21965
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • ozimak
    #20804
    Acélt talán egyszer kaptam egész pályafutásom alatt :) Szép loot!
  • Darun
    #20803
    Kellett az aramy, igy én is kibontottam az SC-ket.
    Maya
    9k dublon
    72 nap prém
    3k acél
    15k szén
    250k free xp
    Megazapró
  • DannyL81
    #20802
    Nektek működik a Modstation? Nekem azt írja ki hogy jelentkezzek be a game center-be, amibe persze be vagyok, de mégsem indítja el a játékot.
  • carp3tm0nster
    #20801
    Nekem a kliens sosem fagy. Inkább disconnect és van amikor már vissza sem tudok menni, mert a logging in-nél "Fehér ember várni homokóra" van...
  • Darun
    #20800
    Ha még is visszaenged a játékba, akkor kapsz egy figyelmeztetést, hogy csata közben elhagytad a játékot és ez büntetést von maga után. (szóval ha lefagy a játék vagy kressel a kliens, a WG úgy veszi mintha rage quit-eltél volna, és még ezért is jól lecumiztatnak. Mert ez mennyivel egyszerűbb, mint egy stabil klienst irni (felteszem Winfos alá tényleg nem olyan könnyű, de nem a WoWs lenne az első, akinek sikerült)
  • pajer_csaba
    #20799
    Imádom, hogy a WG megbüntet azért, mert a szerverük egy fosch, és kidob csata közben úgy, hogy újraindításnál már be se enged...
  • Caliph
    #20798
    én még csak a baltimorenál tartok,még barátkozunk. nehéz cirka lévén azért sebezhetőnek éreztem,elég jó az ap,és a He is,illetve ott a radar.
    én sziget mellett orral kiállva beszögelve éreztem magam a legjobban benne. he főleg,ha valami az oldalát mutatja mehet a AP
    illetve viszonylag magas a lövedék röppálya,szal sziget mögül puffogva is jókat lehet sebezni
  • Caliph
    #20797
    annyi a speckó,hogy 8 fightere van,míg más cvnek általában 2-3. kicsi a spot range(2km),viszont szintjéhez képest nagy a patrol range(3km),azaz nagy területet képes védeni ellen repcsiktől. 8 gép van egy században,szal teljes támadó szakaszokat tud ledarálni(ez úgy működik hogy egy fighter annyi gépet szed le max amennyi gép van a fighter szakaszban,ha 5 gép van akkor max 5 ellent fog leszedni,aztán megy haza)
    +sok a fighter hpja is,és 100 másodpercig van lent,ami elég sok idő.
    és még lehet buffolni kapitányi skillekkel,növelni a patrol körzetet,stb

    maga a cv átlagos,lassú,gyenge másodlagos és légvédelemmel
    két squadron van,pattogós he bomba jó sebzéssel és tűz esélyel
    és ap bombázó,két bomba /gép szal oda lehet csapni ha citadellát találsz. még akár 7es BBket is lehet csúnyán sebezni vele
  • rebekakocsis
    #20796
    Az amcsi cirkálókkal hogy kellene játszani? Gondolok itt a Buffalora meg majd a Des Moinesre.
  • ozimak
    #20795
    Már emlékszem egyszer én is láttam ezt amikor kijött. Ennek tényleg ennyire speckó fighter squadja van?
    Ez meg még az ősidőkből :)
  • Caliph
    #20794
    azért kedvcsinálónak én ezt itthagyom,linkeltem már,legalább 3x láttam is és még mindig nagyon állat sztem :D és a szerkesztés és a zene is zeniális alatta :D

  • Darun
    #20793
    Adok érte egy Atagot :P Vagy Scharnt. Esetleg Sims-et.
    Kb 1 másodpercig anno én is gondolkoztam hogy megvegyem, de 1. nincsenek francia tech tree cv-k 2. a cv az általam is legkevésbé referált osztály, nem is megy velük a játék olyan hűde jól. Bár pl "lőj le repcsiket cv-vel" küldikhez jó lenne.
  • carp3tm0nster
    #20792
    Nálam minden egyes meccs legalább egy disconnect...
  • pajer_csaba
    #20791
    Én 7 nap prémet kaptam. Bármelyik hajódra elcserélem. Feltéve, ha nem szarakszik továbbra is a szerver (disconnect)...
  • ozimak
    #20790
    Már meg van :D De ha nem lenne meg akkor simán :D De még egy novorossysk is jöhetett volna ehelyett... egy darab meccsem nincs CV-vel. De megvan az Enterprise, Kaga, Saipan, Graf Zeppelin, Ark Royal, Béarn, Indomitable...
  • Caliph
    #20789
    adok érte egy weimart :D
  • ozimak
    #20788
    Összegyűlt a daily superconti is...
