém T8 hajón csak 5% pénz bónusz van?
Régebben a prém hajók több pénzt hoztak nem?
Sima szenes t10 hajón is több bónusz van.

Caliph
#21659
biztos nem nagy,de nem is olyan kicsi,ugye ismerve a napi konti sc mechanizmust 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21659
50% - vagy igen, vagy nem.
#21658
Mekkora az esélye hogy két egymást követő napon,a napi első láda szuperkonténer legyen?
Mondjuk mind a kettőben marhaság volt de lényegtelen.Ma is szuperkonti volt a 2k xp-s ládában.
Tegnap is 50 sierra bravo zászló és ma is.

Caliph
#21657
behúztam,meg kivettem a chkalovot is,szintén 9k dubiért, 15000 Ft prém shopban,és jó cv. asszem idénre kiköltekeztem 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21656
Én is csak ajánlani tudom. Szerintem sem a legjobb T8 BB, de mindenképpen a jobbak közül való és a WG fel is verte az értékét azzal, hogy minden elérhető vásárlási opcióból kivette. 9k-t simán megér.
whiskeyman
#21654
Massa az mindenképpen must have! Nem OP, de megállja a helyét T8-ban

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21654
Csak ha nagyon-nagyon nagy szükségét érzed, és jól feküdt a kezedben a North Carolina anno. Erősen kétlem, hogy a "legjobb" Tier VIII-as BB lenne, de valóban nem rossz.
Caliph
#21653
szerintetek érdemes kivenni a Massa blacket? nincs meg az alap,van is épp rá 9k dubim,és elvileg a legjobb t8 bb
elvileg már nem kapható sem honlapos prém shopban,sem szénért,ha akarom most van itt a lehetőség :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.21. 15:13:50

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21650
Gratula! Ez egy marha jó kis vas!
#21650
Ruszki. What did you expect?
#21649
Köszi.
Meglepetés volt ez a hajó,két kört mentem vele operationsban.
Egész érdekes,szabályosan fxssa a repcsiket.

Caliph
#21648
ráadásul a jobbik fajtából. grat !

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21647
Mostanában nem nagyon játszottam,mert nincs jó játék mód amiben lehetne T10-el menni.
De ma beléptem és játszottam kicsit T6 dd-vel és kaptam valami 20 north tokent.
Összesen így lett 50,vettem belőle egy konténert és gondoltam kapok majd vagy 50 vackot,hát nem,hajót kaptam.T8 prém CV.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.19. 14:00:36

#21646
Szintén Armoryban kapható, a Harakaze 2-vel együtt (jobb a torpedója és 150-es lövegei vannak).
Én még a megjelenésekor megvettem és nem bántam meg, bár idén sztem még alig mentem vele, nagyon sok küldiben segitett.
A HSF Graf Spee meg aukción lesz elérhető két nap múlva.
ozimak
#21645
HSF Harekaze is elérhető lesz valahogy ha jól emlékszem. Azt kellene valahogy megszerezni! Egyik legjobb t8-as gunboat.
ozimak
#21644
24.
Én is benéztem, mentem fel múlt hét csütörtök este, hogy tolom...😊
#21643
Nem úgy volt hogy vissza térnek asz aszimetrikus csaták?
Azok mégis mikor jönnek?

#21642
Az Armory-ban elérhető egy HSF-es bundli, 2M credit darabja és háromszor lehet megvenni. Zászlókat ad, HSF kontit és két küldisort. Az egyik bármilyen, a másik csak HSF hajókkal teljesithető. A rész a végső jutalmak is szintén HSF kontik. A kontikban 2 elem van egy HSF témájú kollekcióhoz, aminek a végén a Yama-hoz ad egy perma HSF camo-t illetve egy T10-es perma eco packot (mindkettő csak a Yama-ra jó).
#21641
Na erről nem tudtam.Köszi az infót.Mit érdemes vagy kell át skillezni most?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.11. 11:46:24

#21640
Én is pont ezeket a szempontokat találtam 😊

Ne feledjétek, jövő hét csütörtökig lehet resetelni ingyenesen a kapitányi skilleket. A patch notban a Claim Discount ingyenes resetelést tesz lehetővé, mig az alatta lévő képen lévő feliratra kattintva átirányit egy másik lapra, ahol az összes kapitányt kireseteli.
#21639
Tegnap el is felejtettem megkérdezni, pedig nagyon kiváncsi vagyok. Milyen szempontok alapján az egyik legjobb az Amagi?
#21638
Én most mentem a német subbal. Kb 80k sebzés és még a vége előtt emghaltam. Közép mezőny. Máskor meg 150k sebzésre is alig kapom meg az 1k base xp-t, Oké, tudom hogy a sub "alanyi jogon" jobb eco besorolást kap és nem is könnyű vele érvényesülni. Japó subot talán kétszer láttam eddig, az egyik első lett, a másik szintén valahol a közpmezőny. Én csak azért nem viszem be, mert az eventes Personal Challenge-be nem számit bele. Ugyanezért nem megyek pl a kinai BB-vel sem.
Caliph
#21637
én bevittem az eventesbe a japó prém tengót,jót lehet vele sebezni 😊 20 másodpercenként lehet fosikálni a topikat,csatahajóra meg később az anyahajóra hatásos volt meg a végén a leviathánok is kaptak bőven. csak poénból vittem be,de egész használható volt 😊
ddre meg ott a sap ágyú 😊
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.06. 11:55:16

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21636
Nem építek másodlagosra,csak azt mondom hogy eventes csatában csak az tudott rendesen sebezni.
Ezek a szörny hajók nem sebződtek az elsődlegestől.