    Beadott egy hajót...
    Bearn
    Darun nem cserélünk?
    Bármi is jobb lett volna...
  • Plata
    #20787
    Nekem most az egész SG ilyen.
    Minden topic-ban fel jön.Ha frissítem oldalt akkor is.
  • Darun
    #20786
    Nálam sztem még soha nem kérdezte meg, hogy kérem e a sütiket. Am érdekes, hogy pl itt is van néhány topic, ahová belépve megkérdezi (ás utána is, ha visszalépek a Játékosok fórumba) más topicban meg semmi. Pl ez se kérdezi meg, az Eredeti játékaink viszont igen. (am én se szoktam elfogadni, ha nagyon erősködik, inkább meg se nézem az adott oldalt)
  • Plata
    #20785
    Akkor lehet az nem tetszett hogy a sütiket nem ettem meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.25. 17:39:52
  • Darun
    #20784
    Nálam megnyitja és az oldal is működik.
  • Plata
    #20783
    Bocsi de ez az oldal szerintem nem jó.
    Nekem csak ez jön fel.
    Wargaming API is dead. WoWS Numbers is dying too - more info here
  • Darun
    #20782
    A DD (most teljesen mindegy hogy egy flamu szintű játékosról vagy egy total noobról beszélünk) szólt neki, hogy forduljon vissza. Még füstöt is húzott, ez meg simán egyenesen áthajtott rajta, ráadásul itt a WoT-al ellentétben mindenkinek van "lámpa", látnia kellett volna hogy spotton van. Ha nem is fordul vissza, legalább a lövés elől kifordulhatott volna, de még arra sem tett kisérletet. És akkor ő áll neki csalózni? Tényleg a csapat a hülye, nem értem hogy nem vették észre a rejtett zsenit ebben az egérben. (ha már hülye vagyok és ezért kilőnek, nem állok neki csalózni)
  • Darun
    #20781
    A Nagyhohoho CV main, cirkálóval vastagon piroska, lövése nincs hogy kéne játszani vele. Zao-val még 250 sincs a Pr értéke xD Nincs több kérdésem.
  • ozimak
    #20780

    Először is remélem viccelsz mert komolynak elég érdekesen hangzik.
    Másodszor: "kilőttek egy játékost (bárkivel bármikor előfordulhat)"
    NEM
    Zao-val így berongyolni a DD után, majd full broadside forogni 15 km-re 3 BB-től és egy Napoli-tól... ahhoz azért kell egy bizonyos értelmi szint. Mégis mi a f*szomat várt??? Majd bemegy 10-15 km-re és onnan lövi őket? Miközben kb. majdnem mindenki overmatcheli? Nem beszélve a folyamatos DD spotról és a Schlieffen-ről akinek 12,6-os a secondary range-e... Ő meg ott loholt a DD nyakán mintha legalábbis neki is 6km lenne a concealmentje.
    Érdekes én több mint 4,5 év alatt egyszer sem csináltam ilyet... nem csak Zao-val, de kb egyetlen cirkálóval sem. Hogy bemenjek a DD-vel karöltve a capbe... Még egy gunboat DD-vel is meggondolandó. Esetlegesen ha van egy sziget a közepén, ami mögé be lehet bújni. De még akkor is necces.
    Ha már triggerelésről van szó, akkor engem (meg valszeg a mindenkori csapattársait is) inkább az "triggerel" ha valaki tényleg ennyire (Darun után szabadon) segghülye.
    2:45mp-et bírt élni, mert azt sem tudta felmérni, milyen hajót irányít. Alap dolgok. Semmi extra. Sakkban se állok neki mindennel egyenesen előrevágtatni mint a barom.
    Ezt a "nyugatiak" dumát meg hagyjuk is. Nem vagyok egy nagy nyugatimádó (tekintettel hogy MI Hazánk-os lennék), de ez most nagyon hülyén hangzott. Flamu-n (meg a Magyar srácon) kívül lövésed sincs kik voltak a csapatban/chatben. Arról nem is beszélve, hogy földrajzilag szólva Flolo Finn... szóval... ő inkább kelet. De hagyjuk is...
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.09.25. 13:44:26
  • Toweliee
    #20779
    Nekem az tűnt fel ebben a videóban, hogy kilőttek egy játékost (bárkivel bármikor előfordulhat), aztán a nagy toleráns művelt nyugatiak elkezdik triggerelni.
  • Darun
    #20778
    Aki s*gg hülye a játékhoz, az persze hogy egyből csalót kiált. De ilyen nem csak a magyarok között van.
  • Plata
    #20777
    Vicces hogy egyből csaló-t kiáltott.
  • ozimak
    #20776
    Nem kell végig nézni :) Elég az első 3 perc :) Zao...