#21635
Az Amagi az egyik legjobb T8-as csatahajó, ha másodlagosra építesz akkor rosszul teszed, sniperkedni kell vele. Messzire lő és pontos. Javaslom az alábbi setup-ot hozzá: https://docs.google.com/document/d/1XfsIIbyORQAxgOE-ao_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/edit?fbclid=IwAR1yGmKUZLXv3q0sVvsc09l9qziamUgADOLMQXP9KfMgo1DfGREHc_1OgHA#heading=h.90uv0gzdoidw (itt keresd ki, sajnos nem értek hozzá, hogyan lehet belinkelni, hogy egyből odaugorjon)
#21634
Megpróbáltam húzni Amagi-t is eventen,rossz ötlet volt.
Buffalo-val laza volt az event,mindig sokat sebzett és így halhatatlan volt a sebzéstől gyógyult.
De Amagi lófingot sem tud sebezni,a másodlagos ágyúk gyujtásából volt sebzésem valamennyi.
Cruisert DD-t vagy anyahajót nem tudtam sebezni,minden lövésem overpen volt.
Csatahajóra ha lőttem az meg rikosé vagy torpedó protection hit vagy mi a szent isten.
Teljesen oldalba kaptam ellenséges csatahajót egy full sorozattal és sebeztem egy nagy büdös lófingot.Full oldalról rikosét kapott meg torpedó szart.

#21633
Tegnap voltam eventen.
Olyan sok xp-t kaptam néha hogy meg lett a T10 crújzerre az xp.
Kifejlesztettem és megvettem.
Kaptam 10k research pontot és valami duplázót az első törölt ágra talán?
Bár utóbbiban nem vagyok biztos,de valami duplázót írt és a tech tree-ben minden ág alatt ott egy x2 jel egyenlőre.
De bővebben nem néztem meg,mivel mondtátok nem éri meg fejlesztési ágat törölni így nem is foglalkoztam vele.
Az új hajót sem próbáltam ki,elég volt aznapra a farmolásból.

#21632
Nem. Csak azt látja, amikor már ledobta a gép a mélységi bombát.
#21631
A subokhoz kapcsolódva volna egy olyan kérdésem, hogy a sub az látja, hova érkezik az airstrike? 😮
Caliph
#21630
én kivettem. csak követős torpik,a többihez képest kisebb damage. elől négy,hátul hat vető,szal forogni kell vele. merülve rohadt gyors,de kevés a hp,bár van heal.
Gato nekem nincs meg,de látom vidikben mire képes. meglenne rá az acél,de mivel koca játékos vagyok,alig jön az acél,szal kivárok hátha jön valami borultabb gép 😄

ha a sub okosan játszik,az airstike semmit nem ér. oldalazva vagy távolodva kell pingelni,és sose dobnak rád. ez mindegyikre igaz. kilövöd a torpikat,kifordulsz,és oldalra haladva mehet a ping.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21629
A torpedó vetőcsövenként tölt, szóval nem egyszerre 40. Vagy ki lehet várni, de az azért hosszabb idő. A concealje talán a legjobb a cirkálók között, ha ez nem elég, ott a mozgó füst.
Sztem az hogy lemerülve a DD-k meg bár engine boostos hajót leszámitva mindenkinél gyorsabb, már önmagában elég jól hangzik, és akkor ott a baromi gyors battery visszatöltés, hp visszatöltés... ha nincs spotton, kb lehetetlen airstrike-al kiszedni, azzal a sebességgel bármilyen dropp elől ki tud manőverezni. És a fegyverzetéről még nem is beszéltünk. Nem vettem meg, majd talán szénért, de láttam streamen milyen értékei vannak. Sztem erősebb a Gato-nál és nem is igazán értem, miért szénért teszik be.
Caliph
#21628
persze ,láttam. 2 féle torpi,egyik ashashió deep waterje...40 torpedó egyszerre gyors reaload,kuma test,smoke screen , nulla armor.megértem h ne vegye ki akárki,de előbb utóbb úgyis bent lesz dublonért is lefogadom. alapból bele se kéne rakni,nem véletlen lett kivéve anno.
de a pénz nagy úr,és a hajókból van a nagy pénz,ezért tolják folyamatosan,és mindig tudnia kell valami über dolgot az újaknak hogy legyn kereslet. üzletileg működik a modell,amíg a játékosok el nem fogynak a faszságok miatt,de majd akkor kitolják a wows 2 -t 😄
a német prém sub sztem nem annyira OP mint a gato,nem hiába adják szénért,a gatot meg acélért

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.04. 11:40:22

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21627
Azt is nézted hogy mit tud? Gondolj bele, ha olcsó lenne, mindenkinek lenne. Az meg kinek hiányzik? (a német prém subot igy is minden"ki" megveheti, nem elég az?)
Caliph
#21626
szép szavakkal csak ennyire tellett,káromkodni azt tudnék 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21625
Milyen diplomatikusan fogalmaztál 😄
Caliph
#21624
Drága lesz a Kitakami :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21623
A csata állása 7(!) perccel a kezdés után... Kérem a tippeket, mi lett a vége... (Második lettem... vagyis ismét egy tehetségtelen csapattal voltam... :/ )


Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.10.29. 18:54:10