  • Plata
    #20775
    Nem néztem végig mert marha hosszú,de arra gondolsz hogy a magyar játékos béna volt?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.25. 09:46:40
  • ozimak
    #20774
    Viszik a jóhírünket...
  • mumus70
    #20773
    Hallod? Amikor már 6 perce vörös mind a 3 bázis középen, vajon mit csinál 9 hajónk a jobb alsó sarokban, 2 kis kockában mind? Ilyenkor mi lehet a terv? Elképesztő, komolyan mondom! 9-en életbe maradtunk, de olyan 95 - 900 volt az eredmény kis túlzással...
  • carp3tm0nster
    #20772
    Köszi!
    Emlékszem anno az Azuma-t vettem meg, mert gondoltam lesz még időm az Alaska-ra. Hát nem lett...
    De ennek most tényleg örülök, ritka, de plusz 1 pont a WG-nek :D
  • ozimak
    #20771
    Az szép! Gratula! Tier 9-ben nem is tudnék manapság annál jobb prem hajót... Jean Bart még kb. (talán a Benham de az már asszem a ritkaságok közt van)
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.09.22. 19:50:25
  • carp3tm0nster
    #20770
    Az egyetlen olyan hajó volt, amiért fájt anno a szívem, hogy nem vettem meg Free XP-ből anno...
  • pajer_csaba
    #20769
    Gratula! :-)
  • carp3tm0nster
    #20768
    Ma kinyittattam az összes konténert, mind 100+ darabot. Dobott egy Alaska-t és egy 10 skilles kapitányt hozzá! :D
  • pajer_csaba
    #20767
    Hét elvesztett csata után elkezdtem nyerni, nem volt olyan hajó amit bevittem, amivel ne nyertünk volna. Ja, mert átmentem co-opozni...
  • Darun
    #20766
    Erre csak annyit tudok mondani: próbáltam 2 Brawlt. Általában leveszem az első nyertes csatáért járó 750k-t aztán hagyom is. Ugye a Brawl full csatahajós (volt?). Bementem Rizseliővel. Elindulok előre, gondoltam majd kiteolok mint mindig. Úgy kezdtük, hogy 3 hajó el se indult a kezdőről, onnan kempeltek. A többiek meg beálltak a spawnhoz legközelebbi sziget mögé és onnan csinálták a semmit. Én mentem előre, meg a másik oldalon még egy csávó, ő egyedül bepusholt aztán meg anyázott, mert persze egyből kiszedték. A csapatból egyedül én voltam cap közelben, de 4 csatahajó ellenében meg sem próbáltam foglalni. Amikor látták hogy egyedül vagyok, persze jöttek rám, behúzták mind a 3 capet, a többiek meg a sziget mögül puttyogtattak, az én oldalamon meg próbáltak elmenekülni, szóval egyedül tartottam fel a 4 ellenfelet. Szerencsére a Rizsa elég jól birja, enginge boostal ment a tolatás is. Xp-ben (de szeerintem sebzésben is) torony magasan első lettem. Az egész csapat ment feketelistára. Ezek miért jönnek be csatázni? Fizet nekik valaki a feedért? Szóval a Brawl-t hagytam is a p****ba.

    Amúgy érdekes, Ranekeden BB-vel simán hozok 100k sebzést egy csatában, de inkább többet. Most, hogy a hétvégén sebzéses Naval volt, minden Rankeden úgy kiszedtek, hogy kb semmit nem tudtam csinálni. Mondjuk ott is volt, hogy rajtam kivül mindenki elindult a singli capra. De legalább nyertünk. Ha xp-s Naval van, akkor qrva isten, hogy minden csata bukó, nehogy már sikerüljön annyi base xp-t összeszedni, hogy meglegyen a csillag.
    Napi küldik: az első kettőt vesztes csatával is meg lehet szerezni, a többit csak nyertessel. Szerencsére nem ez a gyakoribb, de sokszor megesik azért, hogy az első két győzelem után jön 3 lose zsinórban (bár általában a 2 után már kilépek, nekem sincs türelmem ehhez sokszor)
    Én is szeretem az összeesküvés elméleteket, de azért nem gondolnám azt, hogy a WG direkt figyeli az accountom és agyhalottakat tesz be mellém. Meg amúgy is, 50 felett van a win rate-em, de talán pont ezért is akaszt ki, amikor több napon keresztül csak loseok jönnek. Szóval átérzem a helyzetet.
  • mumus70
    #20765
    9/9 Lose.... Ha bele telik még 4 órába, akkor is le fogom szorzózni ezt a kibaszott vasat! Egyszer csak benézünk valamit és esetleg kilövünk pár hajót vagy nem tudom! 9/8 Top 3, de nem tudok nyerni egyedül, nem megy egyszerűen.... :p